Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696332 вiд 2024-07-13 13:27:06Voxa (м. Запоріжжя) № 1696331 вiд 2024-07-13 12:53:21 Там все складно, хтось отговорює, хтось навпаки
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696331 вiд 2024-07-13 12:53:21Enot № 1696329 так вона шо, взнала? приєдналась? :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696330 вiд 2024-07-13 12:49:30рахунки за опалення влітку, це тіпа, на підтримання мережі в робочому стані. Як за воду - кубометри і доставка. Ото шо доставка це на «підтримку штанів» :) З одного боку дурня, комерційне підприємство повинно сомостійно вирішувати власні фінансові справи, ЖКХ це незрозуміла і втаємничена жопа, в мутноті якої усі причасні, крім споживача, вирішують свої питання. А з іншого логіка розбивки і на неопалювальний сезон теж є …
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696329 вiд 2024-07-13 12:37:15То всьо хуйня. Безугла зареєструвалася в хуїттері і спитала що таке #хтивийпонеділок. Оце піздець.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696328 вiд 2024-07-13 11:47:51Тим часом, Фуйло повернуло підвідомчих йому кацапів у 1984 рік:-------------------"Уперше за 40 років телеканали Росії не показуватимуть Олімпіаду. Жоден з телеканалів або стрімінгових сервісів у Росії не придбав права на трансляцію Олімпійських ігор у Парижі, пише sports. ru.…Додамо, що востаннє Олімпійські ігри в Росії не показували на телебаченні 40 років тому - коли СРСР бойкотував ігри 1984 року в Лос-Анджелесі ".
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696327 вiд 2024-07-13 10:44:53На балконі східної сторони стояла пляшка з водою для поливу квітів, з 6 до 10.30 так нагрілася вода - можна голову помити льогко. Ну на південному балконі поставив на парапет пательню, через годину можна спокійно яєшню на салі смажити.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696326 вiд 2024-07-13 10:39:48Тримаймося, шановні отці, і донатимо на ЗСУ по можливості.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696325 вiд 2024-07-13 10:38:08КДМА вислало всім ЖЕКам команду повідключати у жековських домах сходинні клітини, фойє, щоб економити електроенергію. А у великих будинках часто підєднані деякі провайдери інтернету, або магнітні замки і система відеоспостереження, все повиключали. Написали бомагу в ЖЕК - сказав ЖЕК, що виявляється на це спільне освітлення і всі ці прибори нема окремого лічильника, щоб можна було розкидати потрачені кіловати на всіх мешканців оного опідїзду! і тому ЖЕКу йдеться про економію грошей. В резульаті відсутності світла в фойє, торік був випадок, виводили вигулювали старфордшира з ліфта, а десь там в темноті також гуляли з мопсом. Короче собаки одне одного злякалися - 3.14зда мопсу. Перекусив шию біласі на раз. З того часу почали вдягати намордник. Але якщо було б світло на вході, можливо хазяїн на повідку втримав би свого бойового пса.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696324 вiд 2024-07-13 10:19:10Batyj № 1696322 ---- Нам теж виставляють рахунки на опалення. Зараз така мода розкидувати опалення на весь рік, як це роблять в Німеччині наприклад для того щоб розвантажити пікові місяці оплати за опалення. але у нас це не системно і без пояснення робиться. Приносять бумажну платіжки за комунальні і там треба пройти курси спеціальні, щоб навчитися розуміти, що в кожній цифра в кожній клітині платіжки означає.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696323 вiд 2024-07-13 09:39:19olma № 1696321 вiд 2024-07-13 08:28:19 Дуже довга зарядка. Це не для наших білих зон по 2-3години
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696322 вiд 2024-07-13 08:51:18Гы, июль, жара, 2 месяца не было горячей воды.. коевоблэнерго выставило счет за отопление 348 грн с копейками..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696321 вiд 2024-07-13 08:28:19https://techno.nv.ua/ukr/gadgets/naykrashchi-zaryadni-stanciji-do-30-tis-grn-50425491.html Чергові бренди зарядний станцій
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696320 вiд 2024-07-13 08:12:01Высший суд в Подгорице вынес оправдательный приговор фигурантам дела о подготовке государственного переворота во время парламентских выборов в октябре 2016 года. Об этом сообщает издание Vijesti.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696319 вiд 2024-07-13 07:27:44Vichny № 1696317 для тaких як ти мoжнa i 10,000 пooбiцяти в 2028 :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696318 вiд 2024-07-13 02:42:09А обслуговуватиме, а ховатиме від кацапні?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696317 вiд 2024-07-13 02:41:50Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1696315 Так так, 1000 літаків! А хто на них літатиме, ти?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696316 вiд 2024-07-13 02:00:48DonAlonzo № 1696314 тa який вiн гeбiст… :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696315 вiд 2024-07-13 01:59:51 Наприклад, Бельгія задекларувала 30 літаків, і це є в нашій безпековій угоді з Бельгією. Але вона каже, що ці 30 літаків будуть поставлені до кінця 2028 року, що очевидно є неприйнятним для нас "– сказав Жовква. бля, мoгли пooбiцяти i 1000 лiтaкiв… дo 2028 щe дoжити трeбa…
DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696314 вiд 2024-07-13 01:14:34Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1696313 То мабуть методички кгб чи євроньюса. Він же ш шпійон, мусить казати строго по методичкам Зі, за те шо Сербія продає снаряди нам через треті руки - називались сша і ще хтось - були статті навіть у нашій пресі. Ну і агенти знають про шо кажуть, походу він таки знову спалився
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696313 вiд 2024-07-13 00:47:28yagshamash № 1696306 aгa, пaтрioтичний сeрб пeрeплутaв прaпoри Сeрбiї i Мoрдoру? ти сaм вiриш в цю дурницю? :)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696312 вiд 2024-07-13 00:46:34LAZY № 1696310 Цікаво за скільки бариги квиточки на фінал чє перепродають… А в тенісі багато гламуру. Особливо на вім-ні
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696311 вiд 2024-07-13 00:30:39President Biden @POTUS Russia will not prevail. Ukraine will prevail. https://x.com/POTUS/status/1811732239752843444 … Повертаючись до реалій… але йібошити далеко за порєбрик, не можна… ескалаційя…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696310 вiд 2024-07-13 00:30:11sk (Samsung galaxy) № 1696309 Особисто для мене і без війни білєтік на тенніс за 10к баксів - це також паралельний світ.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696309 вiд 2024-07-13 00:26:15Joe Pompliano @JoePompliano The get-in price for Sunday's Wimbledon final between Novak Djokovic and Carlos Alcaraz is currently $10,600. That makes it the most expensive get-in price ever recorded for a sporting event on @TickPick . Insanity … Це все, звичайно, в паралельному світі для нас. Як і фінал чє
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696308 вiд 2024-07-12 23:26:53Vichny № 1696307 Так ясно, що так. Але хай скажуть усі ці підараси, включно з Надалем і керівництвом обох професійних тенісних асоціяцій. Але ж вони запровадили санкції проти Вімблдону з подачі Рафи і Роджера за недопущення кацапів два роки тому. То чому винен саме Джокович, а не керівництво ITF та WTA? Ясно, що цей міг би підняти голос якось. Але не всі - герої. Бо там у нього народ - його фани - ще такий.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696307 вiд 2024-07-12 23:14:35 yagshamash № 1696306 Ой, та ладно. Все оце сюсі-пусі «ми за мір». Хай відкрито скаже хоч рах шо путін-хуйло, кацапія-фашисти і загарбники. Але ж ніхуя. Так шо хай пездує в сторону врби разом зі всіма совїм српськими братами і корєшами
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696306 вiд 2024-07-12 22:55:42Vichny № 1696304 Комон, старий. Я знаю, про що пишу. На фотці з кацапами в Австралії був його батько (а не він з батьком). Батько сплутав прапор. Все це була кацапська підстава. Про снаряди перевір, якщо маєш нагоду. Вони, звісно, не афішують це, але це - правда.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696305 вiд 2024-07-12 22:51:39DonAlonzo № 1696300 Fuck, yeah!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696304 вiд 2024-07-12 22:47:06yagshamash № 1696302 Хіба? були в інеті фотки де він зі своїм папашкою лупився в дьосна з српськими педерами - друзями кацапським ночних лолків, ну і кацапські прапори та лозунги про дружбу нерушиму там лунали. А про збройові заводи - ну хз, не маю такої інформації, але дуже сумніваюсь про «найбільший виробник снарядів у чеській ініціативі для України». Якби так було, то факфейсів вучєчя і вуліна (ще той кацапосос) давно би вже виїбли прямо на вулиці бородаті српські попи. Срба - на врбу, москалів - на ножі!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696303 вiд 2024-07-12 22:43:40sk (Samsung galaxy) Думаю, буде цікавий матч.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696302 вiд 2024-07-12 22:38:50Vichny № 1696299 За всієї поваги, він ніколи не був явним хуєсосом кацапським. Підтримав фонд Стаховського матеріяльно. А Сербія загалом - найбільший виробник снарядів у чеській ініціятиві для України. Заводи пиздячать ніч і день. За гроші, звісно.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696301 вiд 2024-07-12 22:33:19yagshamash № 1696297 Джокович постійно «кумарить» своїми «шоу» Проблеми з коліном, операція, милиці, вім-н під питанням… всі лікарі кажуть що статистика відновлення після операції що ноле переніс - 1.5 міс. Це до початку тренувань… а він 1 місяць+, і вже у фіналі Хоча, наше виховання вимагає поваги до «дідусів», тим більше «щьот», тобто поличка з кубками слемів, а-хуй-єнна… Все-таки думаю що на цей раз алькарас не витягне. Рік назад він якийсь космос показував всі 5 сетів, і ноле просто такого не очікував…
DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696300 вiд 2024-07-12 22:25:25Vichny № 1696299 От відразу видно шо людина розбирається в тенісі))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696299 вiд 2024-07-12 21:59:36«Ноле» - то србський підарас? Та пішов він нахуй, кацапосос сраний
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696298 вiд 2024-07-12 21:58:46Їбічєска сила, ото Вчинок так Вчинок!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696297 вiд 2024-07-12 21:58:39SK Теніс :) На нас чекає повторення торішнього фіналу Ноле-Карлітос. Захопливо! І це у той самий день, що спеки грають у фіналі ЧЕ. Може бути подвійний орґазм для еспанської нації. А може й інший сценарій. Ніхто не зна.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696296 вiд 2024-07-12 21:50:11Vichny Він, мабуть, підтримав кандидатуру Гливинського якось тоді як тренер Збірної. І Гливинський був найкращим пресовим секретарем Збірної. Справжній фахівець. Шкода, що він іде. Ріспект.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696295 вiд 2024-07-12 21:22:50Orest Dniprovskiy № 1696277 А який такий Вчинок зрбив Мракевич у 2010-му? Я щось від нього нічого крім гундосіння і скиглення не пам'ятаю
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696294 вiд 2024-07-12 20:32:09Щось у нього нічого немає про F16
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1696293 вiд 2024-07-12 19:34:14якщо вірити Bloomberg та Шарпу, то F16 це мара. https://t.me/Ol_Sharp/20005 чесно кажучи так і думав одразу, але ще маю надію що то туман війни.