Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696532 вiд 2024-07-15 01:20:13LAZY № 1696531 Ага, треба було грати до чергового забитого шарового англійцями. Хуй. Пролізли до фіналу по легкій сітці, хай радіють і тому. Як сказав Головко чи хтось інший в стідії ігого - якби ці англійці зійшлися би з іспанцями в 1/8 чи 1/4, то пізда їм була б. Так що хай букайоки з Південими Воротами трохи подумають (ну вірніше останній, бо першому і думати то нема чим). Кейна трохи шкода, так. Талановитий і розумний, так само і Белінгем. Але другий трохи молодший, у нього все попереду. А сцаки з тонями всякими хай нахуй ідуть
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696531 вiд 2024-07-15 01:12:49Якого хуя пєдріла-жабоєд не додав +2 хвилини, коли там валялись дохуя. Хуєсос їбучий.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696530 вiд 2024-07-15 01:04:08Vichny № 1696526 бо там колись було дешево і «тєпло». тепер вже ніде не дешево (хоча там досі найдешевше через кацапідарів, бо поруч з ними жити можуть лише такі самі їблани), тай пекло влітку там ще те. але то вже кацапік до кацапіка тягнеться. причому там сов'яче гєтто, всє люді-братья рускаізичниє.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696529 вiд 2024-07-15 01:03:26Такий славний крутий ігрочіла, та без ніхуя. Жорстока доля.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696528 вiд 2024-07-15 01:02:43Гарік, ну як так. Коли вже хоча б щось :(
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696527 вiд 2024-07-15 01:02:26
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696526 вiд 2024-07-15 00:56:00Voxa (м. Запоріжжя) № 1696524 Та ціни Райана вони різні, з різних місць і до різних місць. Пам'ятаю, як з Мюнхена в Мадрид за 9 євро літав, ну і з Дортмунда до Жирони щось так само наче. А з британських аеропортів там ще Ізіджет підключається, до багатьох точок Іспанії, але ж Бенідорм %) А от чому кацапи саме до Аліканте пруться, ну і ще як шановний VVV зазначив Торев'єху якусь - то хз. Може якась кацапня мафіозно дружна з іспанською там нерухомості намутила і тепер затягує сваїх
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696525 вiд 2024-07-15 00:48:26Я б мабуть Саутгейта б ще на один цикл залишив :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696524 вiд 2024-07-15 00:48:14Vichny № 1696519 Рінейр в Аліканте чуть не безкоштовно літає. Може тому? Дешиво і зручно добираться
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696523 вiд 2024-07-15 00:44:14в Бенідромі був проїздом двічі, помню шо там якийсь піздуватий автовокзал, суційльний сірий бетон. Ми ще вчасно не вийшли, прийшлось з трасси назад повертатись. Не знаю як в Аліканте, він здався більшим, але і там кацапів повно :(
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696522 вiд 2024-07-15 00:38:08Може Саутгейта нарешті попруть. Другий поспіль фінал вже не кул. Тепер наголос зроблять, що програний.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696521 вiд 2024-07-15 00:31:59Vichny № 1696519 типу так. ну ще Торрев'єха - гетто єбуче.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696520 вiд 2024-07-15 00:31:12Nycolas № 1696515 найбільш дорога вона тому, що майже всі гравці в АПЛ грають, а вона перегріта за цінниками. це типу, як сказати, що ота хуйня футбольна саудівська входить в топ п'ять найдорожчих чемпіонатів у світі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696519 вiд 2024-07-15 00:29:51 VVV № 1696518 От реально цікаво, треба буде почитати. Іспанія велика, але чомусь гадюшник для бртанців зробили в Бенідормі. Ну і ще Ібіца, звісно. А для кацапів наче Аліканте саме таке популярне, якщо не помиляюсь
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696518 вiд 2024-07-15 00:27:30Vichny № 1696516 та хйз, я не по казино. але там гадюшник як треба.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696517 вiд 2024-07-15 00:27:28olma № 1696514 І? Така сама історія у кожної більш-менш заможної людини, якій треба регулярно носити піджаки
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696516 вiд 2024-07-15 00:26:10VVV № 1696511 Та пересічним англікам із Сассексу поїбать на ті казино (а це унікально для Іспанії? Казино тільки там? Бо я хз, не цікавлюсь), ну а бляді - вони всюди, на любих курортах, та і не курортах
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696515 вiд 2024-07-15 00:26:07LAZY № 1696510 вiд 2024-07-15 00:23:05 Сама «дорога збірна» з тренером-саутгейтом на прізвисько Сцкинун)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696514 вiд 2024-07-15 00:24:58Vichny № 1696505 ---- Річ не в грошах і заможності. Просто сам король і його кравець знаються на цій темі. і найкращі експерти класичної чоловічої моди, показують іспанського короля як приклад як треба вдягатися, як треба підбирати ширину і довжину рукава або халоші штанів. Які повинні бути борти у піджака тощо.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696513 вiд 2024-07-15 00:23:53До речі, а яка історія назви того Бенідорма? Назва ж ніхуя не іспанська, я коли вперше почув, то подумав шо то Нідерланди, Німеччина чи Австрія
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696512 вiд 2024-07-15 00:23:38Звук пропав і по російськи прозвучало … «…американцы шиши …» та пішла реклама. Всьо проапало 2,0 .
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696511 вiд 2024-07-15 00:23:23Vichny № 1696509 бо там казино і бляді.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696510 вiд 2024-07-15 00:23:05Мда, Англію просто з людської точки зору шкода. Головне посміховисько усіх турнірів… Ну нічого, я все ж таки колись дочекаюсь їхнього тріумфу у моєму житті, блядь.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696509 вiд 2024-07-15 00:22:29VVV № 1696508 Бенідорм - то взагалі якась аномалія в Іспанії англійська, там їх як мух. Хоча в Іспанії же місць піздулєшних дохуя. Напевно тому що в Бенідормі все під англійців заточено, всьо на панятнам язикє і все таке
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696508 вiд 2024-07-15 00:20:52Vichny № 1696504 в Бенідормі пару разів бачив, коли їздив. налигані до всерачки. я таких синіх навіть німців не бачив.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696507 вiд 2024-07-15 00:20:39 PEPSI (Merkury) № 1696506 Ну не про корасон же їм співати ггг
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696506 вiд 2024-07-15 00:18:59Іспанія співає ві а зе чемпіон: -]]]
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696505 вiд 2024-07-15 00:18:09olma № 1696502 Ото теж мені біном Ньоютона. Ти уявляєш собі скільки коштує пошив того костюму і які можливості у короля?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696504 вiд 2024-07-15 00:16:48VVV № 1696501 Та тому що вони такі Ти, напевно мало стикався з британським робочим класом
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696503 вiд 2024-07-15 00:12:06Судді сьогодні не напартачили. І за те спасибі!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696502 вiд 2024-07-15 00:10:17Король Іспанії Феліпе VI, до речі, зверніть увагу - ' сучасною іконою стиля в одязі. Костюми, піджаки, штани - все пошито ідеально!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696501 вiд 2024-07-15 00:07:50Vichny № 1696499 а нахуя?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696500 вiд 2024-07-15 00:06:27Кукурелья на дві голови нижче пересічного англіка, а у футбольному плані на голову вище. Може і це дозволяє йому бути таким працездатним протягом цілого матчу. Красава.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696499 вiд 2024-07-15 00:06:25Ох сьогодні і п'яних розборок буде по всій Англії…
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696498 вiд 2024-07-15 00:03:40VVV № 1696477 Рідкісна, унікальна бидлота
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696497 вiд 2024-07-15 00:02:55Carlos Alcaraz @carlosalcaraz Habrá que celebrar, no?
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696496 вiд 2024-07-15 00:01:53Хуй а не it's coming home
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696495 вiд 2024-07-15 00:00:10 Біля Новоросійська велика пожежа. -------------------------- Начало пожара приходится на территории заповедника «Cухая щель», между Анапой и Абрау-Дюрсо. ---------------------------- «Сухую щель» тепер зволожують пожежники…51 гектар.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696494 вiд 2024-07-14 23:59:20Фабіан Руіс топ. найбільш по-футбольному розумний гравець на турнірі. Белінгем не заслу6овує на ЗМ. я б Родрі дав чи Вінісіусу (хоча він мене і бісить).
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696493 вiд 2024-07-14 23:59:14футбол гра, в яку грають 22 футболісти, а виграють завжди іспанці (с) іспанцям респект за те що коли виграють, не починають «вмирати» і з судомами. навіть виграючи, пробують йти вперед і створювати небезпеку… а кукурелья, хоч і «провалився» коли пішов на ризик, почав перехоплювати м'яч і «провалив» свій фланг… але ж бля. захисник підключився в таку швидку атаку вже на 85 хвилині і видав а-хуй-єнний пас… ну мовчу вже виніс м'яча з лінії на останній хвилині олмо- молодець… от дійсно. чувак - вихованець школи барси. як його загреб до себе забрав в юніорстві? :)