🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 138.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745535 вiд 2026-04-10 23:47:20

che7
№ 1745530

a яку aльтeрнaтиву прoпoнують? «Bomb them into the Stone Age»?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745534 вiд 2026-04-10 23:29:26

Израильский источник сообщил CNN, что Нетаньяху пришел к пониманию того, что, если он не призовет к прямым переговорам с Ливаном, Трамп может просто объявить о прекращении огня.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745533 вiд 2026-04-10 23:24:04

Жирона зрівняла.
Лунін вроде і не до чого але, гол з поза меж штрафного

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745532 вiд 2026-04-10 23:18:21

berehon
№ 1745529
ну так, тобі то да,
а тим людям, хто працює в цих суперах, як? :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745531 вiд 2026-04-10 22:50:19

sk
№ 1745527

трампидло - воно як відомий персонаж «Горбатий» з фільму «Мєсто встрєчі ізмєніть нєльзя», який каже менту Шарапову - тобі перш за все треба думати про те, як живим звідси вийти.

Власне, манера спілкування з навколишнім світом у трампидла і його песиків суто бандитська.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745530 вiд 2026-04-10 22:17:08

sk
№ 1745491 вiд 2026-04-10 16:43:41
так отож.
1. у нас пишуть передають, що Каллас несе якусь херню про мир у Лівані і досить Ліванських жертв. фкщо так - то вона реальна дура.

2. Те, що це не one-way road, і Нетаньяху та держави Затоки не допомагали із кацапами - то вона має рацію, імхо. не знаю, у що нам це виллється.

сьогодні/вчора у нас прапор важкий та сержант легкий поранені від fpv дрона у Лівані. дуже сподіваюсь, що розвідка та відділ планування знають, що робити із fpv

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745529 вiд 2026-04-10 22:15:15

sk
№ 1745516
Я теж колись так думав, як твій знайомий. Але коли відчув це на собі, то змінив думку, бо кожен сам має вирішувати, що йому робити в свій вихідний, а не те, що вирішили у костьолі чи цккпсс. Гадаю, супермаркети не заважають проводити час з родиною чи в ресторані тому, хто хоче.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745528 вiд 2026-04-10 21:15:15

ядерка
голов-іспанець, я так розумію, виступає «орбаном» з протилежного боку
крім того що не хоче інвестувати в оборонку (типу 2% - це дофіга, дєнєг нєт), так він ще злітав на візит до сі тільки що
до речі як і головна опозиціонерка з тайваню
тобто сі також готується до візиту трампа
-------------
Spain's PM Pedro Sánchez just called for a common European army. Not in 10 years. Not in 2 years. Now. As soon as tomorrow.

NATO is cracking. The US is pulling away. Europe is waking up to the fact that its security blanket is gone.

A European army means no more waiting for Washington's permission. No more begging for US troops. No more wondering if Trump will answer the phone.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745527 вiд 2026-04-10 20:42:14

офіційний х-уйітер білого дома ретранслює меседж трампа…
єдина причина чому лідери ірану живі - це тому що вони ведуть з нами переговори
ахуйєна!
https://x.com/WhiteHouse/status/2042641402467598799?s=20

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745526 вiд 2026-04-10 20:13:15

Olma, це так само, як Еліна програла Баптіст у Маямі. Якійсь там 50 чи 60 тоді у рейтинґу.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745525 вiд 2026-04-10 20:10:05

SK, щось не зрозумів, що такого страшного на дворцу центральному :). Ну, пара-трійко алконавтів, як пам'ятаю з 1991го. Одного звали Лев, бо грива була така левова. Алконавтів називали fauna dworca centralnego. Але щоб страшно, то ні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745524 вiд 2026-04-10 20:05:15

В цілому рейтинги ВТА релевантно відображають майстерність і клас суперниць в тенісі.

Не розумію, як Іга Сьвьонтек 4 ракетка могла недавно програти Магді Ліннет 55 ракетка.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745523 вiд 2026-04-10 20:00:21

теніс
такс… в командних зустрічах коли грають 4 одиночки і пару, і у суперника 2 дуже сильні тенісистки, а у тебе 3-4 гравчині рівня нижче, задача на 1й день повинна бути така: виставити проти суперниць тих хто може «терпіти». тобто програвати повільно. і може три години «ганяти» суперниць.
у сподіванні що вигравши пару, отримають шанс на другий день обіграти втомлених суперниць…
але тут не той варіант. як казали наші, грунт дуже швидкий. більше на хард схожий. марті-еліні підходить. тому дві дуже швидкі перемоги сьогодні…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745522 вiд 2026-04-10 19:56:34

ядєрка
трамп пише: представники ірану повинні домовлятись (або помруть)
а-хуй-єний пісділівець!
але нафта знову на 95 :)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745521 вiд 2026-04-10 19:41:12

теніс
тільки хотів написати. то буде якась мемна фотка
грає еліна. стаховський поруч з лавкою де сидить наша команда. на руках тримає собачку марти костюк :)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745520 вiд 2026-04-10 19:39:20

коли читаєш про те що добрі дрони йобнули нафтові вишки на каспії
вже а-хуй-єваєш не з самої події, а наскільки якісне відео той дрон знімає
краще ніж якісь картинки що передавали із зльоту атреміс-2 :)
до речі, завтра приземляються… нічого цікавого :)
точніше при-воднюються…
злетіли, облетіли місяць… і всі «забули» про них
двигун на пару сек включали щоб зкоректувати траекторію при падінні на землю…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745519 вiд 2026-04-10 19:35:11

Сергія Стаха показали. мабуть десь там як Амбасадор Юнайтед24, бо він же в НацГвардії було служив.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745518 вiд 2026-04-10 19:33:57

А у нас тикають скрізь це житло 30 поврехові свічки ставлять як в Сингапурі чи десь там в Азії, і бетонують для машин геть усе.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745517 вiд 2026-04-10 19:32:46

Який же палац спорту цей у Глівіцах класний.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745516 вiд 2026-04-10 19:24:21

berehon
№ 1745506

знайомий переїхав працювати у відень. років 20+ назад
постійно «жалівся» що з сб після обіду - закрите все
але через рік сказав що зрозумів у чому крутість
каже - вихідні - для «сімейного часу». не потрібно витрачати вихідні на походи по супер-маркетам і т. п..
сплануй свій час. зроби закупки. і все
тим більше що чим більш розвинена країна - тим більше їдять в ресторанах… так би мовити культурно проводять час сімейно…
у нас зараз з замовленням з супер-маркетів - то взагалі можна не переживати з цього приводу…

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745515 вiд 2026-04-10 19:22:05

olma
№ 1745511
Я про це й кажу. Поляки добре розбираються у каменях, а українці у «Дії». Це не погано. Просто різні. Але не настільки різні, як з більш далекими країнами, нє?

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745514 вiд 2026-04-10 19:19:31

olma
№ 1745511

я можливо розказував
недалеко від центрального вокзалу я жив в 2002 десь пару тижнів. ходив повз на трамвайну зупинку
то там навіть вдень страшно було проходити. обісцяне все
хоча там же недалеко палац культури, хілтон в 50 поверхів, якісь торгові центри, кфс (перший раз скуштував) … :)
і трамваї вже тоді ходили по хвилинах. як у нас метро
але немає про що сперечатись… поки у нас вибирали яника і у рівнях сприйняття корупції ми були на рівні «бандустанів» - поляки робили свою справу

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745513 вiд 2026-04-10 19:18:32

Pryvyd Zamku
№ 1745502
Ми змінили 3 комплекти батарей та 4 інвертори. Поступово за два роки експериментів прийшли до висновку, що для нашого випадку (Чернігів, 250 кВт г на місяць, котел) треба батарея десь на 6-8 кВтг, 24 В (на 12 не треба пробувати), інвертор на 4-5 кВт (треба обов'язково з великим запасом) на Aliexpress, контролер батареї (BMS) теж на Ali. Дуже зручно, і це недорого, коли контролер батареї та інвертор мають свої застосунки для смартфона для контролю стану. Комірки для батарей минулого року всі повально купували на ncon. nl. Зараз там негусто, треба ловити і врахувати десь місяць на доставку з nl.

Якщо є конкретні питання, пишіть на мило або тут питайте. Може, якщо гроші дозволяють, можна купити готове рішення, але це в рази дорожче і в теперішні часи можна потрапити на шахраїв, що продають хлам в файному упакуванні. А це штука, яку не можна вдкласти, бо вона у використанні щодня. Тому краще все ж таки розібратися і контролювати процес повністю.



sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745512 вiд 2026-04-10 19:14:17

ядєрка
іран каже - переговори це супер-гуд
але нагадаємо що рижий клоун обіцяв перестати стріляти в лівані, і розблокувати активи ірану, які під санкціями
тому… виконуйте ці умови і починаємо черговий раунд перемовин
нафта стрибнула до 110

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745511 вiд 2026-04-10 19:10:14

berehon

Тут варто виписати конкретні тези для дискусії, визначити що ти мав на увазі.

Я зі свого досвіду а з Польшею вже цього року буде 30 років як маю до діла.

В різних сегментах життя і економіки є різні показники крутості і успішності.

Я коли був в 2004 році в Польщі, то у нас залізничні вокзали в Україні Георгій Кирпа повідремонтував, і навіть найбільщ віддалена станція якась платформа виглядала як цукерка. Натомість у Польщі в цей момент просто піздец! Не було жодного нормального вокзалу. все брудне незручне хоч у Великому місті хоч у маленькому на Дольному Шльонску. Потяги запізнювалися,

Друга тема. У Поляків стартапний рух інвесторський і фаундерський набагато більший і крутіший, ніж в Україні.

Третя я працював з природним каменем, і там на малому рівні ремісників поляки на дві голови вище за наших виробників памятників. Бо в них клієнт перевіряє поліровку замовленого гранітного памятника батькам з лупою. І там є рекламації і гарантії. Тому майстер нагробки робе, він 10 раз подумає перш ніж неякісну роботу здавати.

У нас наші каменярі з Коростишева і Рівного і Кропивницького можуть втюхати любе барахло клієнту. Бо клієнт такий і виконавець такий.

Це такі мазки мого досвіду роботи з поляками. АЛе можна назбирати набагато більше. В деяких ділянках життя і ремесла українці на голову вище за поляків.
Все по різному.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745510 вiд 2026-04-10 19:00:57

berehon
№ 1745506
Про німеччину промовчу. У них квадратні очі коли бачать нашу Дію.
А що, так можна було?

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745509 вiд 2026-04-10 18:55:56

теніс
так. поки марта трохи нервувавла і невимушено помилялась - було на рівних 4-4
як тільки марта пристрілялась - виграла решту геймів матчу
контекст такий що це грали наша номер-2 проти польського нормер-1

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745508 вiд 2026-04-10 18:54:00

Проти Еліни виставляють Катажина Кава (Kawa)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745507 вiд 2026-04-10 18:49:00

Костюк знищила Магду Лінетт 6-4 6-0. Сподіваюсь, що другий раз виходити на корт комусь з наших двох лідерів не доведеться і зіграє Олійникова.

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745506 вiд 2026-04-10 18:48:09

PEPSI
№ 1745504
Прогресивність — відносна чеснота. Щастя та добробут важливіші. Країна, що зачиняє в неділю супермаркети заради церкви, не може бути прогресивнішою за атеїстичну та технологічну Чехію. Але поляки досить прогресивні у порівнянні з деякими західними країнами, де неможливо жити без принтера вдома, де листівки все ще є обов'язковим атрибутом свят тощо. В Німеччині Apple Pay з'явився суттєво пізніше за Польщу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745505 вiд 2026-04-10 18:44:16

Całkowicie rozpiździła Polkę Magdę Linnet nasza Ukraińska gwiazda Martusia Kostyuk!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745504 вiд 2026-04-10 18:36:53

Поляки прогресивні? Чехи так не вважають :-)
______
«Польща – це справжнє пекло». Чеська RegioJet йде з польського ринку
RegioJet завершує роботу в Польщі, заявивши про тиск і нечесну конкуренцію.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745503 вiд 2026-04-10 18:31:01

OlegSh
№ 1745500
-----

Є російський вираз «оказать медвєжью услуґу»

Сподіваюся що ці заокеанські підари зробили Орбанові таке западло.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745502 вiд 2026-04-10 18:19:38

2 berehon
№ 1745499
а ось це якраз не смітити, а цінна інфо

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745501 вiд 2026-04-10 18:06:18

Обана=Орбана

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745500 вiд 2026-04-10 18:05:47

Навряд чи трампова подтримка Обана сильно допоможе останньому.



berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745499 вiд 2026-04-10 17:30:20

sk
№ 1745498
Супер. Якщо треба буде додатковий досвід, пиши на мій нік на gmail, не хочу ту смітити.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745498 вiд 2026-04-10 17:12:15

berehon
№ 1745497

сам :)

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745497 вiд 2026-04-10 17:06:08

sk
№ 1745496
Супер. Краще вже зараз санчата готувати.
Сам крутитимеш, чи будеш готове рішення купувати?

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745496 вiд 2026-04-10 17:00:51

berehon
№ 1745494

у мене плани на літо :)
зараз в процесі консультування з кумом та сусідами, хто вже все встановив, чи також в процесі :)
тут навіть не питання окупності… цієї зими у нас 3 доби не було світла в квартирі. повезло що тепло було
навряд чи наст холодний період року буде кращим (сподіваюсь -20 за бортом не буде)
потрібно мати «базу» щоб +- комфорт був


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.