Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697292 вiд 2024-07-23 23:25:51*не любить
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697291 вiд 2024-07-23 23:25:41Ггг, Лейзі е любить расизм і «нігерів»
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697290 вiд 2024-07-23 23:25:09olma № 1697279 якщо тез поразка 3:0, то нахуй взагалі їхати
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697289 вiд 2024-07-23 23:25:06olma № 1697285 НУ і шо поганого в слогані No to racism? Чи може бажаєш жбурляти банани в нігерів?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697288 вiд 2024-07-23 23:20:53Вони ж тіпа «праві» ті хуюльтраси їхні, як вони взагалі живуть з тим шо у них в підоклубі майже всі - негри?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697287 вiд 2024-07-23 23:19:57От спало на думку. Коли цей підоклуб приїздив до маскви, там всі «фани» кацапів і недокацапів в дьосна лупилися один з одним, це зрозуміло. Але вони там якісь банери ще ж малювали, демонстрували їх футболістам. Але кому? Отому сброду, де в основі три срба грають? Пиздець, йобані клоуни.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697286 вiд 2024-07-23 23:17:47«глядачі на оф. сайті 8к» На офіційному Ютубі Динамо Київ глядачів було біля 50к, дебіл.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697285 вiд 2024-07-23 23:17:11Vichny № 1697282 ---- Я єбу чи шо. Це ж УЕФА, там гроші великі. Хуй його зна. Якщо регламент дозволяє - нехай каже. Але щоб потім на футболках замість спонсора не носити No to rasizm або іншу хуйню подібного типу.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697284 вiд 2024-07-23 23:17:08Ну, все як Вацко казав)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697283 вiд 2024-07-23 23:14:58До речі, про югоностальгію. Не читав, але багато чув про твори Іво АНдрича Хорват, але з родзинкою (начебто там і поляки у ньго в крові) І́во А́ндрич — югославський письменник хорватського походження. Лауреат Нобелівської премії з літератури 1961 року. У списку «100 найзнаменитіших сербів» Іво Андрич посідає 96 місце. Вікіпедія
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697282 вiд 2024-07-23 23:14:21olma № 1697279 А чого це, блядь, «не на пресусі»? Хуєфа забороняє публічно висловити свою вдячність тим, завдяки кому ця країна і клуб ще існують?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697281 вiд 2024-07-23 23:13:26Тим часом, лицемірне ООНівське падло закликає до олімпійського перемир'я: ------------- «У дусі олімпійського перемир’я я закликаю всіх скласти зброю. Будуйте мости. Виховуйте солідарність. І прагніть до кінцевої мети: миру для всіх», – закликав Гуттереш, не назвавши конкретні країни чи політиків.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697280 вiд 2024-07-23 23:12:38klirik № 1697277 Але б якби ми зараз там опинилися, нам було б складно втримати покер-фейси і утримати цілісність шкіри було б теж не просто. З іншого боку - а хулі нам там зараз робить?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697279 вiд 2024-07-23 23:12:24Starik (Україна, Київ) № 1697276 ---- +100. СаШо десь може не на пресусі. але в себе на сайті може сказати і присвятити перемогу захисникам України
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697278 вiд 2024-07-23 23:10:31аби тільки не розслабились за тиждень. Бо на врбу їх треба повісити в бєограді
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697277 вiд 2024-07-23 23:09:53Vichny № 1697268 Так, було атмосферно) До речі, Борац з Баня-Луки став чемпіоном Боснії і завтра грає з Паоком
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697276 вiд 2024-07-23 23:09:28підари з водокачки програли ВКДК :) по факту: Дячук- жерсть Попов- як звичайно жерсть, забив водокачці Малиш - жах Пихальонок - почав як Дячук, потів трохи адаптувався, але боїться всього, менше ніж Малиш Шапаренко - навчився поганого у Мудрика Ваната не продали і вже не продадуть Бражко буде або Гусін, або Литовченко, йому час обирати, є надія на друге. Проблема Форварда не зникла, це дорого, тому успіхів не буде в цьому році, як завжди. Срба на врбу це не відміняє :) а лише підкреслює приємний присмак перемоги.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697275 вiд 2024-07-23 23:09:17Але там де я оглядав, коментатор сказав, що 40 тисяч в інтернеті (ЮТ) дивилося матч.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697274 вiд 2024-07-23 23:09:14Всім вітання! Підкацапники отримали своє!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697273 вiд 2024-07-23 23:03:35olma № 1697264 ааа, понятно :) я дивився тут: не знаю як зараз, а раніше на офф. сафті була затримка на кілька хвилин. І коментатор тормоз. ну і глядачі на оф. сайті 8к, а на футболхабі 15к. говорить само за себе
stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697272 вiд 2024-07-23 22:59:12На YouTube на Footbal Hub коментував Золотогорський
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697271 вiд 2024-07-23 22:59:03Кайфіщщє. Не дарма вийшли на матч на звірячих їбальниках. Леви! Леопарди!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697270 вiд 2024-07-23 22:58:43Якщо я правильно почув, трансляцію в Ютьюбі, яку я мав щастя оглядати, коментував коментатор Юрій Кириченко, і мій ЮТ відразу поставив Gary Clark Jr Live at The Surf Lodge 18М переглядів
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697269 вiд 2024-07-23 22:58:37Підарів покарано - і вже за це сьогодні можна дякувати СаШо і команді. Піхальонок увійшов так, ніби вже роки 2-3 грає за ДК ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697268 вiд 2024-07-23 22:58:25klirik № 1697265 От би опинитися зараз в тому казино-барі в Баня-Луці, де ми з тобою дивилися сербія-Португалія ;)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697267 вiд 2024-07-23 22:57:21З перемогою! Як же ж якісно декласували підарський партизан! ЗІ Дивився 2й тайм.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697266 вiд 2024-07-23 22:56:37На Ютубі коментував Юрій Кіріченко, як він себе сам назвав в фіналі трансляції.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697265 вiд 2024-07-23 22:55:20Нічо собі, оце феєрія! Давно такого не бачив
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697264 вiд 2024-07-23 22:54:49
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697263 вiд 2024-07-23 22:54:16olma № 1697167 Ipress. ua
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697262 вiд 2024-07-23 22:53:50срба - на врбу!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697261 вiд 2024-07-23 22:53:49Лонвейк з пя «ти пасів поспіль п» ять неточних … в Сурінам додому.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697260 вiд 2024-07-23 22:52:50Voxa (м. Запоріжжя) № 1697249 вiд 2024-07-23 22:45:34 olma № 1697240 та там навіть нище трансляції написано хто коментар … де це, цікаво
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697259 вiд 2024-07-23 22:52:40Піхальонок зрячий. Баче ситуацію добре.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697258 вiд 2024-07-23 22:52:18Вишенька на торті!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697257 вiд 2024-07-23 22:51:29Пiхaльoнoк пoзнущaвся… 6:2
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697256 вiд 2024-07-23 22:51:04Да. Их наказали.. Без глядачей..6-2
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697255 вiд 2024-07-23 22:50:01olma № 1697252 ти може дивися не на тому каналі?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697254 вiд 2024-07-23 22:49:44гoлaндeць - нульoвий…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697253 вiд 2024-07-23 22:49:39Да. Их наказали.. Без глядачей..