Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697652 вiд 2024-07-28 02:38:00Vichny, так так, старий, нам тебе бракувало. Й інших дописувачів. Але наш час ще прийде. Фак путін. Співали з мароканцями у потязі відомий харківський гіт.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697651 вiд 2024-07-28 02:31:30OG, Yagshamash - ну ви були там, вживу все бачили, тож вам довіряю. Мені просто дивно було читати що хтось вважає знаком поваги плескання в долоні під часзвучання національного славня іншої держави. Хз, може то їх культура така. Сподіваюсь, мій колишній шеф обісрався, підор охуївший
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697650 вiд 2024-07-28 02:30:29Vichny Ми співали гімн втрьох на всю глотку. Жодна сука не засвистувала, а потім навколо всі аплодували і тисли руки. Не треба надто пиздіти, бо це хуйня.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697649 вiд 2024-07-28 02:08:34Дмитре, я ж бачив їх очі, це було не захлопування, а саме аплодування, в тому числі в наш бік. Так, під час гри вони улюлюкали, кидади файєри, запальними, пляшки. Але після гри я не бачив жодної провокації в наш бік, тільки привітання.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697648 вiд 2024-07-28 02:03:21Vichny, там хтось свистів, але, слухай правильно. Все було окей щодо нас. А нас було дууже мало.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697647 вiд 2024-07-28 01:54:43А, OG, аплодувати під час виконання гімну суперника - то збс? Новий тренд? Не правильніше би мовчки з повагою послухати?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697646 вiд 2024-07-28 01:53:02Якісь дивні OG попались марокканці. Бо по трансляції та підарасня свистіла весь час коли м'яч у наших був. Ну і ще у мене колсь начальник був марокканець - тіпа з французським паспортом - рідкісне охуєвше гівно. Такшо мароко-хуй їм в око. Сука, уєбани з червоним прапором зі звіздою. Ну і ведуть себе як чмо на пару з алжирцями у Франції. А хто тут писав шо вони нам тіпа зброю дають? Олма? У тебе точні дані?
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697645 вiд 2024-07-28 00:57:44Приємно здивували мороканці, яких було 99 відсотків. Спочатку тим, що аплодували усі під час виконання нашого гімну, а потім щиро вітали з перемогою.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697644 вiд 2024-07-28 00:44:19Були на грі із Сашком Гутником OG i з КІО. Це було неймовірно. Сашко мав кашне Обсилф. Слава Україні!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697643 вiд 2024-07-27 22:49:11Подивився гру: наші просто титани! З перемогою!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697642 вiд 2024-07-27 22:42:28ну щo ж, у всiх пo 3 oчки, aлe у Aргiв крaщa рiзниця мячiв.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697641 вiд 2024-07-27 22:33:01olma № 1697639 справа не в тому. Я закони знаю, і параграфи три там на моєму боці. Справа у тому, шо такої херні у європі стає все більше, і серед цього якось потрібно жити. Німеччина прийняла 1,2 млн «сірійців», 0,8 млн афганців, і т. д. Всі вони - на 92% чоловічої статі. І Німеччина продовжує приймати. Толерасти йобані. Потім і правда доведеться населенню вихаркувати все це з кров "ю.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697640 вiд 2024-07-27 22:31:12Batyj № 1697604 Взагалі в столиці Молдови дуже мало саме молдован. Вони навіть самі це визнають. Євреї, армяни, залишки москалів, наші тощо. В Молдову колись мігрували різні народи. Там навіть квартали мають історію по національностям. Я коли дізнався дуже був здивований яке там реально різномаїття і наскільки це багатонаціональна країна.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697639 вiд 2024-07-27 22:26:42PEPSI, респект. На жаль, вони іншої мови не розуміють. Якщо шо що. Претензії хай направляють до керівництва кінотеатру, які не забезпечили безпечний і нормальний перегляд фільму. Не стежили за орднунгом, а ти заплатив за квиток і хотів подивицця фільм.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697638 вiд 2024-07-27 22:12:25доречі німець потиснув руку і скажав, що готовий бути свідком, якщо поліція приїде. Може кому знадобиться така історія. Але правильна реакція все таки - це поскаржитись персоналу закладу. Прийміть до уваги.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697637 вiд 2024-07-27 22:06:36Papka № 1697632 Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1697636 «ви хотітє об етом поговоріть?» Кароче, пішов у кінотеатр з дитиною. Зал пустий. Я на 5-му ряді з малим. Поряд ще німець з дитиною. За нами зверху на 10-му ряді 5 підлітків-арабів віком 12-15 років. Почався сеанс. Темно. Ці паскуди почали кидатись нам в голову попкорном і голосно ржати. Німець всрався і мовчав. Я пішов до арабів і попросив заспокоїтись. Вони кажуть «А докажи що це ми». Але притихли. Тільки я сів - почали знову кидатись попкорном, прицільно. Пішов до них вдруге, попередив, що будуть проблеми. Притихли. Тільки сів - знову полетів поп-корн і полетіли плювки. Я вийшов з зали в пошуках персоналу - нікого немає, на касі - теж пусто. Тобто скаржитись тупо нІкому. Заходжу в зал, роблю уйобкам останнє попередження. Мене посилають нахуй. Згрібаю в охапку уйобків і викидаю їх з залу, даючи походу підсрачники. Один, самий крупний, чинить опір - їбашу його головою об стіну. Інші уйобки одразу всрались і підкорились, і одразу всі 5-ро тихо і слухняно покинули зал. Один з них повернувся і ввічливо попросив забрати телефон, бо забув на кріслі. Я ввічливо дозволив. Все. Ні поліції. Ні скарг. Ні проблем далі не було. Спокійно додивились фільм і пішли додому. Каюсь. Так не можна робити, але по іншому видно не доходить. Звераби йобані. Хоча, може бути що це черговий тік-ток баттл челендж у підлітків, типу обливання водою, але цього разу «кинь толпою у людину якусь хуйню, і скажи угадай хто». Їбав я такі ігри. Вони мені не подобаються. Ігри уйобків.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697636 вiд 2024-07-27 21:41:172 PEPSI№ 1697629Ти вчив їх правильно зігувати?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697635 вiд 2024-07-27 21:40:07olma № 1697621 У нас таж проблема з суспільним. Після скарг на деякий час покращили роботу. Пару матчів євро не падав ефір. А на фіналі в кінці зовсім сигнал пропав. Можливо це проблеми самого суспільного
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697634 вiд 2024-07-27 21:39:24Щонайменше 9 ізраельтян загинуло, тузінь поранено внаслідок ракетного удару по поселенню на Голанських висотах. Удар по футбольному полю. Грали в футбол.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697633 вiд 2024-07-27 21:32:222 olma№ 1697621аналогічно. плюнув, переключив на ігого. хоча на суспільном якість краще. і на півхвилини раніше сигнал
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697632 вiд 2024-07-27 21:28:132 PEPSI (Merkury) № 1697629 Що, по помитому пішли? :))
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697631 вiд 2024-07-27 21:27:262 LAZY№ 1697567Паркуян, Слободян… вірмени, щас :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697630 вiд 2024-07-27 21:07:33а футбол начебто непоганий був на Олімпіаді, з вогником. Подивився хайлайти Україна-Марокко, весело рубались, безкомпромісно. Буду далі дивитись, переконали.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697629 вiд 2024-07-27 21:05:18каюсь. Відпиздив сьогодні малолєток арабських у Німеччині, в кінотеатрі. Заїбали. О, святий престол пресвятого келиха О.!, да простиш мені мої гріхи! :-)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697628 вiд 2024-07-27 21:03:072 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1697599У Марокко особливі звʼязки з Францією…Після цих слів іспанці з алжирцями схопилися за ножі :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697627 вiд 2024-07-27 20:38:04Оцей ефект швидкого металу з класними барабанами і випускає язики полум'я, то я вперше бачив у кіно Mad Max: Fury Road. Джорджа Міллера. Тут Французи вписали це в архітектуру красиво!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697626 вiд 2024-07-27 20:36:50Годзілла себто - на честь хвілі монова.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697625 вiд 2024-07-27 20:34:00Любителі важкої музики, ви помітили який перформанс вчора французи зробили в жанрі. Метал гурт Годжіра шкварить піздец! Але шоу, сценографія і весь оцей антураж - цікаво. JO PARIS 2024 - Le groupe de métal Gojira enflamme la Conciergerie avec Marina Viotti
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697624 вiд 2024-07-27 20:20:14LAZY № 1697623 ---- Це літературна українська мова!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697623 вiд 2024-07-27 20:17:16Хлань в інтервью після гри: «Пенальті виявилось на краще, нам іноді треба щоб хтось в сраку клюнув, щоб побіжали»: D
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697622 вiд 2024-07-27 20:16:14В сраку хтось клюнув - це про пеналь, що привезли.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697621 вiд 2024-07-27 20:15:23Я дивлюся Суспільне Київ через домовий кабельно-супутниковий сигнал для пенсіонерів пакет. І трансляція постійно рветься. Чому так? ХЗ.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697620 вiд 2024-07-27 20:12:14После забитого гашего второго был мамент, када таловеров привез, как мне показалось, второй пеналь. И тут пропал сигнал..
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697619 вiд 2024-07-27 20:06:28З перемогою. Фортуна віддала борги за Ірак.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697618 вiд 2024-07-27 20:06:26Kaizer № 1697614 Які блядь нахуй рахіти, вони билися весь матч. Аби пердіти з дивану, бля.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697617 вiд 2024-07-27 20:06:20Зараз мароканці запресуют судью у роздягальні і гол скасують
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697616 вiд 2024-07-27 20:05:48Щось ця вся ситуація починає все більш нагадувати Євро.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697615 вiд 2024-07-27 20:05:482:1
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697614 вiд 2024-07-27 20:05:40Тільки написав «як каже Batyj - рахіти» так зразу забили гол.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697613 вiд 2024-07-27 20:05:33Ну тут я мушу сказати Плюс і футболістам і тренеру Руслану Ротаню! Молодці. Краснопір (така рибна фамілія) з Оболоні - нормально відіграв. Ну і Фесюн Кирило непогано.