🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1385.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695652 вiд 2024-07-05 19:05:06

Крос ламає іспанця і ніхуя. нормально.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695651 вiд 2024-07-05 18:54:28

Batyj
№ 1695649 вiд 2024-07-05 18:44:32

Там надо смотреть родословную этих вояк, может у них отцы и деды там учились.
А може десь хтось один там з родичів чи знайомих опинився в Рязані, то й цей вирішив там повчитись

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695650 вiд 2024-07-05 18:49:27

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1695647 вiд 2024-07-05 18:37:55

Тож мільярд дерев, чи скільки там обіцяв президент, вже посадили, тепер можна й дрова заготовлювати.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695649 вiд 2024-07-05 18:44:32

вот просто инитересно, откуда уроженец Буковины узнал про рязань? И про то, что там есть какое-то автомобильное училище?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695648 вiд 2024-07-05 18:38:28

Клочко Анатолій Олександрович
Заступник Міністра оборони України
Уродженець Харкова 1963 року народження Анатолій Клочко у 1985 році закінчив Саратовське вище військове командно-інженерне училище ракетних військ, у 2003 році — Національну академію оборони України, а у 2019 році — Національний університет оборони України.
-----------------------------------

Сергій Олександр Петрович
Заступник Міністра оборони України
Уродженець Буковини, 1969 року народження, Олександр Сергій у 1991 році закінчив Рязанське вище військове автомобільне інженерне училище.
-------------

ну конечно.. Своих, учившихся в Украине и западных академиях, ведь нету.. Залужный - не щитается.. да и вовремя убрали..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695647 вiд 2024-07-05 18:37:55

«Скоро будет решение, которое позволит людям самим заготовить дрова на зиму без ущерба для наших лесов, - премьер Шмыгаль»

пізда посадкам …

ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695646 вiд 2024-07-05 18:32:09

Си ссать в глаза, хотя должен молча сосать у хозяина

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695645 вiд 2024-07-05 18:32:07

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1695638
в тенісі - «складно». різні турніри мають різну сітку. на слемах починають з 1/128ї. на деяких з 1/64, на більшості з 1/32…
слеми - два тижні граються. фінал - 7й матч… так що дві перемоги - ще дуже далеко до фіналу
марта, до речі, поступилась в 3му колі медісон кіз
даяна зараз грає проти дони векіч
еліна - грає завтра

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695644 вiд 2024-07-05 18:30:04

LAZY
№ 1695635 вiд 2024-07-05 17:52:21
Вброс

ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695643 вiд 2024-07-05 18:29:56

А вообще у Хуйла биполярочка конкретная, либо он уже откровенно и пуху Си начал сосать в глаза. Ещё вчера он по итогам саммита ШОС и встречи с Си заявлял, что «стамбульские договоренности» актуальны и могут стать фундаментом переговоров (при всем их зрадоебстве, там не только нет речи о Херсонской и Запорожской областях, там и статус Донбасса не определялся, а откладывался «на потом»), а сегодоня он заявляет о сдаче Украиной всей За и Хе областей как условие для начала! переговоров. Не хочу делать далеко идущие выводы, но есть чувство, что китайских товарищей это начинает конкретно заёбывать (даже не из-за любви к справедливости, а так как шавка начинает погавкивать на хозяина и срать на коврик), что может быть нам на руку

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695642 вiд 2024-07-05 18:18:10

2 ALS
№ 1695640
отож..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695641 вiд 2024-07-05 18:17:41

2 Pryvyd Zamku
№ 1695638
если ты про игры сегодня, то четвертьфинал (8 каманд)..

ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695640 вiд 2024-07-05 18:00:37

Все это пиздешь. Или хуйло самоубийца?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695639 вiд 2024-07-05 18:00:16

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1695638 вiд 2024-07-05 17:59:11
1\16, топ-32 учасниці

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695638 вiд 2024-07-05 17:59:11

2 sk
№ 1695618
третє коло - це яка 1/хх фіналу?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695637 вiд 2024-07-05 17:54:33

2 LAZY
№ 1695635
в таком формате я и читал. Но, я ищу первоисточник, то, чтл написал сам Гордон.. На его сайте нема..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695636 вiд 2024-07-05 17:52:31

план, который привозил Орбан..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695635 вiд 2024-07-05 17:52:21

Ось, тримай :)

Украина должна закрепить в Конституции внеблоковый статус и не вступать в НАТО или другой альянс;
▪️Украина должна закрепить в Конституции понятие «армии мирного времени» в составе 350 тыс. человек и иметь определенный перечень вооружения. В частности, Украина не сможет иметь более 125 боевых самолетов любых типов;
▪️Крым определяется как особая демилитаризованная территория с двойным подчинением Украины и РФ;
▪️США снимают санкции, связанные с поставками в РФ высоких технологий, а также введенные против нефтегазового комплекса и банковской системы;
▪️РФ готова к обсуждению передачи Украине Запорожской и Херсонской областей в полном объеме;
▪️РФ ничего не имеет против вступления Украины в ЕС;
▪️Приостановление ведения огня вдоль линии фронта должно быть введено сразу после начала переговоров о перемирии в формате Россия-США-Китай-ЕС-Украина;
▪️Необходимо реанимировать действие договора о ракетах малой и средней дальности, его должна подписать Украина.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695634 вiд 2024-07-05 17:50:28

2 Nycolas
№ 1695633
читал в телеге у Фашика, что Гордон ниби «слил» план хуйла, де даже Крым демилитаризуют и оставят под двой ным управлениям наших и паращных. Но, не могу найти этот «план»..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695633 вiд 2024-07-05 17:44:18

Туреччина сподівається на поновлення зернової угоди, але у новому форматі - в обхід країн Заходу
---
раісія наполягає на виведенні ЗСУ із чотирьох окупованих областей
---
щось почало підгорати на болотах

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695632 вiд 2024-07-05 15:50:03

Nycolas
№ 1695628

про включення повідомило нормально, за 20 хв.
відключення перед цим не зовсім.
але я збираю статистику в зошит :)
поки що період дослідження занадто малий

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695631 вiд 2024-07-05 14:40:57

2 Starik
№ 1695624
Улица есть в 1 варианте, а моего дома и 3 (трех) соседних нет..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695630 вiд 2024-07-05 14:12:26

Fozzey
№ 1695629

В налаштуваннях - Швидкий доступ - Додати ДТЕК світло
І включити сповіщення про світло

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695629 вiд 2024-07-05 14:06:52

2 Nycolas
№ 1695616
О, прикольно. Дякую, спробую

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695628 вiд 2024-07-05 13:02:21

Starik (Україна, Київ)
№ 1695624

В мене дві адреси (офіс та дім) - сповіщення приходять вчасно

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695627 вiд 2024-07-05 12:17:28

Починають ДТЕКи поступово розтлумачуватм, що таке дві черги, що таке три черги. І зараз 2 черги це звичайні графіки чорної зони, 3 черги з шістьох це половина споживачів одночасно, і графік буде налазити на сірі зони. Розмір жопи для споживачів збільшиться.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695626 вiд 2024-07-05 11:38:00

ALS
№ 1695620
ватниця :)
вони із старшою сестрою тренуються у франції в академії там де й мєдвєдєв і грачова (яка рік назад взяла французский паспорт, та яка програла даяні і даяна все рівно руку не потисла)
дофіга за неї пишуть. мовляв нова зірка… але таке… вангую що кіна не буде…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695625 вiд 2024-07-05 11:31:31

А в мене навпаки, на сайті ДТЕКа адресу не вибивало, а в Києві цифровому підтягнулося. І отримую сповіщення про відключення і включення світла. Щоправда, останнім часом після довгих відключень 3(трьох) черг, почали вирубатися всі вишки стільникового звязку і нема ніде світла, і відповідно ніякого інтернету, ні дротового і ні повітряного,

то приходить смска: у вас скоро віднолвиться енергопостачання від ДТЕКа (КиївЦифра) вже після того як включають світло і зявляється інтернет, завдяки якому приходить ця смска

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695624 вiд 2024-07-05 10:52:39

Batyj
№ 1695623

ага, по моїй адресі дає три назви вулиці, а потім треба вгадати під якою з назв є мій номер будинку.
тільки перебором :)
що на сайті що в застосунку.

але в кабінеті де гроші беруть все нормально :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695623 вiд 2024-07-05 10:49:08

2 Nycolas
№ 1695616
В єтом приложении нет моего адреса. Поедлагается в єтом случае сообщить. Жму на сообщитб, вібрасіапет на дтек, где адрес есть..
Вот так єти ціфровие рахіти работают..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695622 вiд 2024-07-05 10:04:02

Епоха-піздоха, андрєєва-піздєєва. Срана кацапня

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695621 вiд 2024-07-05 09:41:43

Nycolas
№ 1695616

це той самий графік, що на сайті ДТЕК.
але він не виконується часто.

ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695620 вiд 2024-07-05 09:41:27

sk (здалеку)
№ 1695619 вiд 2024-07-05 09:28:53 А Андрєєва ватниця чи ні, бо в останній час багато чує, що ця дівчина може невдовзі стати чи не цілою епохою в жіночому тенісі

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695619 вiд 2024-07-05 09:28:53

теніс
затевердили списки на олімпіаду
по тенісу з «топ-ватників» тільки мєдвєдєв їде
у нього французський менеджмент. можливо «спонсорські» зобов'язання (одежа lacoste, ракетка tecnifibre і т. п.)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695618 вiд 2024-07-05 09:21:33

теніс
три наші в третьому колі
еліна-марта-даяна
минулого року еліна доходила до пів-фіналу, вигравши по ходу справи у іги швьонтек, першої ракетки…

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695617 вiд 2024-07-05 09:21:25

Vichny
№ 1695602

Угу

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695616 вiд 2024-07-05 09:18:16

2Batyj

В Київ цифровий є функція - за 20 хвилин до відключення приходить повідомлення і приходить повідомлення про включення світла. Потрібно додати необхідну (і) адресу (и) і включити повідомлення про включення-відключення світла

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695615 вiд 2024-07-05 07:45:56

Вероятен фееричный финал, Аргентина- Канада..
Было бы ебануто..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695614 вiд 2024-07-05 07:31:19

2 Wallon

Класно висловив турнірну стратегію ФК Оболонь.

ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695613 вiд 2024-07-05 07:28:35

Якщо Орбан дійсно справжній фанат Ференцвароша (як про це пишуть), а не як, наприклад, Кучма фан ДК, який став ходити на Динамо бо були успіхи у кінці 90 і «так треба», то він (Орбан) має всі підстави поважати і бути вдячним Реброву, і навіть не за три чи скільки там чемпіонств поспіль, а за ту епохальну для них ЛЧ, куди вони вийшли через відбір з самого низу і дуже пристойно грали у групі, а угорський футбол почали говорити у Європі (а багато хто взагалі вперше дізнався, що в Угорщині є футбол)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.