🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1372.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696172 вiд 2024-07-10 23:05:02

Бля, я все життя за Англію, десятиріччами чекав їхного тріумфу. Вже так близько до мрії! Саутгейт, батя, не підведи!: D

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696171 вiд 2024-07-10 23:04:53

olma
№ 1696169

Депаю замінили

PEPSI(Mercury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696170 вiд 2024-07-10 23:00:32

1х, кеф 1,33.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696169 вiд 2024-07-10 23:00:07

А Гакпа англіки прикрили наразі. Видно Сімонса і Депая.

PEPSI(Mercury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696168 вiд 2024-07-10 22:57:23

Ну, на 1:1 у першому таймі таки награли.
Ставка на англію 1х, таки працює.
Думаю англія не програє, там якості просто дохуя.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696167 вiд 2024-07-10 22:57:22

yagshamash
№ 1696163

На цьому Євро начебто зіро. Але Куман вперто його ставить на 90хв. В них Гакпо 3 забив

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696166 вiд 2024-07-10 22:55:11

коментатор Волочай (це він коментує?) Аж занадто ерудований - феноменальну память має.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696165 вiд 2024-07-10 22:52:26

LAZY
№ 1696156
----
Згоден, благозвучність мабуть грає тут роль.

Але аглійці рвуть на шматки нідерландців в плані переходу до атаки і несподівані. Хоча Куман зробив заміни, може вирівняється гра.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696164 вiд 2024-07-10 22:52:03

коментатори прямо вдало пожартували про Кумана: «це вже щось від Теда Лассо».

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696163 вiд 2024-07-10 22:51:42

Nicolas Забивав Україні на 3 2 переможного на минулому ЧЕ.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696162 вiд 2024-07-10 22:49:43

А той Мемфіс щось забивав?
Бо начебто - ось постав нормального форварда, а тут заміна на півзахисника

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696161 вiд 2024-07-10 22:46:26

olma
№ 1696147

Угу прізвище ХарріКейн

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696160 вiд 2024-07-10 22:45:03

OlegSh
№ 1696159
в перерві Саутгейт підкоригує.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696159 вiд 2024-07-10 22:42:11

Поки що найкраща гра Англії на чемпі

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696158 вiд 2024-07-10 22:34:31

англію ж перед чє буки на перше місце ставили
фоден (але легше вимовити філфоден), 5 см вправо, і повтор голу ямаля :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696157 вiд 2024-07-10 22:34:02

весело пішло
поперечина, штанга

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696156 вiд 2024-07-10 22:32:16

olma
№ 1696154 вiд 2024-07-10 22:26:33

А ти сам кілька разів це проговори вголос та зрозумієш, що в швидкому темпі легше мовити харрікейн а не просто кейн, так само кайлуокер ніж просто уокер. А от Букайо вже хуй вимовиш швидко.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696155 вiд 2024-07-10 22:26:36

склад Англії набагато сильнійший. таке враження, що вони послали Саутгейта нахуй та почали бігати. плюс нідерландці поки не можуть прийти до тями після такого пенальті

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696154 вiд 2024-07-10 22:26:33

Так само як Кайлвокер, Кайлвокер. Зато Сака, тільки і винятково Сака. Я умру і не взнаю, що Саку звати Букайо.))

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696153 вiд 2024-07-10 22:22:13

olma
№ 1696147

Тому що от:

? si=pYVEJkCrVSYBc4ts

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696152 вiд 2024-07-10 22:21:42

Вар-хуяр
Хуйня, а не судівство
Нога була вже після удару (((
хуєфа у всій красі на чолі з хуєферіним

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696151 вiд 2024-07-10 22:21:32

ну формально накладка,
але таке, на дуже тоненького :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696150 вiд 2024-07-10 22:21:14

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1696148
ну нормально, бий по воротах, потім протягуй ногу, пиздяч захисника і поставлять пенальті.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696149 вiд 2024-07-10 22:20:05

Як начебто на полі ще один Кейн грає.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696148 вiд 2024-07-10 22:19:43

Ну, тепер можна далі гімновозити. Хз за що тут пеналь - нога Кейна сама знайшла ногу захисника.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696147 вiд 2024-07-10 22:19:43

Чого вони торочать Гарікейн, Гарікейн. У нього ж фамілія Кейн?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696146 вiд 2024-07-10 22:17:25

Ахуеть..
Ну все ясно. Сводяь в финаое две самые дорогие аудитории..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696145 вiд 2024-07-10 22:17:25

блядь, ну тільки не клоунське пенальті. скільки можна хуйні від суддів.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696144 вiд 2024-07-10 22:15:05

Nycolas
№ 1696143
ні.) куманівські гімновози. інші - саутгейтівські гімновози. але тепер буде значно веселіше.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696143 вiд 2024-07-10 22:13:31

VVV
№ 1696141 вiд 2024-07-10 22:09:24

Ти попутав колір гімновозів)))

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696142 вiд 2024-07-10 22:10:18

Райс поскользнулся, споткнулся, и Симонс в падении пробил. Пикфорд не ожидал, поздно качнулся, не дотянулся..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696141 вiд 2024-07-10 22:09:24

добре, що помаранчеві гімновози забили, бо поснули б нахер, а тепер Англія забігає.

PEPSI(Mercury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696140 вiд 2024-07-10 22:09:01

Накаркав за хвилину до голу: _)

PEPSI(Mercury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696139 вiд 2024-07-10 22:06:23

Ну шо, погнали планокури аристократів городських.
На їх місці повинні були бути ми. Як там кажуть, нап*єшся- будеш?
Треба було перед румунами всією командою якісно забухати.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696138 вiд 2024-07-10 21:52:36

Batyj
№ 1696134
я скачав розклад з тг каналу дтек київ-обл
кожен ранок підглядаю коли буде дві світлих години щоб «планувати» включення того що без електрики не працює. якщо дають в сірих зонах - то як бонус :)
але, дійсно, в білих зонах завжди світло є…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696137 вiд 2024-07-10 21:47:50

як каже Вічний,
Fхуядцать

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696136 вiд 2024-07-10 21:41:50

LAZY
№ 1696135
------
Так. «Чорна» зона 4 години і «сіра» 3 години = 7 годин.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696135 вiд 2024-07-10 21:31:25

Да нихуя подобного, в подавляющем большинстве случаев всё четко отключается, по группам, ни разу еще не было, чтоб в белой зоне не было света.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696134 вiд 2024-07-10 21:27:44

Когда на сайті детека вводищь свой адрес, то пишется - группа таепя-то. Никаких черг на сайти нема. Использовпние єтого термина - строго запудритб млзги, запутать споживачів, чтоб никтл нихуя не понима, када будет, а када не будет. Что дает возможнлсть диспетчету, сидящему рядом с тєц3, дергать тумблери по своему усмотрению..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1696133 вiд 2024-07-10 21:23:02

А що там F16? На волах везуть? :-)))


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.