🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1386.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695612 вiд 2024-07-05 06:30:53

Вранці пʼятниці, 5 липня, збірна Аргентини завдяки серії пенальті переграла Еквадор і стала першим півфіналістом Копа Америки-2024

Месси свой пендаль не забил

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695611 вiд 2024-07-05 01:12:53

А чому орбан не задом наперед? Де логіка? Треба щоб Набро було.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695610 вiд 2024-07-05 00:50:51

yagshamash
№ 1695608 вiд 2024-07-05 00:09:04

Може не все так просто і їх познайомили під час навчання орбана в школі кагебе імені дзєржинскава?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695609 вiд 2024-07-05 00:34:56

Лейбористи розгромно виграли вибори у Британії. Друзі України - без проблем для нас.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695608 вiд 2024-07-05 00:09:04

Ребров був особисто знайомий з Орбаном в Угорщині, тому його запросили. Дехто думає, що в мзс й уряді всі довбойоби. Але не все так.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695607 вiд 2024-07-05 00:01:39

Vichny
№ 1695606

ну я зі Стіни, прийдешній.
тож сам OBSILF :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695606 вiд 2024-07-04 23:58:01

Starik (Україна, Київ)
№ 1695605

Я не порівнюю, і в думках не було.
Тире в даному випадку означає зустріч.
Starik - OBSILF :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695605 вiд 2024-07-04 23:36:16

Vichny
№ 1695604

Хуйбров для тих, хто пам'ятає звідки прийшов
UTyбров для старперів (радіо UT5UDX)
Воблер - ну це непогано, колеблеться

але порівнювати нашого тренера і хріна - йди на хрін :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695604 вiд 2024-07-04 23:27:18

Якщо прізвище Реброва прочитати задом наперед то вийде Ворбер. Гммм. Орбан - Ворбер…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695603 вiд 2024-07-04 23:24:55

Ну чому це так складно.
Приїхав президент, не обов'язково цей хрін з Угорщини.
служба протоколу йому шукає людей під комфортну зустріч.
типу Реброва, він по факту ніхто.

а ось для «повідомлень», там по іншому відбувається.
і це під камери чи не під камери вирішують інші люди.
більше того, якби зустріч була «не позитивною», то ми б так і не побачили і мабуть не взнали би про історичну зустріч Реброва та орбана

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695602 вiд 2024-07-04 23:23:10

Wallon
№ 1695593

Бляха, треба буде якось завітати, бо непогано так розрекламував, в т. ч. про Оболонь на крані forever :)
І чому я там ні разу не був?
Це там де Клайпеда була?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695601 вiд 2024-07-04 23:18:38

Nevropatolog
№ 1695591

40% тижневої зарплати за 1 додатковий день? Та за таке черга стояти буде

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695600 вiд 2024-07-04 23:17:39

Starik (Україна, Київ)
№ 1695596
ну якшо згадать шо Ребров давній друг і товариш Найпотужнішого Менеджера, то все цілком очевидно :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695599 вiд 2024-07-04 23:13:05

klirik
№ 1695592
та чув вже.
Ну цей «актор» понятно ніяким актівістом не був, грав у квн імені Найвеличнішого і у зеленожопих в різноманітних серіалах знімався. До речі, сьогодні настраював мамі новій телелік, на якомусь каналі попав на серіал за його участю… Так шо зірка.
А в мери він хотів сам, і сам же роспускав про це чутки, понятно шо тут йому нічого не світіло, тому навіть ніхто і не розлядав в серйоз. Нуль.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695598 вiд 2024-07-04 22:53:42

Starik (Україна, Київ)
№ 1695596

ну тaк, «диплoмaтичнi хитрoщi» :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695597 вiд 2024-07-04 22:50:20

дo нeдaвньoї рoзмoви прo кoрупцiю i НAТO

НАБУ і САП запобігли спробі групи осіб «поставити потрібних людей» на керівні посади в територіальних органах Державної митної служби для організації корупційних схем.

1 млн дол. США пропонували за посаду керівника Львівської митниці, а посади очільників Волинської і Чернівецької митниці оцінили в 500 тис. дол. США та 200 тис. дол. США відповідно.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695596 вiд 2024-07-04 22:38:21

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1695595

чому ж непомітно.
але це лише жест, так, Ребров там працював успішно.
такий собі PR для зустрічі, звичайна річ.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695595 вiд 2024-07-04 22:23:51

Якoсь прoйшлo нeпoмiтнo тут, щo Зeлeнський притягнув Рeбрoвa нa зустрiч з Oрбaнoм :)

Orban told the Ukrainian coach Serhiy Rebrov: “You did well. ”

When Rebrov responded “you too! ” Orbán batted the compliment away.
“I was not happy, ” Orbán insisted, “but you did really well because you have really good quality players! Congratulations! ”

Orbán said it was just unfortunate that Ukraine finished bottom of its group against Romania, Belgium and Slovakia. “It was just bad luck, nothing else, but you did very well! ”

“How is your life? ” Orbán asked Rebrov, who replied: “After Hungary, yes, it’s hard. ”

Rebrov previously coached Hungarian top club Ferencváros between 2018 and 2021, and has been in charge of the Ukrainian national team since last year.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695594 вiд 2024-07-04 22:16:46

OG
№ 1695587

дякую зa нaвoдку, спрaвдi гaрнa рoзмoвa.

PEPSI - твoя iстoрiя з цигaнaми стaлa знaмeнитoю :)

Wallon - у вaс гaрний зaдум зi Стрiчкoю..
Я тaк рoзумiю, щo weб-сiтe вeрсї пoки нeмaє? чи i нe будe?
Нa мoю думку трeбa дaти людям мoжливiсть дoступу (read only) дo iнфoрмaцiї бeз вимoг рeйeстрaцiї. Тим бiльшe щo бiльшiсть пoдiй вжe i тaк у вiльнoму дoступi нa гугл, фeйсбooк i т. д. Як пoкaзує дoсвiд - якщo людинa мaє бaжaння «включитися в прoцeс» тo гугл лeгкo дoпoмoжe :)

Oт чoгo чaсoм нeмaє (oсoбливo нa пoчaтку вiйни взaгaлi був хaoс) - цe зaгaльнoї кooрдинaцiї - вiд прoтeстних дiй дo збoру кoштiв - для oптимiзaцiї eфeкту. Aлe цe крaщe зa кухликoм хoлoднoгo Kupava Wheat :)

Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695593 вiд 2024-07-04 22:01:12

OG
№ 1695587

Дуже дякую!

Тут хтось ще писав що не знав, що я був фаном Оболоні. Чому ж «був»? ;-). У мене навіть фан бар ФК Оболонь є. На Подолі

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695592 вiд 2024-07-04 21:38:04

Воха, тобі буде цікаво).
Чувак, якого свого часу хотіли протащити у мери Запоріжжя і подавали як активіста (а насправді він актор і з квн-тусовки) з'їбався в Америку.
Скільки ж тут рівнів))



Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695591 вiд 2024-07-04 21:17:31

В той час, коли шведи тестують чотирьохднівку…

---------------------

Греция вводит 6-дневную рабочую неделю

Она будет первой страной ЕС, которая решилась на такой шаг. Работникам, которые трудятся в сфере промышленности, розничной торговле, сельском хозяйстве и в сфере некоторых видов услуг, предложат выбор. Либо они увеличат рабочий день на 2 часа, или же отработают дополнительную восьмичасовую смену — и за это получат только 40% от зарплаты.

Так местное правительство хочет преодолеть экономическую «бомбу замедленного действия». В стране не хватает квалифицированных работников, а население ощутимо сокращается.

@nexta_live

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695590 вiд 2024-07-04 20:06:23

https://www.dynamomania.com/news/732891-cyganyk-nazval-samuyu-privlekatelnuyu-sbornuyu-na-evro-2024-eto-ne-germaniya-ne-franciya-i-dazhe-ne-portugaliya-ronaldu
ну все. Іспанія може збирати валізи. Циганик вважає їх найкращими.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695589 вiд 2024-07-04 18:12:35

Зараз вискочив з ліфта. Двері почали зачинятися, але не зачинились)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695588 вiд 2024-07-04 17:47:45

Нет, блять, я просто теперь не могу теперь жить в городе. И дело не втом, что половину суток как минмум нет света, А В ТОМ, что непредсказуемо. Вот свет есть, но я вынужден лезть наверх пешком с сумками. А патамушта черная зона. Отключить могут в любую минуту. Стабильно тока одно - света точно нет, когда он гарантированно должен быть.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695587 вiд 2024-07-04 17:46:27

Fozzey, Wallon

Щиро дякую за


Отримав насолоду від перегляду!

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695586 вiд 2024-07-04 17:33:14

VVV
№ 1695584

Як писала Кошкіна там йде 10 наших за одного підара в рясі.
До речі це було про останній обмін як раз цивільних наших.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695585 вiд 2024-07-04 17:03:03

2LAZY

Сума відшкодування вартості генераторів для столичних багатоповерхівок збільшиться до 300 тис. грн, - Кличко

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695584 вiд 2024-07-04 16:14:14

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1695583
+
тих гандонів стільки, що іх можна гуртом 50 на одного нашого полоненого міняти і ще залишаться.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695583 вiд 2024-07-04 16:09:54

"Україна обміняла щонайменше чотирьох священників Української православної церкви Московського патріархату на полонених з початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє рух «Чесно».
--------------------
Четверо - це ніачьом ;)… країна має потужний резерв підарасів у рясах, і міняти їх на нормальних людей слід якомога більше.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695582 вiд 2024-07-04 15:05:21

Зе і його потужний Мє - це має стати ме (мом).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695581 вiд 2024-07-04 14:34:25

Я білого лелеку вдома на батьківщині не бачив, а дрохву наживо бачив.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695580 вiд 2024-07-04 14:32:26

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1695578
-----
А ти не знав? Це географія середньої школи. Лісова зона, лісостепова, степова.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695579 вiд 2024-07-04 14:31:01

кажуть, коли Колумб плив шукати Америку, то гуцули вже верталися звідти з заробітків (с)
https://twitter.com/chovnovyi/status/1808448008784056801

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695578 вiд 2024-07-04 14:26:37

Соупадєніє?


m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695577 вiд 2024-07-04 13:11:50

2 пробегавший
№ 1695512
Подивись очима типу «трампа»:
—йому більше імпонює союзник типу раша (проти китая)

В сенсі зрадник у його таборі?
Хоча Трамп сам мабуть зрадник

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695576 вiд 2024-07-04 12:29:13

Nycolas № 1695570
Потужні менеджери вже скасували.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695575 вiд 2024-07-04 12:07:52

«Єрмак потужний менеджер, один із дуже потужних менеджерів у моїй команді. Я його поважаю за результат. Він робить те, що говорю йому я. І він виконує ці завдання. Так завжди, коли ви хочете послабити ту чи іншу людину - ви будете бити по команді. А коли вони доб'єте команду цієї людини - ви почнете бити по цьому президенту», - Зеленський
---
потужний менеджер

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695574 вiд 2024-07-04 11:38:57

sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]
№ 1695573 вiд 2024-07-04 11:08:24

Ну власне так; жабидли - хоч ліві, хоч праві - розуміють, яке бабло там на кону, зокрема скільки вже вкладено у підготовку до Олімпіади, тож мабуть на якийсь час зачехлять свої жовті жилети ;)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695573 вiд 2024-07-04 11:08:24

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1695568
«відміна» олімпіади - то дуже серйозна тема
там ярди-ярди спонсорських грошей + медіа-трансляції
японці до останнього хотіли в ковідний рік провести. але відклали на рік і все рівно провели…
так що малоймовірно. хіба що москалям від цього «весело». нас не пустили - і ви без олімпіади. ги-ги-ги…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.