🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1318.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698332 вiд 2024-08-05 19:37:22

Мараканцы забивают пендаль

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698331 вiд 2024-08-05 19:32:19

«Мірча Луческу чотири години спілкувався з очільниками федерації щодо роботи у збірній Румунії»
--------------------
Дід мабуть чотири години торгувався, але там також не останні гешефтмахери ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698330 вiд 2024-08-05 19:01:08

Начался футбол испания-мароко

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698329 вiд 2024-08-05 17:32:38

познавательно:

Украинофобия XXI века
https://www.kasparov.ru/material.php?id=66AFDB23426AB

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698328 вiд 2024-08-05 17:15:18

Веселі правила в слаломі на каяках. Британку, що допливла першою зняли через те, що вона не зробила обов'язковий переворот каяку на 360 градусів у відведеній для цього зоні. Але нашій це не допомогло, вилетіла в чвертьфіналі.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698327 вiд 2024-08-05 16:29:00

так у нас давно все впало на мінімум, далі вже напевно і нікуди.
А економіка живе, бо в бюджет постійно вливають зовнішні надходження.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698326 вiд 2024-08-05 16:15:33

Bobb [Останнi 20 месаг]
№ 1698323 вiд 2024-08-05 15:52:27

Фондова біржа - це не лише уособлення людської жадібності, але ще і сама бздилувата інституція у світі ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698325 вiд 2024-08-05 16:04:20

Global Selloff Intensifies as Traders See Multiple Risks

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698324 вiд 2024-08-05 16:01:51

«Чорний лебідь» (за версією Насима Талеба) чи шо? А в нас тихо.)

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698323 вiд 2024-08-05 15:52:27

Підсумки «чорного понеділка» на фондовому ринку

Каталізатором став фондовий ринок Японії, який рекордно обвалився більш ніж на 13%, побивши історичний максимум обвалу в «чорний понеділок» 1987 року.

Курс біткоїна впав нижче $50 тис. — за останні 24 години криптовалюта подешевшала на 18%. Це найрізкіше падіння ціни криптовалюти з 2021 року. Ethereum просів ще сильніше — більш ніж на 20% за добу — зараз він торгується по $2200.

Стамбульська фондова біржа призупинила торги після обвалу котирувань — основний турецький бенчмарк впав на 6,72%. Південнокорейський індекс Kospi знизився на 8,1%. Гонконгський Hang Seng втратив 1,8%, оновивши мінімум за 19 місяців.

На премаркеті найбільші світові компанії втрачають десятки відсотків — Nvidia (-10%), Tesla (-12%), Apple, Microsoft, Google, Amazon (-10%).

Причиною краху експерти називають небезпеку рецесії у США, загальний економічний спад, панічний страх після падіння японської біржі та загальну політичну напруженість у світі. Нью-Йоркська біржа відкривається тільки через 4 години.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698322 вiд 2024-08-05 15:23:28

Сьогодні, 5 серпня, у швейцарському Ньйоні відбулось жеребкування раунду плейоф кваліфікації Ліги Європи.

Якщо Кривбасу у третьому раунді вдасться обіграти Вікторію Пльзень, вони зіграють з шотландським Хартсом.

В разі поразки команда Юрія Вернидуба, яка не буде сіяною, отримає суперника з наступних пар Ліги Конференцій:
Гент (Бельгія) – Сількеборг (Данія)
Маккабі (Петах-Тіхва, Ізраїль) – ЧФР Клуж (Румунія)
Ноах Вірменія – АЕК (Греція)
Реал Бетіс (Іспанія)

Жеребкування Ліги конференцій почнеться о 15:00 за київським часом.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698321 вiд 2024-08-05 14:26:38

Госсекретарь США Блинкен и министры иностранных дел стран G7 обсудили срочную необходимость деэскалации на Ближнем Востоке
------
«мода» на «глибоке занепокоєння» пройшла… почалась «мода» на «термінова деескалація» …

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698320 вiд 2024-08-05 14:25:02

это не просто Зальцбург. Это Ред-Булл Зальцбург… А это, бля, совсем другой тернир..

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698319 вiд 2024-08-05 14:21:56

Рейнджерс зараз в великій кризовій дупі. Думаю, що у Динамо всі шанси є.

fedor(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698318 вiд 2024-08-05 13:40:05

переможець пари «Динамо» / «Рейнджерс» зіграє проти переможця пари «Зальцбург» / «Твенте».

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698317 вiд 2024-08-05 13:34:27

Ковтун таки завоював заслужене срібло. Верняєв на жаль наробив помилок.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698316 вiд 2024-08-05 13:34:05

Ковтун узяв срібло на брусах

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698315 вiд 2024-08-05 13:33:31

ніхто астрологів не читає? не пишуть що зірки так стають що всі на світі стають «нєрвні»?
якийсь під-пиздець відбувається. протести в британії… можна купу назвати гарячих точок…
і тут ще одне
----------
У Бангладеш військовий переворот на фоні масових протестів. Премʼєрка втекла до Індії. Скоро буде заява військових на місцевому телебаченні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698314 вiд 2024-08-05 13:22:54

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1698313
----
Ну такий масований комбінований удар шахедами і що там (балістика чи крилаті) летіли, Іран звісно може зробити для того щоб в тонусі триматися. Але не більше того.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698313 вiд 2024-08-05 12:58:57

olma
№ 1698312
ну в минулу ракетну атаку, яку збивали усім миром, вони таки по аеродрому і ще кудись влучили.
Чисто статистично, шось та долетить, та і висновки з першого разу зробили напевног шо

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698312 вiд 2024-08-05 12:36:45

ProstoVlizPobalakaty
№ 1698311
---
Так, я жартував. Найбільше по моєму, що може зробити Іран, це в протоці Хормуз напасти на західні танкери, щось таке несиметричне.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698311 вiд 2024-08-05 12:19:57

olma
№ 1698307 вiд 2024-08-05 11:47:05

Він більше зайнятий розбором нещодавних «польотів», і щоб його самого наступним не підірвали.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698310 вiд 2024-08-05 12:19:30

Це про аятоллу себто.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698309 вiд 2024-08-05 12:18:54

Ну да, ну да… його всі хапають за руки, умовляють, а він такий - «нє трогайтє міня, я псіхічєскій!»

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698308 вiд 2024-08-05 12:18:04

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1698305
так. Олма правий…
таких повідомлень в західних медія - мільйон. від супер-позитивних для нас, до супер-негативних (трамп зупиняє фінансування і виводить штати з нато) …
це просто думки окремих людей, які, як вони вважають, знають що в голові у трампа-камали…
плюс на що готові китай-іран-хуйло… які у них є інструменти на ескалацію…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698307 вiд 2024-08-05 11:47:05

Зараз Аятола як їііібаааанЕ по Ізраелю!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698306 вiд 2024-08-05 11:45:54

Та зачекай ти. Тут ще до самого виборчого листопадового вівторка багато подій може статися.
В політичній історії Америки такого липня як цього року не було 40 років. Щоб і був замах на кандидата (хз може якась підстава) і чинний господар Білого дому зня кандидатуру.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698305 вiд 2024-08-05 11:12:13

Тим часом, дехто вже вважає, що за президентства як трампидла, так і гаррісихи фсьо буде афуєнно:

https://www.politico.com/news/magazine/2024/08/04/trump-harris-ukraine-2024-00172279

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698304 вiд 2024-08-05 10:45:26

2 Vichny
№ 1698284

Дякую! :)

Щодо твого запитання на рахунок обов'язку проходити ВЛК раз на 5 років в мирний час і раз на рік під час воєнного часу - шукав де це зазначено і чомусь не міг знайти :( Точно пам'ятаю, що десь в квітні бачив ці норми десь в нормативці… Можливо вони вже змінились. А можливо щось не так вже пам'ятаю (хоча зарано для склерозу: /). Але в ТЦК мене на штраф саме через невчасне проходження ВЛК намагались розвести.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698303 вiд 2024-08-05 09:22:10

Vichny
№ 1698298 вiд 2024-08-05 01:25:53

Адекватний??? Ну-ну…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698302 вiд 2024-08-05 08:15:01

Ги, темі же словами

Марк Гіу заперечує, що перехід із «Барселони» до «Челсі» повʼязаний із грошима.

«З моїм контрактом проблем не було. Я завжди мріяв грати в АПЛ, а «Челсі» – великий клуб з великою історією.

Но уже про Барсу..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698301 вiд 2024-08-05 07:45:28

Странно, скока я помню сайт Евгена, он ищет выпускающего редактора.. и сейчас обьява висит. Кому тут некуй делать, может поработать на правильном украинском, без гугл транслейтора, да еще и за бабки..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698300 вiд 2024-08-05 07:34:45

Vichny
№ 1698298

Та дуже адекватний.
Заблокував мене ще в 2015-2016 на сайті за наїзди, що українська версія новин з'являється значно пізніше підароязичної.: D

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698299 вiд 2024-08-05 05:26:38

Бляха, які ви діти. У Довбика кар'єри може ще 4-6 років на піку, а далі догравати на заробітках у Китаї/МЛС/арабах, як повезе. Жирна йому платили мало у порівнянні та ще могли крутити руки, мовляв ми ж тобі шанс надали. Якби він не грав до того у дНіпро-1 та датському темпі Шепетівка, то мо був би аргумент, а так… Жирона - то таки село у порівнянні із Ромою. 40-60к глядачів проти 15к чи 12 у жирони? Живуть за рахунок Скам Сіті системи купівлі-продажу футболістів. Артеміо вистрелив, але не щоб тільки на нього пахали. У нього топ-3 показник по асистах у Лізі був, і зовсім не поганий. Коротше, заробив ліпший контракт, підписав і нічого персонального - джаст бізнес. Репутацію він собі у Іспанії не зіпсував, буде нагода такого підписати - будь який клуб Іспанії у черзі стоятиме, особливо як вистрелить в Італії, де за _ці_ гроші на нього буде команда працювати. Як копнув клуб ногою, значить передав вітання менеджменту. Сподіваюся, що й Циган десь ліпше піде для прогресу.
ЗІ стосовно обожнювання, великий та ужасний Мессі із саґрада фамілія тату на руці-нозі зовсім не встидався вибивати гроші з барси без огляду на те, що вони його кровинку викохали та на скрутний стан у клубі (про це знали усі). Кожен сам собі визначає свій максимайзер грошей для подальшого життя, коли бутси на цвяху і колінам пиздець.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698298 вiд 2024-08-05 01:25:53

Євген - рівний і адекватний чувак, але от це poblagodaril і гугл-транслейт, за це треба казати і писати.
Він навряд читає О., тож пишіть всі різними каналами, бо priklyucheniye - то йобана трешатина

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698297 вiд 2024-08-05 01:14:01

Vichny
№ 1698296
та вони гугл транслейтом на українську перекладають. там інколи така хуйня випливає, що очі витікають.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698296 вiд 2024-08-05 01:12:03

А шо це за хуйня взвгалі в урлі новини?
eto-bylo-bolshoe-priklyuchenie-dovbyk-poblagodaril-zhironu-i-bolelschikov-komandy

пріключєніє, поблаодаріл, шо за йоб твою мать? Треба Євгену написать, і ви теж пишіть

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698295 вiд 2024-08-05 01:08:14

Vichny
№ 1698294
Vichny
https://www.dynamomania.com/news/736774-eto-bylo-bolshoe-priklyuchenie-dovbyk-poblagodaril-zhironu-i-bolelschikov-komandy
отаке промичав. на більше не спромігся. Атлетико, мабуть, не дозволив. але він свою репутацію в Жироні та загалом Іспанії знищив. його дійсно обожнювали.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698294 вiд 2024-08-05 01:05:30

Так таки вибачився Довбик про висловлену хуйню про Жирону?
Бо пиздець як воно хуйово звучало

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698293 вiд 2024-08-05 01:04:35

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1698289
і ще. може для тебе новина, що б. я. пристойний клуб має шот-лист гравців яких хоче підписати? Довбик був першим, Серлот - другим. тож які блядь поні, які іспанські джентельмени?
і це. заїбався я від Довбика, і так задохуя написав. він, як спортсмен, того не вартий. дай Бог, щоб я помилився і Тьома став топовим форвардом у ЧІ. але сумніви пиздець які велики.
і тут я погоджусь з yagshamash, що перехід Яремчука у Олімпіакос - то справжня «трагедія» для збірної, бо Роман за рівнем і ігровими якостями на голову вищій за Тьому, якому просто посміхнулася доля. так буває.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.