🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1365.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696452 вiд 2024-07-14 23:11:33

англія ж всі матчі плей-офф перша пропускала…
во прикол буде якщо і у фіналі такий «трюк» зроблять :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696451 вiд 2024-07-14 23:09:00

Іспанії рано чи піздно прийдеться піднімати темп. Якщо звичайно не хтять бити пенальті.
--------------------------------
Вже підняли достатньо чи треба ще піднімати ще вище?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696450 вiд 2024-07-14 23:07:45

У. Гімно закінчилося. Ямал видав супер пас.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696449 вiд 2024-07-14 23:07:33

і тут ямаль асист записав…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696448 вiд 2024-07-14 23:07:18

Непонятно, куда делся правый защитник англов..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696447 вiд 2024-07-14 23:07:17

ахуєнний гол
тепер англійці забігають.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696446 вiд 2024-07-14 23:07:01

Ямаль красунчик

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696445 вiд 2024-07-14 23:03:29

Нашла коса на улей…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696444 вiд 2024-07-14 23:03:08

Униле гімно

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696443 вiд 2024-07-14 22:56:59

Якесь униле гівно ці ваші перехвалені іспанці з англійцями. Краще б вже Грузія-Хорватія було б їй-бо.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696442 вiд 2024-07-14 22:52:33

Nycolas
№ 1696435

Який ще в сраку гепард.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696441 вiд 2024-07-14 22:51:44

англійці молодці. дуже класно і самовіддано у захисті. за малюнком гри це щось типу Ман Сіті - Бормут, але далеко не факт, що іспанці зможуть дотиснути. Стандарти, поодинокі контратаки, втрата концентрації іспанськими захисниками у намаганні зберігти м'яч - будь що може спрацювати на користь англійців.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696440 вiд 2024-07-14 22:51:37

хмммм… ударів в створ - нуль…
якщо не рахувати фодена в кінці (і то він тягнувся. без небезпеки) …
поки що, дійсно, по «методичкам» англії

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696439 вiд 2024-07-14 22:49:02

Нарешті перший реальний удар у площину воріт. Фоден. У Iспанії поки нагод й не було.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696438 вiд 2024-07-14 22:41:00

Іспанії рано чи піздно прийдеться піднімати темп. Якщо звичайно не хтять бити пенальті.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696437 вiд 2024-07-14 22:32:52

Nycolas
№ 1696435
Сьогодні це виправдано

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696436 вiд 2024-07-14 22:32:15

Але Саутгейт таки розуміється на футболі. Максимально просто, інтенсивно.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696435 вiд 2024-07-14 22:31:23

Англія - досить не погано)
Гімновозило від Саутгейта - і це три лева-гепард (

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696434 вiд 2024-07-14 22:26:43

неприємно спостерігати за тим, як англійці тягнуть час з 15 хвилини. але потім запхають і будуть ще більше гівновозити. вони вміють тепрпіти

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696433 вiд 2024-07-14 22:23:51

половина першого тайму
іспанія атакує весь час лівим флангом, ямаль - відпочиває…
кукурелью можна додавити, коли англія м'яч буде контролювати… а поки сам кукурелья бігає вперед більше ніж сака :)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696432 вiд 2024-07-14 22:19:16

Англія поки досить непогано

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696431 вiд 2024-07-14 22:09:38

DonAlonzo
№ 1696429

Да, фсьо харашо. Кґебе платить пенсію. Дякую, шо спитав.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696430 вiд 2024-07-14 21:57:01

sk
І вони вдвох таки кукурелью додавлять.
Може навіть гол забьють з кукурелиного флангу.
Але це не стане вирішальним моментом.

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696429 вiд 2024-07-14 21:50:39

yagshamash
№ 1696418

Шо такоє? В кгб не вистачило грошей? Санкції таки працюють?
Сподіваюсь ти хоч отримав непогане «вихадноє пасобіє». Живий…))

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696428 вiд 2024-07-14 21:49:36

OlegSh
№ 1696425 вiд 2024-07-14 21:38:55

Ну точніше Саутгейт - два фінали ЧЄ, всі інші тренери - один виграний фінал ЧМ. По кількості виграних матчів навряд чи вже перевершив, але точно дуже близько до того що всі інші зробили більше ніж за 10.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696427 вiд 2024-07-14 21:43:30

Мій прогноз
Іспанія-Англія 2:1

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696426 вiд 2024-07-14 21:41:47

тут офіційні склади показали
англія 3-4-3. цікаво… сака і фоден вдвох будуть «давити» на кукурелью…

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696425 вiд 2024-07-14 21:38:55

Кажуть за Саутґейта після 1966 Англія виграла більше плейоффів ніж за інших тренерів разом.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696424 вiд 2024-07-14 21:16:16

Але там було багато іншої хуйні. Колись напишу про це.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696423 вiд 2024-07-14 21:11:58

Не в кацапській службі - це поза кацапською службою.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696422 вiд 2024-07-14 21:06:15

Мене не їбе, як зараз. Раніше, коли я там був (на Євроньюз) не було такого. Це пиздьож. Принаймні, не в кацапській службі. Там до повномасштабної могли деякі журналісти написати якусь хуйню, яка потім оскаржувалася. Але мені це зараз глибоко пох.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696421 вiд 2024-07-14 20:54:56

Euronews, Reuters, і можливо AFP це прокацапські агенції. Свого часу тягнули в ефір усю русняву пропаганду і нарративи. Як зараз, не знаю, давно їх не слухав

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696420 вiд 2024-07-14 20:53:09

Voxa Та, херня. Все окей у мене.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696419 вiд 2024-07-14 20:33:17

yagshamash
№ 1696418
тоді вибач, жарт невдалий

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696418 вiд 2024-07-14 20:32:43

Voxa, вже ні, не працюю із квітня.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696417 вiд 2024-07-14 20:26:00

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1696408
починається.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696416 вiд 2024-07-14 20:19:04

yagshamash
№ 1696414
хм, кетчуп.
а два трупи серед глядачів?
ти точно в компанії шо новини робе працюєш? :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696415 вiд 2024-07-14 20:15:12

Да-да.. киевляне внезапно пожелтели (с) савецкий спорт..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696414 вiд 2024-07-14 20:12:18

Voxa, а там видно, що не кетчупом замазав? Я не дивився відео.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696413 вiд 2024-07-14 20:07:02

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1696412 вiд 2024-07-14 19:55:55

Valeriy
№ 1696407
як кажуть - +1

до речі, синьо-жовта форма ж вже була. 92р
--------------------------------------------
По пам "яті - в 1991 … ще при Союзі.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.