Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698332 вiд 2024-08-05 19:37:22Мараканцы забивают пендаль
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698331 вiд 2024-08-05 19:32:19«Мірча Луческу чотири години спілкувався з очільниками федерації щодо роботи у збірній Румунії»--------------------Дід мабуть чотири години торгувався, але там також не останні гешефтмахери ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698330 вiд 2024-08-05 19:01:08Начался футбол испания-мароко
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698329 вiд 2024-08-05 17:32:38познавательно: Украинофобия XXI века https://www.kasparov.ru/material.php?id=66AFDB23426AB
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698328 вiд 2024-08-05 17:15:18Веселі правила в слаломі на каяках. Британку, що допливла першою зняли через те, що вона не зробила обов'язковий переворот каяку на 360 градусів у відведеній для цього зоні. Але нашій це не допомогло, вилетіла в чвертьфіналі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698327 вiд 2024-08-05 16:29:00так у нас давно все впало на мінімум, далі вже напевно і нікуди. А економіка живе, бо в бюджет постійно вливають зовнішні надходження.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698326 вiд 2024-08-05 16:15:33Bobb [Останнi 20 месаг]№ 1698323 вiд 2024-08-05 15:52:27Фондова біржа - це не лише уособлення людської жадібності, але ще і сама бздилувата інституція у світі ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698325 вiд 2024-08-05 16:04:20Global Selloff Intensifies as Traders See Multiple Risks
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698324 вiд 2024-08-05 16:01:51«Чорний лебідь» (за версією Насима Талеба) чи шо? А в нас тихо.)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698323 вiд 2024-08-05 15:52:27Підсумки «чорного понеділка» на фондовому ринку Каталізатором став фондовий ринок Японії, який рекордно обвалився більш ніж на 13%, побивши історичний максимум обвалу в «чорний понеділок» 1987 року. Курс біткоїна впав нижче $50 тис. — за останні 24 години криптовалюта подешевшала на 18%. Це найрізкіше падіння ціни криптовалюти з 2021 року. Ethereum просів ще сильніше — більш ніж на 20% за добу — зараз він торгується по $2200. Стамбульська фондова біржа призупинила торги після обвалу котирувань — основний турецький бенчмарк впав на 6,72%. Південнокорейський індекс Kospi знизився на 8,1%. Гонконгський Hang Seng втратив 1,8%, оновивши мінімум за 19 місяців. На премаркеті найбільші світові компанії втрачають десятки відсотків — Nvidia (-10%), Tesla (-12%), Apple, Microsoft, Google, Amazon (-10%). Причиною краху експерти називають небезпеку рецесії у США, загальний економічний спад, панічний страх після падіння японської біржі та загальну політичну напруженість у світі. Нью-Йоркська біржа відкривається тільки через 4 години.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698322 вiд 2024-08-05 15:23:28Сьогодні, 5 серпня, у швейцарському Ньйоні відбулось жеребкування раунду плейоф кваліфікації Ліги Європи. Якщо Кривбасу у третьому раунді вдасться обіграти Вікторію Пльзень, вони зіграють з шотландським Хартсом. В разі поразки команда Юрія Вернидуба, яка не буде сіяною, отримає суперника з наступних пар Ліги Конференцій: Гент (Бельгія) – Сількеборг (Данія) Маккабі (Петах-Тіхва, Ізраїль) – ЧФР Клуж (Румунія) Ноах Вірменія – АЕК (Греція) Реал Бетіс (Іспанія) Жеребкування Ліги конференцій почнеться о 15:00 за київським часом.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698321 вiд 2024-08-05 14:26:38Госсекретарь США Блинкен и министры иностранных дел стран G7 обсудили срочную необходимость деэскалации на Ближнем Востоке ------ «мода» на «глибоке занепокоєння» пройшла… почалась «мода» на «термінова деескалація» …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698320 вiд 2024-08-05 14:25:02это не просто Зальцбург. Это Ред-Булл Зальцбург… А это, бля, совсем другой тернир..
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698319 вiд 2024-08-05 14:21:56Рейнджерс зараз в великій кризовій дупі. Думаю, що у Динамо всі шанси є.
fedor(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698318 вiд 2024-08-05 13:40:05переможець пари «Динамо» / «Рейнджерс» зіграє проти переможця пари «Зальцбург» / «Твенте».
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698317 вiд 2024-08-05 13:34:27Ковтун таки завоював заслужене срібло. Верняєв на жаль наробив помилок.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698316 вiд 2024-08-05 13:34:05Ковтун узяв срібло на брусах
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698315 вiд 2024-08-05 13:33:31ніхто астрологів не читає? не пишуть що зірки так стають що всі на світі стають «нєрвні»? якийсь під-пиздець відбувається. протести в британії… можна купу назвати гарячих точок… і тут ще одне ---------- У Бангладеш військовий переворот на фоні масових протестів. Премʼєрка втекла до Індії. Скоро буде заява військових на місцевому телебаченні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698314 вiд 2024-08-05 13:22:54Voxa (м. Запоріжжя) № 1698313 ---- Ну такий масований комбінований удар шахедами і що там (балістика чи крилаті) летіли, Іран звісно може зробити для того щоб в тонусі триматися. Але не більше того.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698313 вiд 2024-08-05 12:58:57olma № 1698312 ну в минулу ракетну атаку, яку збивали усім миром, вони таки по аеродрому і ще кудись влучили. Чисто статистично, шось та долетить, та і висновки з першого разу зробили напевног шо
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698312 вiд 2024-08-05 12:36:45ProstoVlizPobalakaty № 1698311 --- Так, я жартував. Найбільше по моєму, що може зробити Іран, це в протоці Хормуз напасти на західні танкери, щось таке несиметричне.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698311 вiд 2024-08-05 12:19:57olma № 1698307 вiд 2024-08-05 11:47:05 Він більше зайнятий розбором нещодавних «польотів», і щоб його самого наступним не підірвали.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698310 вiд 2024-08-05 12:19:30Це про аятоллу себто.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698309 вiд 2024-08-05 12:18:54Ну да, ну да… його всі хапають за руки, умовляють, а він такий - «нє трогайтє міня, я псіхічєскій!»
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698308 вiд 2024-08-05 12:18:04Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1698305 так. Олма правий… таких повідомлень в західних медія - мільйон. від супер-позитивних для нас, до супер-негативних (трамп зупиняє фінансування і виводить штати з нато) … це просто думки окремих людей, які, як вони вважають, знають що в голові у трампа-камали… плюс на що готові китай-іран-хуйло… які у них є інструменти на ескалацію…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698307 вiд 2024-08-05 11:47:05Зараз Аятола як їііібаааанЕ по Ізраелю!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698306 вiд 2024-08-05 11:45:54Та зачекай ти. Тут ще до самого виборчого листопадового вівторка багато подій може статися. В політичній історії Америки такого липня як цього року не було 40 років. Щоб і був замах на кандидата (хз може якась підстава) і чинний господар Білого дому зня кандидатуру.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698305 вiд 2024-08-05 11:12:13Тим часом, дехто вже вважає, що за президентства як трампидла, так і гаррісихи фсьо буде афуєнно:https://www.politico.com/news/magazine/2024/08/04/trump-harris-ukraine-2024-00172279
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698304 вiд 2024-08-05 10:45:262 Vichny № 1698284 Дякую! :) Щодо твого запитання на рахунок обов'язку проходити ВЛК раз на 5 років в мирний час і раз на рік під час воєнного часу - шукав де це зазначено і чомусь не міг знайти :( Точно пам'ятаю, що десь в квітні бачив ці норми десь в нормативці… Можливо вони вже змінились. А можливо щось не так вже пам'ятаю (хоча зарано для склерозу: /). Але в ТЦК мене на штраф саме через невчасне проходження ВЛК намагались розвести.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698303 вiд 2024-08-05 09:22:10Vichny № 1698298 вiд 2024-08-05 01:25:53 Адекватний??? Ну-ну…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698302 вiд 2024-08-05 08:15:01Ги, темі же словамиМарк Гіу заперечує, що перехід із «Барселони» до «Челсі» повʼязаний із грошима.«З моїм контрактом проблем не було. Я завжди мріяв грати в АПЛ, а «Челсі» – великий клуб з великою історією.Но уже про Барсу..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698301 вiд 2024-08-05 07:45:28Странно, скока я помню сайт Евгена, он ищет выпускающего редактора.. и сейчас обьява висит. Кому тут некуй делать, может поработать на правильном украинском, без гугл транслейтора, да еще и за бабки..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698300 вiд 2024-08-05 07:34:45Vichny № 1698298 Та дуже адекватний. Заблокував мене ще в 2015-2016 на сайті за наїзди, що українська версія новин з'являється значно пізніше підароязичної.: D
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698299 вiд 2024-08-05 05:26:38Бляха, які ви діти. У Довбика кар'єри може ще 4-6 років на піку, а далі догравати на заробітках у Китаї/МЛС/арабах, як повезе. Жирна йому платили мало у порівнянні та ще могли крутити руки, мовляв ми ж тобі шанс надали. Якби він не грав до того у дНіпро-1 та датському темпі Шепетівка, то мо був би аргумент, а так… Жирона - то таки село у порівнянні із Ромою. 40-60к глядачів проти 15к чи 12 у жирони? Живуть за рахунок Скам Сіті системи купівлі-продажу футболістів. Артеміо вистрелив, але не щоб тільки на нього пахали. У нього топ-3 показник по асистах у Лізі був, і зовсім не поганий. Коротше, заробив ліпший контракт, підписав і нічого персонального - джаст бізнес. Репутацію він собі у Іспанії не зіпсував, буде нагода такого підписати - будь який клуб Іспанії у черзі стоятиме, особливо як вистрелить в Італії, де за _ці_ гроші на нього буде команда працювати. Як копнув клуб ногою, значить передав вітання менеджменту. Сподіваюся, що й Циган десь ліпше піде для прогресу. ЗІ стосовно обожнювання, великий та ужасний Мессі із саґрада фамілія тату на руці-нозі зовсім не встидався вибивати гроші з барси без огляду на те, що вони його кровинку викохали та на скрутний стан у клубі (про це знали усі). Кожен сам собі визначає свій максимайзер грошей для подальшого життя, коли бутси на цвяху і колінам пиздець.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698298 вiд 2024-08-05 01:25:53Євген - рівний і адекватний чувак, але от це poblagodaril і гугл-транслейт, за це треба казати і писати. Він навряд читає О., тож пишіть всі різними каналами, бо priklyucheniye - то йобана трешатина
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698297 вiд 2024-08-05 01:14:01Vichny № 1698296 та вони гугл транслейтом на українську перекладають. там інколи така хуйня випливає, що очі витікають.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698296 вiд 2024-08-05 01:12:03А шо це за хуйня взвгалі в урлі новини? eto-bylo-bolshoe-priklyuchenie-dovbyk-poblagodaril-zhironu-i-bolelschikov-komandy пріключєніє, поблаодаріл, шо за йоб твою мать? Треба Євгену написать, і ви теж пишіть
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698295 вiд 2024-08-05 01:08:14Vichny № 1698294 Vichny https://www.dynamomania.com/news/736774-eto-bylo-bolshoe-priklyuchenie-dovbyk-poblagodaril-zhironu-i-bolelschikov-komandy отаке промичав. на більше не спромігся. Атлетико, мабуть, не дозволив. але він свою репутацію в Жироні та загалом Іспанії знищив. його дійсно обожнювали.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698294 вiд 2024-08-05 01:05:30Так таки вибачився Довбик про висловлену хуйню про Жирону? Бо пиздець як воно хуйово звучало
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698293 вiд 2024-08-05 01:04:35Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1698289 і ще. може для тебе новина, що б. я. пристойний клуб має шот-лист гравців яких хоче підписати? Довбик був першим, Серлот - другим. тож які блядь поні, які іспанські джентельмени? і це. заїбався я від Довбика, і так задохуя написав. він, як спортсмен, того не вартий. дай Бог, щоб я помилився і Тьома став топовим форвардом у ЧІ. але сумніви пиздець які велики. і тут я погоджусь з yagshamash, що перехід Яремчука у Олімпіакос - то справжня «трагедія» для збірної, бо Роман за рівнем і ігровими якостями на голову вищій за Тьому, якому просто посміхнулася доля. так буває.