sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696932 вiд 2024-07-20 17:25:41по казахському опозиціонеру що вбили в києві якби його вбили в казахстані - це, можливо, був би аналог гонгадзе… але у нас кучма був в політичному «замісі». була боротьба. переможець на виборах - «вилами по воді» … що може загрожувати казахстану? хіба що хуйло введе війська «одкб» і попросить токаєва нах? а при чому там вбивство журналіста в києві? думаю що вбивство журналіста - «звичайна» практика знищення тих «хто образив» … скільки хуйло травонуло новічком «зрадників» за кордоном? чи просто «розстріл» посеред вулиці, як було в німеччині? просто що ті що зараз «працюють на режим» не думали про «зраду»
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696931 вiд 2024-07-20 17:16:59про вербуваня в кгб купа книжок написано мінімум суворов багато про це писав в «лєдокол» і т. п… основна тема - знайти людину «з вадами», що сидить на наркоті, на геймерстві і т. п… тобто ідея така: «ідейних», що готові співпрацювати - мало (такі є в «общєствах цвєтаєвих-пушкіних»). але то «прості» люди. які не мають доступу до великих секретів, і нічого не вміють… ці згодяться на «вихоити на демонстрації» чи постояти з плакатами людей що мають «вади», типу геймерство і т. п. - можна за гроші просити виконувати завдання… майже всі «шпіони ссср» що працювали в пентагонах, мали або хвору дитину, або якісь проблеми з батьками. тобто, коли їм просили «продати секрети родіни» - мали моральну відмазку, що їм додаткові гроші потрібні на те щоб врятувати рідну людину… одна з останніх справ, коли спіймали такого «шпигуна» десь в італії - мав проблеми з дитиною і збирав гроші на коштовну операцію… в принципі контр-розвідки повинні знати ці «зацепки» і слідкувати за людьми які мають доступ до «чутливої» інформації… але не про те хотів написати… з спробою вбивства трампа і «істрією Ягшамаша в кдб» :) пригадався освальд, який вбив кенеді. тоже «молодий хлопець». 22+ йому було коли вбивав… але ж він в 19 приїхав по туристичній візі в ссср. захотів залишитись. совок його відправив в міськ. працювати на радіоелектронному заводі. і йому там організували тусовку, з тих хто знав англ, і допомагав в житті… один чувак з тусовки мав прізвище - шушкевич… той що пізніше став першим президентом (чи яктам він називався коли біловіжські угоди підписував?) біларусі… ну тобто… «кола на воді» … «звичайний» хлопчик в мінську, приставлений до освальда… зробив гарну кар'єру… у зв'язках з кдб помічений не був (характєр нордічєскій) … :) але хуйхто повірить що без «зв'язків» з часів молодості у нього так все кар'єрно виходило…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696930 вiд 2024-07-20 16:29:23 Читомо @chytomo Учора у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. У пам’ять про неї публікуємо 50 типових помилок в українській мові з монографії «Мовна норма: знищення, пошук, віднова (культура мовлення публічних людей)». https://chytomo.com/50-typovykh-pomylok-v-ukrainskij-movi-vid-iryny-dmytrivhy-farion/ Попри своє дещо екзальтовані публічні виступи Ірина Фаріон все ж таки чимало цікавого корисного матеріалу написала і навчила студентів використовувати запаси української мови.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696929 вiд 2024-07-20 15:42:53Це не факт, по перше. Казахський опозиціонер в Києві не дуже небезпечний для Токаєва. Його могли вбити російські агенти, в результаті Токаєва в гімні перед всім світом, відносини між Казахстаном та Україною порушені. І протистояння між владою і опозицією Казахстану стають непримиренними. Це ослаблює Казахстан і прив'язує його до Росії. Це аналог історії з Гонгадзе.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696928 вiд 2024-07-20 15:32:04Enot, це розборки влада-опозиція у третій країні. Таке кацапи, саудівці робили і деінде. Тут громадянку України кацапи вбили в її власному місті.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696927 вiд 2024-07-20 14:11:29Пару тижнів тому в Києві було аналогічне вбивство. Вбили казахського опозиціонера. Вбивці - казахські силовики, які приїхали в Україну по фальшивим документам і після вбивства - виїхали з неї. Так це працює.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696926 вiд 2024-07-20 14:00:36PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1696903 вiд 2024-07-20 00:55:09А що там за німця бульбожери засудили до смертної кари?https://ua.korrespondent.net/world/4702760-v-bilorusi-hromadianyna-nimechchyny-zasudyly-do-stratyЯк він взагалі потрапив до бульбостану, той німець?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696925 вiд 2024-07-20 13:51:40Yagshamash [Останнi 20 месаг]№ 1696924 вiд 2024-07-20 13:47:18Так - але починали, думаю, саме з комсоргів. Потім - «освобождьонний сєкрєтарь» (тобто вже професійний комсомолець), і зрештою камунізд на комсомольській посаді.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696924 вiд 2024-07-20 13:47:18Nedopysuvach, Тигипко, Матвієнко й Томенко були не комсоргами, а комсомольськими функціонерами, а водночас членами партії.
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696923 вiд 2024-07-20 13:34:54Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1696922 вiд 2024-07-20 13:15:18 +100. Мені взагалі здається, що вбивцю вже взяли, однак доповісти громадськості що і як не дозволяє саме така чутлива ситуація, тому зараз тягнуть час і думають, як все просувати далі
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696922 вiд 2024-07-20 13:15:18Щодо вбивці Фаріон, то майже впевнений, що на цю роль кацапи підібрали людину, повʼязану з ЗСУ чи, ще краще, з добровольчими формуваннями.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696921 вiд 2024-07-20 13:11:50Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1696910 вiд 2024-07-20 06:40:11Комсорг - це типова сходинка у карʼєрі багатьох наших політиків і бізнесменів - від тігіпка до миколи томенка.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696920 вiд 2024-07-20 13:06:42А в словах Батия є логіка. І справді, який сенс вербувати когось «засвіченого» в комсомольсько-партійній діяльності? З ним і так будуть всі обережні, він і так буде все зливати органам шо побачить підозріле. Інша справа - якийсь умовний Вася з НІІСРАКА, який любить там прибухнути з колєгами, трози там покритикувати режим, вивести співрозмовників на відвертість, і потім хуяк! Донести все гебнявим. А з комсомольцем ідейним хто буде бухати і відверті речі казати про партію? Хіба такмй самий комсомолець, ну або повний ідіот
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696919 вiд 2024-07-20 11:33:00sk (chromebook acer 14) № 1696916 вiд 2024-07-20 09:45:08 Свободи в парламенті немає з більш прозаїчних причин. Тому що вона не потрібна основним гравцям. Без грошей не можна пройти до Ради
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696918 вiд 2024-07-20 10:33:55Фаріон, очевидно, була в списку на ліквідацію. Якщо диверсантів не знайдуть, будуть ще вбивства громадських діячів
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696917 вiд 2024-07-20 09:48:34В результаті атаки в районі озеру Донузлав морськими дронами було знищено патрульно-десантний катер КС-701 «Тунєц», скоріш за все в кількості двох штук. ------- тунєц, сука… з футболом не пов'язана назва? це до назв хуйлостану… бля, яку «страну прасралі» чомусь пригадалось що на московській площі за совка був завод «красний рєзінщік» :) чому не «синій» чи «розовий» - хуй поясниш людині що росла за межами совка…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696916 вiд 2024-07-20 09:45:08Yagshamash № 1696912 озираючись назад, мабуть можна сказати що позицію, на якій стояла свобода була правильною мені на той час здавалось що вони занад-то радикальні, і ми повинні більше прислухатись до «бамбаса», а не опускати «занавіс» свободівським радикалізмом… але, історія показала що «бамбасу» було пофіг, він жив в рус телевізорі і мріяв про хуйла з іншого боку, хуйло все рівно готувало війну. і йому пох що там україна робила. для нього нас - немає. крім частини «яка може відійти до польщі» … але це про позицію свободи «в середньому» ту ж фаріон звільняли з львівської політехніки ж не просто так. вона публічно наїжджала на військових за те що вони розмовляють російською, казала що «вони не українці» і т. п… і це ж було менше року назад. тобто повномасштабна війна йшла вже 2 роки… от через такі зашквари і немає у нас свободи в парламенті…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696915 вiд 2024-07-20 09:30:50глянув у вікі. що таке «мілєрово» тому що у скрепному хуйлостані, половина назв, як не «балтімор», так «мілєрово» … ----- Основан в 1786 году как хутор при имении войскового старшины немца Ивана Миллера… ---- входив в склад області донського козацтва рус імперії потім в донецький округ… ну і був центр спротиву більшовистському режиму… -------- В годы Гражданской войны в районе Миллерова велись ожесточённые бои. Весной 1919 года Миллерово стало одним из центров антибольшевистского восстания казачества. Советская власть была установлена весной 1920 года.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696914 вiд 2024-07-20 09:24:53sk (Mob phone) № 1696913 ще = зе
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696913 вiд 2024-07-20 08:50:02Ще поговорив з трампом. Наче все ок… Ну і ще одна позитивна новина … Сили Оборони нанесли удар по аеродрому «Міллєрово» Локація: аеродром «Міллєрово», північніше н. п. долотінка, ростовська область 1 район пожежі - 48.950990,40.308670 ?? CyberBoroshnoMap 2 - 48.954037,40.299982 ?? CyberBoroshnoMap https://t.me/ShrikeNews/15689?single
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696912 вiд 2024-07-20 08:47:04Цікаво, як роками на О писали, що Свобода - то аґенти кацапів. А зараз Свобода практично саморозпустилася, і всі чоловіки - у війську, включно із Тягнибоком, його сином і братом.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696911 вiд 2024-07-20 08:44:02R. I. P. Ірина Фаріон. Не була на фронті, але загинула на війні. Очевидно, сьогодні всі відомі люди (не лише громадські діячі, а навіть артисти, блогери тощо) - це потенційні цілі, а охорону до всіх не приставиш. Фаріон, на жаль, була легкою ціллю (soft target) - місце проживання було відоме чи могло бути легко визначене, знов-таки відсутність охорони, сама - вже не молода жінка, яка навряд чи змогла б чинити опір чи навіть втекти від нападника. При цьому, останнім часом була у сфері суспільної уваги.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696910 вiд 2024-07-20 06:40:11Кстати, активный Дима Гордон в свое время был комсоргом группы, потока, факультета в КИСИ.Поэтому, как бы к нему не относиться за продаж пирамилок и прочей хуйни, типа чевото там в шеколаде, взятия интервью у спорных персонажей, его точно нельзя отнести к агентам кгб..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696909 вiд 2024-07-20 06:34:46Хорошо помню, вернее, запомнилось, из ежегодных обьяв о наборе в военные училища, что печатались на последней странице камсамольской правды, чо абитуриенты высших военных политических училищь, киевсконо, львовского, бакинского, масковского должны были предоставить в мандатную комиссию наппавление- характеристику местного райкома- горкома комсомола. Вот так партия отбирала на начальном этапе активных пацанов на должности будущих комиссаров в армию..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696908 вiд 2024-07-20 06:32:25PEPSI (Merkury) № 1696903 цe мoжe бути вiдпoвiдь зa Дугiну…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696907 вiд 2024-07-20 06:25:43п потом, повзраслев и в иных внутриполитических условиях общественноактивность Фарионши привела ее в ряды националистов. Это естественно для выходца из Западной Украины..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696906 вiд 2024-07-20 06:22:27Простр Фарионша была с детства общесивенно-активной. В соввремена эта активность выливалась в то, что таких выбирали старостами класса, комсоргами класса, школы и т. д. Потом по партийной линии. Сколько я твких знаю.. И, что характерно, таких активных деятелей, что шли по политической линии, запрещенобыло вербрвать Кгб, патамушта партия стояла над пгб, курировада ее. А всякие комсорги, парторги - это были ее кадры, их не отдавали. Точно так, как в гру не могли забрать кгбиста, в кгб не могли зачислить действующего армейца..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696905 вiд 2024-07-20 02:03:57Пепсюк хоче вигідно продацця кацапам, але стісняється запитати прямо, поки що винюхує прейскурант. Перспективний агент Юра. Ценітєль вєлікой русской культури. Широкіє связі с русскімі кампазіторамі, тромбоністамі та віолончєлістамі в усіх філармоніях гєрманії.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696904 вiд 2024-07-20 00:57:11yagshamash ськіки коштувала у канторських фаріон? спитай там. Цікаво прайс лист.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696903 вiд 2024-07-20 00:55:09ФСБ йобнуло Фаріон. Хитають човна далі. У відповідь ГУР повинен йобнути когось у Москві. Якогось Соловйова чи Гурульова. Інакше цей дощ надовго.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696902 вiд 2024-07-20 00:39:36Фаріон це практично українська Кассандра. З огляду на теперішню ситуацію навряд чи можна сказати, що вона була в чомусь принципово неправа, але не вірили їй, бо треба було робити над собою зусилля, змінюватись, а хто ж буде слухати трохи схиблену тітку з неоднозначним минулим. Ну і дипломатичного дару у неї не те що не було, а було навіть щось протилежне, навіть ті хто погоджувався зі змістом того, що вона говорила, часто вважали, що вона занадто конфліктна.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696901 вiд 2024-07-20 00:22:27Марат проти націоналістів фабрикував Аваков, тому що тоді така була позиція політичного керівництва країни. І при Порошенко, коли вбили Бузину, і при Зеленському, коли об'явили о розкритті діла Шеремета. Зараз в країні зовсім інша ситуація.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696900 вiд 2024-07-20 00:09:44Vichny № 1696899 +1 дійсно, якщо людина не стоїть на позиціях «хуйло ввіді вайська» - може висловлювати свої думки скільки завгодно вбивати людину «посеред вулиці» - повний підпиздець уявіть що зараз відчувають купа +- відомих людей що живуть в україні, які щоденно в соц медіа висловлюють свої думки, які, можливо, не подобаються багатьом…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696899 вiд 2024-07-19 23:55:30Причому тут поплачте-не поплачте. Сам акт вбивства такої відомої неординарної особи - то є великий виклик і то є проблема, бо маю сумніви що реального вбивцю знайдуть. Притягнуть за вуха «Азов» чи ще когось. Заєбісь від цього українцям не буде. На відміну від вбивства бузіни підарастичного
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696898 вiд 2024-07-19 23:47:26LAZY № 1696895 +1
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696897 вiд 2024-07-19 23:46:22Вона мене дратувала, але щось не віриться, що працювала на підарів. В будь-якому разі у нас не місце таким вбивствам. Це пизда.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696896 вiд 2024-07-19 23:45:59Були знайомі з 1987 року. Певний час приятелювали, ходили одне до одного в гості. RIP
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696895 вiд 2024-07-19 23:43:13Фарионша упорно работала на раскол общества своим упоротым вредоносным ядовитым пиздежом. Только дебил этого не видел и не понимал.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696894 вiд 2024-07-19 23:39:04Лейзик, ты дурак?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696893 вiд 2024-07-19 23:35:57Ви ще за кагебешною консервою поплачте, блядь.