LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745615 вiд 2026-04-12 00:56:13- - - - - - - - - -ProstoVlizPobalakaty№ 1745613Якщо цей «горний канадець» не попаде добряче по Ф'юрі за перші три-чотири раунди, то він здохне зі своїми прямолінійними атаками, і Тайсон добряче його потім відпиздить…- - - - - - - - - -Бачу, що ви потужний експерт з боксу, товарищ.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745614 вiд 2026-04-12 00:28:20yagshamash№ 1745606Дякую, не чув про нього. Послухаю весь альбом з задоволенням. Трохи вторинно, samba de roda, madrugada chegou — ніби з підурчника, але приємно, що хтось ще цим цікавиться зараз. Дякую!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745613 вiд 2026-04-12 00:11:02Якщо цей «горний канадець» не попаде добряче по Ф'юрі за перші три-чотири раунди, то він здохне зі своїми прямолінійними атаками, і Тайсон добряче його потім відпиздить…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745612 вiд 2026-04-11 23:55:52Batyj, Pryvyd Zamku вітаю. міцного здоров'я та всіх благ.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745611 вiд 2026-04-11 23:53:59ProstoVlizPobalakaty № 174561 Дякую. Netflix it is.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745610 вiд 2026-04-11 23:51:23Kaizer № 1745609 вiд 2026-04-11 23:13:34 Легально - Netflix, а інші варіанти треба шукати.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745609 вiд 2026-04-11 23:13:34Дe мoжнa пoдивитись сьoгoднi бoкс нaшoгo кoзaкa Fury? Thank you for your attention to this matter!)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745608 вiд 2026-04-11 22:54:06Batyj, Pryvyd ZamkuМої щирі вітання з днем народження.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745607 вiд 2026-04-11 22:24:22«Ігор Костюк:» Ми провели якісний матч " з це він про півтора момента за гру і 2 чи 3 ударами в створ? ну я х. з. «ми іграєм ахуенно»
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745606 вiд 2026-04-11 22:15:15Berehon Привіт. Не знаю, чи ти чув Току. ? si=C_ejM2fpGgmWkbXm
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745605 вiд 2026-04-11 21:44:52DK ну ви шо, ну так нецікаво, вже 5 ачькофф різниця (прим. нім: unterschied). Ви взагалі в єврокубки йок, чи як:?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745604 вiд 2026-04-11 21:14:38о. зідан заговорив… так по-моєму навіть тут на О від покупки мбапе писали що він та вінні - чуваки лівого флангу. як тренер повинен їх «розставити»? пройшло 2 сезони. починають відкривати вікно овертону… а хуй вже мбапе дорого кудись продаси. нафто-долари тимчаово «на паузі» ----------- You can have two incredible players, but football is about balance, understanding and sacrifice. Right now I don’t see that chemistry. When Vinícius played with Benzema everything made sense naturally. Now both Mbappé and Vinícius want the same spaces, both want to run at defenders, both want to be the main character. That breaks the team’s balance.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745603 вiд 2026-04-11 21:10:53tenis такс. наші молодці далі еліна в штутгарт де за 1ше місце дають порш. пару років назад там марта грала у фіналі але програла «рибі» тут цікаво буде на ігу подивитись. почала займатись з новим тренером, який тренував рафу майже всю кар'єру (за спиною у дяді тоні). купа відосів як сам рафа ігу тренує в своїй академії. щось там підказує ну і саба знялась. сказала що травма. вона там 4 рази грала у фіналах але порш так і не виграла… зараз матра їде на 250ку де буде перша сіяна. там же буде і олійникова решта наших, я так розумію, тижень пропустять і повернуться через тиждень на турнірі в мадриді в монте-карло перший матч у цьому році сінер-алькараз в лінці жіночий фінал. андрєєва-потатова. потапова пів-року назад взяла паспорт австрії. тому мабуть «старається» перед своєю новою батьківщиною рік назад цей турнір проводився на пару міс раніше, і там даяна грала у фіналі…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745602 вiд 2026-04-11 20:56:55OG № 1745573 вiд 2026-04-11 16:26:47 Batyj, Pryvyd Zamku З днем народження! Здоров'я! ------ Приєднуюся, щиро бажаю причетним всього найкращого! От жаль, що команда підвела і програла, трошки засмутили в день народження. Бува ж таке.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745601 вiд 2026-04-11 18:41:29Tennis Олійникова теж зіграла: виграла в натуралізованої чешки Клімічової чи щось таке. П'ятого матчу не буде. Це за домовленістю сторін вирішується, бо наші виграли за 3 0. В Лінці кацапка авдєєва замість психушки вийшла до фіналу. Це там, де Калініна знялася з невідомих причин.
chin(Київ, pokeivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745600 вiд 2026-04-11 18:27:44Лужного немає на них
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745599 вiд 2026-04-11 17:57:21Nedopysuvach, Провалив Тимчик зі шведами, так. Але найбільше школярськими помилками відзначився Заб. Це просто незбагненно. В мене тепер в Україні 2 найбільші улюбленці: Лунін за Румунію і Заб за Швецію. Заб гірше. Цей м'яч через нього це пиздець був. Мене вчитель фізкультури вчив вираховувати траєкторію і підскок. Ти або зустрічаєш біля пункту підскоку, або біжиш назад, якщо не дістаєш. Дебіл із псж.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745598 вiд 2026-04-11 17:43:42Чого я не можу зрозуміти — це небажання сурків зняти білі рукавички і грати по правилах українського футболу. Атбшні шакалята влаштували істерику, як у нас заведено, і до сраки тепер вся тактика та стратегія Костюка, серія Пономаренка тощо. І це ж вже навіть не дуже засмучує, бо так було завжди — наприклад, матчів п'ять поспіль у серпні, коли був Блохін тренером. Коли гравці виходять на поле, знаючи, що від виття вацків та срнов залежить набагато більше, ніж від їхньої гри.Коментатор казав про день сурка, а у нас вже 30 років сурка. І жоден Рангнік тут не допоможе. Тимчик, Біловар, Шола і Бентлі Пономаренка — ось справжні символи Динамо зараз.Хрєново, що це вже стало настільки звиклим, що навіть не засмучує. А суркам до сраки, бо вони благородні, типу.А ще цікаво, чи у Крупського є син Вова, бо його тоді звуть Владімір Ілліч Крупський.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745597 вiд 2026-04-11 17:34:57в другому таймі нарахували аж 2 удара в створ. шо-то я скільки не помню
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745596 вiд 2026-04-11 17:33:10То що, вже і в Костюка запал закінчився? Та що ж таке, наче прокляте місце. Треба терміново Сурка з Монако викликати. Можливо в Динамо-3 є більш талановитий фізрук
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745595 вiд 2026-04-11 17:29:22Рівень суддівства просто жалюгідний. Що там хто керує - хйз, але це сором.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745594 вiд 2026-04-11 17:27:44гол звісно з порушенням, це очевидно усім крім суддів УПЛ, але за великим рахунком, зараз шо нічія шо програш - адін хуй :( думки в атаці - нуль, моменти не створюються, ахтунг в захисті став сталою константою. Рижиє кудрі Костюка примєлькалісь і його почали бити …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745593 вiд 2026-04-11 17:22:39Залишається знову чекати виступу італійця-куратора, хоча незрозуміло, на що той фуятор впливає і хто його слухає.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745592 вiд 2026-04-11 17:22:19Камент п.. ць. Ненавмисно наступив на ногу, порушення не було. А типу коли хуярять по ногах намагаючись вибити м'яч, але не встигають, навмисно грають.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745591 вiд 2026-04-11 17:20:59Я такого пасу рукою, який не свистять, ще не бачив. Може хтось бачив прецедент?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745590 вiд 2026-04-11 17:19:53коммент на залУПЛ-ТБ нище плінтуса
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745589 вiд 2026-04-11 17:19:39Тимчик провалив матч ЗбУ проти шведів, провалив і цю гру.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745588 вiд 2026-04-11 17:18:51Тип з Металісту пас рукою притиснутою віддав. Таке, мабуть, ніде, крім України не зараховують.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745587 вiд 2026-04-11 17:16:50Тимчик по-футбольному тупий … я це казав багато-багато років тому назад.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745586 вiд 2026-04-11 17:16:19Тимчик зараз непорозуміння, а не гравець. Не можу зрозуміти, що він вміє. Наче старанний… і все.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745585 вiд 2026-04-11 17:12:43Рука наче була. Дивні повтори, нічіго не видно.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745584 вiд 2026-04-11 17:12:36Отаке. Першим ударом по наших воротах :(
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745583 вiд 2026-04-11 17:10:16Не пам'ятаю жодної вдалої дії Шоли блінен Огундаги на лівому фланзі нашої атаки…в жодному матчі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745582 вiд 2026-04-11 17:09:30Огундяй - це таки бєсполєзна жопа.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745581 вiд 2026-04-11 17:06:33Гра жахлива :( думки - нуль.За підсумками матчу Карпат з Олександрією шанс в збірній має отримати воротар Домчак.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745580 вiд 2026-04-11 17:00:16Коментатор плутає негрів з білими!!!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745579 вiд 2026-04-11 16:59:14Шолу випускає …Навіщо?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745578 вiд 2026-04-11 16:56:58Короваєва випускати? Точно? Може Коров'єва?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745577 вiд 2026-04-11 16:49:54я б поміняв зараз шапаренко на пихаленка, ярмолу на короваева
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745576 вiд 2026-04-11 16:48:07атреміс-2 Starik (Україна, Київ) № 1745557 ну це звичайно «космос» ті хто не рахував траекторій на калькуляторах в школі - не зрозуміють :) тому і не писав хз як вони рахували, при чому так щоб при «ефекті трампліна» від атмосфери - воно ще й «впало» +- в правильну точку! :)