Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697812 вiд 2024-07-30 19:03:02Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1697809 О, знаю особисто цих сивочолих :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697811 вiд 2024-07-30 19:01:39Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1697809 Epic photo! :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697810 вiд 2024-07-30 19:00:50Так, побудова гри цікава, як гравці УА розташовані і як виходять в контру, теж свідчить про тренера, що Руслан як мінімум не «камон плей».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697809 вiд 2024-07-30 19:00:35inguard (тутейший) [Останнi 20 месаг]№ 1697801 вiд 2024-07-30 18:29:45Якщо вони, то слід вітати ;)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697808 вiд 2024-07-30 18:56:49Мені здається, що з Ротаня все ж таки буде толковий тренер. Приємно дивитись матчі, відчувається, що є у тренера голова, а у неї мізки.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697807 вiд 2024-07-30 18:52:41Син у Сімеоне схоже не у батька пішов. Старанний, але голова, в футбольному плані, прямокутна.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697806 вiд 2024-07-30 18:48:14Хтось виграє 1:0. Сподіваюсь що це будемо ми.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697805 вiд 2024-07-30 18:47:21Аргентина без Мессі то звичайні латиноамериканські італоподібні лайновози. а наші збірні з такими дуже важко грають.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697804 вiд 2024-07-30 18:45:00Яка красива контра! Уфф.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697803 вiд 2024-07-30 18:30:37Лівий Берег провадить 2:0
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697802 вiд 2024-07-30 18:30:04«Гондоу» - невдале прізвище, хоча «Крупський» - не краще. «Кто же нє знаєт старіка крупского» (с)
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697801 вiд 2024-07-30 18:29:45Мені здалося, чи під час виконання Славня, камера акцентовано показала Патріарха, і ще якогось сивочолого чувака поряд (яксямаєш)?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697800 вiд 2024-07-30 18:28:18Марокко вже виграє, тож треба перемагати.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697799 вiд 2024-07-30 18:25:48olma на myfootball
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697798 вiд 2024-07-30 18:24:47VVV № 1697796 ------- Give me the goddamn link!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697797 вiд 2024-07-30 18:23:43Столярчук мовчить, ну і Ок. Наші трохи відкинули аргів від свого карного майдана, і вже частіше переходять на чужу половину.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697796 вiд 2024-07-30 18:23:00англійці показують без проблем.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697795 вiд 2024-07-30 18:22:09Суспільнене спорт - вже вкотре пропонує трансляцію, якість якої набагато нижче самого поганого бенчмарка трансліцій. Невже не можна забрати у цих квартальщиків і марафону трохи грошей і забезпечити нормальну картинку.?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697794 вiд 2024-07-30 18:20:22суспільне-хуюспільне
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697793 вiд 2024-07-30 18:13:49наші як діти малі виглядають.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697792 вiд 2024-07-30 18:07:09Блювотные арги будут катать мячь на своей половине всю игру, если их не пресинговать..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697791 вiд 2024-07-30 18:06:05Як Маррока нема, то нема і глядачів на футболі олімпійському.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697790 вiд 2024-07-30 18:05:28 Україна - Аргентина олімпіяда, ст. м Ліон
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697789 вiд 2024-07-30 17:56:372 olma № 1697788 Саме так. Всі розуміють, що рісня так і далі буде просуватись. Повільно, м'ясними штурмами, але зруйновуючи повністю всі захисні споруди рухатись далі і далі. Тому ключовим є питання фронтового ППО та дальнобійних ракет, що б можна було бити по військовим аеродромам. Більш ключовим є другий пункт, т. я. русня може скидати КАБи з відстаней поза досяжністю ППО малої та середньої дальності.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697788 вiд 2024-07-30 17:50:03Papka № 1697787 ------- Тоді треба сідати і думати чим можна зменшити нищівну силу КАБів. Бо кацапня потихеньку знищить всі міста і посьолки до землі і там не буде за чим ховатися.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697787 вiд 2024-07-30 17:34:362 olma № 1697770 Це довго прийдеться чекати. Перші F-16 будуть тільки як посилення ППО використовуватись. Можливо, як додаткові носії дальнобійних КР, які вже в нас є (додатково до СУ-24). Але це точно не буде чимось, що змінить ситуацію з авіацією русні по лінії фронту наразі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697786 вiд 2024-07-30 17:09:10Харлан взяла бронзу. Красуня! 15 років на високому рівні. При чому що федерація фехтування була захоплена москалями. До 2022 року була під впливом Алішера Усманова підсанкційника хуйловського олігарха.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697785 вiд 2024-07-30 16:18:52Сьогодні кваліфікація за місце Дніпра-1 у вишці. Лівий Берег - Минай 18.00
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697784 вiд 2024-07-30 15:59:41Feodorit [Останнi 20 месаг]№ 1697782 вiд 2024-07-30 15:19:26Все так, але суть від цього не змінюється. Якщо до кількох мільйонів посилок «виникнуть питання», то митниця заїбеться їх вирішувати (громадяни також, але Мінфіну громадяни пофуй).
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697783 вiд 2024-07-30 15:58:44От бляді брудні
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697782 вiд 2024-07-30 15:19:26Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1697781 «Нова пошта», «Міст» - то як раз отримувач, коли вносить інформацію про очікуване відправлення Ні, то ти сам собі відправляєш в послугах накшталт НП Шоппінг, тому і вказуєш вартість як відправник. Нова Пошта і Міст довезуть твоє відправлення до митниці, а коли на митниці виникнуть питання то або в електронному вигляді будеш доводити вартість, або навіть запропонують відвідати склади відповідної митниці для розмитнення разом з брокером.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697781 вiд 2024-07-30 15:04:00Feodorit [Останнi 20 месаг]№ 1697780 вiд 2024-07-30 14:57:14Якщо говорити про поштові служби (крім Укрпошти) - «Нова пошта», «Міст» - то як раз отримувач, коли вносить інформацію про очікуване відправлення, і вказує його вартість, і потім саме ця вартість фігурує у документах на відправлення.Щодо чека - то якщо я попрошу, його за невелику додаткову плату (чи взагалі безкоштовно) той же Міст його просто викине нах, коли буде перепаковувати отримані пакунки в одну велику посилку ;)
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697780 вiд 2024-07-30 14:57:14Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1697774 Цікаво, як довбойоб збирається адмініструвати цей податок. 51,5 млн посилок на рік; отримувачі від фонаря напишуть вартість до 45 євро… Так само як цей податок вже адмініструється для відправлень дорожчих за 150 євро, митницею. Ти ніколи не купував закордоном? Вартість пише не отримувач а відправник, і більшість закордоних магазинів не погодяться занизити вартість відправлення, ще й чек у відправлення покладуть щоб митниці зручніше було. Митниця теж уважна, бо це їх робота, в окремих випадках їм чека замало вона своє оцінювання проводить. В мене так було колись на чорну п'ятницю, коли регулярна ціна з 500 доларів на день стала 175 і повернулась наступного дня на 500, то митниця була в курсі і хотіла побачити що моя транзація була саме в день знижки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697779 вiд 2024-07-30 14:52:35demetrio, дякую!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697778 вiд 2024-07-30 14:51:14в добу БігБразера, можна податковий код як ідентифікатор вживати і поштова база даних відкривається для митниці і всего то ділов.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697777 вiд 2024-07-30 14:49:19Я вважаю зараз в дому Великого Брата, який постійно за тобою спостерігає, є багато механізмів, оподаткування адекватного. Як уряд говорить, що він хоче оподаткувати схемників, а не індивідуальних посилко-одержувачів. А насправді буде, що якась каліка (не будемо уточнювати) в кої=то годи на Аліку-Експресі замове навушники або кабеля якогось і потрапить по самоє нє балуй. А схемник домовицця.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697776 вiд 2024-07-30 14:42:47але це хуйня, от вони ПДВ 23% захуярять, ото заспіваем ндсну цифру вираховувать :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697775 вiд 2024-07-30 14:33:50Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1697774 Офіс простих рішень.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697774 вiд 2024-07-30 14:13:17Цікаво, як довбойоб збирається адмініструвати цей податок. 51,5 млн посилок на рік; отримувачі від фонаря напишуть вартість до 45 євро, і що - довбойоб усі ці посилки буде перевіряти?--------------------------------Українці будуть сплачувати імпортний податок за всі міжнародні посилки, вартість яких перевищує €45 євро. Зниження неоподаткованого порогу з нинішніх €150 має на меті зменшити зловживання у сфері електронної комерції. Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив міністр фінансів Сергій Марченко.«Нас турбує той факт, що в Україні практично вся інтернет-торгівля та електронна комерція знаходяться в «тіні». Умовно кажучи, в рамках ліміту €150 неоподатковуваної вартості товару у нас завозять все», – сказав Марченко.…Марченко наголошує, що за статистикою 2023 року, без оподаткування митними платежами імпортовано 51,5 млн штук міжнародних поштових відправлень. Він вважає, що проблема полягає у тому, що насправді ніхто не знає, скільки реально товарів знаходиться всередині кожної з 51,5 млн посилок.«Задайтесь питанням, чому в Україні ціна тих же iPhone інколи нижча, ніж в країнах, де їх виробляють? Тому що з цих товарів не сплачено податки», – сказав міністр фінансів.(https://www.rbc.ua/rus/news/internet-torgivlya-tini-marchenko-argumentuvav-1722318997.html)
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697773 вiд 2024-07-30 13:56:30olma № 1697771 вiд 2024-07-30 12:37:48 https://live-tennis.eu/en/wta-live-ranking