🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1330.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697852 вiд 2024-07-30 20:29:48

2 Voxa
№ 1697838
трьох старше 23

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697851 вiд 2024-07-30 20:28:56

olma
№ 1697848

О так, всіх депутатів в окопи ти теж вимагаєш?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697850 вiд 2024-07-30 20:28:18

2 Jen
№ 1697831
Особливо Волошин. Без нього нікому лавку полірувати.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697849 вiд 2024-07-30 20:26:08

olma
№ 1697846

Яким боком не стоял люди на військовому обліку?
Без цього ж не видавали ні паспорт за кордон, на айді-картку.
Ну і реєстрація-прописка. Пхуй де ти працюєш ч живеш. Десь же ти зареєстрований? Значить на обліку маєш опинитися.
Але все одно - якось воно взагалі ні при хую до виїзду/не виїзду футболістів

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697848 вiд 2024-07-30 20:25:06

Vichny
№ 1697844
-------
Мені пох. Я вважаю, що війна в Україні не покращує шанси і успіхи українських спортсменів за кордоном з різних причин. І я не знаю, як відчувають себе футболісти топ-рівня, але я бачу скрізь напругу цю в суспільстві повідомлення про ТИсу і Молдову, і читаю закони… Я за соціальну справедливість, отже хотів би побачити бодай одного футболіста з будь-якої ліги на Бориспільській 30-а, або на Вербицького 5 = це офіційні ВЛК Дарницького р-ну міста Києва.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697847 вiд 2024-07-30 20:24:54

Марта Костюк має зіграти ще сьогодні в парі, а завтра особистий чвертьфінал. Тенісний турнір на ОІ нещадний до гравців, які заявились в кількох дисциплінах..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697846 вiд 2024-07-30 20:17:10

Vichny
№ 1697842
---------
Ти просто може ще молодий, а може прикидуєшся молодим)). За Совка існувала досить розумна ідея. Все на світі було привязане до прописки! Ну тіпа кріпацтво.
І якщо ти прописувався перепрописувся, їхав на навчання, роботу, женився, розлучався, разом з пропискою обовязково йщов військовий облік. Ти не міг прописатися і Не стати на військовий облік. За совка при підприємствах, навчальних закладах існували структури у відділі кадрів, які відповідали за військовий облік, і ти не міг влаштуватися на будь-яку роботу або поступити на навчання, якщо ти не стоїщ на ВО.

І в якийсь період ця совіцька добре працююча система стала рушитися.
По-перше падіння набору в сротокову службу, по-друге на початку двохтисячних згідно з загальними поняттями прав людини на свобідне переміщення прописка перестала грати якусь роль. І люди могли міняти 5 офіційних робіт і не міняти прописку. Прописаний в Дніпрі або Симферополі а працює в Києві, Харкові у Львові.
Наприклад в 2005 році ще прописка була автоматично сполучена з військовим обліком, сільрада, паспортний стіл сам ставив тебе на ВО.
АЛе потім все посралося або спецом хтось зруйнував цю стару систему.
І все це призвело до того що мільойни військовозобвязаних не стоять ні на якому обліку, при чим мільйони людей не ніколи не стояли, а мільони були зняті з цього самого обліку і не мали обовязку поставится на ньго.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697845 вiд 2024-07-30 20:11:30

Шо за підарів тупих набирають у ведучі хуюспільного, може ще й бронь дають?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697844 вiд 2024-07-30 20:09:03

olma
№ 1697836

Про обмежено придатних - так, то нововведення перепройти ВЛК тим, хто пройшов (до лютого 2025) і має такий висновок.
Але яким боком це до футболістів? Яким хуєм ти це прив'язав?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697843 вiд 2024-07-30 20:06:33

PEPSI (Merkury)
№ 1697806 вiд 2024-07-30 18:48:14

Хтось виграє 1:0.
Сподіваюсь що це будемо ми.
---------------

Пепс, ну невже ти за свої 50 з хуєм років так і не усвідомив, що пророк з тебе дуже хуйовий?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697842 вiд 2024-07-30 20:05:29

Papka
№ 1697835

Хм. Не знав.
А в якому НПА це написано?
Але ця вимога нереалістична, що по миру, що по війні.
Це тіпа військовозобов'язаний має прийти в ТЦК і сказати - здрасьте, хочу ВЛК пройти?
Не уявляю.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697841 вiд 2024-07-30 19:54:04

Перший матч - епічний пройоб не найсильнішій команді групи. І цю помилку вже не виправиш. Так само як і місяць тому на Євро 24.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697840 вiд 2024-07-30 19:53:56

А таки пєсда; додому, пацани, проходити ВЛК.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697839 вiд 2024-07-30 19:51:33

Догімновозить аргентина наших.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697838 вiд 2024-07-30 19:50:25

і ще один момент, я точно не помню, але судячи по Отаменді, можно на ОІ мати вікового гравця. Чому Ротань не домовся ні з ким досвідченим, шоб його і відпустили і він би міг додати міцності на полі і в роздягальні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697837 вiд 2024-07-30 19:48:56

Інваліди, які не стояли на військовому обліку або були зняті з нього (з різних там якихось космічних і там похуїсткьких українських причин) змушені зараз ставати на облік і проходити МСЕКи, що я чув.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697836 вiд 2024-07-30 19:44:03

Vichny
№ 1697826
------
Є закони, а є трактування. Всі хто проходив ВЛК до травня 24 року і має наприклад Обмежено придатний і зобовязаний пройти нове ВЛК! Щоправда не завтра, а до кінця 24 року.
Всі хто десь прописався в іншому місці, купив хату, і територіально перейшов в інший районий військомат має пройти ВЛК. щоб написали вердикт, і поставили на облік. А стояти на обліку мають всі мужчини старше 18 років. А я певен, що вся Премьєр-Ліга, Перша Ліга та інші бізнесові спорти України срали на ці закони.
Я кажу про загальну атмосферу не про конкретні кейси броні, відстрочки і таке інше.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697835 вiд 2024-07-30 19:43:22

2 Vichny
№ 1697826

Проходити ВЛК обов'язок кожного військовозобов'язаного. В мирний час- раз в 5 років. Під час воєнного стану - раз в рік.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697834 вiд 2024-07-30 19:42:29

Vichny
№ 1697830
ну чому бред. Це життя :(
А Циган, до речі, за віком і відсутністю броні цілком попадає.

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697833 вiд 2024-07-30 19:41:49

Донна Векич далі у Марти. Вибачте, що про теніс)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697832 вiд 2024-07-30 19:39:45

Рубчинський цікавий гравець, шкода за Бражком і Шапаренко не гратиме поки

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697831 вiд 2024-07-30 19:39:30

Добре, Волошин Ванат та Бражко потрібні для кваліфая ЛЧ.
А якого прутня не відпустив гравців Рух?
Та й кротівня ніби ніяких офіційних матчів наразі не грає.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697830 вiд 2024-07-30 19:38:36

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1697829

Я прізвища так просто навів, підкреслюючи брєд Ольми про «закон від травня 2024»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697829 вiд 2024-07-30 19:37:09

ну Цигана ніхто б не відпустив, бо по перше регламент такий, а по друге він травмований був :)
А с Ванатом і Судаковим було б приблизно те саме.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697828 вiд 2024-07-30 19:36:00

Аргентина надто вже боїться пропустити.
Треба тиснути і можуть поплити.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697827 вiд 2024-07-30 19:31:19

ДК скаже, що має грати у кваліфікації єврокубків, а у кротів яка відмазка?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697826 вiд 2024-07-30 19:29:31

olma
№ 1697822

І взагалі, я так бачу що ти закони знаєш ахуєнно.
На військовому обліку кожен чоловік зобов'язаний був бути зовсім не «від травня 24». Стосовно ВЛК - то ніхуя такого зобов'язання для ВСІХ немає. Тільки якщо повістка відповідна буде.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697825 вiд 2024-07-30 19:26:06

olma
№ 1697822

І шо? Це якось заважало комусь відпустити умовних Циганкова, Ваната чи Судакова? Їх на кордоні прям в Нацгвардію мобілізують? Шо за брєд ти несеш…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697824 вiд 2024-07-30 19:25:15

Тобто загальна ситуація не впливає аж так позитивно на спортивні досягнення. А найгірше ще попереду.

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697823 вiд 2024-07-30 19:25:12

У Марти мабуть далі Іга?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697822 вiд 2024-07-30 19:23:43

VVV
№ 1697819
----
Діло ж не в Ротані, і не тільки в Ротані. У нас зараз війна, згідно з законом від травня 24 кожен чоловік після 18 років має стати на військовий облік, пройти ВЛК, який має тільки 2 вердикта.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697821 вiд 2024-07-30 19:22:49

Еліна програла, Марта перемогла

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697820 вiд 2024-07-30 19:22:22

VVV
№ 1697814

Тобі ж блядь сто раз вже сказали, що це не «збірна», а недоїдки (сорян, пацани у збірній, тільки тотальний респект за намагання!), те, що нашкребли «па сусєкам». Ти не тренера засирай, а гівножерів по клубах та функціонерів, які усі хором насрали на збірну і на те, що за неї вся країна вболіває.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697819 вiд 2024-07-30 19:19:40

olma
№ 1697816
у Іраку є стадіони пристойні, чи вони кіз зганяють, дрючки встромлюють та пиздячать м'ячем з коров'ячих кишок?
а ми тут гадаємо чи будуть люди з Ротаня.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697818 вiд 2024-07-30 19:17:38

іранці іракці яка різниця Месопотапія Персія шиїти, суніти.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697817 вiд 2024-07-30 19:17:06

хоча один хуй - сором.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697816 вiд 2024-07-30 19:16:55

VVV не нагнітай. Ну іранці, ну шо буває. Deal with it!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697815 вiд 2024-07-30 19:15:57

ото я туплю. іракцям)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697814 вiд 2024-07-30 19:14:24

пройоб іранцям, пройоб румунам. тренери у нас серйозні, питань немає. іранцям, блядь. іранцям.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697813 вiд 2024-07-30 19:10:46

прохідний двір у захисті. і в першому таймі кілька разів давали спокійн пройти аргентинцям.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.