🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1353.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696932 вiд 2024-07-20 17:25:41

по казахському опозиціонеру що вбили в києві
якби його вбили в казахстані - це, можливо, був би аналог гонгадзе…
але у нас кучма був в політичному «замісі». була боротьба. переможець на виборах - «вилами по воді» …
що може загрожувати казахстану? хіба що хуйло введе війська «одкб» і попросить токаєва нах? а при чому там вбивство журналіста в києві?
думаю що вбивство журналіста - «звичайна» практика знищення тих «хто образив» … скільки хуйло травонуло новічком «зрадників» за кордоном? чи просто «розстріл» посеред вулиці, як було в німеччині?
просто що ті що зараз «працюють на режим» не думали про «зраду»

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696931 вiд 2024-07-20 17:16:59

про вербуваня в кгб купа книжок написано
мінімум суворов багато про це писав в «лєдокол» і т. п…
основна тема - знайти людину «з вадами», що сидить на наркоті, на геймерстві і т. п…
тобто ідея така: «ідейних», що готові співпрацювати - мало (такі є в «общєствах цвєтаєвих-пушкіних»). але то «прості» люди. які не мають доступу до великих секретів, і нічого не вміють… ці згодяться на «вихоити на демонстрації» чи постояти з плакатами
людей що мають «вади», типу геймерство і т. п. - можна за гроші просити виконувати завдання…
майже всі «шпіони ссср» що працювали в пентагонах, мали або хвору дитину, або якісь проблеми з батьками. тобто, коли їм просили «продати секрети родіни» - мали моральну відмазку, що їм додаткові гроші потрібні на те щоб врятувати рідну людину…
одна з останніх справ, коли спіймали такого «шпигуна» десь в італії - мав проблеми з дитиною і збирав гроші на коштовну операцію…
в принципі контр-розвідки повинні знати ці «зацепки» і слідкувати за людьми які мають доступ до «чутливої» інформації…
але не про те хотів написати…
з спробою вбивства трампа і «істрією Ягшамаша в кдб» :)
пригадався освальд, який вбив кенеді. тоже «молодий хлопець». 22+ йому було коли вбивав… але ж він в 19 приїхав по туристичній візі в ссср. захотів залишитись.
совок його відправив в міськ. працювати на радіоелектронному заводі. і йому там організували тусовку, з тих хто знав англ, і допомагав в житті…
один чувак з тусовки мав прізвище - шушкевич… той що пізніше став першим президентом (чи яктам він називався коли біловіжські угоди підписував?) біларусі…
ну тобто… «кола на воді» … «звичайний» хлопчик в мінську, приставлений до освальда… зробив гарну кар'єру…
у зв'язках з кдб помічений не був (характєр нордічєскій) … :) але хуйхто повірить що без «зв'язків» з часів молодості у нього так все кар'єрно виходило…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696930 вiд 2024-07-20 16:29:23

Читомо
@chytomo
Учора у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. У пам’ять про неї публікуємо 50 типових помилок в українській мові з монографії «Мовна норма: знищення, пошук, віднова (культура мовлення публічних людей)».

https://chytomo.com/50-typovykh-pomylok-v-ukrainskij-movi-vid-iryny-dmytrivhy-farion/

Попри своє дещо екзальтовані публічні виступи Ірина Фаріон все ж таки чимало цікавого корисного матеріалу написала і навчила студентів використовувати запаси української мови.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696929 вiд 2024-07-20 15:42:53

Це не факт, по перше. Казахський опозиціонер в Києві не дуже небезпечний для Токаєва. Його могли вбити російські агенти, в результаті Токаєва в гімні перед всім світом, відносини між Казахстаном та Україною порушені. І протистояння між владою і опозицією Казахстану стають непримиренними. Це ослаблює Казахстан і прив'язує його до Росії.
Це аналог історії з Гонгадзе.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696928 вiд 2024-07-20 15:32:04

Enot, це розборки влада-опозиція у третій країні. Таке кацапи, саудівці робили і деінде. Тут громадянку України кацапи вбили в її власному місті.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696927 вiд 2024-07-20 14:11:29

Пару тижнів тому в Києві було аналогічне вбивство. Вбили казахського опозиціонера. Вбивці - казахські силовики, які приїхали в Україну по фальшивим документам і після вбивства - виїхали з неї. Так це працює.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696926 вiд 2024-07-20 14:00:36

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1696903 вiд 2024-07-20 00:55:09

А що там за німця бульбожери засудили до смертної кари?

https://ua.korrespondent.net/world/4702760-v-bilorusi-hromadianyna-nimechchyny-zasudyly-do-straty

Як він взагалі потрапив до бульбостану, той німець?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696925 вiд 2024-07-20 13:51:40

Yagshamash [Останнi 20 месаг]
№ 1696924 вiд 2024-07-20 13:47:18

Так - але починали, думаю, саме з комсоргів. Потім - «освобождьонний сєкрєтарь» (тобто вже професійний комсомолець), і зрештою камунізд на комсомольській посаді.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696924 вiд 2024-07-20 13:47:18

Nedopysuvach, Тигипко, Матвієнко й Томенко були не комсоргами, а комсомольськими функціонерами, а водночас членами партії.

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696923 вiд 2024-07-20 13:34:54

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1696922 вiд 2024-07-20 13:15:18 +100. Мені взагалі здається, що вбивцю вже взяли, однак доповісти громадськості що і як не дозволяє саме така чутлива ситуація, тому зараз тягнуть час і думають, як все просувати далі

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696922 вiд 2024-07-20 13:15:18

Щодо вбивці Фаріон, то майже впевнений, що на цю роль кацапи підібрали людину, повʼязану з ЗСУ чи, ще краще, з добровольчими формуваннями.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696921 вiд 2024-07-20 13:11:50

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1696910 вiд 2024-07-20 06:40:11

Комсорг - це типова сходинка у карʼєрі багатьох наших політиків і бізнесменів - від тігіпка до миколи томенка.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696920 вiд 2024-07-20 13:06:42

А в словах Батия є логіка. І справді, який сенс вербувати когось «засвіченого» в комсомольсько-партійній діяльності? З ним і так будуть всі обережні, він і так буде все зливати органам шо побачить підозріле.
Інша справа - якийсь умовний Вася з НІІСРАКА, який любить там прибухнути з колєгами, трози там покритикувати режим, вивести співрозмовників на відвертість, і потім хуяк! Донести все гебнявим.
А з комсомольцем ідейним хто буде бухати і відверті речі казати про партію? Хіба такмй самий комсомолець, ну або повний ідіот

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696919 вiд 2024-07-20 11:33:00

sk (chromebook acer 14)
№ 1696916 вiд 2024-07-20 09:45:08
Свободи в парламенті немає з більш прозаїчних причин. Тому що вона не потрібна основним гравцям. Без грошей не можна пройти до Ради

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696918 вiд 2024-07-20 10:33:55

Фаріон, очевидно, була в списку на ліквідацію. Якщо диверсантів не знайдуть, будуть ще вбивства громадських діячів

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696917 вiд 2024-07-20 09:48:34

В результаті атаки в районі озеру Донузлав морськими дронами було знищено патрульно-десантний катер КС-701 «Тунєц», скоріш за все в кількості двох штук.
-------
тунєц, сука… з футболом не пов'язана назва?
це до назв хуйлостану…
бля, яку «страну прасралі»
чомусь пригадалось що на московській площі за совка був завод «красний рєзінщік» :) чому не «синій» чи «розовий» - хуй поясниш людині що росла за межами совка…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696916 вiд 2024-07-20 09:45:08

Yagshamash
№ 1696912
озираючись назад, мабуть можна сказати що позицію, на якій стояла свобода була правильною
мені на той час здавалось що вони занад-то радикальні, і ми повинні більше прислухатись до «бамбаса», а не опускати «занавіс» свободівським радикалізмом…
але, історія показала що «бамбасу» було пофіг, він жив в рус телевізорі і мріяв про хуйла
з іншого боку, хуйло все рівно готувало війну. і йому пох що там україна робила. для нього нас - немає. крім частини «яка може відійти до польщі» …
але це про позицію свободи «в середньому»
ту ж фаріон звільняли з львівської політехніки ж не просто так. вона публічно наїжджала на військових за те що вони розмовляють російською, казала що «вони не українці» і т. п… і це ж було менше року назад. тобто повномасштабна війна йшла вже 2 роки…
от через такі зашквари і немає у нас свободи в парламенті…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696915 вiд 2024-07-20 09:30:50

глянув у вікі. що таке «мілєрово»
тому що у скрепному хуйлостані, половина назв, як не «балтімор», так «мілєрово» …
-----
Основан в 1786 году как хутор при имении войскового старшины немца Ивана Миллера…
----
входив в склад області донського козацтва рус імперії
потім в донецький округ…
ну і був центр спротиву більшовистському режиму…
--------
В годы Гражданской войны в районе Миллерова велись ожесточённые бои. Весной 1919 года Миллерово стало одним из центров антибольшевистского восстания казачества. Советская власть была установлена весной 1920 года.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696914 вiд 2024-07-20 09:24:53

sk (Mob phone)
№ 1696913
ще = зе

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696913 вiд 2024-07-20 08:50:02

Ще поговорив з трампом. Наче все ок…
Ну і ще одна позитивна новина

Сили Оборони нанесли удар по аеродрому «Міллєрово»

Локація: аеродром «Міллєрово», північніше н. п. долотінка, ростовська область

1 район пожежі - 48.950990,40.308670
?? CyberBoroshnoMap

2 - 48.954037,40.299982
?? CyberBoroshnoMap
https://t.me/ShrikeNews/15689?single

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696912 вiд 2024-07-20 08:47:04

Цікаво, як роками на О писали, що Свобода - то аґенти кацапів. А зараз Свобода практично саморозпустилася, і всі чоловіки - у війську, включно із Тягнибоком, його сином і братом.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696911 вiд 2024-07-20 08:44:02

R. I. P. Ірина Фаріон. Не була на фронті, але загинула на війні.

Очевидно, сьогодні всі відомі люди (не лише громадські діячі, а навіть артисти, блогери тощо) - це потенційні цілі, а охорону до всіх не приставиш. Фаріон, на жаль, була легкою ціллю (soft target) - місце проживання було відоме чи могло бути легко визначене, знов-таки відсутність охорони, сама - вже не молода жінка, яка навряд чи змогла б чинити опір чи навіть втекти від нападника. При цьому, останнім часом була у сфері суспільної уваги.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696910 вiд 2024-07-20 06:40:11

Кстати, активный Дима Гордон в свое время был комсоргом группы, потока, факультета в КИСИ.
Поэтому, как бы к нему не относиться за продаж пирамилок и прочей хуйни, типа чевото там в шеколаде, взятия интервью у спорных персонажей, его точно нельзя отнести к агентам кгб..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696909 вiд 2024-07-20 06:34:46

Хорошо помню, вернее, запомнилось, из ежегодных обьяв о наборе в военные училища, что печатались на последней странице камсамольской правды, чо абитуриенты высших военных политических училищь, киевсконо, львовского, бакинского, масковского должны были предоставить в мандатную комиссию наппавление- характеристику местного райкома- горкома комсомола. Вот так партия отбирала на начальном этапе активных пацанов на должности будущих комиссаров в армию..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696908 вiд 2024-07-20 06:32:25

PEPSI (Merkury)
№ 1696903

цe мoжe бути вiдпoвiдь зa Дугiну…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696907 вiд 2024-07-20 06:25:43

п потом, повзраслев и в иных внутриполитических условиях общественноактивность Фарионши привела ее в ряды националистов. Это естественно для выходца из Западной Украины..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696906 вiд 2024-07-20 06:22:27

Простр Фарионша была с детства общесивенно-активной. В соввремена эта активность выливалась в то, что таких выбирали старостами класса, комсоргами класса, школы и т. д. Потом по партийной линии. Сколько я твких знаю.. И, что характерно, таких активных деятелей, что шли по политической линии, запрещенобыло вербрвать Кгб, патамушта партия стояла над пгб, курировада ее. А всякие комсорги, парторги - это были ее кадры, их не отдавали. Точно так, как в гру не могли забрать кгбиста, в кгб не могли зачислить действующего армейца..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696905 вiд 2024-07-20 02:03:57

Пепсюк хоче вигідно продацця кацапам, але стісняється запитати прямо, поки що винюхує прейскурант. Перспективний агент Юра. Ценітєль вєлікой русской культури. Широкіє связі с русскімі кампазіторамі, тромбоністамі та віолончєлістамі в усіх філармоніях гєрманії.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696904 вiд 2024-07-20 00:57:11

yagshamash
ськіки коштувала у канторських фаріон? спитай там. Цікаво прайс лист.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696903 вiд 2024-07-20 00:55:09

ФСБ йобнуло Фаріон. Хитають човна далі.
У відповідь ГУР повинен йобнути когось у Москві. Якогось Соловйова чи Гурульова.
Інакше цей дощ надовго.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696902 вiд 2024-07-20 00:39:36

Фаріон це практично українська Кассандра. З огляду на теперішню ситуацію навряд чи можна сказати, що вона була в чомусь принципово неправа, але не вірили їй, бо треба було робити над собою зусилля, змінюватись, а хто ж буде слухати трохи схиблену тітку з неоднозначним минулим. Ну і дипломатичного дару у неї не те що не було, а було навіть щось протилежне, навіть ті хто погоджувався зі змістом того, що вона говорила, часто вважали, що вона занадто конфліктна.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696901 вiд 2024-07-20 00:22:27

Марат проти націоналістів фабрикував Аваков, тому що тоді така була позиція політичного керівництва країни. І при Порошенко, коли вбили Бузину, і при Зеленському, коли об'явили о розкритті діла Шеремета. Зараз в країні зовсім інша ситуація.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696900 вiд 2024-07-20 00:09:44

Vichny
№ 1696899
+1
дійсно, якщо людина не стоїть на позиціях «хуйло ввіді вайська» - може висловлювати свої думки скільки завгодно
вбивати людину «посеред вулиці» - повний підпиздець
уявіть що зараз відчувають купа +- відомих людей що живуть в україні, які щоденно в соц медіа висловлюють свої думки, які, можливо, не подобаються багатьом…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696899 вiд 2024-07-19 23:55:30

Причому тут поплачте-не поплачте.
Сам акт вбивства такої відомої неординарної особи - то є великий виклик і то є проблема, бо маю сумніви що реального вбивцю знайдуть.
Притягнуть за вуха «Азов» чи ще когось.
Заєбісь від цього українцям не буде.

На відміну від вбивства бузіни підарастичного

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696898 вiд 2024-07-19 23:47:26

LAZY
№ 1696895

+1

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696897 вiд 2024-07-19 23:46:22

Вона мене дратувала, але щось не віриться, що працювала на підарів.
В будь-якому разі у нас не місце таким вбивствам. Це пизда.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696896 вiд 2024-07-19 23:45:59

Були знайомі з 1987 року.
Певний час приятелювали, ходили одне до одного в гості.
RIP

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696895 вiд 2024-07-19 23:43:13

Фарионша упорно работала на раскол общества своим упоротым вредоносным ядовитым пиздежом. Только дебил этого не видел и не понимал.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696894 вiд 2024-07-19 23:39:04

Лейзик, ты дурак?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696893 вiд 2024-07-19 23:35:57

Ви ще за кагебешною консервою поплачте, блядь.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.