🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1315.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698452 вiд 2024-08-06 22:56:19

Valeriy
№ 1698449
я теж ніхуя не зрозумів заміни Шапаренка. Не схоже було, що він підсів. Ярмоленко і те довше витримав.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698451 вiд 2024-08-06 22:55:06

Класика, бля. Від СаШо я таких тупих замін не очікував.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698450 вiд 2024-08-06 22:55:04

Отож бо і воно. Про шо я казав нижче. Політично СаШо - Ок! Але по суті, по футболу - є курва, питання.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698449 вiд 2024-08-06 22:54:23

План у Шовковського був, але заміна Шапаренка не дала зробити контратаки розючими.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698448 вiд 2024-08-06 22:54:16

Проїбали перемогу :(((

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698447 вiд 2024-08-06 22:53:37

як завжди. менталітет є менталітет. заміни уйобищні. Михавко таки проїбав позицію.
ну зате Лонвейка вигуляли. Буяльський походив трохи. Норм.
Вівчаренко не розумніший за Дубінчака.
дотимкати могли, але дійсно для цього немає класу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698446 вiд 2024-08-06 22:52:53

За такої переваги в першому таймі, так проєбати матч - це треба вміти.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698445 вiд 2024-08-06 22:52:45

Знов починається ця хуйня з останніми хвилинами

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698444 вiд 2024-08-06 22:51:35

вуаля, курва.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698443 вiд 2024-08-06 22:48:11

olma
№ 1698442

Накати ще!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698442 вiд 2024-08-06 22:47:38

Тарас Михавко, а чую як Тарас Михайлик.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698441 вiд 2024-08-06 22:46:08

olma
№ 1698439 вiд 2024-08-06 22:42:27

як казали совіцькі коментатори. На встрєчних курсах ігра пошла. ескалірують
------------------------------------
Волошин та Брагару мають бути непагані на курсах.
Шкода що Брагару не забив …невистачило техніки.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698440 вiд 2024-08-06 22:45:29

olma
№ 1698436

Треба терміново Саллівану телефонувати, щоб керував ескалацією, підар

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698439 вiд 2024-08-06 22:42:27

як казали совіцькі коментатори. На встрєчних курсах ігра пошла. ескалірують

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698438 вiд 2024-08-06 22:39:14

Користь від Лонвейка бачу на стандартах біля наших воріт …

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698437 вiд 2024-08-06 22:37:35

одне не зрозуміло, нах Лонвейк?
чи треба засвітить хоча б для аренди

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698436 вiд 2024-08-06 22:37:16

Пішла якась ескалація конфлікту у цьому матчі. Швидкість вдвічі більше ніж в першу половину першого тайму.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698435 вiд 2024-08-06 22:35:51

Гра Лонвейка залежить від того курнув він чи ні, а якщо курнув - то скільки і чого

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698434 вiд 2024-08-06 22:35:13

Valeriy
№ 1698432
так. ~1.
але паніка почалась раніше

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698433 вiд 2024-08-06 22:34:43

на утримання. хуйово. всіх, хто хоч щось бачить, Шовковський поміняв.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698432 вiд 2024-08-06 22:34:19

VVV
№ 1698430 вiд 2024-08-06 22:29:09

якась паніка
---------------------------------
Лонвейк це суттєво послаблення … найменш різкий в відборі з усіх наших гравців і важкий для контратак.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698431 вiд 2024-08-06 22:31:36

Буяльський також навряд чи підсилить, бо сьогоднішня гра - не його.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698430 вiд 2024-08-06 22:29:09

якась паніка

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698429 вiд 2024-08-06 22:29:05

Почалось…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698428 вiд 2024-08-06 22:28:12

Напрасно зняв Шапаренка … він робив вихід з під пресинга.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698427 вiд 2024-08-06 22:27:13

Хз, навіщо Лонвейк, бо судячи з того, як він виходив проти Партизана - абсолютно лівий пасажир.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698426 вiд 2024-08-06 22:26:17

тренер шкотів зробив грамотні коррективи в перерві

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698425 вiд 2024-08-06 22:23:21

коли в динаміці потрапляєш карний майданчик суперника і тримаєш мняч, укриваєш, не даєш супернику забрати, і не піднімаєш голову, або на інстинкті не віддаєш цей мняч - то вся твоя робота до жопи.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698424 вiд 2024-08-06 22:21:40

шотландці додали в агресії.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698423 вiд 2024-08-06 22:21:09

Шапаренко треба грати простіше і впевненіше в епізодах

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698422 вiд 2024-08-06 22:20:38

бля, ну як там можна, Шапа? Та тикни абикуди і може б і получилося.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698421 вiд 2024-08-06 22:19:20

Бля, ну це ж не збірна, хулі ви до того негра приїбалися.
Тим більше, в Шотландії вистачає народжених там негрів, які такі ж громадяни як і інші.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698420 вiд 2024-08-06 22:18:08

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1698416
Типовий хайлендер! Пекуче гірське сонце!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698419 вiд 2024-08-06 22:17:29

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1698417

Я не чув про підтримку України ні від одних ні інших, там свої міжсобойчики, але якщо таки було - то дяка.
Не палетинські йобані прапори, причому, впевнений, 90% там дупля не відбивають шо це і де це та палестина і чому її треба підтримувати. Але «старші» сказали, значить треба.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698418 вiд 2024-08-06 22:15:06

Балогун у них - взагалі нігерієць

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698417 вiд 2024-08-06 22:13:40

2 Vichny
№ 1698401
Селтік - лівацькі підари. Рейнджерси підтримували Україну.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698416 вiд 2024-08-06 22:10:01

Показали якогось дрібного єхідного негрилу - це шотландський горянин? Мабуть ніфуя.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698415 вiд 2024-08-06 22:04:40

Vichny
№ 1698408
----
Ну ми з тобою даних не знаємо, і які метрики можна тут застосовувати. Але ідеологічно ДК зараз робить наголос на своїй українськости. Заява Шовковського перед раундом з Партизаном, синьо-жовта форма і елементи відповідні на формі. Плюс тренер, футболісти винятково українською говорять. - Це свідчить про певну цілісність. Якщо це Марина, то її роботу видно і вона ОК.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698414 вiд 2024-08-06 22:04:36

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1698410

:))))
Ніхто ж не знає чим вони там реально займаються. Може, як і всі живі люди, просто втикають на футбол під пиво і чипси, ну а може піісяшки накатують і розповідають арбітрові в полі через аудіозв'язок захищений який він смішний хуй

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698413 вiд 2024-08-06 22:02:28

чучуркєс керує, марина маркетує, зять грає, а скоро підтягнеться і племінник - тобто усі при справі.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.