🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1319.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698292 вiд 2024-08-05 00:56:46

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1698289
а ще злий Атлетико намовив шляхетного Довбика пизжанути хуйню про клуб, в якому він став кращим бомбардиром Іспанії. а потім добрий аагент змусив шляхетного Довбика, намовленого злим Атлетико фактично вибачатись.
Серлоту нормально, а шляхетному Довбику не сподобався паскудний мадридський гранд.
Блядь, це навіть не світ рожевих поні, це «хоч сци в очі - все божа роса».
треба вчитись рогулізм називати рогулізмом, навіть якщо він рідний, викоханий хуйовим вихованням.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698291 вiд 2024-08-05 00:51:50

І це було на ютюбі, коли я шукав стрибок Магучих на Олімпіаді. Там була її фотка і все таке. І там таки сказали про «смерть» тимощука. Повний капець.



yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698290 вiд 2024-08-05 00:47:51

Я побачив на «суспільному», але це давній фейк ще з початку року. Вибачаюся, але дуже зрадів і написав не перевіривши.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698289 вiд 2024-08-05 00:42:49

2 VVV
№ 1698242
це у молодших школьників контракти підписуються за да дні. Треба називати речі своїми іменами - Атлетіко вів себе по гнойнопідарські, вів торговлю з двома гравцями і спробував кинути Довбика при підписанні контракта. Після чого і був послан нахуй. Рожеві поні можуть і далі вірити в злих агентів і чесних іспанських джентельменів.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698288 вiд 2024-08-05 00:39:42

Yagshamash
№ 1698285

хтo кaжe? як людинa вiн вжe дaвнo пoмeр.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698287 вiд 2024-08-05 00:38:40

Кажуть, що тимощук подох.
-----------------------------------
А це також може бути подарунком на День народження?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698286 вiд 2024-08-05 00:37:14

Мабуть, фейк усе-таки. Вибачайте

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698285 вiд 2024-08-05 00:25:06

Кажуть, що тимощук подох.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698284 вiд 2024-08-05 00:17:40

Papka, з Днем народження! :)
Хай все буде заєбіщщє, ну і смерть москалям, як частина того заєбіщщє

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698283 вiд 2024-08-04 23:56:14

Золото і 2 бронзи - гарний подарунок на день народження :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698282 вiд 2024-08-04 23:50:36

yagshamash
№ 1698281 вiд 2024-08-04 23:06:59

Valeriy: А от ще таке питання є, якщо ти не проти звісно. Я демократично питаю. А може який кацап тебе покусав колись? Вони ж теж такі європоїди, якщо десь здаля подивитися? Правда, трохи жовтенькі від нестачі вітамінів. Чи Наомі Камбелл все-таки не дотягає до їхньої красоти?
--------------------------------------
Питали демократично? Відповідаємо демократично та симетрично!
Кацапи мене не кусали … лише одна кацапка (за графою в радянському паспорті), яка народилась в Україні, все життя прожила тут та є вже зараз україномовною.
Ти багато років живеш серед негрів та не знаєш як фактично виглядають кондові кацапи.
Я в дитинстві не звертав уваги, допоки мій двоюрідний дід який служив в Армії Людовей не зауважив в розповіді про війну про зовнішність кацапів, серед яких він навчався в танковому училищі в Ульяновську, що кацапи кругломорді. Я запам "ятав це на все життя і потім став сам на цю характерну ознаку звертати увагу.
Те що вони трохи жовтенькі, то це в тебе якась вада зору. Прожив я десь сумарно два роки серед них подорожуючи. Бачив їх в їх натуральному середовищі від Ленінграду і до Таштаголу. В Новокузнецьку в готелі в упор бачив Амана Тулєєва, та навіть він не був «жовтенький».
Буряти та тувінці може й «жовтеньки», але це не правдиві кацапи.
Відповідь на останнє питання така - Наомі Кемпбелл дотягує та перетягує …

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698281 вiд 2024-08-04 23:06:59

Valeriy: А от ще таке питання є, якщо ти не проти звісно. Я демократично питаю. А може який кацап тебе покусав колись? Вони ж теж такі європоїди, якщо десь здаля подивитися? Правда, трохи жовтенькі від нестачі вітамінів. Чи Наомі Камбелл все-таки не дотягає до їхньої красоти?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698280 вiд 2024-08-04 23:03:32

Оболонь!!!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698279 вiд 2024-08-04 22:55:41

LAZY
№ 1698275 вiд 2024-08-04 22:28:21

Valeriy
№ 1698269

Корячит от феминитивов или шо?
------------------------------------
Ну, мне даже спрашивать не надо, чтобы увидеть что тебя корячит …Ну еще вдобавок немного корчит.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698278 вiд 2024-08-04 22:48:16

Кохан виграв бронзу на молоті! Красун!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698277 вiд 2024-08-04 22:47:28

Супер-день для України на Олімпіяді! Так тримати!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698276 вiд 2024-08-04 22:45:50

Кохан бронзу взяв теж. Три медалі сьогодні. Які молодці!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698275 вiд 2024-08-04 22:28:21

Valeriy
№ 1698269

Корячит от феминитивов или шо?

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698274 вiд 2024-08-04 22:26:36

А яка з Ірин Геращенок стрибала? Жарт. Які красуні!!! Єєєєєє!!!!!

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698273 вiд 2024-08-04 22:18:54

Друге золото!

Магучих!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698272 вiд 2024-08-04 22:17:33

стрибуниця

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698271 вiд 2024-08-04 22:17:21

Магучих золота медаль! Зараз буде піднімати планку!

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698270 вiд 2024-08-04 22:16:24

А може стрибачка

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698269 вiд 2024-08-04 22:08:45

olma
№ 1698268 вiд 2024-08-04 21:59:33

Ірина Геращенко (стрибунка висоту) взяла бронзу. Красуня!
------------------------------------------------
А чого не «стрибункіня»?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698268 вiд 2024-08-04 21:59:33

Ірина Геращенко (стрибунка висоту) взяла бронзу. Красуня!

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698267 вiд 2024-08-04 21:44:43

PEPSI (Merkury)
№ 1698266

тiпiчний дaгaвaрняк :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698266 вiд 2024-08-04 21:08:28

у теніс виграли обоє, Джоко - мрію, мету і пенсію, Алькарас - майбутнє у тенісі.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698265 вiд 2024-08-04 20:53:06

ProstoVlizPobalakaty
№ 1698263

влaснe тaк, aлe тут вжe нe тeoрiя ймoвiрнoстi a скoрiшe дeтeрмiнiзм тoгo щo штaб Джoкoвiчa знaхoдить прoтияд…

PS a якa ймoвiрнiсть двoх «oрлiв» пiд ряд пeрeд пoчaткoм пiдкидaння? :)

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698264 вiд 2024-08-04 20:44:27

олімпійський теніс
Yagshamash
ну хз як ти «бачив» перемогу джоковича :)
«все» було на стороні алькараза, включаючи його легку перемогу на вім-ні місяць назад, і те як ноле важко грав рг 2 міс назад (2 (чи три?) перемоги підряд у 5ти сетах і потім зняття, операція) …
я більше вірю в пенсію джоковича. до речі, олімпіада - це його перший трофей у році… тобто, йому й так вже дуже-дуже важко вигравати… пахати в 37 років, з хворим коліном, маючи вірогідність виграшу десь на межі 5%? не знаю…
ще один позитив, жіночий фінал виграли італійки (проти хуйлостанок) … сара ерані + жасмін паоліні… 1.64 + 1.63 см… сара ерані в парах також зібрала повний слем + олімпіада. також 37 років

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698263 вiд 2024-08-04 20:40:47

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1698262 вiд 2024-08-04 20:31:47

По теорії - 50%. Але це не стосується тенісу, тут смисл у тому, що Джокович програвши на наступний матч вийде підлаштувавшись, і краще готовим до цього суперника, і з інших тенісистів мало хто може і в другому підряд матчі поставити перед Новаком завдання, які він не вирішить.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698262 вiд 2024-08-04 20:31:47

Yagshamash
№ 1698259

питaння з тeoрiї ймoвiрнoстi :)

Пiдкидуєш мoнeтку 2 рaзи.
Пeрший рaз випaдaє «oрeл».
Якa ймoвiрнiсть щo другий рaз випaдe «oрeл»? ;)

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698261 вiд 2024-08-04 19:56:38

Хижняк - герой! Молоток.

Olma, Джоко виграв у тенісі абсолютно все, що можна. Всі Слами більше, ніж раз, Олімпіаду, всі 9 турнірів-тисячників. Він може закінчувати спокійно, але якщо ще якась мотивація залишилася, він - чинний чемпіон ЮС Оупен. А потім його улюблена Австралія. Я б зіграв ще ці два. Мотивація: виграти хоча б один з них, аби Алькарас не наздогнав колись. Але у таку можливість із боку іспанця не дуже вірю. Тож кінець епохи скоро у кожному разі.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698260 вiд 2024-08-04 19:56:22

Enot
№ 1698258 вiд 2024-08-04 19:15:22

Если хотят с судейскими оценками, то надо делать 5 раундов минимум, соответственно уменьшая время. Как я уже писал подсчет попаданий по сопернику мимо блока - вполне нормальный способ определять победителя. Немного другое соревнование будет, чем профессиональный бокс, но вполне смотрибельное. Усик и Ломаченко выигрывали именно по этим правилам

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698259 вiд 2024-08-04 19:25:39

SK Я писав, що у фіналі Алькарас не виграє. Це просто теорія ймовірности. Важко виграти в Ноле двічі поспіль.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698258 вiд 2024-08-04 19:15:22

Ну а какая альтернатива? На ОИ не устроишь бои про профессиональным правилам.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698257 вiд 2024-08-04 18:57:09

Когда в любительском боксе это махание руками превращалось потом в количество попаданий - был хоть какой-то смысл. А сейчас судьи полную хуйню судят - одинаковые 3 раунда заканчиваются 1-4, 3-2, 5-0, потому что судьи сначала поддерживали фаворита, но так и не дождались от него бокса.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698256 вiд 2024-08-04 18:55:43

а в финале ждет казах.. ТОже мельница -самоучка..

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698255 вiд 2024-08-04 18:52:57

Jen
№ 1698248 вiд 2024-08-04 17:09:18

Дев "ять Підрів і два Педріньо

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698254 вiд 2024-08-04 18:52:41

Хижняк выходит в финал - патамушта быстрее кубинца махал руками..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698253 вiд 2024-08-04 18:51:12

олимпийский бокс - полная лажа. 3 раунда махания руками. Ни тактики, ни стратегии, да и технику некогда показывать.. Не зря хотят его обнулить..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.