VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698452 вiд 2024-08-06 22:56:19Valeriy № 1698449 я теж ніхуя не зрозумів заміни Шапаренка. Не схоже було, що він підсів. Ярмоленко і те довше витримав.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698451 вiд 2024-08-06 22:55:06Класика, бля. Від СаШо я таких тупих замін не очікував.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698450 вiд 2024-08-06 22:55:04Отож бо і воно. Про шо я казав нижче. Політично СаШо - Ок! Але по суті, по футболу - є курва, питання.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698449 вiд 2024-08-06 22:54:23План у Шовковського був, але заміна Шапаренка не дала зробити контратаки розючими.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698448 вiд 2024-08-06 22:54:16Проїбали перемогу :(((
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698447 вiд 2024-08-06 22:53:37як завжди. менталітет є менталітет. заміни уйобищні. Михавко таки проїбав позицію. ну зате Лонвейка вигуляли. Буяльський походив трохи. Норм. Вівчаренко не розумніший за Дубінчака. дотимкати могли, але дійсно для цього немає класу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698446 вiд 2024-08-06 22:52:53За такої переваги в першому таймі, так проєбати матч - це треба вміти.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698445 вiд 2024-08-06 22:52:45Знов починається ця хуйня з останніми хвилинами
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698444 вiд 2024-08-06 22:51:35вуаля, курва.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698443 вiд 2024-08-06 22:48:11olma № 1698442 Накати ще!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698442 вiд 2024-08-06 22:47:38Тарас Михавко, а чую як Тарас Михайлик.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698441 вiд 2024-08-06 22:46:08 olma № 1698439 вiд 2024-08-06 22:42:27 як казали совіцькі коментатори. На встрєчних курсах ігра пошла. ескалірують ------------------------------------ Волошин та Брагару мають бути непагані на курсах. Шкода що Брагару не забив …невистачило техніки.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698440 вiд 2024-08-06 22:45:29olma № 1698436 Треба терміново Саллівану телефонувати, щоб керував ескалацією, підар
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698439 вiд 2024-08-06 22:42:27як казали совіцькі коментатори. На встрєчних курсах ігра пошла. ескалірують
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698438 вiд 2024-08-06 22:39:14Користь від Лонвейка бачу на стандартах біля наших воріт …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698437 вiд 2024-08-06 22:37:35одне не зрозуміло, нах Лонвейк? чи треба засвітить хоча б для аренди
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698436 вiд 2024-08-06 22:37:16Пішла якась ескалація конфлікту у цьому матчі. Швидкість вдвічі більше ніж в першу половину першого тайму.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698435 вiд 2024-08-06 22:35:51Гра Лонвейка залежить від того курнув він чи ні, а якщо курнув - то скільки і чого
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698434 вiд 2024-08-06 22:35:13Valeriy № 1698432 так. ~1. але паніка почалась раніше
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698433 вiд 2024-08-06 22:34:43на утримання. хуйово. всіх, хто хоч щось бачить, Шовковський поміняв.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698432 вiд 2024-08-06 22:34:19VVV № 1698430 вiд 2024-08-06 22:29:09 якась паніка --------------------------------- Лонвейк це суттєво послаблення … найменш різкий в відборі з усіх наших гравців і важкий для контратак.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698431 вiд 2024-08-06 22:31:36Буяльський також навряд чи підсилить, бо сьогоднішня гра - не його.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698430 вiд 2024-08-06 22:29:09якась паніка
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698429 вiд 2024-08-06 22:29:05Почалось…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698428 вiд 2024-08-06 22:28:12Напрасно зняв Шапаренка … він робив вихід з під пресинга.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698427 вiд 2024-08-06 22:27:13Хз, навіщо Лонвейк, бо судячи з того, як він виходив проти Партизана - абсолютно лівий пасажир.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698426 вiд 2024-08-06 22:26:17тренер шкотів зробив грамотні коррективи в перерві
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698425 вiд 2024-08-06 22:23:21коли в динаміці потрапляєш карний майданчик суперника і тримаєш мняч, укриваєш, не даєш супернику забрати, і не піднімаєш голову, або на інстинкті не віддаєш цей мняч - то вся твоя робота до жопи.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698424 вiд 2024-08-06 22:21:40шотландці додали в агресії.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698423 вiд 2024-08-06 22:21:09Шапаренко треба грати простіше і впевненіше в епізодах
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698422 вiд 2024-08-06 22:20:38бля, ну як там можна, Шапа? Та тикни абикуди і може б і получилося.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698421 вiд 2024-08-06 22:19:20Бля, ну це ж не збірна, хулі ви до того негра приїбалися. Тим більше, в Шотландії вистачає народжених там негрів, які такі ж громадяни як і інші.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698420 вiд 2024-08-06 22:18:082 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1698416Типовий хайлендер! Пекуче гірське сонце!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698419 вiд 2024-08-06 22:17:29Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1698417 Я не чув про підтримку України ні від одних ні інших, там свої міжсобойчики, але якщо таки було - то дяка. Не палетинські йобані прапори, причому, впевнений, 90% там дупля не відбивають шо це і де це та палестина і чому її треба підтримувати. Але «старші» сказали, значить треба.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698418 вiд 2024-08-06 22:15:06Балогун у них - взагалі нігерієць
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698417 вiд 2024-08-06 22:13:402 Vichny№ 1698401Селтік - лівацькі підари. Рейнджерси підтримували Україну.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698416 вiд 2024-08-06 22:10:01Показали якогось дрібного єхідного негрилу - це шотландський горянин? Мабуть ніфуя.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698415 вiд 2024-08-06 22:04:40Vichny № 1698408 ---- Ну ми з тобою даних не знаємо, і які метрики можна тут застосовувати. Але ідеологічно ДК зараз робить наголос на своїй українськости. Заява Шовковського перед раундом з Партизаном, синьо-жовта форма і елементи відповідні на формі. Плюс тренер, футболісти винятково українською говорять. - Це свідчить про певну цілісність. Якщо це Марина, то її роботу видно і вона ОК.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698414 вiд 2024-08-06 22:04:36Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1698410 :)))) Ніхто ж не знає чим вони там реально займаються. Може, як і всі живі люди, просто втикають на футбол під пиво і чипси, ну а може піісяшки накатують і розповідають арбітрові в полі через аудіозв'язок захищений який він смішний хуй
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698413 вiд 2024-08-06 22:02:28чучуркєс керує, марина маркетує, зять грає, а скоро підтягнеться і племінник - тобто усі при справі.