Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745695 вiд 2026-04-12 22:45:02Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1745687 так за чутками, там не квартирка, а повноційнний маєток десь в подмосковьє
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745694 вiд 2026-04-12 22:42:53Так і хочецца спитати «Венс, що з єбалом?»
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745693 вiд 2026-04-12 22:41:51У них там ще одна цікава фігня - одночасне перебування в списку партії і балотування по мажоритарці. У нас КСУ при Януковичу це заборонив, і так і прижилось.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745692 вiд 2026-04-12 22:41:4666.69% 137 55 7 Щоразу як оновлюються дані розрив зростає.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745691 вiд 2026-04-12 22:39:05Vichny Шрайк сьогодні намагався щось написати про ту систему, але й літрИ не вистачить її збагнути. Та то таке, головне, що хуйло з тако отримали від угорців гарбуза, принаймі наразі, а там «сліпий казав:» побачимо "
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745690 вiд 2026-04-12 22:38:31Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1745688 ---- Ці тарифи до сраки, оскільки товарообіг між Угорщиною і США нульовий. А от Євросоюз Урсула тепер може сказти, welcome home my dear Magyar people. Можете знову присмоктатися до мамкиної цицьки брюссельської, а не до московського пісюна, якщо так по чемному.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745689 вiд 2026-04-12 22:36:17Хочу щоб сіярто схопили і в буцегарню, щоб у юрті (закреслено) тюрмі татари (закреслено) цигани там його їбали в жопу
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745688 вiд 2026-04-12 22:35:12трампидло вже мабуть готується викотити для мадярів нові тарифи - за те, що прокотили друга вітюшу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745687 вiд 2026-04-12 22:30:17Ніби сама жаба квакнула, що фсьо - пора підшукувати квартірку в орєхово-борісово.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745686 вiд 2026-04-12 22:29:31ProstoVlizPobalakaty № 1745682 вiд 2026-04-12 22:26:27 Єбануто %)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745685 вiд 2026-04-12 22:27:50А може це класична історія, що угорські ковдуші, селюки, фермери і жителі малих містечок не такі вже забиті люди і побачили з ким дружить Вітьок Орбан: міжнародний злочинець з ордером Гааги - Хуйло. Міжнародний клоун нарцис, шоумен і їбанько - ТРамп… Стрьомний сербський президент, Іранські власті. Бульбодиктатор Беларуськалій Лукашенко, хто там ще?
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745684 вiд 2026-04-12 22:27:29Оксана щось знала про вибори? :) А як мій тато це грав… ? is=m7SLront8iQm5ktS Щоб не наврочити тільки :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745683 вiд 2026-04-12 22:27:09https://www.bbc.com/news/live/c2d8zw2d3rkt Все, пиздець орбану. Слава Україні!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745682 вiд 2026-04-12 22:26:27Vichny № 1745677 вiд 2026-04-12 22:18:15 У них там працює якась наркоманська компенсація за незначно програну мажоритарку. Тобто якщо друга партія массовой програє мажоритарні ділянки з незначним відривом, і виходить так, що по голосам всюди 50-40, в по кількості мандатів 85-15, то за оці 40 йде компенсація в загальний округ, і виходить така фігня.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745681 вiд 2026-04-12 22:25:57Орбан, наче, визнав поразку, згідно з Бібісі. Péter Magyar says Orbán has conceded published at 21:23 21:23 BREAKING Opposition leader Péter Magyar says he's had a call from Prime Minister Viktor Orbán, in which he conceded. His man rival Péter Magyar wrote on Facebook: «Viktor Orbán just called me on the phone and congraulated us on our victory.» It would mean an end to 16 years of Orbán rule.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745680 вiд 2026-04-12 22:22:28Українські спецслужби крутіші за цру+кгб
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745679 вiд 2026-04-12 22:22:05Орбану пиздец. Мадяр берет конституционное..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745678 вiд 2026-04-12 22:18:35https://vtr.valasztas.hu/ogy2026?filter=orszagos Ось тут мав на увазі
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745677 вiд 2026-04-12 22:18:15Якась дивна логіка у мадярів Тут зараз намальовано шо по пропорційній частині, де розподіляється 93 мандат, за Ти у проголосували більше ніж за підорбанів, але чомусь псдразована кількість мвюандатів кюу них в цій частині менша. Чому?
m1919 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745676 вiд 2026-04-12 22:14:00- - - - - - - - - -PEPSI№ 1745646Динамо у спину вже дихають Кривбас і цифровий Металіст. І подих цей насторожує.- - - - - - - - - -От і ніхуя.4те чи сьоме місце, какая разніца, якщо команда не грає?І шахтьорскій варіант, коли 7ро з 11ти якихось педріній теж не кращий.Це совок, що вже й здох у нашому футболі, але продовжує зомбувати.Та і весь футбол зі шейхівським баблом пертворився на щось чуже.Або я постарів :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745675 вiд 2026-04-12 22:12:01Поки що там дуже дивно виглядають результати одномандатних округів, Орбан з його партією програє там, де мав би вигравати і скорочувати різницю. Не дуже зрозуміло, чи втримається це все до кінця підрахунку.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745674 вiд 2026-04-12 22:11:13klirik № 1745672 Фіцо, це - інша категорія. Він сцятиме подати голос без орбана. Пиздець їм, підарасам.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745673 вiд 2026-04-12 21:57:45Не наврочте, це тільки 30 відсотків
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745672 вiд 2026-04-12 21:51:4730% пораховано133 -це вже конституційна більшість в угорців. В любому випадку -Орбану пізда.Тепер його роль в ЄС буде виконувати Фіцо
Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745671 вiд 2026-04-12 21:44:11Перший екзитпол від 21 Kutatóközpont. TISZA - 55%, FIDESZ - 38%, Mi hazànk - 5%.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745670 вiд 2026-04-12 21:38:28Вже видно, що жаба в жопі, але у наскільки глибокій - поки що незрозуміло.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745669 вiд 2026-04-12 21:35:20olma№ 1745664https://vtr.valasztas.hu/ogy2026?filter=orszagos
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745668 вiд 2026-04-12 21:34:39Ок, дякую за роз'яснення, просто не мав чіткого уявлення їхньої процедури. Те що там є технічна партія, яка працює на Орбана, це я знав.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745667 вiд 2026-04-12 21:33:57olma № 1745664 вiд 2026-04-12 21:21:29 З незрозумілої причини там ніхто не проводив класичний екзитпол. Але вже через пару годин підуть попередні результати, до ранку картина стане більш менш ясною, хоча офіційні результати можуть затягнутись на тиждень. Шанси Орбана примарні навіть на те, щоб отримати більше третини мандатів.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745666 вiд 2026-04-12 21:30:032 з половиною години тобто
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745665 вiд 2026-04-12 21:29:23Olma, На гуглі забанили? Дільниці вже майже 2 години як закриті. Екзит полів не буде, але якби і були, то вони до пиздм, бо на Мадярщину дуже хитровиєбана пропорційнл-марожитарно-їбанута система з можливістю голосувати з якогось Пиздьодукешу за вдупутат у Хуйдособосло, таке рахувати будуть тижні 2. Пропорційна частина по ідеї буде порахована до ранку, але навіть якщо там виграє Мадяр, це ще не означатиме ніхуя. Треба ще дивитись на результати ультраправої партії, забув її назву (але то не йоббік, йоббік стали нормальними). Якщо вони набирають більше 5%, то буде хуєвато
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745664 вiд 2026-04-12 21:21:29Коли на Мадярщині закривають дільниці? Екзитполи будуть?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745663 вiд 2026-04-12 21:18:12У мене в Нетфліксі була реклама двобою боксового, я не такий затятий фан мордобою, але платформа, якщо пообіцяла то зробить трансляцію на високому рфвні
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745662 вiд 2026-04-12 20:49:59Ги. On Netflix yesterday, the Boxing match between Fury & Makhmudov and what is the start up music? Yes the intro of the new The Rolling Stones single Rough And Twisted.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745661 вiд 2026-04-12 20:49:582 olma№ 1745650Просто той дуже часто ставить опорну ногу і нахиляє корпус саме так, як треба. То тонкощі для тих, хто грав.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745660 вiд 2026-04-12 20:30:58Pryvyd Zamku Passed
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745659 вiд 2026-04-12 20:05:36тест
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745658 вiд 2026-04-12 19:27:02Тим часом, на мадярщині майже три четверті виборців проголосувало. За півгодини закриються дільниці, тож будемо чекати на новини - як там наш жабунчєг.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745657 вiд 2026-04-12 18:45:43О, нова пісенька від Роллінг Стоунз під "їхала. Вчора видали близько 1000 вінілових сінглів на весь світ. Продавали у вибраних, незалежних, рекорд сторах. Типу, 12 копій у Дрездені, 6 копій у Парижі і т. п. Сьогодні бариги вже торгують по 500-1000 доллярів за штуку на еВау. https://x.com/alechoyo10/status/2043052245550264419 Кажуть, новий альбом буде влітку.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745656 вiд 2026-04-12 18:31:482 Olma Я не до всіх гравців, які не знають азів, а тільки, до тих гравців, які грають в командах за які я вболіваю. І більше не до гравців, бо вони не завжди розумово обдаровані, а до тренерів неспроможних показати та навчити. Колись я писав тут, щоб тренери не давали бити по воротам суперника Йерко Легко, в він був по горобцях кожну гру і ніхто крім мене не міг йому про це сказати. Але він не читав Обсілф і далі продовжував бити вище воріт типовим «ударом захисника».