Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745575 вiд 2026-04-11 16:42:34У номерного Металіста якийсь афронєгр на прізвище Ітого - має на касі забирати все бабло.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745574 вiд 2026-04-11 16:32:55теніс вітання нашим. додала пара трохи нєрвів, але було видно що наші впевнені в перемозі. марта-еліна сиділи вболівали олійникової не було - видно вона готувалась одразу грати 4ту гру, і при самих поганих розкладах, якби стало 2-2, 5ту гру повинна була грати марта, яка показал що вона у супер-формі так. полька була затейпована. зараз частенько такі «красиві» тейпи намотують. або під колір тіла, або «загадочні» малюнки…
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745573 вiд 2026-04-11 16:26:47Batyj, Pryvyd Zamku З днем народження! Здоров'я!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745572 вiд 2026-04-11 16:02:59Знов коментатор не розумів чого це Бражко б'є в весняній частині по горобцях …Як так, питає? А ось так …категорично невірне технічне виконання удару по м'ячу завжди приводить до такого результату.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745571 вiд 2026-04-11 15:50:29а тепер в позагрой заліз
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745570 вiд 2026-04-11 15:46:54Ярмола класно віддав на вихід, але хєр загрузнув хєром у житомирському газоні.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745569 вiд 2026-04-11 15:43:11Уже брейк віддали у третьому. Доведеться Еліні або Марті вигравати.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745568 вiд 2026-04-11 15:36:24A, грають дослівно з ноу нейм. Ок, Хвалінську чув, а другу ніколи.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745567 вiд 2026-04-11 15:33:45Tennis, Кіченки, як завжди, додають інтриґу з нічого. Подавали на матч і 3 0 у другому сеті. Ні, бля, треба через жопу. Просерли сет.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745566 вiд 2026-04-11 15:31:42Tak. Жабка працює, і вона є дослівно на кожному кроці.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745565 вiд 2026-04-11 15:29:16olma№ 1745563Таких неділь десь сім на рік, і вони нерівномірні. Перед святами, коли треба приготуватися до столу. Але вони компенсуються довжиною свят. «Бєдронки» перед Великоднем не працюють з 13:00 суботи і відчиняються у вівторок. Ну і «жабки» — це дуже малий асортимент за цінами 2х.
Тиць [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745564 вiд 2026-04-11 15:25:202 Batyj№ 1745562Взагалі то тейпи в неї.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745563 вiд 2026-04-11 15:20:24А в Польщі, кажуть магазинчики Żabka працюють на вихідні. А поза тим у Польщі є так звана гандльова неділя. тобто одна з чотирьох неділь місяця - супермаркети і Торгівельні центри працюють.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745562 вiд 2026-04-11 14:13:04грають пару в тенісі. польки татуйовані, що пипець. терпіти ненавиджу тату у бабів..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745561 вiд 2026-04-11 14:02:35Польська клерикальна держава вигадала якусь фуйню. Якщо ти християнин, то маєш проводити неділю відповідно до догматів своєї релігії за внутрішнім переконанням, а не тому, що держава так сказала.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745560 вiд 2026-04-11 13:35:00Batyj Так, є і на набережній Рони, і Сони базари.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745559 вiд 2026-04-11 13:11:05berehon № 1745553 ну мені теж не дуже подобалось, коли я пару раз опинявся у Варшаві в неділю, а все зачинено :( Тик-мик, і все :( Поїхали на центральний вокзал бо там супермаркет працював. Але я згадую часи, колись дуже давно я пару років мав роботу, працював і по вихідних, по розкладу базаря. Так був повний капец, сім'я дома - ти працюєш, потім в понеділок вихідний, а усі розійшлись і ти сам як дурак :) Ну таке, насправді. Так шо як кажуть, не все так однозначно.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745558 вiд 2026-04-11 13:10:15пардон, забув ще. У суботу в Ліоні, мабуть і зараз, можна було до 12-00 пройти фермерськими базарами на набережній Рони. І там скупитися. Курчата смажені, сир, вино, хліб домашній, овочі
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745557 вiд 2026-04-11 13:06:28sk № 1745544 Не згоден, що нічого цікавого. Спосіб гальмування доволі високої швидкості з першим відскоком від верхніх шарів атмосфери використали перший раз. Був шанс назавжди улетіти в космос чи реально «падати» повільно і рахувати кислород. До речі ці астронавти в польоті отримували доплату 5$ в день як у відрядженні до сусіднього штату :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745556 вiд 2026-04-11 13:04:052yagshamash № 1745554 ну ось, зрозуміли, що херня повна..
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745555 вiд 2026-04-11 12:41:42Або можна просто уявити, що приносиш у п'ятницю посилку до поштомату «експрес-доставки», а її доставлять аж у вівторок якнайшвидше, а може, й у середу.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745554 вiд 2026-04-11 12:35:26Batyj, зараз у Ліоні всі супермаркети в неділю працюють уже. Щонайменше до 12 дня, а деякі - цілий день.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745553 вiд 2026-04-11 12:29:36Voxa№ 1745549Я чдово тебе розумію, бо сам колись так само до цього ставився. Але просто уяви собі людей, які хочуть у неділю продавати та купувати, а їм заборонили, бо, на думку господіна пеже, вони мають відпочивати і йти молити сє.Коли це багатовікова традиція, це не проблема. Але ж не заборони. Я згадав про супермаркети в контексті порівняння поляків з українцями, і я не уявляю, щоб українці дозволили таку заборону. А поляки — норм, сидять, дивляться телевізор і задоволені.До речі, в Польщі є хитрі супермаркети, які в якийсь спосіб отримують статус пошти чи заправки і працюють в неділю, і там завжди черги в неділю.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745552 вiд 2026-04-11 12:07:26у Ліоні по віходнім щось їстівне можна купити тільки на заправках і в арабських лавочках. І там і там - трійні ціні..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745551 вiд 2026-04-11 12:01:16заїжджав я вдень у пару молів у Нуджерсі. Вдень у робочий час – нікого. У суботу і неділю - не проштовхнутися..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745550 вiд 2026-04-11 11:57:50№ 1745549 а як на мене то ніхуа в цьому ні є. важко уявити собі щось подібне в америках..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745549 вiд 2026-04-11 11:36:13berehon № 1745537 ну коли в Полыщі запровадили вихідний день в неделю в усіх крамницях і суперах, то мотивували саме цим. ну і як на мене то в цьому шось є.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745548 вiд 2026-04-11 11:33:01ги, Перший поєдинок 23-го туру Української Прем’єр-ліги між СК Полтава та житомирським Поліссям (0:4) дав привід для дуже суперечливих розмов. За інформацією ЗМІ, на гру у Кропивницькому була зроблена дуже солідна ставка – 850 тисяч на позицію тотал більше 2,5, у якій саме валюті джерело не уточнює. Тобто, що в матчі буде забито три або більше голів.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745547 вiд 2026-04-11 11:15:21sk № 1745546 вiд 2026-04-11 10:36:13 хуйло та пізділо топлять за угорську жабу тому, що вона руйнує, ослаблює Європу. у кацапів ще додаткові інтереси. Штати та хуйлостан фактично союзники.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745546 вiд 2026-04-11 10:36:13мадьярщинаsk№ 1745539просто цікаво, яким «медом» там намазано?венс приїжджає. трамп два рази строчить у свій хуй-ітер що віддасть орбану все що той захоче, тільки проголосуйте за того підараса…і при тому що сі, пару років назад, коли приїжджав в європу був в трьох країнах: франція-сербія-угорщинанагадаю що орбан також літав хуйло-сі у свій час. тобто спочатку приїхав до нас, а потім тихенько до хуйла з сітипу пісділівець ахуйєний
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745545 вiд 2026-04-11 10:11:52футбол (збірні)італійці тимчасового тренера призначили-------На посаді головного тренера збірної Італії Бальдіні замінив Дженнаро Гаттузо, який подав у відставку тиждень тому після того, як не вивів команду на чемпіонат світу 2026 року.-------до речі. хансі фліка ж «вигнали» із збірної німеччини. хуйєваті результати були. буквально один відбірковий цикл був… хз як барса прийняла рішення його взяти…можливо пам'ятали як він з баварією їх обіграв 8-2…тренерська «доля» взагалі нічим не міряєтся… то зідан без досвіду бере реал посеред сезону - і три рази лч підряд виграєто дудусь раньєрі, ніколи нічого не вигрававший, бере з лечестером прем'єр-лігу…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745544 вiд 2026-04-11 09:55:59артеміс-2повернулись. нічого цікавогоначе ще буде «тренувальна» артеміс-3, і вже артеміс-4 з висадкою на місяцьграфік такий щоб зробити це швидше за китайців…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745543 вiд 2026-04-11 09:34:00до речі, там вже купа мемів в і-нетівийшла меланія з офіційною заявою: епштейна не бачила, не знаю і взагалі «рєбята, я нє в курсє» …хтось правильно сказав, ви сидите вдома, заходить ваша дружина і каже: - я не спала з моїм вчителем йоги- для чого ти мені це кажешь, я ж тебе про це не питав? :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745542 вiд 2026-04-11 09:31:58Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1745541як у нас раніше перед виборами про когось розказували що він «крєпкій хазяйствіннік», так рижий клоун - «крєпкій забудовник»все життя все что будува нативав «трамп чогос-то там»або франшизу продававпригадалось що він навіть у батумі мав бізнес. будував трамп-чогось-там…навіть коридор з азербайджану на нахічевань, і то назвали трамп-***він не писав в своєму хуй-ітері - давайте ормузську протоку назвемо іменем трампа і вона «сама відкриєтсья»?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745541 вiд 2026-04-11 09:09:29Тим часом:https://ua.korrespondent.net/world/4870034-tramp-zbyraietsia-zbuduvaty-triumfalnu-arkuтак а що - у старої жопи вже є тріумфи, що вона арку будувати збирається?
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745540 вiд 2026-04-11 01:14:37Trump, when asked if the US has a back-up plan in case talks fail, and Iran keeps Hormuz closed: “You don’t need a back up plan” … Всьо ідьот по плану Уявляю скільки бекап планів потрібно мати Ізраїлю, маючи такого союзника під час війни
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745539 вiд 2026-04-11 01:10:57Трамп знову написав що якщо мудрий угорський народ проголосує за обрана, Трамп їм подарує канхфєтку тузік Тобто економічні гаразди… Нагадує яника і хуйла що підкидував ярди
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745538 вiд 2026-04-11 01:08:41Футбол Real Madrid before Mbappé returned: ✅ 2-1 vs Celta ✅ 3-0 vs Manchester City ✅ 4-1 vs Elche ✅ 2-1 vs Manchester City ✅ 3-2 vs Atlético Madrid • Real Madrid after Mbappé returned: ❌ 2-1 vs Mallorca ❌ 2-1 vs Bayern Munich ❌ 1-1 vs Girona
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745537 вiд 2026-04-11 00:08:43Voxa№ 1745532А хіба когось змушують? Є люди, які працюють вночі, на свята тощо. Всі мають самі обирати, нє? Мій тато працював в три зміни по черзі, а моя бабця працювала два через два по 12 годин. Кожен відпочиває, коли може, і все. Або шукає роботу, що пасує способу життя.
sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745536 вiд 2026-04-10 23:53:26https://x.com/tekkersfoot/status/2042699962362777653?s=20 Гол жирони луніну Дуже схоже як Баварія забила