🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1368.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696332 вiд 2024-07-13 13:27:06

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1696331 вiд 2024-07-13 12:53:21
Там все складно, хтось отговорює, хтось навпаки

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696331 вiд 2024-07-13 12:53:21

Enot
№ 1696329
так вона шо, взнала? приєдналась? :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696330 вiд 2024-07-13 12:49:30

рахунки за опалення влітку, це тіпа, на підтримання мережі в робочому стані.
Як за воду - кубометри і доставка. Ото шо доставка це на «підтримку штанів» :)
З одного боку дурня, комерційне підприємство повинно сомостійно вирішувати власні фінансові справи, ЖКХ це незрозуміла і втаємничена жопа, в мутноті якої усі причасні, крім споживача, вирішують свої питання. А з іншого логіка розбивки і на неопалювальний сезон теж є …

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696329 вiд 2024-07-13 12:37:15

То всьо хуйня.
Безугла зареєструвалася в хуїттері і спитала що таке #хтивийпонеділок.
Оце піздець.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696328 вiд 2024-07-13 11:47:51

Тим часом, Фуйло повернуло підвідомчих йому кацапів у 1984 рік:
-------------------
"Уперше за 40 років телеканали Росії не показуватимуть Олімпіаду. Жоден з телеканалів або стрімінгових сервісів у Росії не придбав права на трансляцію Олімпійських ігор у Парижі, пише sports. ru.

…Додамо, що востаннє Олімпійські ігри в Росії не показували на телебаченні 40 років тому - коли СРСР бойкотував ігри 1984 року в Лос-Анджелесі ".

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696327 вiд 2024-07-13 10:44:53

На балконі східної сторони стояла пляшка з водою для поливу квітів, з 6 до 10.30 так нагрілася вода - можна голову помити льогко.
Ну на південному балконі поставив на парапет пательню, через годину можна спокійно яєшню на салі смажити.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696326 вiд 2024-07-13 10:39:48

Тримаймося, шановні отці, і донатимо на ЗСУ по можливості.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696325 вiд 2024-07-13 10:38:08

КДМА вислало всім ЖЕКам команду повідключати у жековських домах сходинні клітини, фойє, щоб економити електроенергію. А у великих будинках часто підєднані деякі провайдери інтернету, або магнітні замки і система відеоспостереження, все повиключали. Написали бомагу в ЖЕК - сказав ЖЕК, що виявляється на це спільне освітлення і всі ці прибори нема окремого лічильника, щоб можна було розкидати потрачені кіловати на всіх мешканців оного опідїзду! і тому ЖЕКу йдеться про економію грошей.

В резульаті відсутності світла в фойє, торік був випадок, виводили вигулювали старфордшира з ліфта, а десь там в темноті також гуляли з мопсом. Короче собаки одне одного злякалися - 3.14зда мопсу. Перекусив шию біласі на раз. З того часу почали вдягати намордник. Але якщо було б світло на вході, можливо хазяїн на повідку втримав би свого бойового пса.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696324 вiд 2024-07-13 10:19:10

Batyj
№ 1696322
----
Нам теж виставляють рахунки на опалення. Зараз така мода розкидувати опалення на весь рік, як це роблять в Німеччині наприклад для того щоб розвантажити пікові місяці оплати за опалення. але у нас це не системно і без пояснення робиться.

Приносять бумажну платіжки за комунальні і там треба пройти курси спеціальні, щоб навчитися розуміти, що в кожній цифра в кожній клітині платіжки означає.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696323 вiд 2024-07-13 09:39:19

olma
№ 1696321 вiд 2024-07-13 08:28:19

Дуже довга зарядка. Це не для наших білих зон по 2-3години

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696322 вiд 2024-07-13 08:51:18

Гы, июль, жара, 2 месяца не было горячей воды.. коевоблэнерго выставило счет за отопление 348 грн с копейками..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696321 вiд 2024-07-13 08:28:19

https://techno.nv.ua/ukr/gadgets/naykrashchi-zaryadni-stanciji-do-30-tis-grn-50425491.html

Чергові бренди зарядний станцій

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696320 вiд 2024-07-13 08:12:01

Высший суд в Подгорице вынес оправдательный приговор фигурантам дела о подготовке государственного переворота во время парламентских выборов в октябре 2016 года. Об этом сообщает издание Vijesti.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696319 вiд 2024-07-13 07:27:44

Vichny
№ 1696317

для тaких як ти мoжнa i 10,000 пooбiцяти в 2028 :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696318 вiд 2024-07-13 02:42:09

А обслуговуватиме, а ховатиме від кацапні?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696317 вiд 2024-07-13 02:41:50

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1696315

Так так, 1000 літаків! А хто на них літатиме, ти?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696316 вiд 2024-07-13 02:00:48

DonAlonzo
№ 1696314

тa який вiн гeбiст… :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696315 вiд 2024-07-13 01:59:51

Наприклад, Бельгія задекларувала 30 літаків, і це є в нашій безпековій угоді з Бельгією. Але вона каже, що ці 30 літаків будуть поставлені до кінця 2028 року, що очевидно є неприйнятним для нас "– сказав Жовква.

бля, мoгли пooбiцяти i 1000 лiтaкiв… дo 2028 щe дoжити трeбa…

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696314 вiд 2024-07-13 01:14:34

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1696313

То мабуть методички кгб чи євроньюса. Він же ш шпійон, мусить казати строго по методичкам

Зі, за те шо Сербія продає снаряди нам через треті руки - називались сша і ще хтось - були статті навіть у нашій пресі. Ну і агенти знають про шо кажуть, походу він таки знову спалився

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696313 вiд 2024-07-13 00:47:28

yagshamash
№ 1696306

aгa, пaтрioтичний сeрб пeрeплутaв прaпoри Сeрбiї i Мoрдoру? ти сaм вiриш в цю дурницю? :)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696312 вiд 2024-07-13 00:46:34

LAZY
№ 1696310
Цікаво за скільки бариги квиточки на фінал чє перепродають…
А в тенісі багато гламуру. Особливо на вім-ні

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696311 вiд 2024-07-13 00:30:39

President Biden
@POTUS
Russia will not prevail.

Ukraine will prevail.
https://x.com/POTUS/status/1811732239752843444

Повертаючись до реалій… але йібошити далеко за порєбрик, не можна… ескалаційя…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696310 вiд 2024-07-13 00:30:11

sk (Samsung galaxy)
№ 1696309

Особисто для мене і без війни білєтік на тенніс за 10к баксів - це також паралельний світ.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696309 вiд 2024-07-13 00:26:15

Joe Pompliano
@JoePompliano
The get-in price for Sunday's Wimbledon final between Novak Djokovic and Carlos Alcaraz is currently $10,600.

That makes it the most expensive get-in price ever recorded for a sporting event on
@TickPick
.

Insanity

Це все, звичайно, в паралельному світі для нас. Як і фінал чє

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696308 вiд 2024-07-12 23:26:53

Vichny
№ 1696307

Так ясно, що так. Але хай скажуть усі ці підараси, включно з Надалем і керівництвом обох професійних тенісних асоціяцій. Але ж вони запровадили санкції проти Вімблдону з подачі Рафи і Роджера за недопущення кацапів два роки тому. То чому винен саме Джокович, а не керівництво ITF та WTA? Ясно, що цей міг би підняти голос якось. Але не всі - герої. Бо там у нього народ - його фани - ще такий.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696307 вiд 2024-07-12 23:14:35

yagshamash
№ 1696306

Ой, та ладно. Все оце сюсі-пусі «ми за мір». Хай відкрито скаже хоч рах шо путін-хуйло, кацапія-фашисти і загарбники. Але ж ніхуя. Так шо хай пездує в сторону врби разом зі всіма совїм српськими братами і корєшами

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696306 вiд 2024-07-12 22:55:42

Vichny
№ 1696304

Комон, старий. Я знаю, про що пишу. На фотці з кацапами в Австралії був його батько (а не він з батьком). Батько сплутав прапор. Все це була кацапська підстава. Про снаряди перевір, якщо маєш нагоду. Вони, звісно, не афішують це, але це - правда.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696305 вiд 2024-07-12 22:51:39

DonAlonzo
№ 1696300

Fuck, yeah!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696304 вiд 2024-07-12 22:47:06

yagshamash
№ 1696302

Хіба?
були в інеті фотки де він зі своїм папашкою лупився в дьосна з српськими педерами - друзями кацапським ночних лолків, ну і кацапські прапори та лозунги про дружбу нерушиму там лунали.
А про збройові заводи - ну хз, не маю такої інформації, але дуже сумніваюсь про «найбільший виробник снарядів у чеській ініціативі для України». Якби так було, то факфейсів вучєчя і вуліна (ще той кацапосос) давно би вже виїбли прямо на вулиці бородаті српські попи.
Срба - на врбу, москалів - на ножі!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696303 вiд 2024-07-12 22:43:40

sk (Samsung galaxy)

Думаю, буде цікавий матч.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696302 вiд 2024-07-12 22:38:50

Vichny
№ 1696299

За всієї поваги, він ніколи не був явним хуєсосом кацапським. Підтримав фонд Стаховського матеріяльно. А Сербія загалом - найбільший виробник снарядів у чеській ініціятиві для України. Заводи пиздячать ніч і день. За гроші, звісно.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696301 вiд 2024-07-12 22:33:19

yagshamash
№ 1696297
Джокович постійно «кумарить» своїми «шоу»
Проблеми з коліном, операція, милиці, вім-н під питанням… всі лікарі кажуть що статистика відновлення після операції що ноле переніс - 1.5 міс. Це до початку тренувань… а він 1 місяць+, і вже у фіналі
Хоча, наше виховання вимагає поваги до «дідусів», тим більше «щьот», тобто поличка з кубками слемів, а-хуй-єнна…
Все-таки думаю що на цей раз алькарас не витягне.
Рік назад він якийсь космос показував всі 5 сетів, і ноле просто такого не очікував…

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696300 вiд 2024-07-12 22:25:25

Vichny
№ 1696299

От відразу видно шо людина розбирається в тенісі))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696299 вiд 2024-07-12 21:59:36

«Ноле» - то србський підарас?
Та пішов він нахуй, кацапосос сраний

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696298 вiд 2024-07-12 21:58:46

Їбічєска сила, ото Вчинок так Вчинок!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696297 вiд 2024-07-12 21:58:39

SK Теніс :) На нас чекає повторення торішнього фіналу Ноле-Карлітос. Захопливо! І це у той самий день, що спеки грають у фіналі ЧЕ. Може бути подвійний орґазм для еспанської нації. А може й інший сценарій. Ніхто не зна.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696296 вiд 2024-07-12 21:50:11

Vichny Він, мабуть, підтримав кандидатуру Гливинського якось тоді як тренер Збірної. І Гливинський був найкращим пресовим секретарем Збірної. Справжній фахівець. Шкода, що він іде. Ріспект.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696295 вiд 2024-07-12 21:22:50

Orest Dniprovskiy
№ 1696277

А який такий Вчинок зрбив Мракевич у 2010-му?
Я щось від нього нічого крім гундосіння і скиглення не пам'ятаю

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696294 вiд 2024-07-12 20:32:09

Щось у нього нічого немає про F16

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696293 вiд 2024-07-12 19:34:14

якщо вірити Bloomberg та Шарпу, то F16 це мара.
https://t.me/Ol_Sharp/20005

чесно кажучи так і думав одразу, але ще маю надію що то туман війни.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.