🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1314.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698492 вiд 2024-08-07 01:43:36

LAZY
№ 1698491

Та адін хуй.
Євро он теж раз на 4 роки, ЧС теж.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698491 вiд 2024-08-07 00:53:23

Vichny
№ 1698464 вiд 2024-08-06 23:20:31

Yagshamash
№ 1698463

1. Через 4 роки буде наступна Олімпіяда
2. Хто там нахуй пам'ятає хто і коли щось виграв там? От ти пам'ятаєш перші 3 місця футбольного турніру останньої Олімпіяди? А передостанньої? Без гугла.

Бугага як смішно виглядають ці клоуни, які всираються довести, ніби олімпіада це лайно у порівнянні з черговим просраним сезоном єврокубків, який як завжди закінчиться нічим для українських клубів. І які відбуваються взагалі кожний сраний рік, а не те що раз в 4 роки. Але ніт, усерусь, буду виглядати клоуном, але буду доводити, що щорічне змагання це пиздець як важливо.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698490 вiд 2024-08-07 00:34:42

По Нігеру - як вийшли амери, та зайшли москалі - одразу було зрозуміло.
Є теорія, що Сі робить калідор по Африці.
Подивимось.
Може у нас буде калідор до Москви, як у Сагайдачного :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698489 вiд 2024-08-07 00:28:40

Starik (Україна, Київ)
№ 1698488
пишуть сьогодні

"У вівторок, 6 серпня, африканська країна Нігер оголосила, що розриває дипломатичні відносини з Україною.
Про це пише Al Arabiya "

а про патякать, да. Але стендапери, вони по іншому не вміють.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698488 вiд 2024-08-07 00:22:50

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1698484

Нігер то вже баян, це вже давно.
Малі це про те, деяким треба менше ляпати, але в принципі там немає економічних відносин, лише якась фігня для репутації. Тож мислю хтось думав про репутацію.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698487 вiд 2024-08-07 00:20:49

olma
№ 1698486

Авторитет!
«Фільм зємлянє, всєм сматрєть!»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698486 вiд 2024-08-07 00:19:52

Starik (Україна, Київ)
№ 1698480

https://www.yakaboo.ua/ua/the-invention-of-tradition.html?

Писали не москалі. Але британські ліві історики. Ерік Гобсбаум - це відомий марксистський лівий чувак.

І ця збірка - по суті 1970=х років дослідження. Але, але, але, але, пан Поштувка
https://x.com/RobertMaslak/status/1816814228528939314

Насрали капітально соколи.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698485 вiд 2024-08-07 00:19:46

Starik (Україна, Київ)
№ 1698480

Знайшов радянський переклад 1983 року.
Хоча мабуть треба шукати оригінал (що буде важко з точки зору мови, коли воно було написано), або перевидання сучасною мовою.

Але буду шукати оригінал :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698484 вiд 2024-08-07 00:17:11

Малі, Нігер, кучно пішло. Як раз Кулєба в турне по Африці.
це потужно

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698483 вiд 2024-08-07 00:12:01

Yagshamash
№ 1698463

пoвeсeлив :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698482 вiд 2024-08-07 00:10:46

olma
№ 1698465

тo всe нaклeп! є тaкa нaцiя як Scotland :)



Alba gu bràth!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698481 вiд 2024-08-07 00:07:14

Нігер заявив про розрив дипломатичних відносин Україною Джерело: https://censor.net/ua/n3503459
---
Це трагедія, звісно. Але я не думаю, що це більша трагедія, ніж та, що ми сьогодні могли взути Шкотів легко, але сука, не взули.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698480 вiд 2024-08-07 00:06:47

olma
№ 1698476

Це писали москалі чи читали москалі?
Думаю друге.

Вже шукаю де замовити :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698479 вiд 2024-08-07 00:05:44

yagshamash
№ 1698475

Та я взагалі манав ту Лігу чемпіонів на етапі коли там не грають Оболонь чи Динамо Київ (не чужа команда!), так шо звісно ж, не пам'ятаю хто там був не то шо в півфінала-фіналах, а навіть хто там її вигравав, бо похуй.

А щодо поинності життя - так все воно плинне, що ліги-хуїги, так і олімпіяди-пиздуяди.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698478 вiд 2024-08-07 00:04:53

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1698468

прo цe трeбa пaмятaти!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698477 вiд 2024-08-07 00:03:00

Гурвінек: Та то всьо хуйня.
Буратіно: Та яка хуйня, в книзі написано! (с) Митець

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698476 вiд 2024-08-06 23:50:04

2 Vichny

Іншу книжку, що я міг порекомендувати, це збірка статей під назвою

«Винайдення традиції» - одна з найвідоміших і найвпливовіших книг з історії ідей. Вперше вона вийшла 1983 р. і відтоді витримала щонайменше 12 перевидань різними мовами. У книзі на багатому фактичному матеріалі шотландської, англійської, британської, валлійської, колоніальної індійської та африканської історії проаналізовано, як винаходять нові та переформульовують старі традиції, видаючи їх за давні й сталі. Під «винайденими традиціями» в книзі маються на увазі культурні практики, які ставили за мету легітимізувати інституції, виразити належність до спільноти і прищепити певні цінності через наголошування на історичній давності, часто фіктивній.
---

Зокрема, одна з історичних розвідок розслідує походження шотландського кілта. О є-, це дуже смачна історія. Чувак дослідив, що ці спідниці, просто випадок коли англійських хазяїн фабрики впровадив для бідних шкотів таку спєцодєжду для праці на підприємстві у 18 ст.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698475 вiд 2024-08-06 23:48:26

Vichny. Я дав тобі щиру відповідь. Ти щиро відповіси?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698474 вiд 2024-08-06 23:43:58

Але ознаки цієї нації - вони вже не такі певні і стійкі і можуть змінюватися і піддаватися впливам різним.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698473 вiд 2024-08-06 23:43:42

olma
№ 1698471

Це я тобі трохи віддзеркалив твою досить пиздувату думку про відсутність шотландської нації

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698472 вiд 2024-08-06 23:42:42

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1698468

Гравцям тим - респект!
Але в теперішні часи гравці - то заробітчани, сьогодні тут, завтра там. Тільки Олег Слободян, Олександр Шовковський і Назарі Федорівський - one club men, але такі є зараз радше виключенням.
А от шо думає фанатйо?
Щось мені підказує, що фани Селтіка за мір ва всьом мірє, нада проста пірістать стрілять, а фанам Рейджерсу - похуй. Процентів 80 тих і тих хуй там знайдуть Україну на карті, у них своїх проблем вистача.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698471 вiд 2024-08-06 23:42:29

Vichny
№ 1698470
---
Чому нема? Є така нація. Вона у нас в головах, частково в крові, в призвичаєннях і традиціях, в історичній памяті, в книжках і підручниках. Є така нація раз вона одного разу в історії потрапила в підручники.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698470 вiд 2024-08-06 23:38:41

olma
№ 1698465

Нема і такої нації як українці в принципі і хуй з того? Відмовляйся від української мови, забий хуй на війну, оголост себе гражданіном міра.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698469 вiд 2024-08-06 23:38:11

2 Wallon
№ 1698457
https://lb.ua/sport/2022/03/16/509772_naytitulovanishiy_klub_shotlandii.html

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698468 вiд 2024-08-06 23:36:03

2 Wallon
№ 1698457
https://sport.rayon.in.ua/news/498245-gravtsiv-reyndzhersa-reala-ta-yuventusa-peredali-koshti-na-pidtrimku-ukraini-u-viyni-proti-rosii

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698467 вiд 2024-08-06 23:34:06

Vichny

Пам'ятаю, що виграла Боазилія. Це було три роки тому. А хто грав у півфіналах і фіналі минулої ліґи чемпів? Теж без ґуґлу. Але не це є питанням. Питання, що Олімпіяда існувала завжди. А що таке ліґа чемпіонів у вимірі часу? Це - хуйня, про яку цілком можуть забути ще за нашого плинного життя.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698466 вiд 2024-08-06 23:34:03

Якщо ознайомитися з історією Шотландії, то кількість обманів, порушених обіцянок і власне зради вражає - але як окрема країна вона таки існувала тривалий час (хоча і дуже розрізнено та незгуртовано).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698465 вiд 2024-08-06 23:28:04

Vichny
№ 1698462
----
25-30 років тому історик, політолог Бенедикт Андерсон написав книжку про істоту націоналізму - Уявлені спільноти. (Imagined Communities).
Ти почитай, брате. Нема такої віковічної нації як Шотландці від царя Гороха чи якогось святого Андрію (Ендрю) чи Патрика. Нема!

Нація це певний концепт в головах. А шо в голові тепер відбувається? Та ХЙЗ. МОже і палестина головного мозгу.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698464 вiд 2024-08-06 23:20:31

Yagshamash
№ 1698463

1. Через 4 роки буде наступна Олімпіяда
2. Хто там нахуй пам'ятає хто і коли щось виграв там? От ти пам'ятаєш перші 3 місця футбольного турніру останньої Олімпіяди? А передостанньої? Без гугла.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698463 вiд 2024-08-06 23:17:18

Ну й, ведучи далі цю тему, за 30 років не буде жодної ліґи чемпів, але буде Олімпіяда. І якийсь маленький українець спитає в довбойоба дідуся: а скажи, де ти там вирішив просерти замість Олімпіяли? Але ми тої драми вже, мабуть, не побачимо на власні очі. Дякую всім причетним.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698462 вiд 2024-08-06 23:12:07

Взагалі, хуйня якась.
Жоден з топ-клубів Шотландії не є про-шотландський.
Одні дрочать на унію, а інші - на Ірландію.
А Шотландія де, в цих розкладах, блядь?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698461 вiд 2024-08-06 23:10:20

Wallon
№ 1698457

А прапори палєстіни масово - це шо?

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698460 вiд 2024-08-06 23:06:43

Допомогло не їхати на Олімпіяду. Онук спитає за 30 років: діду, ти грав у Франції на Олімпіяді? Ні, ми грали тоді на відборі ліги чемпів проти рейнджерза і просерли. А що це за турнір, і нахуя ти там грав? Щось такого.

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698459 вiд 2024-08-06 23:04:24

і ваще. На мотив Seven Nations Army:

Oh, rangers are shite!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698458 вiд 2024-08-06 23:03:26

В першому таймі в другій його половині перевага ДК була очевидна. Але до дупи при нашому підході до справ.

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698457 вiд 2024-08-06 23:03:13

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1698417

2 Vichny
№ 1698401

Хуйню написали обидва. Там вони всі ліві по ходу. Правих фанів зі стадіонів тупо випиляли в ЮК вже давно.
І всі Україну підтрімують більш менш. Тільки Селтік у своєму прес-релізі називае це «russia's invasion», а рейнджерс - «ongoing conflict in Ukraine». а маленькі деталі важливі

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698456 вiд 2024-08-06 23:02:06

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1698455 вiд 2024-08-06 23:00:43

У Шотландії все одно не грали б на утримання цього одного м'яча, але мати хоча б таку перевагу краще, ніж її не мати. Лонвейк і Буяльський - мінус два гравці, інші заміни нормальні.
-----------------------------------------------------
Шовковський трохи не те робив сьогодні …

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698455 вiд 2024-08-06 23:00:43

У Шотландії все одно не грали б на утримання цього одного м'яча, але мати хоча б таку перевагу краще, ніж її не мати. Лонвейк і Буяльський - мінус два гравці, інші заміни нормальні.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698454 вiд 2024-08-06 22:59:48

мнда,
заміни послабили. Атака зникла, а захист не з'явився …
Навіть якшо перехромаєм цей Ренджерс (досить посередня команда насправді) то той (минулорічний) Зальцбург не пройдем.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698453 вiд 2024-08-06 22:56:52

Лонвейк курив хуйову траву, повертайте його нахуй туди звідки прийшов


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.