та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696772 вiд 2024-07-17 23:20:18Vichny № 1696770 з лейзіком поговори - ви два чоботи пара
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696771 вiд 2024-07-17 23:19:17Vichny № 1696750 А Стерненко відноситься до кола тих людей що знають про деталі справи?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696770 вiд 2024-07-17 23:18:13Не можу зупинитися сміятися. Немоскаль бухнув, вигадав щось про якісь гіпотетичні майбутні зміни розкладів праці підприємств (які тільки в його голові живуть). То шо розклади роботи, якщо їх змінювати авторитарно, як мріє Василь, ніяк не корелюються із часовими поясами, ба більше - якщо це не чіпати, то зміна розкладу буде лояльніша - не з 09.00 на 06.00, а з 09.00 на 07.00, але це Іасиля не їбе, він про корову тут парить)) Василь, ти маєш ту владу, яку заслуговуєш, похуй за кого ти там голосував і топиш (ну відомо за кого, але то так, для красного слівця)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696769 вiд 2024-07-17 23:16:05Помню, в командировке в Гродно пошел ужинать в ресторан гостиницы над Неманом. Кажись, Интурист. Поел, выпил, естествено, вышел на крыльцо покурить.. а это была весна, не лето, прохладно. Стою курю, солнце прямо передо мной уходит за горизонт. Смотрю на часы - 23-30..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696768 вiд 2024-07-17 23:15:37Все для коров від зебобіків
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696767 вiд 2024-07-17 23:14:49та ж не москаль № 1696763 да, можна, колись в 90-х Коммунар (Авто ЗАЗ) починав працювать з 10 чи навіть з 11 години ранку. Економили. Але не прижилось.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696766 вiд 2024-07-17 23:13:50Voxa (м. Запоріжжя) № 1696762 Зараз і ти отримаєш ярлик тупого від немоскаля А взагалі, готуйся на роботу йти на 06.30 ггг Треба було далі ще піти, перевести годинник ще на 1 годину назад (тіки один раз (закреслено) не підарас) і запровадити робочий день на Сході о 05.00! А взагалі я отакого ще не бачив щоб такий матьорий, безальтернативно віруючий виключно в чесноти Поршенка персонаж так підтримував одне з найпиздуватійших рішень клоунської воровської безпринципної та непрофесійної влади. Це було б смішно, якби не так сумно.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696765 вiд 2024-07-17 23:13:25Voxa (м. Запоріжжя) № 1696762 вiд 2024-07-17 23:04:19 піки споживання залежать від годинникової стрілки --------------------------- піки соживання в часи «розвитого соціалізму» і в нинішніх умовах абсолютно різні
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696764 вiд 2024-07-17 23:12:43Vichny № 1696750 ну з Червінським все просто як дві копійки, йому потужно мстяться за отой виступ на ТБ, коли розбирали злив операції з вагнеровцями, «якої не було». Персонально образив. Все інше то вже таке, похідне. Дуже дивно шо випустили. Певно зараз когось їбуть за це. В країні реально диктатура і «Конституція на паузі» нема взагалі шо обговорювать.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696763 вiд 2024-07-17 23:11:16Voxa (м. Запоріжжя) № 1696762 // люди так чи інакше живуть за розкладом. // - а виробництво за можливістю забезпечити той розклад
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696762 вiд 2024-07-17 23:04:19піки споживання залежать від годинникової стрілки, бо люди так чи інакше живуть за розкладом. Сонце дозволяє ці піки зменшувать. Відмінивши переход ми зменшуєм світловий день ввечері - відповідно збільшуєм навантаження. Шо виграє Европа, теж незрозуміло, бо після відміни, в нас піки за годинником будуть одночасно.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696761 вiд 2024-07-17 23:02:37olma № 1696760 вiд 2024-07-17 23:01:33 ППО - і дуже поряд
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696760 вiд 2024-07-17 23:01:33Шо то впало, або працювало Ппо
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696759 вiд 2024-07-17 23:00:51SK Усі кацапобульби виглядають як повні мудаки. Ок, Касаткіна - єдиний виняток, якщо я нічого не пропустив. А тоді там козломордий дебіл зайцефф і та уйобище андрєєва. Гавно повне, але дрочуни-педофіли на неї дрочуть.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696758 вiд 2024-07-17 22:57:07та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1696756 Черговий злив з нулем аргументації і максимумом поваги до співрозмовників. Йди справді спати, діду :) Вже ніхуясобі!!! аж 11 вечора! Завтра корову доїти рано-вранці ж, за сонцем!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696757 вiд 2024-07-17 22:54:27klirik № 1696751 І від балансування з Парижем!
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696756 вiд 2024-07-17 22:53:46Vichny № 1696750 мені нема про що тобою спілкуватись, тут і так скоро всі такі мудрі, як ти залишаться, що все знають і про Червінського, і про безуглу і про місячне сяйво. будь здоров, воїн обсілфу
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696755 вiд 2024-07-17 22:53:42А взагалі від цього непереведення більше всього виграють бабуленції і старі пердуни із Заходу України. Їх зайобує коли світло о 23:00, бо хочуть спааааааати і шоб навколо тихо було вже о 20:00. Штори темні купити релігія не дозволяє.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696754 вiд 2024-07-17 22:53:31та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1696752 вiд 2024-07-17 22:50:19 Про вино ти сам писав. Що робиш і куштуєш
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696753 вiд 2024-07-17 22:51:04та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1696748 Так а нахуя? Якщо для такої ж чудової твоєї концепції балансування з Європою, можна було би зі звичайним переведенням годинника сезонним, мати початок робочого дня о 07:00, а не о 06:00. Но, думай.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696752 вiд 2024-07-17 22:50:19Nycolas № 1696740 про вино тобі Микола наспівав, чи сам такий вумний?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696751 вiд 2024-07-17 22:49:48Вранці корову доять у Харкові, вдень вона пасеться у Києві, а ввечері її гонять в Ужгород - де вона ахуєває від кількості збереженої електроенергії. Шо неясно?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696750 вiд 2024-07-17 22:49:30Злився немоскаль, назвав всіх опонентів тупими, себе відповідно вважає гострим, аргументів ніхуя не навів (не вважати ж такими про корову і початок робочого дня о 06.00, хоча якщо все ж переводити, то можна тоді було б о 07.00 починати, все ж комфортніше трохи для Харкова) І чим ти, Василю, від Безуглої відрізняєшся? А про Червінського… А шо Червінський - деталі справи знає небагато людей, ти точно в їх коло не входиш. Хто там правильно вчнив, хто підставив - хз. Статті в інтернеті з цього приводу ми ж не вважаєм надійним джерелом, егеж? І якби за нього не вписувався би Порошенко, ти хуй би про нього знав би взагалі.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696749 вiд 2024-07-17 22:49:04Ідіть спати дядьку!)
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696748 вiд 2024-07-17 22:46:44у нас, скажем У Харкові початок рочого дня Будео 6.00, в Києві о 7-й, у Львові в 7,30, в Парижі о 9,00.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696747 вiд 2024-07-17 22:45:37Ну хіба на доярках буде економія)))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696746 вiд 2024-07-17 22:44:30так отож. Корова і так і так житиме за сонцем, яке кожен день встає в різний час. Який зиск у (не) переведенні? Корова по іншому житиме тепер?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696745 вiд 2024-07-17 22:43:24Яке сонце? В нас один часовий пояс На роботу ідуть не корови, а люди і зазвичай на 9у ранку
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696744 вiд 2024-07-17 22:43:12ви дійсно тупі, про безуглу краще поспілкуйтесь
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696743 вiд 2024-07-17 22:41:43я вам не дурно про корову написав спочатку - вона живе за сонцем, і їй похер, чи переводите ви годинник чи ні.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696742 вiд 2024-07-17 22:41:27Nycolas № 1696740 :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696741 вiд 2024-07-17 22:40:58та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1696738 Гострий, а ну поясни, з якого бодуна і з якої дати в Харкові робочий день з 06.00, в Києві з 07.00 і саме головне - нахуя для цього скасовувати переведення годинників? Можна ж було ввести гостро-розумний декрет, щоб в Харкові робочий день починався о 07.00, в Києві - о 08.00 і так далі. Пояси нахуя чіпати, га? Розкажи.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696740 вiд 2024-07-17 22:40:32та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1696738 вiд 2024-07-17 22:36:21 Що за маячня? І до чого тут +2 від Грінвіча Мабуть гарне вино було на вечєрю)
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696739 вiд 2024-07-17 22:39:32klirik № 1696737 вони не тупі, у них немає недостатку ел. енергії, а у нас вся майже вся надія на поставки з ЄС. Найбільше електроенергії Європа може постави ти в Україну в ті години, коли сама найменше споживає. що не ясно???
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696738 вiд 2024-07-17 22:36:21Vichny № 1696734 ти тупий? - у нас, скажем У Харкові початок рочого дня о 6.00, в Києві о 7-й, у Львові в 7,30, в Парижі о 9,00.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696737 вiд 2024-07-17 22:32:36Vichny № 1696736 +100500 Щось літовці, естонці та фіни не додумались до такої схеми- тупі мабуть
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696736 вiд 2024-07-17 22:29:23очаток і закінчення трудового дня (піки навантажень) повинні опереджувати західніших споживачів. - то ВЖЕ впереджають, бо коли у нас 09:00, у поляків 08:00. А стехуйчук хоче щоб було 09:00 влітку і у нас, і у поляків, і у німців, і у францізів, і в іспанців. А Румунія буде на 1 годину попереду, от охуєнно, блядь!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696735 вiд 2024-07-17 22:27:32Це ж гірше ніж зараз
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696734 вiд 2024-07-17 22:27:15та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1696732 Поясни будь ласка яким чином оці піки навантажень будуть «розтягнуті» із Заходом, якщо влітку у нас і в Польщі/Словаччині/Мадярщині буде однаковий час?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696733 вiд 2024-07-17 22:24:55теніс yagshamash № 1696715 ну в тенісі все заплутано. так як в боксі, 4 великі федерації. 4 різних чемпіона можуть бути одночасно. зате завжди можна «продавати» бій за чемпіонство… є окремі арт - федерація профі туру чоловічого, wta - жіночого. вони реально зробили гарну справу. за останні 30 років зробили теніс «багатим» спортом з точки зору призових, порядку з турнірами, і запрошенням спонсорів… асоціації тенісистів - то як профсоюз. вони можуть з федерацією в чомусь не погоджуватись, але федерація може показати їм фак особливо нічого не питаючи. стаховський довгий час входив в той «профсоюз», але постійно каже що федерація тільки «вислуховує» і робить все по своєму… є ще ITF - яка переймається юніорськими турнірами і рівнем «челенджерів», плюс слеми, командні турніри і олімпіада. от ці одразу послали хуйлостан нах і от тут з олімпіадою дуже «цікавий» нюанс. з одного боку встановлюють жорсткі правила, хто потрапляє на олімпіаду. тут хуйлостанці, начеб-то одразу нах, бо їх поперли з усіх командних турнірів по яким йде відбор на олімпіаду, але також вони можуть зробити «спеціальне виключення» для «особливо одарьонних» … і от купа москалів пройшли по останньому критерію… дивлячись зі сторони виглядає як «корупційна схема». згідно з правилами ви йдете на-хуй-ь, але як виключення - випускаємо вас «на арєну» … таке собі… звичайно голос біг-3 міг би бути набагато голоснішим… але це так само як санкції від розвинутих країн. якщо є китай-індія, які можуть в багато чому замінити товаро-обіг хуйлостану з західним світом - то який сейнс вводити санкції? можливо санкції б працювали 30 років назад, коли економіка китаю була розміром, можливо, як португалія… а зараз - коли ввп китаю +-таке саме як і у штатів… плюс технологічно в багато чому на пристойному рівні…