🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1363.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696532 вiд 2024-07-15 01:20:13

LAZY
№ 1696531

Ага, треба було грати до чергового забитого шарового англійцями. Хуй. Пролізли до фіналу по легкій сітці, хай радіють і тому.
Як сказав Головко чи хтось інший в стідії ігого - якби ці англійці зійшлися би з іспанцями в 1/8 чи 1/4, то пізда їм була б.
Так що хай букайоки з Південими Воротами трохи подумають (ну вірніше останній, бо першому і думати то нема чим). Кейна трохи шкода, так. Талановитий і розумний, так само і Белінгем. Але другий трохи молодший, у нього все попереду. А сцаки з тонями всякими хай нахуй ідуть

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696531 вiд 2024-07-15 01:12:49

Якого хуя пєдріла-жабоєд не додав +2 хвилини, коли там валялись дохуя. Хуєсос їбучий.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696530 вiд 2024-07-15 01:04:08

Vichny
№ 1696526
бо там колись було дешево і «тєпло». тепер вже ніде не дешево (хоча там досі найдешевше через кацапідарів, бо поруч з ними жити можуть лише такі самі їблани), тай пекло влітку там ще те. але то вже кацапік до кацапіка тягнеться. причому там сов'яче гєтто, всє люді-братья рускаізичниє.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696529 вiд 2024-07-15 01:03:26

Такий славний крутий ігрочіла, та без ніхуя. Жорстока доля.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696528 вiд 2024-07-15 01:02:43

Гарік, ну як так. Коли вже хоча б щось :(

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696527 вiд 2024-07-15 01:02:26

photo-2024-07-15-01-01-30

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696526 вiд 2024-07-15 00:56:00

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1696524

Та ціни Райана вони різні, з різних місць і до різних місць. Пам'ятаю, як з Мюнхена в Мадрид за 9 євро літав, ну і з Дортмунда до Жирони щось так само наче. А з британських аеропортів там ще Ізіджет підключається, до багатьох точок Іспанії, але ж Бенідорм %) А от чому кацапи саме до Аліканте пруться, ну і ще як шановний VVV зазначив Торев'єху якусь - то хз. Може якась кацапня мафіозно дружна з іспанською там нерухомості намутила і тепер затягує сваїх

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696525 вiд 2024-07-15 00:48:26

Я б мабуть Саутгейта б ще на один цикл залишив :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696524 вiд 2024-07-15 00:48:14

Vichny
№ 1696519
Рінейр в Аліканте чуть не безкоштовно літає. Може тому?
Дешиво і зручно добираться

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696523 вiд 2024-07-15 00:44:14

в Бенідромі був проїздом двічі, помню шо там якийсь піздуватий автовокзал, суційльний сірий бетон. Ми ще вчасно не вийшли, прийшлось з трасси назад повертатись.
Не знаю як в Аліканте, він здався більшим, але і там кацапів повно :(

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696522 вiд 2024-07-15 00:38:08

Може Саутгейта нарешті попруть. Другий поспіль фінал вже не кул. Тепер наголос зроблять, що програний.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696521 вiд 2024-07-15 00:31:59

Vichny
№ 1696519
типу так. ну ще Торрев'єха - гетто єбуче.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696520 вiд 2024-07-15 00:31:12

Nycolas
№ 1696515
найбільш дорога вона тому, що майже всі гравці в АПЛ грають, а вона перегріта за цінниками. це типу, як сказати, що ота хуйня футбольна саудівська входить в топ п'ять найдорожчих чемпіонатів у світі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696519 вiд 2024-07-15 00:29:51

VVV
№ 1696518

От реально цікаво, треба буде почитати. Іспанія велика, але чомусь гадюшник для бртанців зробили в Бенідормі. Ну і ще Ібіца, звісно.
А для кацапів наче Аліканте саме таке популярне, якщо не помиляюсь

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696518 вiд 2024-07-15 00:27:30

Vichny
№ 1696516
та хйз, я не по казино. але там гадюшник як треба.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696517 вiд 2024-07-15 00:27:28

olma
№ 1696514

І? Така сама історія у кожної більш-менш заможної людини, якій треба регулярно носити піджаки

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696516 вiд 2024-07-15 00:26:10

VVV
№ 1696511

Та пересічним англікам із Сассексу поїбать на ті казино (а це унікально для Іспанії? Казино тільки там? Бо я хз, не цікавлюсь), ну а бляді - вони всюди, на любих курортах, та і не курортах

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696515 вiд 2024-07-15 00:26:07

LAZY
№ 1696510 вiд 2024-07-15 00:23:05

Сама «дорога збірна» з тренером-саутгейтом на прізвисько Сцкинун)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696514 вiд 2024-07-15 00:24:58

Vichny
№ 1696505
----
Річ не в грошах і заможності. Просто сам король і його кравець знаються на цій темі. і найкращі експерти класичної чоловічої моди, показують іспанського короля як приклад як треба вдягатися, як треба підбирати ширину і довжину рукава або халоші штанів. Які повинні бути борти у піджака тощо.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696513 вiд 2024-07-15 00:23:53

До речі, а яка історія назви того Бенідорма? Назва ж ніхуя не іспанська, я коли вперше почув, то подумав шо то Нідерланди, Німеччина чи Австрія

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696512 вiд 2024-07-15 00:23:38

Звук пропав і по російськи прозвучало … «…американцы шиши …» та пішла реклама.
Всьо проапало 2,0 .

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696511 вiд 2024-07-15 00:23:23

Vichny
№ 1696509
бо там казино і бляді.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696510 вiд 2024-07-15 00:23:05

Мда, Англію просто з людської точки зору шкода. Головне посміховисько усіх турнірів… Ну нічого, я все ж таки колись дочекаюсь їхнього тріумфу у моєму житті, блядь.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696509 вiд 2024-07-15 00:22:29

VVV
№ 1696508

Бенідорм - то взагалі якась аномалія в Іспанії англійська, там їх як мух. Хоча в Іспанії же місць піздулєшних дохуя.
Напевно тому що в Бенідормі все під англійців заточено, всьо на панятнам язикє і все таке

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696508 вiд 2024-07-15 00:20:52

Vichny
№ 1696504
в Бенідормі пару разів бачив, коли їздив. налигані до всерачки. я таких синіх навіть німців не бачив.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696507 вiд 2024-07-15 00:20:39

PEPSI (Merkury)
№ 1696506

Ну не про корасон же їм співати ггг

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696506 вiд 2024-07-15 00:18:59

Іспанія співає ві а зе чемпіон: -]]]

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696505 вiд 2024-07-15 00:18:09

olma
№ 1696502

Ото теж мені біном Ньоютона.
Ти уявляєш собі скільки коштує пошив того костюму і які можливості у короля?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696504 вiд 2024-07-15 00:16:48

VVV
№ 1696501

Та тому що вони такі
Ти, напевно мало стикався з британським робочим класом

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696503 вiд 2024-07-15 00:12:06

Судді сьогодні не напартачили. І за те спасибі!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696502 вiд 2024-07-15 00:10:17

Король Іспанії Феліпе VI, до речі, зверніть увагу - ' сучасною іконою стиля в одязі. Костюми, піджаки, штани - все пошито ідеально!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696501 вiд 2024-07-15 00:07:50

Vichny
№ 1696499
а нахуя?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696500 вiд 2024-07-15 00:06:27

Кукурелья на дві голови нижче пересічного англіка, а у футбольному плані на голову вище. Може і це дозволяє йому бути таким працездатним протягом цілого матчу. Красава.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696499 вiд 2024-07-15 00:06:25

Ох сьогодні і п'яних розборок буде по всій Англії…

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696498 вiд 2024-07-15 00:03:40

VVV
№ 1696477

Рідкісна, унікальна бидлота

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696497 вiд 2024-07-15 00:02:55

Carlos Alcaraz
@carlosalcaraz
Habrá que celebrar, no?

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696496 вiд 2024-07-15 00:01:53

Хуй а не it's coming home

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696495 вiд 2024-07-15 00:00:10

Біля Новоросійська велика пожежа.
--------------------------
Начало пожара приходится на территории заповедника «Cухая щель», между Анапой и Абрау-Дюрсо.
----------------------------
«Сухую щель» тепер зволожують пожежники…51 гектар.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696494 вiд 2024-07-14 23:59:20

Фабіан Руіс топ. найбільш по-футбольному розумний гравець на турнірі.
Белінгем не заслу6овує на ЗМ. я б Родрі дав чи Вінісіусу (хоча він мене і бісить).

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696493 вiд 2024-07-14 23:59:14

футбол гра, в яку грають 22 футболісти, а виграють завжди іспанці (с)
іспанцям респект за те що коли виграють, не починають «вмирати» і з судомами. навіть виграючи, пробують йти вперед і створювати небезпеку…
а кукурелья, хоч і «провалився» коли пішов на ризик, почав перехоплювати м'яч і «провалив» свій фланг…
але ж бля. захисник підключився в таку швидку атаку вже на 85 хвилині і видав а-хуй-єнний пас…
ну мовчу вже виніс м'яча з лінії на останній хвилині
олмо- молодець…
от дійсно. чувак - вихованець школи барси. як його загреб до себе забрав в юніорстві? :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.