🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1354.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696892 вiд 2024-07-19 23:31:20

Ірина Фаріон померла. :(

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696891 вiд 2024-07-19 23:07:53

olma
№ 1696889
там же традиційно «тіньовий кабінет» працює паралельно з основним
відбулась заміна, і всі «напрацювання» одразу «в роботу»
але «напрягає» «відкликання згоди» … тобто минулий кабінет згоду дав. новий - забрав…
аналогічно «дали згоду» … щось піде не так. нові вибори. новий кабінет почне працювати і «відкличе дозвіл» …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696890 вiд 2024-07-19 23:03:02

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1696887
----
Моя версія - москальня включила своїх людей з метою раздраю чергового. Так само як плотють підліткам і асоціальним підарасам і підоркам з підпал машин ЗСУ в Одесі, Дніпрі. А Твоя версія стріляння до Ірини мовознавиці?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696889 вiд 2024-07-19 22:58:35

українська

польська

англійська
W ciągu DWÓCH TYGODNI od wygranych wyborów nowy brytyjski rząd:

? Zniósł de facto zakaz budowania elektrowni wiatrowych na lądzie
? Dał pozwolenie na trzy duże farmy fotowoltaiczne jako projekty o narodowym znaczeniu
? Powołał zespół ds. energetyki słonecznej i zapowiedział wprowadzenie obowiązku «słonecznych dachów»
? Wycofał zgodę na nową kopalnię węgla w Cumbrii
? Ogłosił brak nowych koncesji na wydobycie ropy i gazu na Morzu Północnym

▶ Powołał nową instytucję mającą za zadanie koordynację działań na rzecz dekarbonizacji elektroenergetyki do 2030 roku (Mission Control)
▶ Ogłosił konsolidację dwóch instytucji finansujących (UK Infrastructure Bank oraz British Business Bank) w National Wealth Fund, do sprawniejszego zarządzania finansowaniem transformacji, z dodatkowym budżetem 7,3 mld GBP
▶ Ogłosił powołanie Great British Energy, spółki mającej inwestować w czystą energię, z budżetem inwestycyjnym 8,3 mld GBP

W ciągu dwóch tygodni.
956 / 5 000
Протягом ДВОХ ТИЖНІВ після перемоги на виборах новий британський уряд:

? Він де-факто зняв заборону на будівництво ВЕС на землі
? Він дав дозвіл на три великі фотоелектричні ферми як проекти державного значення
? Він призначив команду з сонячної енергетики та анонсував запровадження обов’язку встановлення «сонячних дахів»
? Він відкликав згоду на нову вугільну шахту в Камбрії
? Він заявив про відсутність нових ліцензій на видобуток нафти і газу в Північному морі

▶ Створено нову установу, якій доручено координувати дії з декарбонізації електроенергетичної галузі до 2030 року (Контроль місії)
▶ Оголошено про консолідацію двох фінансових установ (Інфраструктурного банку Великобританії та Британського бізнес-банку) у Фонд національного добробуту для більш ефективного управління фінансуванням трансформації з додатковим бюджетом у розмірі 7,3 мільярда фунтів стерлінгів.
▶ Оголосили про заснування Great British Energy, компанії для інвестицій у чисту енергію з інвестиційним бюджетом 8,3 мільярда фунтів стерлінгів

Протягом двох тижнів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696888 вiд 2024-07-19 22:58:05

Довідався про цікаву інфу. Аказиваєцца, що ЮК або Велика Британія в енергетичній політиці (і в тому числі в зеленій) дуже прогресивна країна, і випереджає набагато середній рівень такої політики в ЄС. От тобі і Брекзит.

А це прийшов новий уряд Робітничої партії, так він ще більш пішов в зелену енергетику.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696887 вiд 2024-07-19 22:55:36

olma
№ 1696883
та кому вона цікава.
Особливо це дивно, з огляду на ту кількість мусорських патрулів на вулицях

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696886 вiд 2024-07-19 22:44:21

US Secretary of State Antony Blinken has stated that Iran is only one or two weeks away from reaching the breakout point of producing nuclear fissile material.
------
«прекрасний» «новий світ» … те що у пн кореї є ядерна зброя, всі тихенько «погодились» і спостерігають як ин тестує ракети все більшої-та-більшої дальності. щоб було куди доставити свої ядерні боєголовки…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696885 вiд 2024-07-19 22:06:07

в миколаїв прилетіло в двори багатоповерхівок. на 1му поверсі дитяча поліклініка…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696884 вiд 2024-07-19 21:46:44

Nycolas
№ 1696866

Підорадченко

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696883 вiд 2024-07-19 20:43:20

Замах на Ірину Фаріон - це такий виклик для укр. контророзвідки. Серед білого дня у Львові. консерву якусь вмикнули москалі?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696882 вiд 2024-07-19 20:18:08

ROBERT MAKŁOWICZ DALMACJA odc.189 „Dalmatyński Q&A "

&t=947s

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696881 вiд 2024-07-19 20:14:44

2 yagshamash,

Оце в Ютьюб програмі Roberta Makłowicza зараз почув рекомендацію (а він має хату в Далмації на півострові Пієлєшац) доброї книжки автора словенця Božidar Jezernik Jugoslavija Ziemlja snova. Югославія - країна мрій "

https://delfi.rs/knjige/132195-jugoslavija-zemlja-snova-knjiga-delfi-knjizare.html

Я так зрозумів це з жанру Югоностальгія.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696880 вiд 2024-07-19 20:07:45

Фаріон підстрелили у Львові. Пишуть що у важкому стані

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696879 вiд 2024-07-19 18:57:26

Це і американська релігійна традиція теж. Там багато таких комерційних релігійних культів різноманітного ідеологічного гатунку, до нас вони теж доїжджали, я думаю багато хто пам'ятає «улюлюків» на вулицях, що до прохожих чіплялися і по квартирах ходили.
Тому немає нічого дивного. Трампа вони сприймають як такого пророка-проповідника.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696878 вiд 2024-07-19 18:38:51

LAZY
№ 1696877

aтмoсфeру чудoвo пeрeдaє цeй eпiзoд з клaсики



LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696877 вiд 2024-07-19 17:25:50

Так, атмосфера була схожа на ті кумедні легендарні тусовки Муні: D
«Помазание божее, помазание! Возьми свет! Встань и иди!»

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696876 вiд 2024-07-19 17:15:18

LAZY
№ 1696875
секта.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696875 вiд 2024-07-19 17:13:21

VVV
№ 1696864

VVV
№ 1696864

Я дивився це шоу наживо. Я особливо не зрадойобив би з приводу картинок. Так, картинка з хуйлом була, але був супроводжуючий текст - типу «справжній лідер Трамп зустрічається як з друзями Америки» (картинки де Трамп тусить з усілякими нормальними чуваками та чувіхами), «так і з усілякими не дуже дружніми персонажами». (кадр з хуйлом)
Також показали картинку, де якісь кацапські чмоні в уніформі смакують на великому екрані перед типу хуйлом відосики з надписом «Примеры слабости президента Байдена».
Диктор за кадром добре поставленим голосом із трейлерів голівудських блокбастерів каже «наш оппонент смердить слабкістю» (відео з падінням Байдена), «він здав Україну» (картинка як наші військові напружено стоять над картою бойових дій).
Сам Трамп, поки пиздів, декілька разів згадав Україну, що «при ньому раша ніхуя не отримала, а при адміністрації Байдена хоче захопити всю Україну», про «міста бомблять, знищують вщент» та таке інше.
В цілому рівень пафоса та месіанства просто охуєвающій, нашим до такого ще срати і срати.
Загальний настрій такий:
- ми відбудуємо Америку, будемо сами робити товари!
- УРРРЯЯЯЯЯ!!!
- ми нагодуємо весь світ, процент жирів у маслі стане такий, що ви ще не бачили у своєму житті!
- ААААААААА!
- покращемо, розвинемо, углубім, расширім!
- ВАААУ!!! ДАЙОШ!! СЛАВА ТРАМПУ!!!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696874 вiд 2024-07-19 17:09:24

sk (здалеку)
№ 1696871

А це він після приїзду хуйла на наступний день заявляв, що США - стратегічний партнер?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696873 вiд 2024-07-19 16:53:21

до речі, якось так співпало
збій у роботі іт-систем, спричинених анти-вірусним софтом, відбувся одночасно коли каспєрського вигнали нах зі штатів…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696872 вiд 2024-07-19 16:51:56

По его словам, речь идет о закупках у «Газпрома» 300 млн кубометров в день, которые обойдутся Тегерану в $10-12 млрд в год. Как отмечает «Коммерсантъ», цена газа, таким образом, составит около $100 за тысячу кубометров. И это станет самым низким уровнем среди всех клиентов «Газпрома» в Дальнем Зарубежье.

По сравнению с Китаем, который закупает газ $260 за тысячу кубометров в рамках поставок по трубопроводу «Сила Сибири», цена для Ирана будет ниже на 62%.
https://x.com/Nevzlin/status/1814291794433065320
---------
сподіваюсь в хуйлостані «всьо харашо», якщо вони ірану газ по демпінгу продають
ірану дешевше купувати газ хуйлостану ніж «трахатись» з видобуванням свого (якого у них до-хуй-я) …

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696871 вiд 2024-07-19 16:47:15

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1696870
може рус делегація, що з хуйлом приїжджала до них недавно, новічком йому щось намазало?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696870 вiд 2024-07-19 16:23:54

Мабуть хтось переплутав - говорили про інсульт у красножопого китайця, а ласти склеїв красножопий вʼєтнамець:
-----------------------------
«Генеральний секретар ЦК Комуністичної партії Вʼєтнаму Нгуєн Фу Чонг 19 липня помер у Центральному військовому госпіталі».

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696869 вiд 2024-07-19 15:48:52

@realDonaldTrump
in a message to Palestinians: “We want our hostages back. And they better be back before I assume office, or you will be paying a very big price. ”

The entire crowd chants “Bring Them Home”.
---------
трохи нагадує про те що мексиканці заплатять за стіну яку він збудує…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696868 вiд 2024-07-19 15:43:44

Nycolas
№ 1696867
азербайджан шукає шляхи продажу своєї нафти тим же мадьярам, та й взагалі в європу…
начеб-то навіть через нашу трубу. хз як воно фізично буде віддаватись. чи будуть віддавати хуйлостану нафту, щоб той її продавав з новоросійська. а «на заміну» хуйлостан свою нафту через нашу трубу на мад'яр з румунами… і «немає ніякої нафти лукойлу» …
воно, звісно, з газом і туркменами такий трюк раніше проходив. тут нафта - «різна», але +- «домовляться» …
мад'ярські заводи на «уралз» заточені скоріш за все…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696867 вiд 2024-07-19 14:01:38

https://biz.censor.net/news/3500522/ukrayina_prodovjuye_tranzyt_rosiyiskoyi_nafty_do_yes_ukrtransnafta
---
6 ярдів на рік

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696866 вiд 2024-07-19 13:58:35

"Хочу наголосити, що вважаю цей Закон таким, який відповідає інтересам України. Критики Закону поділяються на три категорії: тих, хто вважає за необхідне зберегти переведення часу в Україні на літній та зимовий час; тих, хто пропонує – в разі скасування переведення годинників - встановити на території України двочасові пояси; а також тих, хто наголошує на тому, що країна має залишитися на літньому часі.

Тобто фактично опинитись у так званому третьому часовому поясі, за яким живе вся європейська частина Росії. Навіть сам факт таких закликів явно суперечить національним інтересам України ", - зазначив академік-секретар Відділення загальної біології НАН України, академік НАН України Володимир Радченко.

Він зазначив, що більшість території України повністю розташована у так званому другому часовому поясі (UTC+2) нашої планети, окрім більшої частини Закарпатської області (що у першому поясі) й окремих східних районів Донецької та Луганської областей (у третьому часовому поясі).

«Не виникає жодних сумнівів щодо того, що наша країна має належати до другого часового поясу. З огляду на це, пропозиції розділити територію України на два часові пояси або залишитися на літньому часі (що фактично означає перехід до третього часового поясу), які лунають у медіа, позбавлені вагомих обґрунтувань», – сказав академік НАН

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696865 вiд 2024-07-19 13:57:50

Воно ж постійно розповідає, які у нього афуєнні відносини з Фуйлом, і як воно все порєшає одним дзвінком.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696864 вiд 2024-07-19 13:10:44

Перед виступом Трампа на зʼїзді республіканців на екрані вивели його фото з путіним.
у Цаплієнко. і красиве, з двома їбланами.
я ж кажу, маски скинуті. месія може собі це дозволити.
воно ще й наїбне США. йобаний сором все це.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696863 вiд 2024-07-19 12:58:07

Лінукс - хуїнукс.
Майкрософт не при ділах в цьому збої

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696862 вiд 2024-07-19 11:55:36

Пару днів тому за Трампа підписалися технологічні кіти Долини, венчурні фонди мафії вихідців ПейПала п. Тіль, е. Маск і всякі там Горовіци. Криптомагнати, блокчекйники всі ці безпредєльщики лібертаріанці.
Але бігтек платформи Гугл, МС, Аппл, Цукер, мовчать

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696861 вiд 2024-07-19 11:54:59

2 Nycolas
№ 1696857
Microsoft у всій красі
Тому Лінукс і рульоз :)
Якби вони ще з Хромом у парі не комизились, взагалі ідеально було б

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696860 вiд 2024-07-19 11:46:03

sk (здалеку)
№ 1696859
ну так і не тіки вони, он пишуть частина авіакомпаній по всьому світу.
автоматичне оновлення будь-чого, це зло.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696859 вiд 2024-07-19 11:38:08

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1696858
в тебе на компі може того а-вірусу немає…
але моно, нова пошта і т. п. працюють зі збоями
в мене моно пише що «помилки у роботі застосунку» …

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696858 вiд 2024-07-19 11:21:01

Nycolas
№ 1696857
ну справедливості за раді, якшо отієї хуйні - CrowdStrik на компі нема, то все працює.
То вірогідно шо не сам майкрософт винний :)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696857 вiд 2024-07-19 10:55:02

Збої пов'язані із взаємодією нового антивірусу CrowdStrike та Windows 10
---
Microsoft у всій красі

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696856 вiд 2024-07-19 10:52:46

ще один аферистович?
---
«Ми дуже сподіваємося, що максимум через рік війна в Україні завершиться, відповідно, заспокоїться ситуація в регіоні, і це позитивно вплине на політичну ситуацію в нашому регіоні й на ставлення до Грузії», - додав Кобахідзе

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696855 вiд 2024-07-19 10:44:51

в новинах на Еспрессо кажуть про технічні збої по всьому світу

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696854 вiд 2024-07-19 10:40:59

Що, Водафон і Нову Пошту поклади?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696853 вiд 2024-07-19 10:36:22

Batyj
№ 1696850
якщо сі «вмирає», то уявляєш який це світовий резонас?
це не смерть президента ірану, який ні на що не впливає
про те що сі погано, писали б всі топ «новинарні» світу, біржові індекси вже б почали «стрибати», ціна на «нафту» теж би стрибала… тобто щось би відбувалось…
тобто «кола по воді» розходились би…
портніков вчора розказував що наче на з'їзди зняли пару генералів за корупцію…
якби сі був при смерті, я так думаю, зняття генералів за корупцію, останнє чим «партія» займалась би…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.