🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1342.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697372 вiд 2024-07-25 03:39:16

А в сербії кирилицю чи латиницю юзають? Я був впевнений, що кирилицю, але на ютуб-каналі Миколи Хайтула (чувак прикольну нишу знайшов про коментарі простих фанатів та преси) усі скріншоти від тамтешніх фанів та спортсайтів латиною написані. Как жє так?!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697371 вiд 2024-07-24 22:30:04

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1697368 вiд 2024-07-24 22:10:43

Ротань вивів далеко не найсильніший склад нашої молодіжки вперше на ОІ. Це вже значить, що коли у цього тренера саме ті гравці, яких він сам в свою команду обрав, навіть якщо це не суперталанти, то він має уявлення, як з них зробити команду. Якщо ж в команді не перші, і навіть не другі варіанти з тих кого хоче тренер, то і гратимуть вони як попало, будь-який тренер десь в глибині душі все одно нецензурно послав би таке формування команди дуже далеко, навіть якщо інтелігентно промовчав і продовжує працювати. Проблеми з мотивацією у такої команди будуть вискакувати у несподівані моменти.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697370 вiд 2024-07-24 22:14:52

LAZY
№ 1697366 вiд 2024-07-24 22:05:12

Тим більше результати цього комплекту гравців (важко назвати збірною, бо їх не збирали, а отримали тих, кого клуби відпустили) не мають ніякого відношення до реального рівня українського футболу. Ну зібрались хлопці, зіграли як могли, трохи накосячили в захисті. Аргентина маючи набагато кращий склад теж влетіла сьогодні, ще й з таким скандалом.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697369 вiд 2024-07-24 22:11:32

Щодо арбітражу скаженої абізяни з Судану - окрема розмова. Воно мабуть у себе судить турніри, де зустрічаються команда козойобів і команда вівцейобів, а тут його привезли на Олімпіаду, і воно чудить (чи мудить).

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697368 вiд 2024-07-24 22:10:43

Ротань він якийсь невезучий. Як можно було програть сьогодні? Вроде так і нічого і шось розуміється, тренує, але результату нема.
Шо в збірній, шо в Александрії. Не фартовий.
От Блохін був нуль нульом як тренер, але везучій.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697367 вiд 2024-07-24 22:09:47

Оцей Ротань, свого часу недо3.143жений Хацкевичем - він очевидно готовий тренувати будь-яку команду. Але чи слід йому це доручати - велике запитання.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697366 вiд 2024-07-24 22:05:12

За статистикою наші набагато кращі. Плюс рефері довбойоб. Звідки блядь в їбучому Судані взагалі футбольні рефері сука? Це футбол, shit happens. Нахуя в збірну лайно кидати? Це не той випадок, коли треба чморити. Грали, намагались, були кращими, не вийшло. Буває.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697365 вiд 2024-07-24 21:39:09

Дубль Динамо или кротов безо всякого усиления лучше бы сыграл..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697364 вiд 2024-07-24 21:38:06

Это какой- то позор..
Дальше можно не смотреть..
Олимпийцы хуевы..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697363 вiд 2024-07-24 21:36:40

Пиздец нахуй блядь. Это похлеще Румынии будет блядь!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697362 вiд 2024-07-24 21:35:53

Batyj
№ 1697359 вiд 2024-07-24 21:25:38

Да на того таловерова токо посмотреть, на его прическу, сразу понятно, что не игрок..

Еще и небось в клешах щеголяет! Западную музыку слушает, гнида. Чуждие комсомолу татуировки понабивал! С Олимпиады джинсов понавезет, фарцевать будет, падла.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697361 вiд 2024-07-24 21:35:50

Пиздець, вже Іраку програвати

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697360 вiд 2024-07-24 21:30:55

Batyj
№ 1697359 вiд 2024-07-24 21:25:38 Прическа то ещё ладно, ты посмотри, что у него на футболке написано, типа «фамилия». Только после такого можно было отправлять назад (и это типа один из 3 "авторитетов)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697359 вiд 2024-07-24 21:25:38

Да на того таловерова токо посмотреть, на его прическу, сразу понятно, что не игрок..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697358 вiд 2024-07-24 21:24:41

Scooter
№ 1697353
----
Якого хера вони не закриють російськомовну версію? В сраку їм ті окуляри засунути

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697357 вiд 2024-07-24 21:24:09

Дурачек Ротань, что набирает таких таловеровых..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697356 вiд 2024-07-24 21:22:47

Этокомментатор пиздобол, задается вопросом как жеж блять, эти иракцы собираются забивать? Какой же у них, блять, пдан Б?
Да вот такой план и есть. Добежать в штрафную и там нырнуть при малейшем контакте с нашими..
И работает, что характерно.
Как же я ненавижу это черножопое арабье..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697355 вiд 2024-07-24 21:21:52

Телаверов якийсь дурачок

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697354 вiд 2024-07-24 21:19:40

Это вот то что я говорил вчера. Я такую хуйню наблюдаю с 66 года.
Но при саветах еще както было понятно, а потом какого хера?

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697353 вiд 2024-07-24 21:17:29

Олімпійські ігри-2024. Нова Зеландія здолала Гвінею, Єгипет та Домініканська Республіка поділили окуляри.
Динамоманia… :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697352 вiд 2024-07-24 21:17:15

Ну, как вам? Таловеров не долбоеб?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697351 вiд 2024-07-24 21:16:27

Да єсть же!! - як зазвичай було модно волати під час кацапських часів.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697350 вiд 2024-07-24 21:14:18

Ну наконец то Рубчинский..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697349 вiд 2024-07-24 21:12:46

Сикан тоже не умеет бить по воротам..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697348 вiд 2024-07-24 21:01:08

Брагару выглядит луччим..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697347 вiд 2024-07-24 20:59:41

а Хлань, конечно, рахит..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697346 вiд 2024-07-24 20:55:09

Блядь, ну запхайте вже йобаним чуркам. Щось не лізе ніяк.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697345 вiд 2024-07-24 20:51:45

Наш новобранець Брагару виглядає одним із кращих у загалом посередній грі.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697344 вiд 2024-07-24 20:44:39

«спочатку поєдинок нібито завершився з рахунком 2:2. На 90+16-й хвилині забив Крістіан Медіна. Але через 2 години, рефері після перегляду VAR скасували взяття воріт через офсайд. А футболісти залишили поле через заворушення вболівальників.»

це якийсь піздец, а як це через 2 години? :)
як казав генерал в цирку: «Прєкратіть хуйню!»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697343 вiд 2024-07-24 20:41:05

якшо в притул у пустий кут не забивать, то діла не буде

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697342 вiд 2024-07-24 20:28:47

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1697333 вiд 2024-07-24 18:06:00

Ну, і не забув згадати президента. Ще й подякувати йому, а не ЗСУ

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697341 вiд 2024-07-24 20:23:50

А, ну так аргам той гол відмінили, 2:1, арги програли

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697340 вiд 2024-07-24 20:11:22

Ротань так же сторонник выхода в птаку из своей штрафной через мелкий пас. Ну вот, допасовались до первого опасного штрафного у наших ворот, до первого опасного удара в створ наших ворот..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697339 вiд 2024-07-24 20:01:20

Можна сподіватися, що на тлі якоїсь сраки з Іраку навіть команда Ротаня виглядатиме не зовсім провально ;)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697338 вiд 2024-07-24 19:45:18

варто подивіться як арги той гол забивали, через 2 перекладини :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697337 вiд 2024-07-24 18:34:44

У зб. Аргентини, до речі, подекуди пристойні люди грають ;)

Goalkeeper Geronimo Rulli takes up one of the three senior spots, joined by veteran defender Nicolas Otamendi and Manchester Cityʼs treble-winning forward Julian Alvarez.

Є там ще Сімеоне, але син ;). Власне, якби був той Сімеоне, це було б дивно.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697336 вiд 2024-07-24 18:20:58

Там мабуть правила не ФіФа, але МОКу, тому судді творять що хочуть. А може хто більше накине

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697335 вiд 2024-07-24 18:16:17

Цікаво зіграли Аргентина з Марокко в нашій групі на ОІ. Аргентинці зрівняли на 90+16 хвилині, суддя чомусь відразу додав аж 15 хвилин (матч не дивився, в текстовому онлайні не вказано щоб відбувалось щось таке, після чого варто більше ніж 5 хвилин додати).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697334 вiд 2024-07-24 18:12:06

John Mayall Bluesbreakers все-таки варто запостити мабуть найзнаменитішу пісню та одне з найвідоміших соло Клептона:



А тут концертний варіант 2003 року:



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697333 вiд 2024-07-24 18:06:00

Ролик чучуркєса українською доставляє:



«Слава Україні, як то кажуть» (с)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.