Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698492 вiд 2024-08-07 01:43:36LAZY № 1698491 Та адін хуй. Євро он теж раз на 4 роки, ЧС теж.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698491 вiд 2024-08-07 00:53:23Vichny № 1698464 вiд 2024-08-06 23:20:31 Yagshamash № 1698463 1. Через 4 роки буде наступна Олімпіяда 2. Хто там нахуй пам'ятає хто і коли щось виграв там? От ти пам'ятаєш перші 3 місця футбольного турніру останньої Олімпіяди? А передостанньої? Без гугла. … Бугага як смішно виглядають ці клоуни, які всираються довести, ніби олімпіада це лайно у порівнянні з черговим просраним сезоном єврокубків, який як завжди закінчиться нічим для українських клубів. І які відбуваються взагалі кожний сраний рік, а не те що раз в 4 роки. Але ніт, усерусь, буду виглядати клоуном, але буду доводити, що щорічне змагання це пиздець як важливо.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698490 вiд 2024-08-07 00:34:42По Нігеру - як вийшли амери, та зайшли москалі - одразу було зрозуміло. Є теорія, що Сі робить калідор по Африці. Подивимось. Може у нас буде калідор до Москви, як у Сагайдачного :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698489 вiд 2024-08-07 00:28:40Starik (Україна, Київ) № 1698488 пишуть сьогодні "У вівторок, 6 серпня, африканська країна Нігер оголосила, що розриває дипломатичні відносини з Україною. Про це пише Al Arabiya " а про патякать, да. Але стендапери, вони по іншому не вміють.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698488 вiд 2024-08-07 00:22:50Voxa (м. Запоріжжя) № 1698484 Нігер то вже баян, це вже давно. Малі це про те, деяким треба менше ляпати, але в принципі там немає економічних відносин, лише якась фігня для репутації. Тож мислю хтось думав про репутацію.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698487 вiд 2024-08-07 00:20:49olma № 1698486 Авторитет! «Фільм зємлянє, всєм сматрєть!»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698486 вiд 2024-08-07 00:19:52Starik (Україна, Київ) № 1698480 https://www.yakaboo.ua/ua/the-invention-of-tradition.html? Писали не москалі. Але британські ліві історики. Ерік Гобсбаум - це відомий марксистський лівий чувак. І ця збірка - по суті 1970=х років дослідження. Але, але, але, але, пан Поштувка https://x.com/RobertMaslak/status/1816814228528939314 Насрали капітально соколи.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698485 вiд 2024-08-07 00:19:46Starik (Україна, Київ) № 1698480 Знайшов радянський переклад 1983 року. Хоча мабуть треба шукати оригінал (що буде важко з точки зору мови, коли воно було написано), або перевидання сучасною мовою. Але буду шукати оригінал :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698484 вiд 2024-08-07 00:17:11Малі, Нігер, кучно пішло. Як раз Кулєба в турне по Африці. це потужно
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698483 вiд 2024-08-07 00:12:01Yagshamash № 1698463 пoвeсeлив :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698482 вiд 2024-08-07 00:10:46olma № 1698465 тo всe нaклeп! є тaкa нaцiя як Scotland :) Alba gu bràth!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698481 вiд 2024-08-07 00:07:14Нігер заявив про розрив дипломатичних відносин Україною Джерело: https://censor.net/ua/n3503459 --- Це трагедія, звісно. Але я не думаю, що це більша трагедія, ніж та, що ми сьогодні могли взути Шкотів легко, але сука, не взули.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698480 вiд 2024-08-07 00:06:47olma № 1698476 Це писали москалі чи читали москалі? Думаю друге. Вже шукаю де замовити :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698479 вiд 2024-08-07 00:05:44yagshamash № 1698475 Та я взагалі манав ту Лігу чемпіонів на етапі коли там не грають Оболонь чи Динамо Київ (не чужа команда!), так шо звісно ж, не пам'ятаю хто там був не то шо в півфінала-фіналах, а навіть хто там її вигравав, бо похуй. А щодо поинності життя - так все воно плинне, що ліги-хуїги, так і олімпіяди-пиздуяди.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698478 вiд 2024-08-07 00:04:53Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1698468 прo цe трeбa пaмятaти!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698477 вiд 2024-08-07 00:03:00Гурвінек: Та то всьо хуйня. Буратіно: Та яка хуйня, в книзі написано! (с) Митець
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698476 вiд 2024-08-06 23:50:042 Vichny Іншу книжку, що я міг порекомендувати, це збірка статей під назвою «Винайдення традиції» - одна з найвідоміших і найвпливовіших книг з історії ідей. Вперше вона вийшла 1983 р. і відтоді витримала щонайменше 12 перевидань різними мовами. У книзі на багатому фактичному матеріалі шотландської, англійської, британської, валлійської, колоніальної індійської та африканської історії проаналізовано, як винаходять нові та переформульовують старі традиції, видаючи їх за давні й сталі. Під «винайденими традиціями» в книзі маються на увазі культурні практики, які ставили за мету легітимізувати інституції, виразити належність до спільноти і прищепити певні цінності через наголошування на історичній давності, часто фіктивній. --- Зокрема, одна з історичних розвідок розслідує походження шотландського кілта. О є-, це дуже смачна історія. Чувак дослідив, що ці спідниці, просто випадок коли англійських хазяїн фабрики впровадив для бідних шкотів таку спєцодєжду для праці на підприємстві у 18 ст.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698475 вiд 2024-08-06 23:48:26Vichny. Я дав тобі щиру відповідь. Ти щиро відповіси?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698474 вiд 2024-08-06 23:43:58Але ознаки цієї нації - вони вже не такі певні і стійкі і можуть змінюватися і піддаватися впливам різним.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698473 вiд 2024-08-06 23:43:42olma № 1698471 Це я тобі трохи віддзеркалив твою досить пиздувату думку про відсутність шотландської нації
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698472 вiд 2024-08-06 23:42:42Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1698468 Гравцям тим - респект! Але в теперішні часи гравці - то заробітчани, сьогодні тут, завтра там. Тільки Олег Слободян, Олександр Шовковський і Назарі Федорівський - one club men, але такі є зараз радше виключенням. А от шо думає фанатйо? Щось мені підказує, що фани Селтіка за мір ва всьом мірє, нада проста пірістать стрілять, а фанам Рейджерсу - похуй. Процентів 80 тих і тих хуй там знайдуть Україну на карті, у них своїх проблем вистача.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698471 вiд 2024-08-06 23:42:29Vichny № 1698470 --- Чому нема? Є така нація. Вона у нас в головах, частково в крові, в призвичаєннях і традиціях, в історичній памяті, в книжках і підручниках. Є така нація раз вона одного разу в історії потрапила в підручники.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698470 вiд 2024-08-06 23:38:41olma № 1698465 Нема і такої нації як українці в принципі і хуй з того? Відмовляйся від української мови, забий хуй на війну, оголост себе гражданіном міра.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698469 вiд 2024-08-06 23:38:112 Wallon№ 1698457https://lb.ua/sport/2022/03/16/509772_naytitulovanishiy_klub_shotlandii.html
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698468 вiд 2024-08-06 23:36:032 Wallon№ 1698457https://sport.rayon.in.ua/news/498245-gravtsiv-reyndzhersa-reala-ta-yuventusa-peredali-koshti-na-pidtrimku-ukraini-u-viyni-proti-rosii
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698467 вiд 2024-08-06 23:34:06Vichny Пам'ятаю, що виграла Боазилія. Це було три роки тому. А хто грав у півфіналах і фіналі минулої ліґи чемпів? Теж без ґуґлу. Але не це є питанням. Питання, що Олімпіяда існувала завжди. А що таке ліґа чемпіонів у вимірі часу? Це - хуйня, про яку цілком можуть забути ще за нашого плинного життя.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698466 вiд 2024-08-06 23:34:03Якщо ознайомитися з історією Шотландії, то кількість обманів, порушених обіцянок і власне зради вражає - але як окрема країна вона таки існувала тривалий час (хоча і дуже розрізнено та незгуртовано).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698465 вiд 2024-08-06 23:28:04Vichny № 1698462 ---- 25-30 років тому історик, політолог Бенедикт Андерсон написав книжку про істоту націоналізму - Уявлені спільноти. (Imagined Communities). Ти почитай, брате. Нема такої віковічної нації як Шотландці від царя Гороха чи якогось святого Андрію (Ендрю) чи Патрика. Нема! Нація це певний концепт в головах. А шо в голові тепер відбувається? Та ХЙЗ. МОже і палестина головного мозгу.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698464 вiд 2024-08-06 23:20:31Yagshamash № 1698463 1. Через 4 роки буде наступна Олімпіяда 2. Хто там нахуй пам'ятає хто і коли щось виграв там? От ти пам'ятаєш перші 3 місця футбольного турніру останньої Олімпіяди? А передостанньої? Без гугла.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698463 вiд 2024-08-06 23:17:18Ну й, ведучи далі цю тему, за 30 років не буде жодної ліґи чемпів, але буде Олімпіяда. І якийсь маленький українець спитає в довбойоба дідуся: а скажи, де ти там вирішив просерти замість Олімпіяли? Але ми тої драми вже, мабуть, не побачимо на власні очі. Дякую всім причетним.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698462 вiд 2024-08-06 23:12:07Взагалі, хуйня якась. Жоден з топ-клубів Шотландії не є про-шотландський. Одні дрочать на унію, а інші - на Ірландію. А Шотландія де, в цих розкладах, блядь?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698461 вiд 2024-08-06 23:10:20Wallon № 1698457 А прапори палєстіни масово - це шо?
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698460 вiд 2024-08-06 23:06:43Допомогло не їхати на Олімпіяду. Онук спитає за 30 років: діду, ти грав у Франції на Олімпіяді? Ні, ми грали тоді на відборі ліги чемпів проти рейнджерза і просерли. А що це за турнір, і нахуя ти там грав? Щось такого.
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698459 вiд 2024-08-06 23:04:24і ваще. На мотив Seven Nations Army: Oh, rangers are shite!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698458 вiд 2024-08-06 23:03:26В першому таймі в другій його половині перевага ДК була очевидна. Але до дупи при нашому підході до справ.
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698457 вiд 2024-08-06 23:03:13Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1698417 2 Vichny № 1698401 Хуйню написали обидва. Там вони всі ліві по ходу. Правих фанів зі стадіонів тупо випиляли в ЮК вже давно. І всі Україну підтрімують більш менш. Тільки Селтік у своєму прес-релізі називае це «russia's invasion», а рейнджерс - «ongoing conflict in Ukraine». а маленькі деталі важливі
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698456 вiд 2024-08-06 23:02:06 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1698455 вiд 2024-08-06 23:00:43 У Шотландії все одно не грали б на утримання цього одного м'яча, але мати хоча б таку перевагу краще, ніж її не мати. Лонвейк і Буяльський - мінус два гравці, інші заміни нормальні. ----------------------------------------------------- Шовковський трохи не те робив сьогодні …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698455 вiд 2024-08-06 23:00:43У Шотландії все одно не грали б на утримання цього одного м'яча, але мати хоча б таку перевагу краще, ніж її не мати. Лонвейк і Буяльський - мінус два гравці, інші заміни нормальні.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698454 вiд 2024-08-06 22:59:48мнда, заміни послабили. Атака зникла, а захист не з'явився … Навіть якшо перехромаєм цей Ренджерс (досить посередня команда насправді) то той (минулорічний) Зальцбург не пройдем.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698453 вiд 2024-08-06 22:56:52Лонвейк курив хуйову траву, повертайте його нахуй туди звідки прийшов