🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1347.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697172 вiд 2024-07-23 21:15:39

2 Папка, та я можу англійською прочитати. Але надаю перевагу українській мові. У нього ж там не інсайти, але тупо міркування і якісь цікаві порівняння - байки.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697171 вiд 2024-07-23 20:47:33

Угорщина блокуватиме виплату Україні €6,5 млрд з Європейського фонду миру, доки Київ не дозволить російському «Лукойлу» транзит нафти трубопроводом «Дружба» до Угорщини.

Я думaю нaшi пeрeдбaчaли цeй хiд мaдярiв. Будeмo чeкaти нa бeнзинoвi бунти в Будaпeштi? :)

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697170 вiд 2024-07-23 20:38:17

2 olma
№ 1697169

Перекладний текст не знаю де дивитись, але можна спокійно користуватись перекладом Гугл. Заходиш в меню браузера і вибираєш «Переклад».

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697169 вiд 2024-07-23 20:23:47

Papka
№ 1697168
Дякую, а на державній мові?

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697168 вiд 2024-07-23 20:15:45

2
olma
№ 1697167

Ось 2га частина про F-16

Ось його блог, де є всі його статті

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697167 вiд 2024-07-23 20:04:52

Сага про F-16. Частина друга: як ластівки вчать літати своїх пташенят

https://nv.ua/ukr/opinion/viyskovi-standarti-nato-tom-kuper-rozpoviv-yak-psu-budut-ekspluatuvati-f-16-50436953.html

Хтось знає де почитати цілий текст Тома Купера без пейвола7

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697166 вiд 2024-07-23 16:53:01

Змістовна зустріч із Державним секретарем Ватикану кардиналом Пʼєтро Пароліном.
---------
а зе тим часом з «ватиканом» зустрічається…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697165 вiд 2024-07-23 16:50:51

кулєба прибув в китай
каже «нам потрібно уникнути конкуренції мирних планів» …
4 дні наче там буде… тобто готових домовленостей немає. будуть домовлятись…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697164 вiд 2024-07-23 15:41:19

Начебто Довбика забирають мадридськi матрасники за 40М euro. Форма Жирони та Атлетіко, до речі, дуже подібна.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697163 вiд 2024-07-23 15:24:47

Убивця Фаріон виглядав, як блазень. Там уже за місяць, який він на спеці сидів у бичих рейтузах і окулярах, 20 років тому його дворові діти відпиздили б гуртом. І тепер шукають. Ясно, що це гівно вже давно в кацапстані.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697162 вiд 2024-07-23 15:21:08

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1697160
ізраїль йобнув по порту…
до того тамагавками йобнули по хз чому (військова інфраструктура)
вони ж як в секторі газа. мільйони людей - і всі вони - «партизани» …
он натаньяху в гаагу викликають разом з хуйлом…
натаньяху за те що «неакуратно» терористів відстрілює…
саудівська аравія ж відмовилась воювати з хуситами. не придумали як тих партизанів можна побороти…
десь була статистика що з розвалом совку 20 років к-ть терористичних нападів зменшилось на порядок…
можливо сов-падєніє…
можливо з «розвалом» в ірані хусити-газа набагато більш дружелюбними стануть. хз…
до речі. хуйло ж хотіло проти-корабельні ракети хуситам передати (в чому логіка - хз), але наче проконсультувались з саудитами і ті «не дозволили» …

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697161 вiд 2024-07-23 15:16:23

https://x.com/PolandMFA/status/1815416111749370358
сікорський про «барбажинську» атаку по охмадиту…
щось там в брюселі обговорюють зняття обмежень щоб ми могли йобнути по аеродромам звідки злітають хуйло-літаки…
сподіваюсь що ф-16 будуть мати відповідні ракети
третій рік війни…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697160 вiд 2024-07-23 15:16:13

sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]
№ 1697158 вiд 2024-07-23 15:07:23

Де знаходяться козойобські села - мабуть відомо. Дати певний час на евакуацію, потім спалити все к фуям. Не допоможе - повторити n+1 разів.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697159 вiд 2024-07-23 15:10:50

В России новый рекорд. Собянин зашел с козырей - московская разовая выплата за заключение контракта с МО РФ составит 1.9 млн рублей.

Я так понимаю, это без федеральной части, которая составляет 195 тысяч рублей. То есть общая сумма за голову - 2.1 млн или около 24 тысяч долларов.
---
шрайк
------------
можливо бабла «нємєряно» - і піднімають щоб тримати постійний «вхідний потік» який +- дорівнює «відхідному» потоку…
можливо кудись спішать. тоді запитання - чому б не дочекатись «друга» трампа за кермом?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697158 вiд 2024-07-23 15:07:23

Batyj
№ 1697157
… і екзамен здати на володіння «джавелінами»
тому що якщо той дрон в'їбе контейнеровоз - страхова відмовить у виплаті. скаже - так ми ж вам «джавеліни» на борт передали…
повна фігня з цим…
з сомалійськими піратами якось швидко розправились, коли вони реально всіх дістали (всі пам'ятають як тігіпко 10 млн (чи скільки?) передавав щоб викупити наших моряків)?
а з хуситами якийсь треш…
мені здається що китай самий зацікавлений - тому що в основному їх товари йдуть на європу
на-хуй-я китай купує «ліву» нафту з ірану? можуть спробувати «санкції» на іран накладати доки хусити не заспокояться…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697157 вiд 2024-07-23 14:38:26

Это могут кстати организовать страховые компании. Страхуем при условии.. Или даже самим закупить и перепродавать на страхуемые суда..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697156 вiд 2024-07-23 14:35:34

На каждый западный контейнеровоз по паре джавелинов и можно ходить Суэцем.. А кетайцы пусть сами выгребают..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697155 вiд 2024-07-23 14:21:38

Так а звідки у козойобів ті дрони? Самі клепають у тому ж сарайчику, де тримають кізочок, чи отримують від більш просунутих козойобів з Ірану тощо?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697154 вiд 2024-07-23 14:17:15

і що тепер робити страховим конторам та власникам контейнеровозів?
а екіпажі які на контейнеровозах?
не хочете пройти в суецький канал, але вірогідність того що по вас прийде морський дрон - майже 100%
а чи повезе вам його збити - ніхто не знає…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697153 вiд 2024-07-23 14:04:00

olma
№ 1697151
ага

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697152 вiд 2024-07-23 14:01:51

Тут відео

https://x.com/DawidKamizela/status/1815645558716940651

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697151 вiд 2024-07-23 13:51:56

Voxa, це ти про те, як українська охорона Контейнеровоза десь в Червоному Морі або Інд. Окіяні підстрелили безпілотний ударний катер з бельгійських гвинтівок FN Fal?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697150 вiд 2024-07-23 13:27:41

«Good job, блять»

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697149 вiд 2024-07-23 12:56:28

Наші кацапський Су25 завалили, є відео збиття та вибуху літака на землі.
Ахуєвші підари знов почали літати прямо над головами, добре що в розрахунка був переносний зрк

xliborob [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697148 вiд 2024-07-23 12:47:37

olma
№ 1697141

Трампу ще дожити треба до виборів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697147 вiд 2024-07-23 12:36:44

Nycolas
№ 1697146
----
Дякую. Прикольно.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697146 вiд 2024-07-23 12:34:57

2 Olma

https://www.independent.co.uk/tv/news/kamala-harris-name-pronunciation-correct-b2583831.html

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697145 вiд 2024-07-23 12:15:09

А як американці називають К'Амала чи Кам'Ала? (на перший склад наголос чи на другий?

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697144 вiд 2024-07-23 12:12:24

Офіційно Камалу висунуть лише на з'їзді 9 серпня.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697143 вiд 2024-07-23 11:52:43

Президент Байден: С первого дня работы моей Администрации я намерен добиваться освобождения и возвращения всех американцев, несправедливо задержанных и удерживаемых в качестве заложников за рубежом.

Я не остановлюсь, пока Эван Гершкович и Пол Уилан не окажутся в объятиях своих семей.

– Из Заявления Президента США Джо Байдена в связи с приговором, вынесенным РФ неправомерно задержанному гражданину США Эвану Гершковичу
---------
якось байден-і ко неправильно питання ставить…
ще 30 років назад хуйлостан навіть і думки не мав спіймати американця на своїй території і посадити надовго нізащо…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697142 вiд 2024-07-23 11:51:21

Хоча в Штатах мабуть не буває на виборах відчутної переваги. Там ці хиткі штати відіграють роль.

На моїй пам'яті на виборах 2000 р Буша і Ела Гора виграв Гор, але щось там у Флориді не так поставили дирокол, і бюлетені зіпсували, короче не захотіли перелічувати чи щось таке, в підсумку перемогу визнали за Бушем молодшим.

Ось стаття в ДТ ще перед остаточним висновком.

https://zn.ua/ukr/international/prezidentski_vibori_u_ssha-2000_konflikt_pretendentiv,_ale_ne_rozkol_natsiyi.html

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697141 вiд 2024-07-23 11:42:42

Та я оце дивлюся, хай вже краще Трамп виграє з відчутною перевагою у Камали.

Бо якщо виграватиме Камала, то напевно з дуже малою перевагою, і на жаль, в США нема ані 5ти авторитетних рефері на футбольному полі, ані системи ВАР, які могли б розсудити кінцевий результат виборів, і щоб фани обох команд, матюкаючися собі тихенько, могли собі розійтися по домах. Ще й закони в Штатах з 18 століття, з цими виборщиками, бюлетені на лошаді Пржевальського до офісу шеріфа везли. Вигляда нецікаво.

Тому згадуваний В. Чалий правий: оці ставки і переживання зараз ні до чого. варто готуватися до довгого періоду турбуленції і старатися зробити сьогодні якісь стратегічні речі.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697140 вiд 2024-07-23 11:20:45

камала ж офіційно ще не висуванка на президентську посаду
тому «сенсу» відмовлятись від дебатів немає… висунуть когось офіційно - тоді можна «грати» в ігри типу - «ти хто такий щоб з тобою розмовляти»?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697139 вiд 2024-07-23 11:06:19

Bestselling author Stephen Kingʼs latest social media post has gone viral while falsely claiming that former President Donald Trump has refused a potential debate with Vice President Kamala Harris.

… «Trump has announced he wonʼt debate Kamala Harris,» King wrote in the post, which had 5.1 million views on X at the time of publication.

…In a statement emailed to Newsweek on Monday night, Trump spokesperson Steven Cheung said the following: «Stephen King is a dumbass.»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697138 вiд 2024-07-23 10:57:16

Рамкова угода є (нехай і не міжнародний договір, але фуй би воно пройшло як міжнародний договір), фінансування у Конгресі затверджене - тобто дєдушко на своєму рівні все, що від нього залежало, вже зробив.  Якщо трампидло все переїбе по-своєму - тут вже запобігти не можна.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697137 вiд 2024-07-23 10:47:05

olma
№ 1697132
до речі байден сьогодні оголосив що проектами (фінансуванням) відновлення україни буде займатись блінкін+міністр фінансів (можливо вони й так були кураторами цього напрямку), але якось виглядає так що байден «відходить» від теми україни…
хоча, потрібно думки тих хто в темі послухати…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697136 вiд 2024-07-23 10:43:38

Тест Алана Тьюрінга сьогодні:

https://x.com/reshetz/status/1815648517081190457

Міра з Києва - пише, що це в Тік-Тоці

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697135 вiд 2024-07-23 10:37:50

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1697133
----
Та отож. Тільки Єрмак і сам Зе можуть цим займатися. Ну хай тоді не обіжаюцця, що з них трампісти сміються і меми в Х-твіттерах Ілон Маск постить

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697134 вiд 2024-07-23 10:33:35

Так, слід працювати на всіх напрямах - висилати ієговістів, адвентистів, педерастів, філателістів тощо.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1697133 вiд 2024-07-23 10:33:20

olma
№ 169713
кому надо?
делегація партії ЕС збиралась на з'їзд республіканців, її не випустили.
не буде діла …


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.