🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1357.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696772 вiд 2024-07-17 23:20:18

Vichny
№ 1696770
з лейзіком поговори - ви два чоботи пара

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696771 вiд 2024-07-17 23:19:17

Vichny
№ 1696750

А Стерненко відноситься до кола тих людей що знають про деталі справи?



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696770 вiд 2024-07-17 23:18:13

Не можу зупинитися сміятися.
Немоскаль бухнув, вигадав щось про якісь гіпотетичні майбутні зміни розкладів праці підприємств (які тільки в його голові живуть).
То шо розклади роботи, якщо їх змінювати авторитарно, як мріє Василь, ніяк не корелюються із часовими поясами, ба більше - якщо це не чіпати, то зміна розкладу буде лояльніша - не з 09.00 на 06.00, а з 09.00 на 07.00, але це Іасиля не їбе, він про корову тут парить))
Василь, ти маєш ту владу, яку заслуговуєш, похуй за кого ти там голосував і топиш (ну відомо за кого, але то так, для красного слівця)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696769 вiд 2024-07-17 23:16:05

Помню, в командировке в Гродно пошел ужинать в ресторан гостиницы над Неманом. Кажись, Интурист. Поел, выпил, естествено, вышел на крыльцо покурить.. а это была весна, не лето, прохладно. Стою курю, солнце прямо передо мной уходит за горизонт. Смотрю на часы - 23-30..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696768 вiд 2024-07-17 23:15:37

Все для коров від зебобіків

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696767 вiд 2024-07-17 23:14:49

та ж не москаль
№ 1696763
да, можна, колись в 90-х Коммунар (Авто ЗАЗ) починав працювать з 10 чи навіть з 11 години ранку. Економили.
Але не прижилось.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696766 вiд 2024-07-17 23:13:50

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1696762

Зараз і ти отримаєш ярлик тупого від немоскаля
А взагалі, готуйся на роботу йти на 06.30 ггг

Треба було далі ще піти, перевести годинник ще на 1 годину назад (тіки один раз (закреслено) не підарас) і запровадити робочий день на Сході о 05.00!

А взагалі я отакого ще не бачив щоб такий матьорий, безальтернативно віруючий виключно в чесноти Поршенка персонаж так підтримував одне з найпиздуватійших рішень клоунської воровської безпринципної та непрофесійної влади.
Це було б смішно, якби не так сумно.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696765 вiд 2024-07-17 23:13:25

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1696762 вiд 2024-07-17 23:04:19

піки споживання залежать від годинникової стрілки
---------------------------
піки соживання в часи «розвитого соціалізму» і в нинішніх умовах абсолютно різні

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696764 вiд 2024-07-17 23:12:43

Vichny
№ 1696750
ну з Червінським все просто як дві копійки, йому потужно мстяться за отой виступ на ТБ, коли розбирали злив операції з вагнеровцями, «якої не було». Персонально образив.
Все інше то вже таке, похідне. Дуже дивно шо випустили. Певно зараз когось їбуть за це.
В країні реально диктатура і «Конституція на паузі» нема взагалі шо обговорювать.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696763 вiд 2024-07-17 23:11:16

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1696762
// люди так чи інакше живуть за розкладом. // - а виробництво за можливістю забезпечити той розклад

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696762 вiд 2024-07-17 23:04:19

піки споживання залежать від годинникової стрілки, бо люди так чи інакше живуть за розкладом. Сонце дозволяє ці піки зменшувать. Відмінивши переход ми зменшуєм світловий день ввечері - відповідно збільшуєм навантаження.
Шо виграє Европа, теж незрозуміло, бо після відміни, в нас піки за годинником будуть одночасно.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696761 вiд 2024-07-17 23:02:37

olma
№ 1696760 вiд 2024-07-17 23:01:33

ППО - і дуже поряд

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696760 вiд 2024-07-17 23:01:33

Шо то впало, або працювало Ппо

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696759 вiд 2024-07-17 23:00:51

SK Усі кацапобульби виглядають як повні мудаки. Ок, Касаткіна - єдиний виняток, якщо я нічого не пропустив. А тоді там козломордий дебіл зайцефф і та уйобище андрєєва. Гавно повне, але дрочуни-педофіли на неї дрочуть.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696758 вiд 2024-07-17 22:57:07

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1696756

Черговий злив з нулем аргументації і максимумом поваги до співрозмовників.
Йди справді спати, діду :)
Вже ніхуясобі!!! аж 11 вечора! Завтра корову доїти рано-вранці ж, за сонцем!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696757 вiд 2024-07-17 22:54:27

klirik
№ 1696751

І від балансування з Парижем!

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696756 вiд 2024-07-17 22:53:46

Vichny
№ 1696750
мені нема про що тобою спілкуватись, тут і так скоро всі такі мудрі, як ти залишаться, що все знають і про Червінського, і про безуглу і про місячне сяйво. будь здоров, воїн обсілфу

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696755 вiд 2024-07-17 22:53:42

А взагалі від цього непереведення більше всього виграють бабуленції і старі пердуни із Заходу України.
Їх зайобує коли світло о 23:00, бо хочуть спааааааати і шоб навколо тихо було вже о 20:00. Штори темні купити релігія не дозволяє.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696754 вiд 2024-07-17 22:53:31

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1696752 вiд 2024-07-17 22:50:19

Про вино ти сам писав. Що робиш і куштуєш

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696753 вiд 2024-07-17 22:51:04

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1696748

Так а нахуя?
Якщо для такої ж чудової твоєї концепції балансування з Європою, можна було би зі звичайним переведенням годинника сезонним, мати початок робочого дня о 07:00, а не о 06:00. Но, думай.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696752 вiд 2024-07-17 22:50:19

Nycolas
№ 1696740
про вино тобі Микола наспівав, чи сам такий вумний?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696751 вiд 2024-07-17 22:49:48

Вранці корову доять у Харкові, вдень вона пасеться у Києві, а ввечері її гонять в Ужгород - де вона ахуєває від кількості збереженої електроенергії. Шо неясно?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696750 вiд 2024-07-17 22:49:30

Злився немоскаль, назвав всіх опонентів
тупими, себе відповідно вважає гострим, аргументів ніхуя не навів (не вважати ж такими про корову і початок робочого дня о 06.00, хоча якщо все ж переводити, то можна тоді було б о 07.00 починати, все ж комфортніше трохи для Харкова)
І чим ти, Василю, від Безуглої відрізняєшся?

А про Червінського… А шо Червінський - деталі справи знає небагато людей, ти точно в їх коло не входиш. Хто там правильно вчнив, хто підставив - хз. Статті в інтернеті з цього приводу ми ж не вважаєм надійним джерелом, егеж? І якби за нього не вписувався би Порошенко, ти хуй би про нього знав би взагалі.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696749 вiд 2024-07-17 22:49:04

Ідіть спати дядьку!)

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696748 вiд 2024-07-17 22:46:44

у нас, скажем У Харкові початок рочого дня Будео 6.00, в Києві о 7-й, у Львові в 7,30, в Парижі о 9,00.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696747 вiд 2024-07-17 22:45:37

Ну хіба на доярках буде економія)))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696746 вiд 2024-07-17 22:44:30

так отож.
Корова і так і так житиме за сонцем, яке кожен день встає в різний час.
Який зиск у (не) переведенні?
Корова по іншому житиме тепер?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696745 вiд 2024-07-17 22:43:24

Яке сонце? В нас один часовий пояс
На роботу ідуть не корови, а люди і зазвичай на 9у ранку

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696744 вiд 2024-07-17 22:43:12

ви дійсно тупі, про безуглу краще поспілкуйтесь

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696743 вiд 2024-07-17 22:41:43

я вам не дурно про корову написав спочатку - вона живе за сонцем, і їй похер, чи переводите ви годинник чи ні.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696742 вiд 2024-07-17 22:41:27

Nycolas
№ 1696740

:)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696741 вiд 2024-07-17 22:40:58

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1696738

Гострий, а ну поясни, з якого бодуна і з якої дати в Харкові робочий день з 06.00, в Києві з 07.00 і саме головне - нахуя для цього скасовувати переведення годинників?
Можна ж було ввести гостро-розумний декрет, щоб в Харкові робочий день починався о 07.00, в Києві - о 08.00 і так далі.
Пояси нахуя чіпати, га? Розкажи.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696740 вiд 2024-07-17 22:40:32

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1696738 вiд 2024-07-17 22:36:21

Що за маячня? І до чого тут +2 від Грінвіча
Мабуть гарне вино було на вечєрю)

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696739 вiд 2024-07-17 22:39:32

klirik
№ 1696737
вони не тупі, у них немає недостатку ел. енергії, а у нас вся майже вся надія на поставки з ЄС. Найбільше електроенергії Європа може постави ти в Україну в ті години, коли сама найменше споживає. що не ясно???

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696738 вiд 2024-07-17 22:36:21

Vichny
№ 1696734
ти тупий? - у нас, скажем У Харкові початок рочого дня о 6.00, в Києві о 7-й, у Львові в 7,30, в Парижі о 9,00.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696737 вiд 2024-07-17 22:32:36

Vichny
№ 1696736

+100500
Щось літовці, естонці та фіни не додумались до такої схеми- тупі мабуть

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696736 вiд 2024-07-17 22:29:23

очаток і закінчення трудового дня (піки навантажень) повинні опереджувати західніших споживачів. - то ВЖЕ впереджають, бо коли у нас 09:00, у поляків 08:00. А стехуйчук хоче щоб було 09:00 влітку і у нас, і у поляків, і у німців, і у францізів, і в іспанців.
А Румунія буде на 1 годину попереду, от охуєнно, блядь!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696735 вiд 2024-07-17 22:27:32

Це ж гірше ніж зараз

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696734 вiд 2024-07-17 22:27:15

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1696732

Поясни будь ласка яким чином оці піки навантажень будуть «розтягнуті» із Заходом, якщо влітку у нас і в Польщі/Словаччині/Мадярщині буде однаковий час?

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696733 вiд 2024-07-17 22:24:55

теніс
yagshamash
№ 1696715
ну в тенісі все заплутано. так як в боксі, 4 великі федерації. 4 різних чемпіона можуть бути одночасно. зате завжди можна «продавати» бій за чемпіонство…
є окремі арт - федерація профі туру чоловічого, wta - жіночого. вони реально зробили гарну справу. за останні 30 років зробили теніс «багатим» спортом з точки зору призових, порядку з турнірами, і запрошенням спонсорів…
асоціації тенісистів - то як профсоюз. вони можуть з федерацією в чомусь не погоджуватись, але федерація може показати їм фак особливо нічого не питаючи. стаховський довгий час входив в той «профсоюз», але постійно каже що федерація тільки «вислуховує» і робить все по своєму…
є ще ITF - яка переймається юніорськими турнірами і рівнем «челенджерів», плюс слеми, командні турніри і олімпіада. от ці одразу послали хуйлостан нах
і от тут з олімпіадою дуже «цікавий» нюанс. з одного боку встановлюють жорсткі правила, хто потрапляє на олімпіаду. тут хуйлостанці, начеб-то одразу нах, бо їх поперли з усіх командних турнірів по яким йде відбор на олімпіаду, але також вони можуть зробити «спеціальне виключення» для «особливо одарьонних» … і от купа москалів пройшли по останньому критерію… дивлячись зі сторони виглядає як «корупційна схема». згідно з правилами ви йдете на-хуй-ь, але як виключення - випускаємо вас «на арєну» … таке собі…
звичайно голос біг-3 міг би бути набагато голоснішим…
але це так само як санкції від розвинутих країн. якщо є китай-індія, які можуть в багато чому замінити товаро-обіг хуйлостану з західним світом - то який сейнс вводити санкції?
можливо санкції б працювали 30 років назад, коли економіка китаю була розміром, можливо, як португалія…
а зараз - коли ввп китаю +-таке саме як і у штатів… плюс технологічно в багато чому на пристойному рівні…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.