Pryvyd zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698172 вiд 2024-08-03 12:42:202 Ukrainian Ranger№ 1698162Світла памʼять! Що сталося?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698171 вiд 2024-08-03 12:42:03
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698170 вiд 2024-08-03 12:37:11Пам "ятаю ОНа… Може хто фото викладе?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698169 вiд 2024-08-03 12:34:41 Вічна пам'ять…
Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698168 вiд 2024-08-03 12:25:54Світла памʼять…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698167 вiд 2024-08-03 12:23:29Передостання …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698166 вiд 2024-08-03 12:20:24Масяня біжить 400 м!!! Прототип.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698165 вiд 2024-08-03 12:17:19Дивлюсь негритянські олімпйські ігри …ну так думаю сам собі … і тут опа! …на екрані бігуньї … і багато білих. Ну слава богу, це все ж таки не негритянські олімпійськи ігри, а поки що просто олімпійскі … поки що.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698164 вiд 2024-08-03 11:51:19R. I. P. (
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698163 вiд 2024-08-03 11:43:19Світла пам'ять! Він в ЗСУ начебто служив з 22 року. Так принаймні написано в його LinkedIn
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698162 вiд 2024-08-03 11:33:26Не стало Віталіка «ОНа» Шеремети :((( Думаю, багато з присутніх його пам'ятають. Як сказав у ФБ один з наших з ним колег по роботі - «всі помирають, але не всі живуть. Він - ЖИВ». Вічна пам'ять.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698161 вiд 2024-08-03 11:30:13https://www.dynamomania.com/news/736614-smi-top-klub-nacelilsya-na-transfer-zinchenko-etim-letom-arsenal-prinyal-reshenie оце було б круто. німці б реанімували Зіну. та ще й клуб серйозніший за Арсенал. через це, власне, якось нереалістично виглядає.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698160 вiд 2024-08-03 11:27:11про обміняних хароших рузьких і їх перші «заяви» … аніахуйєлі! без смайлів якщо придумати їм виправдання то: - з ними проводили «роботу» перед обміном - розказали кого хуйлостан повертає, а це, в основному, кілери, які вбивали таких «хароших» рузькіх що за кордоном називали хуйла хуйлом… - тому якщо хочуть жити… ну і далі у кожного своя методичка. хтось буде топити за зняття санкцій, хтось за те що «адинарот» (немає такої країни як україна). і т. п… потрібно далі спостерігати що вони будуть співати в «мікрохфони» …
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698159 вiд 2024-08-03 11:22:43з приводу бігунів на довгі дистанції… https://www.reddit.com/r/MapPorn/comments/rwrsre/birthplaces_of_the_100_fastest_10000m_runners_of/ є карти що показують місце народження топ-100 бігунів на 10 км кенія-ефіопія… дуже «кучно» якщо розширити це на марафон, то місце народження протягнеться +- на тих же паралелях на захід африки до марокко… те що «сахель» називається «кордон» між сахарою і тими місцями де починається рослинність (великі африканські річки типу нігера і т. п.) думаю що генетика грає свою роль. десь читав що африканці (деякі народності) мають % жиру в м'язах менше 10%. у європейців це вважається повним підпиздець «вмиранням» тіла (наче в німецьких концлагерях на такому рівні % жиру був) … це у чоловіків. у жінок вище… плюс традиції місцевого населення, коли діти бігають в школу 10 км щодня… ну і. високогір'я, вони живуть в середовищі із «недостатком» кисню. тому організми адаптовані. коли спускаються «на рівнину», де кисню набагато більше - для них це супер-допінг. ну і соціальний ліфт майже для кожного… є декілька фільмів про те як організоване життя і вже купа спорт баз там що тренують дітей… десь рік назад по-моєму мені ютьюб підсунув один з таких… ------ до речі. одна з теорій «розвитку» людини говорить про те що біг - це був перший спосіб полювання людини розумної. коли ще не вміли списи чи стріли робити…просто брали палиці і бігли за якоюсь антилопою в африці… через те що людина пітніє, тобто охолодження тіла набагато ефективніше, людина найвитриваліша на середні-довгі дистанції… от наші пращури з палицями бігли за антилопою 5-10 км поки та не «видихалась» … і все… :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698158 вiд 2024-08-03 11:19:29olma № 1698154 забув написати. от дивись, цей перехід Довбика у Рому наразі виглядає так, яквиглядав би умовний перехід Шапаренка до Полісся, хай не ображається Пепсі. Полісся точно є гроші на Шапаренка, якщо власник натужиться, але чи піде Шапаренко у Полісся? хуй там. а Довбик пішов у італійське «Полісся», а міг піти у іспанський чи англійський топ. А так, звісно, хай бігає з вовченятами і інколи покусує серйозні команди, якщо колись з ними зіграє. в Лізі Європи немає Реалу, Барселони, МС та Ліверпулю, хиба як не обсеруться жорстко. тепер все.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698157 вiд 2024-08-03 11:06:19почитав на Динамоманії добірку коментарів фанів Роми. блядь, так там точно є люди розумніші за Довбика і його агента. Gianni: Багато людей вже порівнюють Довбика з Шевченком та Батистутою. Заспокойтесь! Для початку вам потрібно згадати, які гравці виступали тоді за «Рому» та «Мілан»! І порівняйте це з тими футболістами, які сьогодні є у нашому клубі. Довбик – шикарний форвард, але без підтримки вінгерів та фантазиста йому буде дуже складно себе проявити. Taggi: У нас тепер є один із найкращих форвардів сучасного футболу. Але цього не достатньо. У «Жироні» Довбик мав чудових гравців, які віддавали на нього шикарні передачі. Хто візьме на себе таку роль у Ромі? Чи гратиме Де Россі через Довбика чи змусить українця самого шукати собі моменти? ну так, сука, це настільки очевидні речі, що треба бути довбнем, щоб їх не розуміти. у збірній України, набагато топовіша лінія півзахисту і де був Довбик? він повністю залежний футболіст, але, мабуть, його мозок про це не знає. ПС. Серлот, який по факту мав бути Пічічі хоче до Атлетико, бо мріє попрацювати з Сімеоне. спортсмен сраний, не розуміє, що футбол то хуйня і треба думати лише про гроші. от Тьома прохавав тему. та й нахуй того Сімеоне, якщо є Де Россі, мегатренер із досвідом добивання СПАЛу. закриваю тему, бо заїбало.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698156 вiд 2024-08-03 10:32:35LAZY № 1698153 технарь-не технарь. якись їбанутий у тебе поділ. я звосім не технарь, але до чого тут ця маячня? і до чого тут великий - big або great? полізь на форум Жирони, почитай як сприймають зараз Довбика. пиздіти нахуя було? уйобуєш у середняк з лайновим менеджментом, але з баблом - уйобуй, але нахуя розвертатися і плювати у бік тих, хтл до тебе по-людськи ставився? так складно не бути гандоном?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698155 вiд 2024-08-03 10:12:25Щодо обміняних хароших кацапів - якщо їх залишать у тих країнах, куди привезли, то за кілька тижнів вони почнуть розповідати тамтешньому керівництву, як там все фуйово - але вони, кацапи, знають, як парєшать всі проблеми, і треба негайно виконувати всі їхні рекомендації.Бо кацап - він завжди знає, як краще (хоча і все життя сидить у гівні).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698154 вiд 2024-08-03 10:01:52Побажаймо Довбику удачі в Ромі! У них активна підготовка, збори, сьогодні грають спаринги з Олімпіакосом, потім з Ковентрі, потім Кальярі. Дай боже, щоб Довбик знайшов собі у вовченят хороших собі партнерів асистентів, які б з флангів накидували на Артема
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698153 вiд 2024-08-03 05:20:09VVV № 1698127 вiд 2024-08-02 20:46:41 … Ти, мабуть, технарь, в лінгвістичних нюансах слабо петриш? Тут, як завжди, вічна плутанина в нюансах перекладу та значень слів. Зі словом «великий» це трапляється регулярно. В укр мові «великий» означає і «great» і «big». Це тільки в йобаній кацапомові «великий» означає щось до усрачки успішне, легендарне та монументальне і нічого іншого. В інших мовах, зокрема в Інгліші, слово «great» також не обов'язково має пафосне значення. Власне ось цитата з англомовних сайтів: “It's a different club, Girona is a small club in Spain, whereas Roma is a very big club with a lot of history. Вже читається не так образливо для Жирони, егеж? Довбик просто протиставив поняття «маленький/великий», а не «жалюгідний/усрацца який легендарний». У Жирони бюджет 60 млн, у Роми - 203 млн. Не дивно, що тут припустимо вжити пару «маленький/великий». Ніяку Жирону Довбик не обсирав, не репетуй.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698152 вiд 2024-08-03 02:41:19VVV № 1698127 ти нaчe пeрший рaз бaчиш сeнсaцiйнi зaгoлoвки спoртивних гaзeт ;)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698151 вiд 2024-08-03 02:40:17Batyj № 169813 тaк вiн 100% прaвий - сaнкцiї нaпрaвлeнi прoти всiх мoскaлiв. Прoстo в йoгo гoлoву трeбa вдoвбити щo цe тi сaмi мoскaлi якi вибирaли путлeрa дoбрoвiльнo, цe тi сaмi мoскaлi якi дoбрoвiльнo чeргaми стoять дo вoєнкoмaтiв.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698150 вiд 2024-08-03 02:35:17Fri, Aug 2, 2024 - International Beer Day http://internationalbeerday.com/
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698149 вiд 2024-08-03 00:20:11це вже расизм чи ще теорія еволюції?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698148 вiд 2024-08-03 00:07:19olma № 1698146 вiд 2024-08-02 23:09:03 VVV, так реально, подивитися на антропологію цих бігунів. Короткий тулуб - довгі ноги. Подивитися на плавців, довгий тулуб, короткі ноги. ----------------------------------------- Так і є, в воді ноги не хочуть рости. Росте тільки те, що стирчить з води.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698147 вiд 2024-08-03 00:05:17olma № 1698144 вiд 2024-08-02 23:02:38 З голоду за якимось пустельним тушканчиком, єдиним джерелом протеїну ганятися. То все в генах ------------------------------------------- Це потомки тих, кому вдалось втікти від работорговців, таких самих негрів. Вони сторіччами бігали один за другим в залежності від домінування того чи іншого племені. Головне думати перед забігом - фіг ви мене зловите і продасте у Францію.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698146 вiд 2024-08-02 23:09:03VVV, так реально, подивитися на антропологію цих бігунів. Короткий тулуб - довгі ноги. Подивитися на плавців, довгий тулуб, короткі ноги.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698145 вiд 2024-08-02 23:05:01olma № 1698144 або від левів зйобувати по савані.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698144 вiд 2024-08-02 23:02:38З голоду за якимось пустельним тушканчиком, єдиним джерелом протеїну ганятися. То все в генах
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698143 вiд 2024-08-02 22:59:03Batyj № 1698139 вiд 2024-08-02 22:28:01 Ну і пішов він нахуй. Аби тільки до України не приїхав нову расєю будувати.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698142 вiд 2024-08-02 22:45:00смотрю забег на 10 км.. Эфиопы, угандийцы, кенийцы - это за пределами понимания.. Бегут 10 км в темпе, как 800 м.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698141 вiд 2024-08-02 22:31:26Batyj № 1698140 так отож.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698140 вiд 2024-08-02 22:29:072 VVV№ 1698138нащел кацапа, полу еврей, полу азербайджанец..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698139 вiд 2024-08-02 22:28:01Санкции западных стран, введенные в последние годы, оказались направлены не против режима Владимира Путина, а против всей страны и российских граждан, заявил Владимир Кара-Мурза на пресс-конференции, отвечая на вопрос о своей политической деятельности после освобождения.https://meduza.io/news/2024/08/02/kara-murza-zapadnye-sanktsii-napravleny-ne-protiv-rezhima-putina-a-protiv-vsey-strany
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698138 вiд 2024-08-02 22:27:48Batyj № 1698136 я знаю лише одного нормального кацапа серед відомих. Каспаров. але він такий собі кацап - не дуже кацапський.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698137 вiд 2024-08-02 22:26:00какие дебилы, бля..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698136 вiд 2024-08-02 22:25:32да уж.. Карамурзаев отлитчился.. Санкции бьют по всему народу.. Ахуеть, какие западники..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698135 вiд 2024-08-02 22:23:27Бабло перемагає добро. Але не на довго
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698134 вiд 2024-08-02 21:57:00VVV № 1698132 ну та буває, шо зробиш. Він же футболіст, і головою по мячу б'є :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1698133 вiд 2024-08-02 21:55:07обміняні вчора харошіє рускіє вже сьогодні зібрались боротись за відміну і знаття санкцій з кацапстану :( от жеж бляді …