Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697212 вiд 2024-07-23 22:12:17а Пихаленок техничный..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697211 вiд 2024-07-23 22:11:23olma № 1697195 вiд 2024-07-23 21:43:56 Тіто був хорват. То милошевич потім засербив усе своїм націоналізмом.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697210 вiд 2024-07-23 22:06:42А шо це за Навін Малиш?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697209 вiд 2024-07-23 22:05:28Загадка для баняка Вацка, кого міняють Малиш тп Піхальонок? Це ж треба так не розуміти футбол, щоб це не второпати!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697208 вiд 2024-07-23 22:04:06СаШо не сліпий
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697207 вiд 2024-07-23 22:01:31Не шара. Ви коли-небудь грали на нормальному стадіоні 90 хв. Ви спочатку добіжіть до карного майдана суперника, а потім кажіть шара-не-шара))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697206 вiд 2024-07-23 22:00:13А в нас відключили доперва о 21.55 хоча мали згідно з графікуом ще 40 хв. тому. Дали феєрію кінця 1 тайму подивитися. Yasno дякую!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697205 вiд 2024-07-23 21:58:32Batyj № 1697204 2 и 3 гол, чиста шара :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697204 вiд 2024-07-23 21:50:582 Jen№ 1697199а где ты шару увидел?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697203 вiд 2024-07-23 21:49:32А у меня в 9-05 выключили свет.Перешел на дабсона..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697202 вiд 2024-07-23 21:49:24видно шо фізично готові краще Буяльскій найслабший. Дивно чому він а не Піхайленок
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697201 вiд 2024-07-23 21:48:41До речі, тренер Партизанів, вчора перед матчем, так дуже обережно з респектом оцінював Динамо і прогнозував, що їм маюуть буде п-зда. бо ДК реально має сильніший склад.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697200 вiд 2024-07-23 21:47:07Шо творять, шо творять!
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697199 вiд 2024-07-23 21:46:20а Батий казав в Динамо шари не буває
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697198 вiд 2024-07-23 21:45:58о, і Каравай виправився
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697197 вiд 2024-07-23 21:45:31No właśnie! Кравай регабілітувався!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697196 вiд 2024-07-23 21:45:15каравай свой отиграл..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697195 вiд 2024-07-23 21:43:56Нах відправити їх до Йосипа Броз Тіта. найкращого сербського партизана в історії!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697194 вiд 2024-07-23 21:43:43 якoсь тaк нeзгрaбнo… aлe вiзьмeмo :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697193 вiд 2024-07-23 21:43:09Красава. Не часто такі голи заходять!
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697192 вiд 2024-07-23 21:42:39Виймайте, підараси
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697191 вiд 2024-07-23 21:42:37Как-то кучно пошло…
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697190 вiд 2024-07-23 21:42:21охуєть
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697189 вiд 2024-07-23 21:41:23За ідеєю Шапа коштує на Трансфермаркеті як півПартизана з Белграда.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697188 вiд 2024-07-23 21:41:16Вот продадут и можно не смотреть..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697187 вiд 2024-07-23 21:39:53Ноги, канечно, их жопы оастут, но чтобы так? Сплошные рахиты..Крлме Шапв канечно
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697186 вiд 2024-07-23 21:35:52А нафуя вдвох ставати на подачу кутового, в чому прикол?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697185 вiд 2024-07-23 21:34:10Дофуя було всього накручено перед цим матчем, починаючи з матюкливих дописів блохєра Васька. Треба було один раз сказати, що суперник - підар, та потім спокійно і боляче покарати за підарство.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697184 вiд 2024-07-23 21:28:06Каравай з Янг Бойзами в кваліфікації теж пенальті привозив. Чи я помиляюсь? Час іде, але деякі речі незмінні)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697183 вiд 2024-07-23 21:27:26Fozzey № 1697178 ----- Дякую! Том Купер - справжній письменник. Аналітик, ерудит і художник (an artist) в одній упаковці. круто.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697182 вiд 2024-07-23 21:25:31Тимчика напевно хтось тіпа Жирони торгує, шо його в заявці нема, і Караваєв грає
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697181 вiд 2024-07-23 21:23:31 тeмнoшкiрi сeрби нaвчилися фoлити…
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697180 вiд 2024-07-23 21:22:50Кара привіз на рівному місці. Після такого сідають.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697179 вiд 2024-07-23 21:22:38Не помню не одного случая, чтоб такая шара была в нашу пользу. Против - сколько угодно.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697178 вiд 2024-07-23 21:22:032 olma№ 1697167Зараз надамhttps://nv.ua/ukr/opinion/viyskoviy-analitik-tom-kuper-rozpoviv-chomu-v-ukrajini-dosi-nemaye-f-16-50436143.html?code=19b2c222-e02d-441f-82cc-6f5c0babfaa2
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697177 вiд 2024-07-23 21:20:43Хуйня якась
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697176 вiд 2024-07-23 21:20:35Вот так и надо долюоебам. Вождения в штрафной до добра не доводят..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697175 вiд 2024-07-23 21:20:21 суддя дивиться VAR i пeнaльтi прoти Динaмo :(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697174 вiд 2024-07-23 21:18:43 ДИНАМО – ПАРТИЗАН. Ліга чемпіонів. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ Людей не багато на стадіо. Люблін - це регіон такий трохи фермерсько=підарський, всі їм должні. Зараз Буй мав забити.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1697173 вiд 2024-07-23 21:17:28«По-перше, воно не відповідало тактичному задуму – це було не на панівних висотах. Переважно ці опорні пункти були в низинах і заросли чагарником, траншеї обсипалися. Бетонні споруди не були облаштовані так, як повинні. Тому я відмовився їх приймати і направив офіційні донесення на керівництво ОТУ» Харків «.» а от цікаво, будувати ці споруди не навмання ж почали, хтось же дав команду рити саме там. Чи як було? Чи у Ермака Тімофєвіча руки не дійшли, чи ніколи, а інші не знають як. Не було потужної «руководящєй і направляющєй сіли».