Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697892 вiд 2024-07-31 07:52:02Армия Израиля в своем официальном заявлении подтвердила, что при ударе по Бейруту ликвидирован второй по значимости командир «Хезболлы» Фуад Мохсен Шукр.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697891 вiд 2024-07-31 07:49:23второй по значимости хамасовец https://haqqin.az/news/323629
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697890 вiд 2024-07-31 07:33:06Ізраїль знищив главаря хамаса
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697889 вiд 2024-07-31 03:04:32Да над Бровапрами такой бой, писец..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697888 вiд 2024-07-31 00:13:54ну зараз один канал написав Чутно ВИБУХИ? Вишгород/Київ (Оболонь) в укриття! Робота ППО по? + Нові Петрівці! а реально нічого не було.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697887 вiд 2024-07-31 00:12:44Venezuela's socialist dictator Maduro claims he won re-election. But leaked vote tallies show Maduro lost. The saying goes, «you can vote your way into socialism … you may not be able to vote your way out.» ------ гарна фраза про «голосування за соціалізм» пригадалось. коли були вибори в 2019 у венесуелі, і народне повстання, на допомогу мадуро прилітав іл-76 з «невідомими» «зеленими чоловічиками», і ще пару бортів (може й більше) з куби…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697886 вiд 2024-07-31 00:07:59йобнуло два рази, відносно не-слабо клічко - працює ппо в тг каналах: два прильоти балістики військова адміністрація києва: КМВА (Київська міська військова адміністрація) ? Інформація про вибухи в місті Києві чи про роботу сил і засобів протиповітряної оборони на території столиці не відповідають дійсності. Довіряйте виключно надійним і компетентним джерелам інформації.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697885 вiд 2024-07-30 23:56:33 OSINTdefender @sentdefender According to a U. S. Defense Official, the Wasp Amphibious Ready Group, consisting of the USS Wasp (LHD-1), USS New York (LPD-21), and USS Oak Hill (LSD-51) alongside 2,500 Marines with 24th Marine Expeditionary Unit, has been directed to depart from near the Island of Crete, to head for Cyprus and the Eastern Mediterranean near Lebanon. There the Group will link with several Ships of the British Royal Navy who are preparing to, if Ordered, assist with the Evacuation of Foreign National from Lebanon. -------------- ндааа… пишуть що в ізраїлі жпс не працює… теж очікується «щось» за те що прилетів дрон і вбив одну людину, хуситам спалили порт зі складами нафто-продуктів і всім що там було… а тут прилетіло на футбольне поле і вбило 12 дітей…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697884 вiд 2024-07-30 23:53:01Starik (Україна, Київ) № 1697883 так про це… ну хз. ми ж не знаємо точно… просто довго не було раетних обстрілів. можливо хуйлостан просто накопичував ресурс. можливо «йшов процес перемовин» … нічка весела очікується… перший день коли світло не відключали…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697883 вiд 2024-07-30 23:47:11sk (chromebook acer 14) № 1697873 ти про це? тут і про німця. https://t.me/volyamedia/1017 ну а ракетна атака мабуть сьогодні вже почалась, тож воно не пов'язане
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697882 вiд 2024-07-30 23:43:24VVV № 1697880 ну так… прилітало ж в київ коли гутієреш тут був, та й багато разів коли відносно «знакові» фігури тут були… хоча, я, про «масований» обстріл писав… коли одразу «мільйон» ракет… наче наші писали що хуйлостан накопичив «ресурс» і в б-який момент можуть то все запустити… обмін - це також «вилами по воді» … пригадалось що була ж домовленість (як деякі ресурси писали) на обмін навального. а він вмер за пару днів до обміну… решта, мабуть, не настільки «цінні» для хуйла… тому можливо довезуть до обміну… потрібно дивитись
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697881 вiд 2024-07-30 23:38:10Зазначимо, що Пилип Акілов народився у Бахмуті, а коли Росія розпочала наступ 24 лютого 2022 року, він перебував у Маріуполі та зміг через РФ виїхати в Європу. Представляє Угорщину з 2023 року. ------ мад'ярський бокс на підйомі (бля) …
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697880 вiд 2024-07-30 23:36:52sk (chromebook acer 14) № 1697873 кацапи етапують в'язнів, обмін, відсутність обстрілів. не варто навіть намагатись вибудовувати якісь логічні ланцюжки. це людожери, з ними так не працює. ти ще не встиг дописати, а вони вже хуярять.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697879 вiд 2024-07-30 23:08:57Так звук глухий і далекий, а хвил я повітря відчутна.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697878 вiд 2024-07-30 23:06:18Я теж почув віддалений бум та ніби легку хвилю повітря.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697877 вiд 2024-07-30 23:03:03Схоже щось гепнуло після сигналу тривоги. А може почулося.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697876 вiд 2024-07-30 22:59:18которого до страты..
Batyj(у ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697875 вiд 2024-07-30 22:58:34Лукашенка помиловал немца..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697874 вiд 2024-07-30 22:51:52Venezuelan opposition leader María Corina Machado declares: “Military servicemen saw with their own eyes the triumph of a country against a tyranny. Now your duty is to defend popular sovereignty and protect the people of Venezuela. ” https://x.com/stillgray/status/1818356560634298494 у венесуелі багато людей на вулицях. опозиція на «бусику» з мегафонами… звертається до військових… біларусам - вчитись… минулий раз нічого не вийшло. навіть штати щось там хотіли якось опозиції допомогти. при чому трамп же «керував» штатами… ніхуя не зміг «розрулити» …
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697873 вiд 2024-07-30 22:47:09до речі. москалі пишуть що всих американців що сиділи в хуйло-тюрмах, плюс політ-засуджених - всіх етапують кудись в мск? тобто виглядає що якийсь обмін буде… можливо так хуйлостан швидко засуджував німця до страти в біларусі, і американця на 16(чи скільки років???) та й після атаки коли прилетіло в ахмадит - масових ракетних атак не було… видно вже буде після обміну…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697872 вiд 2024-07-30 22:44:34по тенісу, дійсно. у марти шанс зіграти у фіналі в одиночці зараз вище ніж у парі векіч, далі крейчигова, яка в 3х сетах пройшла еліну (еліна сказала що не встигра відновитись, не забуваємо що у еліна травма спини з якою вона бореться, тому дуже мало турнірів грає, зазвичай один «розігрівочний» турнір перед слемом і слем, можливо в штатах пару турнірів зіграє) … плюс марта сказала що якби відпочити більше ніж годину - вона б не знімалась… марта зараз трохи «підсушилась». виглядає дуже ателтично. якось останні пару місяців не шла гра, але потенційно вона зараз має рівень вищий за еліну. так що потрібно тримати кулаки. вони грали з векіч на рг 2 міс назад. і векіч виграла в двох рівних сетах… також векіч на вім-ні виграла у даяни в 3х сетах. два перших сети на тай-брейк… теж досить рівно якщо підсумувати, векіч в гарній формі, має гарну «лічку» проти наших. але +- останні перемоги були в рівній боротьбі. так що пора «маятнику» гойднутись в нашу сторону…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697871 вiд 2024-07-30 22:33:04Batyj (у) № 1697869 та ну до чого це?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697870 вiд 2024-07-30 22:28:41Batyj (у) № 1697869 вiд 2024-07-30 22:21:38 В інтересах країни щоб яскрава одиночниця Костюк боролась за медаль, а не пробувала грати п'ятий матч за 3 дні (причому в парі, де шанси дійти до медалі мінімальні), коли завтра треба буде грати шостий з суперницею, яка вже обрала відпочинок, а не гру перед цим матчем.
Batyj(у ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697869 вiд 2024-07-30 22:21:38вот поэтому я и никогда не болею за тенесистов. Они сами за себя. Им всегда насрать на интересы каманды, страны..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697868 вiд 2024-07-30 22:18:59olma № 1697861 Шо ти куриш? До чого тут «винити чи не винити військових». Ти спочатку якусь ахінею написав, пов'язуючи мобілізацію з неуспіхом нашого професійного футболу вищого рівня, а потім якісь side stories розповідаєш
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697867 вiд 2024-07-30 22:05:16«Це рішення було прийняте після того, як організатори не дозволили перенести парний матч за участю Марти Костюк, який мав відбутися через годину після завершення майже тригодинного особистого протистояння. До слова, українка наголошувала, що у пріоритеті у неї завжди одиночний турнір» ----- так. по правилам, якщо не помиляюсь, якщо дві гри в один день - година відпочинку - і «вперед». організатори, звичайно, завжди можуть піти на зустріч. залежить від розкладів інших матчів, чи є вільні корти, чи є час сьогодні щоб розпочати пізніше і т. п.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697866 вiд 2024-07-30 21:50:16векіч грала у міксті, також знялась… ну… вона виграла у коко-гауф. яка вважалась фавориткою (звичайно основна фаворитка - то іга) … так що серйозний суперник у марти далі… скоріш за все «гірше» могла бути тільки іга…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697865 вiд 2024-07-30 21:46:57?? Марта Костюк і?? Даяна Ястремська не зіграють у матчі другого кола Олімпіади у Парижі ----- хм… все-таки знялись… марта буде концентруватись на одиночці. один матч і пів-фінал
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697864 вiд 2024-07-30 21:42:01ProstoVlizPobalakaty № 1697847 формат турніру на олімпіаді - такий же як звичайний турнір профі-туру. де сітка на 32 гравці. проводиться за один тиждень. початок в пн, фінал в сб чи нд… там теж майже всіх «заставляють» грати пари (крім супер-топів) :) тенісисти, якщо, наприклад, гра ввечері, все рівно зранку 1 годину+ на тренувальних кортах буде «стукати» м'ячик… так що +- вони всі - «коні». а парна гра не настільки фізично вимоглива… багато хто принципово записуються в пари на турнірах. та ж марта. даяна коли починала в дорослих турнірах грати. зараз по-моєму теж пару завжди грає… можливо жіноча федерація більш «суворі» вимоги висунула для гри в парі… тобто «опцій» відмовитись немає. так що нормально…
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697863 вiд 2024-07-30 21:33:48Хлопці та дівчата! Є трохи потреби, нажаль почався відпускний період, і самі трохи не витягуємо, замовлень на масксітки дуже багато, нажаль це розхідний матеріал, але хлопців таки рятує. В кого є можливість, будь ласка Приват 4149629362518383 Моно 4441114424669867
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697862 вiд 2024-07-30 21:32:21demetrio № 1697772 вiд 2024-07-30 13:54:44 olma № 1697771 так. олімпіада - це «факультатив». хочеш - виступаєш, хочеш - ні. очок в рейтинг і бабла - немає але, якось, останніми 10+ роками олімпійські ігри «розкрутились». навіть американці всі без розбору рвуться виступати. у мене є підозра що в спонсорських контрактах щось «додаткове» прописане за олімпіаду, це ж додаткові «медійні» активності… цікавий момент, наприклад, у тренерів з гравцями свої контракти. і там, скоріш за все олімпіад - немає (це, думаю, проходить як «показові виступи») :) марта без тренера, алькараз теж сказав що буде без тренера (хоча наче на трибунах показували) … наприклад хуйло-мєдвєдєв також записався на мікст з андрєєвою. просто їх веде одна менеджерська контора… тому «змушені» їхати на олімпіаду. решта +- відомих хуйло-тенісистів, під різними приводами
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697861 вiд 2024-07-30 21:13:18Я не виню в цій всій мобілізаційній справі військових. Це все провина політичного класу. По конкретній ситуації, я вважаю, саме політичний клас в Україні (депутати всіх рівнів), наближені до виконавчої гілки влади с початком війни не хотіли, не знали, і боялися робити прозорі правила справедливі, не в останню чергу щоб була можливість відмазати своїх, не брати на себе непопулярні рішення. І до сих пір із запізненням приймають найменш вдалі рішення, які виглядають часто не як ефективне рішення проблеми, але як виправдання за свої минулі пройоби і тому знову ці нові рішення не такі ефективні якби могли бути.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697860 вiд 2024-07-30 20:56:55olma № 1697859 Дададад, мобілізувати всіх футболістів, депутатів і співаків ротом! Тоді чуваки на диванах будуть задоволені, що до них черга не дійшла! Соціальна справедливість (тм)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697859 вiд 2024-07-30 20:55:11Vichny № 1697849 справа не в користі для фронту, але для соціальної справедливості в цей нелегкий для країни час.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697858 вiд 2024-07-30 20:39:13Batyj № 1697855 Ага, деякі попадали в Афган. На все життя запам'ятав вчительку, в якої син там загинув. Якщо з ВУЗа відраховували, також забирали до армії. Так деякі сокурсники побачили Тбілісі та Карабах, добре що живих повернули майже одразу.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697857 вiд 2024-07-30 20:38:00Batyj № 1697855 І не тільки при совку так було. Я реєструвався/перереєстровувався у війсккоматах при переїздах з району в район Києва, на роботах (всіх, де я працював) теж вимагали воєнник.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697856 вiд 2024-07-30 20:36:45А выпускникам указанных средних учебных заведений ГА, речникам и мортранспррта присваивпли младших лейтенантов без военной кафедры и службы в армии..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697855 вiд 2024-07-30 20:34:05При совке асн пацаны становились на военный учет в 14 лет. Ненавязчиао так, вчилка в школе, 7 класс, обьявдяет, а сейчас уроков не будет, девочки идут на домоводство, а мальчики с учителем физкультуры идут в военкомат. В воекомате пара комнат с врачами, и выдавали Приписное свидетельство. Всем, невзирая на результаты вот этой первой медкомиссии. А потом, в 16 лет, получение паспорта только при предьявление приписного свидетельства. И документы поступать в институт, среди прочего, приписное показывать надо. Выпускники школ, кто осенью в вуз не поступил, весной забирали в армию. Ну а после армии и вузов с военной кафедрой довали уже настоящий военный билет. Выпускники вузов бнз военки и техникумов, кроме министерств гражданского воздушного транспорта, речного и морского пароходства, шли в армию после окончания своих учебных заведений.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697854 вiд 2024-07-30 20:32:55Удар по Бейруту з боку Ізраїлю, давненько такого не було. Наче повертаюсь у далеке дитинство. Тільки не укр школи забороняють, а танки приїхали.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697853 вiд 2024-07-30 20:31:37Було якось навесні, що якогось футболіста команди Хуст з вокзалу повезли в ТЦК і мобілізували. Це ахуєнно допомогло фронту? Команда та Хуст збиралася зніматися, хз чим закінчилось. Популізм нас згубить.