Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697852 вiд 2024-07-30 20:29:482 Voxa№ 1697838трьох старше 23
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697851 вiд 2024-07-30 20:28:56olma № 1697848 О так, всіх депутатів в окопи ти теж вимагаєш?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697850 вiд 2024-07-30 20:28:182 Jen№ 1697831Особливо Волошин. Без нього нікому лавку полірувати.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697849 вiд 2024-07-30 20:26:08olma № 1697846 Яким боком не стоял люди на військовому обліку? Без цього ж не видавали ні паспорт за кордон, на айді-картку. Ну і реєстрація-прописка. Пхуй де ти працюєш ч живеш. Десь же ти зареєстрований? Значить на обліку маєш опинитися. Але все одно - якось воно взагалі ні при хую до виїзду/не виїзду футболістів
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697848 вiд 2024-07-30 20:25:06Vichny № 1697844 ------- Мені пох. Я вважаю, що війна в Україні не покращує шанси і успіхи українських спортсменів за кордоном з різних причин. І я не знаю, як відчувають себе футболісти топ-рівня, але я бачу скрізь напругу цю в суспільстві повідомлення про ТИсу і Молдову, і читаю закони… Я за соціальну справедливість, отже хотів би побачити бодай одного футболіста з будь-якої ліги на Бориспільській 30-а, або на Вербицького 5 = це офіційні ВЛК Дарницького р-ну міста Києва.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697847 вiд 2024-07-30 20:24:54Марта Костюк має зіграти ще сьогодні в парі, а завтра особистий чвертьфінал. Тенісний турнір на ОІ нещадний до гравців, які заявились в кількох дисциплінах..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697846 вiд 2024-07-30 20:17:10Vichny № 1697842 --------- Ти просто може ще молодий, а може прикидуєшся молодим)). За Совка існувала досить розумна ідея. Все на світі було привязане до прописки! Ну тіпа кріпацтво. І якщо ти прописувався перепрописувся, їхав на навчання, роботу, женився, розлучався, разом з пропискою обовязково йщов військовий облік. Ти не міг прописатися і Не стати на військовий облік. За совка при підприємствах, навчальних закладах існували структури у відділі кадрів, які відповідали за військовий облік, і ти не міг влаштуватися на будь-яку роботу або поступити на навчання, якщо ти не стоїщ на ВО. І в якийсь період ця совіцька добре працююча система стала рушитися. По-перше падіння набору в сротокову службу, по-друге на початку двохтисячних згідно з загальними поняттями прав людини на свобідне переміщення прописка перестала грати якусь роль. І люди могли міняти 5 офіційних робіт і не міняти прописку. Прописаний в Дніпрі або Симферополі а працює в Києві, Харкові у Львові. Наприклад в 2005 році ще прописка була автоматично сполучена з військовим обліком, сільрада, паспортний стіл сам ставив тебе на ВО. АЛе потім все посралося або спецом хтось зруйнував цю стару систему. І все це призвело до того що мільойни військовозобвязаних не стоять ні на якому обліку, при чим мільйони людей не ніколи не стояли, а мільони були зняті з цього самого обліку і не мали обовязку поставится на ньго.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697845 вiд 2024-07-30 20:11:30Шо за підарів тупих набирають у ведучі хуюспільного, може ще й бронь дають?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697844 вiд 2024-07-30 20:09:03olma № 1697836 Про обмежено придатних - так, то нововведення перепройти ВЛК тим, хто пройшов (до лютого 2025) і має такий висновок. Але яким боком це до футболістів? Яким хуєм ти це прив'язав?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697843 вiд 2024-07-30 20:06:33PEPSI (Merkury) № 1697806 вiд 2024-07-30 18:48:14 Хтось виграє 1:0. Сподіваюсь що це будемо ми. --------------- Пепс, ну невже ти за свої 50 з хуєм років так і не усвідомив, що пророк з тебе дуже хуйовий?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697842 вiд 2024-07-30 20:05:29Papka № 1697835 Хм. Не знав. А в якому НПА це написано? Але ця вимога нереалістична, що по миру, що по війні. Це тіпа військовозобов'язаний має прийти в ТЦК і сказати - здрасьте, хочу ВЛК пройти? Не уявляю.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697841 вiд 2024-07-30 19:54:04Перший матч - епічний пройоб не найсильнішій команді групи. І цю помилку вже не виправиш. Так само як і місяць тому на Євро 24.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697840 вiд 2024-07-30 19:53:56А таки пєсда; додому, пацани, проходити ВЛК.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697839 вiд 2024-07-30 19:51:33Догімновозить аргентина наших.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697838 вiд 2024-07-30 19:50:25і ще один момент, я точно не помню, але судячи по Отаменді, можно на ОІ мати вікового гравця. Чому Ротань не домовся ні з ким досвідченим, шоб його і відпустили і він би міг додати міцності на полі і в роздягальні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697837 вiд 2024-07-30 19:48:56Інваліди, які не стояли на військовому обліку або були зняті з нього (з різних там якихось космічних і там похуїсткьких українських причин) змушені зараз ставати на облік і проходити МСЕКи, що я чув.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697836 вiд 2024-07-30 19:44:03Vichny № 1697826 ------ Є закони, а є трактування. Всі хто проходив ВЛК до травня 24 року і має наприклад Обмежено придатний і зобовязаний пройти нове ВЛК! Щоправда не завтра, а до кінця 24 року. Всі хто десь прописався в іншому місці, купив хату, і територіально перейшов в інший районий військомат має пройти ВЛК. щоб написали вердикт, і поставили на облік. А стояти на обліку мають всі мужчини старше 18 років. А я певен, що вся Премьєр-Ліга, Перша Ліга та інші бізнесові спорти України срали на ці закони. Я кажу про загальну атмосферу не про конкретні кейси броні, відстрочки і таке інше.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697835 вiд 2024-07-30 19:43:222 Vichny № 1697826 Проходити ВЛК обов'язок кожного військовозобов'язаного. В мирний час- раз в 5 років. Під час воєнного стану - раз в рік.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697834 вiд 2024-07-30 19:42:29Vichny № 1697830 ну чому бред. Це життя :( А Циган, до речі, за віком і відсутністю броні цілком попадає.
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697833 вiд 2024-07-30 19:41:49Донна Векич далі у Марти. Вибачте, що про теніс)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697832 вiд 2024-07-30 19:39:45Рубчинський цікавий гравець, шкода за Бражком і Шапаренко не гратиме поки
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697831 вiд 2024-07-30 19:39:30Добре, Волошин Ванат та Бражко потрібні для кваліфая ЛЧ. А якого прутня не відпустив гравців Рух? Та й кротівня ніби ніяких офіційних матчів наразі не грає.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697830 вiд 2024-07-30 19:38:36Voxa (м. Запоріжжя) № 1697829 Я прізвища так просто навів, підкреслюючи брєд Ольми про «закон від травня 2024»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697829 вiд 2024-07-30 19:37:09ну Цигана ніхто б не відпустив, бо по перше регламент такий, а по друге він травмований був :) А с Ванатом і Судаковим було б приблизно те саме.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697828 вiд 2024-07-30 19:36:00Аргентина надто вже боїться пропустити. Треба тиснути і можуть поплити.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697827 вiд 2024-07-30 19:31:19ДК скаже, що має грати у кваліфікації єврокубків, а у кротів яка відмазка?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697826 вiд 2024-07-30 19:29:31olma № 1697822 І взагалі, я так бачу що ти закони знаєш ахуєнно. На військовому обліку кожен чоловік зобов'язаний був бути зовсім не «від травня 24». Стосовно ВЛК - то ніхуя такого зобов'язання для ВСІХ немає. Тільки якщо повістка відповідна буде.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697825 вiд 2024-07-30 19:26:06olma № 1697822 І шо? Це якось заважало комусь відпустити умовних Циганкова, Ваната чи Судакова? Їх на кордоні прям в Нацгвардію мобілізують? Шо за брєд ти несеш…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697824 вiд 2024-07-30 19:25:15Тобто загальна ситуація не впливає аж так позитивно на спортивні досягнення. А найгірше ще попереду.
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697823 вiд 2024-07-30 19:25:12У Марти мабуть далі Іга?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697822 вiд 2024-07-30 19:23:43VVV № 1697819 ---- Діло ж не в Ротані, і не тільки в Ротані. У нас зараз війна, згідно з законом від травня 24 кожен чоловік після 18 років має стати на військовий облік, пройти ВЛК, який має тільки 2 вердикта.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697821 вiд 2024-07-30 19:22:49Еліна програла, Марта перемогла
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697820 вiд 2024-07-30 19:22:22VVV № 1697814 Тобі ж блядь сто раз вже сказали, що це не «збірна», а недоїдки (сорян, пацани у збірній, тільки тотальний респект за намагання!), те, що нашкребли «па сусєкам». Ти не тренера засирай, а гівножерів по клубах та функціонерів, які усі хором насрали на збірну і на те, що за неї вся країна вболіває.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697819 вiд 2024-07-30 19:19:40olma № 1697816 у Іраку є стадіони пристойні, чи вони кіз зганяють, дрючки встромлюють та пиздячать м'ячем з коров'ячих кишок? а ми тут гадаємо чи будуть люди з Ротаня.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697818 вiд 2024-07-30 19:17:38іранці іракці яка різниця Месопотапія Персія шиїти, суніти.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697817 вiд 2024-07-30 19:17:06хоча один хуй - сором.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697816 вiд 2024-07-30 19:16:55VVV не нагнітай. Ну іранці, ну шо буває. Deal with it!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697815 вiд 2024-07-30 19:15:57ото я туплю. іракцям)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697814 вiд 2024-07-30 19:14:24пройоб іранцям, пройоб румунам. тренери у нас серйозні, питань немає. іранцям, блядь. іранцям.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697813 вiд 2024-07-30 19:10:46прохідний двір у захисті. і в першому таймі кілька разів давали спокійн пройти аргентинцям.