🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1322.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Pryvyd zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698172 вiд 2024-08-03 12:42:20

2 Ukrainian Ranger
№ 1698162
Світла памʼять!
Що сталося?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698171 вiд 2024-08-03 12:42:03



Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698170 вiд 2024-08-03 12:37:11

Пам "ятаю ОНа… Може хто фото викладе?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698169 вiд 2024-08-03 12:34:41

Вічна пам'ять…

Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698168 вiд 2024-08-03 12:25:54

Світла памʼять…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698167 вiд 2024-08-03 12:23:29

Передостання …

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698166 вiд 2024-08-03 12:20:24

Масяня біжить 400 м!!! Прототип.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698165 вiд 2024-08-03 12:17:19

Дивлюсь негритянські олімпйські ігри …ну так думаю сам собі … і тут опа! …на екрані бігуньї … і багато білих.
Ну слава богу, це все ж таки не негритянські олімпійськи ігри, а поки що просто олімпійскі … поки що.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698164 вiд 2024-08-03 11:51:19

R. I. P. (

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698163 вiд 2024-08-03 11:43:19

Світла пам'ять!

Він в ЗСУ начебто служив з 22 року. Так принаймні написано в його LinkedIn

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698162 вiд 2024-08-03 11:33:26

Не стало Віталіка «ОНа» Шеремети :((( Думаю, багато з присутніх його пам'ятають.

Як сказав у ФБ один з наших з ним колег по роботі - «всі помирають, але не всі живуть. Він - ЖИВ».

Вічна пам'ять.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698161 вiд 2024-08-03 11:30:13

https://www.dynamomania.com/news/736614-smi-top-klub-nacelilsya-na-transfer-zinchenko-etim-letom-arsenal-prinyal-reshenie
оце було б круто. німці б реанімували Зіну. та ще й клуб серйозніший за Арсенал. через це, власне, якось нереалістично виглядає.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698160 вiд 2024-08-03 11:27:11

про обміняних хароших рузьких і їх перші «заяви» …
аніахуйєлі! без смайлів
якщо придумати їм виправдання то:
- з ними проводили «роботу» перед обміном
- розказали кого хуйлостан повертає, а це, в основному, кілери, які вбивали таких «хароших» рузькіх що за кордоном називали хуйла хуйлом…
- тому якщо хочуть жити… ну і далі у кожного своя методичка. хтось буде топити за зняття санкцій, хтось за те що «адинарот» (немає такої країни як україна). і т. п… потрібно далі спостерігати що вони будуть співати в «мікрохфони» …

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698159 вiд 2024-08-03 11:22:43

з приводу бігунів на довгі дистанції…
https://www.reddit.com/r/MapPorn/comments/rwrsre/birthplaces_of_the_100_fastest_10000m_runners_of/
є карти що показують місце народження топ-100 бігунів на 10 км
кенія-ефіопія… дуже «кучно»
якщо розширити це на марафон, то місце народження протягнеться +- на тих же паралелях на захід африки до марокко… те що «сахель» називається «кордон» між сахарою і тими місцями де починається рослинність (великі африканські річки типу нігера і т. п.)
думаю що генетика грає свою роль. десь читав що африканці (деякі народності) мають % жиру в м'язах менше 10%. у європейців це вважається повним підпиздець «вмиранням» тіла (наче в німецьких концлагерях на такому рівні % жиру був) … це у чоловіків. у жінок вище…
плюс традиції місцевого населення, коли діти бігають в школу 10 км щодня…
ну і. високогір'я, вони живуть в середовищі із «недостатком» кисню. тому організми адаптовані. коли спускаються «на рівнину», де кисню набагато більше - для них це супер-допінг.
ну і соціальний ліфт майже для кожного…
є декілька фільмів про те як організоване життя і вже купа спорт баз там що тренують дітей… десь рік назад по-моєму мені ютьюб підсунув один з таких…
------
до речі. одна з теорій «розвитку» людини говорить про те що біг - це був перший спосіб полювання людини розумної. коли ще не вміли списи чи стріли робити…просто брали палиці і бігли за якоюсь антилопою в африці… через те що людина пітніє, тобто охолодження тіла набагато ефективніше, людина найвитриваліша на середні-довгі дистанції… от наші пращури з палицями бігли за антилопою 5-10 км поки та не «видихалась» … і все… :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698158 вiд 2024-08-03 11:19:29

olma
№ 1698154
забув написати. от дивись, цей перехід Довбика у Рому наразі виглядає так, яквиглядав би умовний перехід Шапаренка до Полісся, хай не ображається Пепсі.
Полісся точно є гроші на Шапаренка, якщо власник натужиться, але чи піде Шапаренко у Полісся? хуй там. а Довбик пішов у італійське «Полісся», а міг піти у іспанський чи англійський топ.
А так, звісно, хай бігає з вовченятами і інколи покусує серйозні команди, якщо колись з ними зіграє. в Лізі Європи немає Реалу, Барселони, МС та Ліверпулю, хиба як не обсеруться жорстко.
тепер все.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698157 вiд 2024-08-03 11:06:19

почитав на Динамоманії добірку коментарів фанів Роми. блядь, так там точно є люди розумніші за Довбика і його агента.
Gianni: Багато людей вже порівнюють Довбика з Шевченком та Батистутою. Заспокойтесь! Для початку вам потрібно згадати, які гравці виступали тоді за «Рому» та «Мілан»! І порівняйте це з тими футболістами, які сьогодні є у нашому клубі. Довбик – шикарний форвард, але без підтримки вінгерів та фантазиста йому буде дуже складно себе проявити.
Taggi: У нас тепер є один із найкращих форвардів сучасного футболу. Але цього не достатньо. У «Жироні» Довбик мав чудових гравців, які віддавали на нього шикарні передачі. Хто візьме на себе таку роль у Ромі? Чи гратиме Де Россі через Довбика чи змусить українця самого шукати собі моменти?

ну так, сука, це настільки очевидні речі, що треба бути довбнем, щоб їх не розуміти. у збірній України, набагато топовіша лінія півзахисту і де був Довбик? він повністю залежний футболіст, але, мабуть, його мозок про це не знає.
ПС. Серлот, який по факту мав бути Пічічі хоче до Атлетико, бо мріє попрацювати з Сімеоне. спортсмен сраний, не розуміє, що футбол то хуйня і треба думати лише про гроші. от Тьома прохавав тему. та й нахуй того Сімеоне, якщо є Де Россі, мегатренер із досвідом добивання СПАЛу.
закриваю тему, бо заїбало.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698156 вiд 2024-08-03 10:32:35

LAZY
№ 1698153
технарь-не технарь. якись їбанутий у тебе поділ. я звосім не технарь, але до чого тут ця маячня?
і до чого тут великий - big або great? полізь на форум Жирони, почитай як сприймають зараз Довбика. пиздіти нахуя було? уйобуєш у середняк з лайновим менеджментом, але з баблом - уйобуй, але нахуя розвертатися і плювати у бік тих, хтл до тебе по-людськи ставився? так складно не бути гандоном?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698155 вiд 2024-08-03 10:12:25

Щодо обміняних хароших кацапів - якщо їх залишать у тих країнах, куди привезли, то за кілька тижнів вони почнуть розповідати тамтешньому керівництву, як там все фуйово - але вони, кацапи, знають, як парєшать всі проблеми, і треба негайно виконувати всі їхні рекомендації.

Бо кацап - він завжди знає, як краще (хоча і все життя сидить у гівні).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698154 вiд 2024-08-03 10:01:52

Побажаймо Довбику удачі в Ромі! У них активна підготовка, збори, сьогодні грають спаринги з Олімпіакосом, потім з Ковентрі, потім Кальярі.
Дай боже, щоб Довбик знайшов собі у вовченят хороших собі партнерів асистентів, які б з флангів накидували на Артема

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698153 вiд 2024-08-03 05:20:09

VVV
№ 1698127 вiд 2024-08-02 20:46:41

Ти, мабуть, технарь, в лінгвістичних нюансах слабо петриш?

Тут, як завжди, вічна плутанина в нюансах перекладу та значень слів. Зі словом «великий» це трапляється регулярно.
В укр мові «великий» означає і «great» і «big».
Це тільки в йобаній кацапомові «великий» означає щось до усрачки успішне, легендарне та монументальне і нічого іншого. В інших мовах, зокрема в Інгліші, слово «great» також не обов'язково має пафосне значення.
Власне ось цитата з англомовних сайтів:
“It's a different club, Girona is a small club in Spain, whereas Roma is a very big club with a lot of history.

Вже читається не так образливо для Жирони, егеж? Довбик просто протиставив поняття «маленький/великий», а не «жалюгідний/усрацца який легендарний».
У Жирони бюджет 60 млн, у Роми - 203 млн. Не дивно, що тут припустимо вжити пару «маленький/великий». Ніяку Жирону Довбик не обсирав, не репетуй.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698152 вiд 2024-08-03 02:41:19

VVV
№ 1698127

ти нaчe пeрший рaз бaчиш сeнсaцiйнi зaгoлoвки спoртивних гaзeт ;)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698151 вiд 2024-08-03 02:40:17

Batyj
№ 169813

тaк вiн 100% прaвий - сaнкцiї нaпрaвлeнi прoти всiх мoскaлiв. Прoстo в йoгo гoлoву трeбa вдoвбити щo цe тi сaмi мoскaлi якi вибирaли путлeрa дoбрoвiльнo, цe тi сaмi мoскaлi якi дoбрoвiльнo чeргaми стoять дo вoєнкoмaтiв.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698150 вiд 2024-08-03 02:35:17

Fri, Aug 2, 2024 - International Beer Day

http://internationalbeerday.com/

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698149 вiд 2024-08-03 00:20:11

це вже расизм чи ще теорія еволюції?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698148 вiд 2024-08-03 00:07:19

olma
№ 1698146 вiд 2024-08-02 23:09:03

VVV, так реально, подивитися на антропологію цих бігунів. Короткий тулуб - довгі ноги. Подивитися на плавців, довгий тулуб, короткі ноги.
-----------------------------------------
Так і є, в воді ноги не хочуть рости. Росте тільки те, що стирчить з води.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698147 вiд 2024-08-03 00:05:17

olma
№ 1698144 вiд 2024-08-02 23:02:38

З голоду за якимось пустельним тушканчиком, єдиним джерелом протеїну ганятися. То все в генах
-------------------------------------------
Це потомки тих, кому вдалось втікти від работорговців, таких самих негрів. Вони сторіччами бігали один за другим в залежності від домінування того чи іншого племені.
Головне думати перед забігом - фіг ви мене зловите і продасте у Францію.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698146 вiд 2024-08-02 23:09:03

VVV, так реально, подивитися на антропологію цих бігунів. Короткий тулуб - довгі ноги. Подивитися на плавців, довгий тулуб, короткі ноги.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698145 вiд 2024-08-02 23:05:01

olma
№ 1698144
або від левів зйобувати по савані.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698144 вiд 2024-08-02 23:02:38

З голоду за якимось пустельним тушканчиком, єдиним джерелом протеїну ганятися. То все в генах

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698143 вiд 2024-08-02 22:59:03

Batyj
№ 1698139 вiд 2024-08-02 22:28:01

Ну і пішов він нахуй. Аби тільки до України не приїхав нову расєю будувати.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698142 вiд 2024-08-02 22:45:00

смотрю забег на 10 км.. Эфиопы, угандийцы, кенийцы - это за пределами понимания.. Бегут 10 км в темпе, как 800 м.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698141 вiд 2024-08-02 22:31:26

Batyj
№ 1698140
так отож.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698140 вiд 2024-08-02 22:29:07

2 VVV
№ 1698138
нащел кацапа, полу еврей, полу азербайджанец..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698139 вiд 2024-08-02 22:28:01

Санкции западных стран, введенные в последние годы, оказались направлены не против режима Владимира Путина, а против всей страны и российских граждан, заявил Владимир Кара-Мурза на пресс-конференции, отвечая на вопрос о своей политической деятельности после освобождения.

https://meduza.io/news/2024/08/02/kara-murza-zapadnye-sanktsii-napravleny-ne-protiv-rezhima-putina-a-protiv-vsey-strany

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698138 вiд 2024-08-02 22:27:48

Batyj
№ 1698136
я знаю лише одного нормального кацапа серед відомих. Каспаров. але він такий собі кацап - не дуже кацапський.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698137 вiд 2024-08-02 22:26:00

какие дебилы, бля..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698136 вiд 2024-08-02 22:25:32

да уж.. Карамурзаев отлитчился.. Санкции бьют по всему народу.. Ахуеть, какие западники..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698135 вiд 2024-08-02 22:23:27

Бабло перемагає добро. Але не на довго

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698134 вiд 2024-08-02 21:57:00

VVV
№ 1698132
ну та буває, шо зробиш. Він же футболіст, і головою по мячу б'є :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1698133 вiд 2024-08-02 21:55:07

обміняні вчора харошіє рускіє вже сьогодні зібрались боротись за відміну і знаття санкцій з кацапстану :(
от жеж бляді …


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.