Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745535 вiд 2026-04-10 23:47:20che7 № 1745530 a яку aльтeрнaтиву прoпoнують? «Bomb them into the Stone Age»?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745534 вiд 2026-04-10 23:29:26Израильский источник сообщил CNN, что Нетаньяху пришел к пониманию того, что, если он не призовет к прямым переговорам с Ливаном, Трамп может просто объявить о прекращении огня.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745533 вiд 2026-04-10 23:24:04Жирона зрівняла. Лунін вроде і не до чого але, гол з поза меж штрафного
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745532 вiд 2026-04-10 23:18:21berehon № 1745529 ну так, тобі то да, а тим людям, хто працює в цих суперах, як? :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745531 вiд 2026-04-10 22:50:19sk№ 1745527трампидло - воно як відомий персонаж «Горбатий» з фільму «Мєсто встрєчі ізмєніть нєльзя», який каже менту Шарапову - тобі перш за все треба думати про те, як живим звідси вийти. Власне, манера спілкування з навколишнім світом у трампидла і його песиків суто бандитська.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745530 вiд 2026-04-10 22:17:08sk № 1745491 вiд 2026-04-10 16:43:41 так отож. 1. у нас пишуть передають, що Каллас несе якусь херню про мир у Лівані і досить Ліванських жертв. фкщо так - то вона реальна дура. 2. Те, що це не one-way road, і Нетаньяху та держави Затоки не допомагали із кацапами - то вона має рацію, імхо. не знаю, у що нам це виллється. сьогодні/вчора у нас прапор важкий та сержант легкий поранені від fpv дрона у Лівані. дуже сподіваюсь, що розвідка та відділ планування знають, що робити із fpv
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745529 вiд 2026-04-10 22:15:15sk№ 1745516Я теж колись так думав, як твій знайомий. Але коли відчув це на собі, то змінив думку, бо кожен сам має вирішувати, що йому робити в свій вихідний, а не те, що вирішили у костьолі чи цккпсс. Гадаю, супермаркети не заважають проводити час з родиною чи в ресторані тому, хто хоче.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745528 вiд 2026-04-10 21:15:15ядеркаголов-іспанець, я так розумію, виступає «орбаном» з протилежного бокукрім того що не хоче інвестувати в оборонку (типу 2% - це дофіга, дєнєг нєт), так він ще злітав на візит до сі тільки щодо речі як і головна опозиціонерка з тайванютобто сі також готується до візиту трампа-------------Spain's PM Pedro Sánchez just called for a common European army. Not in 10 years. Not in 2 years. Now. As soon as tomorrow.NATO is cracking. The US is pulling away. Europe is waking up to the fact that its security blanket is gone.A European army means no more waiting for Washington's permission. No more begging for US troops. No more wondering if Trump will answer the phone.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745527 вiд 2026-04-10 20:42:14офіційний х-уйітер білого дома ретранслює меседж трампа…єдина причина чому лідери ірану живі - це тому що вони ведуть з нами переговориахуйєна!https://x.com/WhiteHouse/status/2042641402467598799?s=20
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745526 вiд 2026-04-10 20:13:15Olma, це так само, як Еліна програла Баптіст у Маямі. Якійсь там 50 чи 60 тоді у рейтинґу.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745525 вiд 2026-04-10 20:10:05SK, щось не зрозумів, що такого страшного на дворцу центральному :). Ну, пара-трійко алконавтів, як пам'ятаю з 1991го. Одного звали Лев, бо грива була така левова. Алконавтів називали fauna dworca centralnego. Але щоб страшно, то ні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745524 вiд 2026-04-10 20:05:15В цілому рейтинги ВТА релевантно відображають майстерність і клас суперниць в тенісі. Не розумію, як Іга Сьвьонтек 4 ракетка могла недавно програти Магді Ліннет 55 ракетка.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745523 вiд 2026-04-10 20:00:21теністакс… в командних зустрічах коли грають 4 одиночки і пару, і у суперника 2 дуже сильні тенісистки, а у тебе 3-4 гравчині рівня нижче, задача на 1й день повинна бути така: виставити проти суперниць тих хто може «терпіти». тобто програвати повільно. і може три години «ганяти» суперниць.у сподіванні що вигравши пару, отримають шанс на другий день обіграти втомлених суперниць…але тут не той варіант. як казали наші, грунт дуже швидкий. більше на хард схожий. марті-еліні підходить. тому дві дуже швидкі перемоги сьогодні…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745522 вiд 2026-04-10 19:56:34ядєркатрамп пише: представники ірану повинні домовлятись (або помруть)а-хуй-єний пісділівець!але нафта знову на 95 :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745521 вiд 2026-04-10 19:41:12теністільки хотів написати. то буде якась мемна фоткаграє еліна. стаховський поруч з лавкою де сидить наша команда. на руках тримає собачку марти костюк :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745520 вiд 2026-04-10 19:39:20коли читаєш про те що добрі дрони йобнули нафтові вишки на каспіївже а-хуй-єваєш не з самої події, а наскільки якісне відео той дрон знімаєкраще ніж якісь картинки що передавали із зльоту атреміс-2 :)до речі, завтра приземляються… нічого цікавого :)точніше при-воднюються…злетіли, облетіли місяць… і всі «забули» про нихдвигун на пару сек включали щоб зкоректувати траекторію при падінні на землю…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745519 вiд 2026-04-10 19:35:11Сергія Стаха показали. мабуть десь там як Амбасадор Юнайтед24, бо він же в НацГвардії було служив.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745518 вiд 2026-04-10 19:33:57А у нас тикають скрізь це житло 30 поврехові свічки ставлять як в Сингапурі чи десь там в Азії, і бетонують для машин геть усе.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745517 вiд 2026-04-10 19:32:46Який же палац спорту цей у Глівіцах класний.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745516 вiд 2026-04-10 19:24:21berehon№ 1745506знайомий переїхав працювати у відень. років 20+ назадпостійно «жалівся» що з сб після обіду - закрите всеале через рік сказав що зрозумів у чому крутістькаже - вихідні - для «сімейного часу». не потрібно витрачати вихідні на походи по супер-маркетам і т. п..сплануй свій час. зроби закупки. і всетим більше що чим більш розвинена країна - тим більше їдять в ресторанах… так би мовити культурно проводять час сімейно…у нас зараз з замовленням з супер-маркетів - то взагалі можна не переживати з цього приводу…
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745515 вiд 2026-04-10 19:22:05olma№ 1745511Я про це й кажу. Поляки добре розбираються у каменях, а українці у «Дії». Це не погано. Просто різні. Але не настільки різні, як з більш далекими країнами, нє?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745514 вiд 2026-04-10 19:19:31olma№ 1745511я можливо розказувавнедалеко від центрального вокзалу я жив в 2002 десь пару тижнів. ходив повз на трамвайну зупинкуто там навіть вдень страшно було проходити. обісцяне всехоча там же недалеко палац культури, хілтон в 50 поверхів, якісь торгові центри, кфс (перший раз скуштував) … :)і трамваї вже тоді ходили по хвилинах. як у нас метроале немає про що сперечатись… поки у нас вибирали яника і у рівнях сприйняття корупції ми були на рівні «бандустанів» - поляки робили свою справу
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745513 вiд 2026-04-10 19:18:32Pryvyd Zamku№ 1745502Ми змінили 3 комплекти батарей та 4 інвертори. Поступово за два роки експериментів прийшли до висновку, що для нашого випадку (Чернігів, 250 кВт г на місяць, котел) треба батарея десь на 6-8 кВтг, 24 В (на 12 не треба пробувати), інвертор на 4-5 кВт (треба обов'язково з великим запасом) на Aliexpress, контролер батареї (BMS) теж на Ali. Дуже зручно, і це недорого, коли контролер батареї та інвертор мають свої застосунки для смартфона для контролю стану. Комірки для батарей минулого року всі повально купували на ncon. nl. Зараз там негусто, треба ловити і врахувати десь місяць на доставку з nl.Якщо є конкретні питання, пишіть на мило або тут питайте. Може, якщо гроші дозволяють, можна купити готове рішення, але це в рази дорожче і в теперішні часи можна потрапити на шахраїв, що продають хлам в файному упакуванні. А це штука, яку не можна вдкласти, бо вона у використанні щодня. Тому краще все ж таки розібратися і контролювати процес повністю.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745512 вiд 2026-04-10 19:14:17ядєркаіран каже - переговори це супер-гудале нагадаємо що рижий клоун обіцяв перестати стріляти в лівані, і розблокувати активи ірану, які під санкціямитому… виконуйте ці умови і починаємо черговий раунд перемовиннафта стрибнула до 110
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745511 вiд 2026-04-10 19:10:14berehon Тут варто виписати конкретні тези для дискусії, визначити що ти мав на увазі. Я зі свого досвіду а з Польшею вже цього року буде 30 років як маю до діла. В різних сегментах життя і економіки є різні показники крутості і успішності. Я коли був в 2004 році в Польщі, то у нас залізничні вокзали в Україні Георгій Кирпа повідремонтував, і навіть найбільщ віддалена станція якась платформа виглядала як цукерка. Натомість у Польщі в цей момент просто піздец! Не було жодного нормального вокзалу. все брудне незручне хоч у Великому місті хоч у маленькому на Дольному Шльонску. Потяги запізнювалися, Друга тема. У Поляків стартапний рух інвесторський і фаундерський набагато більший і крутіший, ніж в Україні. Третя я працював з природним каменем, і там на малому рівні ремісників поляки на дві голови вище за наших виробників памятників. Бо в них клієнт перевіряє поліровку замовленого гранітного памятника батькам з лупою. І там є рекламації і гарантії. Тому майстер нагробки робе, він 10 раз подумає перш ніж неякісну роботу здавати. У нас наші каменярі з Коростишева і Рівного і Кропивницького можуть втюхати любе барахло клієнту. Бо клієнт такий і виконавець такий. Це такі мазки мого досвіду роботи з поляками. АЛе можна назбирати набагато більше. В деяких ділянках життя і ремесла українці на голову вище за поляків. Все по різному.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745510 вiд 2026-04-10 19:00:57berehon № 1745506 Про німеччину промовчу. У них квадратні очі коли бачать нашу Дію. А що, так можна було?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745509 вiд 2026-04-10 18:55:56теністак. поки марта трохи нервувавла і невимушено помилялась - було на рівних 4-4як тільки марта пристрілялась - виграла решту геймів матчуконтекст такий що це грали наша номер-2 проти польського нормер-1
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745508 вiд 2026-04-10 18:54:00Проти Еліни виставляють Катажина Кава (Kawa)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745507 вiд 2026-04-10 18:49:00Костюк знищила Магду Лінетт 6-4 6-0. Сподіваюсь, що другий раз виходити на корт комусь з наших двох лідерів не доведеться і зіграє Олійникова.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745506 вiд 2026-04-10 18:48:09PEPSI№ 1745504Прогресивність — відносна чеснота. Щастя та добробут важливіші. Країна, що зачиняє в неділю супермаркети заради церкви, не може бути прогресивнішою за атеїстичну та технологічну Чехію. Але поляки досить прогресивні у порівнянні з деякими західними країнами, де неможливо жити без принтера вдома, де листівки все ще є обов'язковим атрибутом свят тощо. В Німеччині Apple Pay з'явився суттєво пізніше за Польщу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745505 вiд 2026-04-10 18:44:16Całkowicie rozpiździła Polkę Magdę Linnet nasza Ukraińska gwiazda Martusia Kostyuk!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745504 вiд 2026-04-10 18:36:53Поляки прогресивні? Чехи так не вважають :-) ______ «Польща – це справжнє пекло». Чеська RegioJet йде з польського ринку RegioJet завершує роботу в Польщі, заявивши про тиск і нечесну конкуренцію.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745503 вiд 2026-04-10 18:31:01OlegSh № 1745500 ----- Є російський вираз «оказать медвєжью услуґу» Сподіваюся що ці заокеанські підари зробили Орбанові таке западло.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745502 вiд 2026-04-10 18:19:382 berehon№ 1745499а ось це якраз не смітити, а цінна інфо
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745501 вiд 2026-04-10 18:06:18Обана=Орбана
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745500 вiд 2026-04-10 18:05:47Навряд чи трампова подтримка Обана сильно допоможе останньому.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745499 вiд 2026-04-10 17:30:20sk№ 1745498Супер. Якщо треба буде додатковий досвід, пиши на мій нік на gmail, не хочу ту смітити.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745498 вiд 2026-04-10 17:12:15berehon№ 1745497сам :)
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745497 вiд 2026-04-10 17:06:08sk№ 1745496Супер. Краще вже зараз санчата готувати.Сам крутитимеш, чи будеш готове рішення купувати?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745496 вiд 2026-04-10 17:00:51berehon№ 1745494у мене плани на літо :)зараз в процесі консультування з кумом та сусідами, хто вже все встановив, чи також в процесі :)тут навіть не питання окупності… цієї зими у нас 3 доби не було світла в квартирі. повезло що тепло булонавряд чи наст холодний період року буде кращим (сподіваюсь -20 за бортом не буде)потрібно мати «базу» щоб +- комфорт був