Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697972 вiд 2024-07-31 22:54:17Дивився останні 35 хвилин. Рівень низький. Піхальонок - дуже якісний трансфер. Виділявся.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697971 вiд 2024-07-31 22:53:41по факту солідно. якесь розібране лайно цей партізан.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697970 вiд 2024-07-31 22:53:27як казали в одном старом кіно: приєхалі по льогкому срубіть три очка
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697969 вiд 2024-07-31 22:52:59І добре, що грають при порожніх трибунах. Інакше місцеві фани свою команду побили би. Велика ймовірність.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697968 вiд 2024-07-31 22:48:12Кoстюк пoчaлa бoрoтися… 1:5
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697967 вiд 2024-07-31 22:46:23Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1697935 А польською презерватив - гума для кохання
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697966 вiд 2024-07-31 22:45:50Форма - хуйня, ніхуя не динамівські кольори, нахуй таке робити? З іншого боку - Барселона у рожевому буває. Друге - кацапські воплі як тренера, так і гравців зайобують
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697965 вiд 2024-07-31 22:42:23Ну це жесть, як таке не забивати?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697964 вiд 2024-07-31 22:36:48Starik (Україна, Київ) № 1697947 схоже Ваната Супряга об'їдає.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697963 вiд 2024-07-31 22:35:21Вівчаренко є.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697962 вiд 2024-07-31 22:33:35У наступних матчах цікаво було б побачити Брагару замість, будемо відверті, тупуватого Дубінчака.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697961 вiд 2024-07-31 22:27:04Кoстюк пoки лeтить 0:3
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697960 вiд 2024-07-31 22:25:56Вaнaт зaрoбляє пeнaльтi i 0:2…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697959 вiд 2024-07-31 22:25:31Ванат слабенько, треба було реалізовувати вихід 1 на 1
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697958 вiд 2024-07-31 22:21:19нахуя оце дріботіння перед штрафною? це ж не футзал. жодна пристойна команда таке лайно не пропустить.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697957 вiд 2024-07-31 22:14:54Центральні захисники відсутні, центр форвард відсутній. Що можна чекати в умовах теперішнього вертикального футболу з контролем м'яча. Тут СаШо не винен точно. Хоч пару перемог тут маємо взяти
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697956 вiд 2024-07-31 22:13:53Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1697935 Гии, я думав, я один пам'ятаю все життя то «цваканъе». В дитинстві було цікаво читати написи на гумках та шоколадках та йогуртах слов'янськими мовами та порівнювати. Ще в дитинстві дивував форм-фактор деяких гумок з Югославії - у формі цигарок. Натурально жуйка в формі цигаркі, ще й обгорнута в папірець з принтом цигарки - біле «тіло», жовтий «фільтр» із темними рисочками, все як у дорослих. Було якось незрозуміло - як це так, це ж дитяча гумка, такий вигляд це ніби круто, але ж якось непедагогічно, адже як совкова дитина я звик що в телевізорі палили лише погані хлопці - вовк-хуліган из «Ну пагаді» та інші. Не знав тоді ще про культ паління на Балканах. Та і взагалі інші часи були і інше ставлення до паління і курців. Мабуть то були золоті райські часи для них. Вже багато років, навіть десятиріч, серед школярів паління не є ознакою крутості.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697955 вiд 2024-07-31 22:11:29Зять чучуркєса замість Дячука.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697954 вiд 2024-07-31 22:10:46Солданья не вперше підсідає під наших. Підар.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697953 вiд 2024-07-31 22:10:32Яя кадато точно так упал..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697952 вiд 2024-07-31 22:09:54Похоже Дьячук ломает ключицу..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697951 вiд 2024-07-31 22:08:33Блять, Дьячук травма. :((
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697950 вiд 2024-07-31 22:07:47ну типу вже зовсім ставати не варто. залікові бали потрібні.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697949 вiд 2024-07-31 22:04:53Попов і Бущан як грали ногами жахливо, так і грають…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697948 вiд 2024-07-31 22:04:04Надо менять Ярмолу, Буя, Караваева, Шапу.. Пусть пацаны помоложе побегают..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697947 вiд 2024-07-31 22:02:53К мене лише одне питання. Чи взагалі Ваната годували після збірної? Виглядає так ніби йому Ребров сплатив останню сосиску в Німеччині, а Суркіс зовсім не годує. Буя також так виглядає, до речі. Пихальонок, Дячук, Попов це просто жах. Скотти вже бухають, вийдуть бухі на поле та спокійно поригуючи рознесуть нас вщент.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697946 вiд 2024-07-31 22:00:05Batyj № 1697940 а що ти хотів після 6:2? Динамо грає товарняк і цього вистачає.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697945 вiд 2024-07-31 21:54:43Треба якось дотягти до фіналу, щоб і перемога залишилась, і ані карток ані травм не нахапати.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697944 вiд 2024-07-31 21:53:13Yagshamash теніс я навіть не встигаю за хуйлостанцями слідкувати :) бачив що мєдвєдєв вилетів - ну і ок тільки що рафа програв. останній матч на рг. ікона для парижу… просто так іноземцю не дадуть «місце» в церемонії відкриття олімпіади… зараз марта починає. дуже важлива гра дійсно, крейчикова, видно, після 3х сетів проти еліни була сьогодні «мертва» … тому далі відносно «прохідна» суперниця, але зараз проти векіч потрбіно «вмерти» …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697943 вiд 2024-07-31 21:50:35ітог першого: нізи не могут, верхі не хотят
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697942 вiд 2024-07-31 21:49:01Поки що найкращі емоції викликає наша синьо-жовта форма. Дуже симпатично.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697941 вiд 2024-07-31 21:48:06Розслаблене тренування…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697940 вiд 2024-07-31 21:47:22Цирк какой то, а не игра..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697939 вiд 2024-07-31 21:42:03Пардон, то не фамилия в двух вариантах, а фамилия кирилицей и реклама латиницей..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697938 вiд 2024-07-31 21:41:39підар сєрбський умисної протягнув у Піхальонка.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697937 вiд 2024-07-31 21:37:51Пішки вже грають
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697936 вiд 2024-07-31 21:37:27о цікаво, 3 серпня товарняк Рома - Олімпіакос встигнуть Довбика підписать шоб зіграв проти Яремчука :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697935 вiд 2024-07-31 21:29:36Та й реклама сербською кирилицею іноді виглядає прикольно: «животно осигуранье», тобто очевидно «страхування життя». Пригадуються з дитинства югославські «жувачки», на яких було написано «гума за цваканье» (власне, все зрозуміло).
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697934 вiд 2024-07-31 21:24:48У сербов фамилии на спине в двух вариантах..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697933 вiд 2024-07-31 21:18:0217 минута, первая атака, ошибка защитника улюлю и Ярмола делает гол