Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695612 вiд 2024-07-05 06:30:53Вранці пʼятниці, 5 липня, збірна Аргентини завдяки серії пенальті переграла Еквадор і стала першим півфіналістом Копа Америки-2024 Месси свой пендаль не забил
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695611 вiд 2024-07-05 01:12:53А чому орбан не задом наперед? Де логіка? Треба щоб Набро було.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695610 вiд 2024-07-05 00:50:51yagshamash № 1695608 вiд 2024-07-05 00:09:04 Може не все так просто і їх познайомили під час навчання орбана в школі кагебе імені дзєржинскава?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695609 вiд 2024-07-05 00:34:56Лейбористи розгромно виграли вибори у Британії. Друзі України - без проблем для нас.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695608 вiд 2024-07-05 00:09:04Ребров був особисто знайомий з Орбаном в Угорщині, тому його запросили. Дехто думає, що в мзс й уряді всі довбойоби. Але не все так.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695607 вiд 2024-07-05 00:01:39Vichny № 1695606 ну я зі Стіни, прийдешній. тож сам OBSILF :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695606 вiд 2024-07-04 23:58:01Starik (Україна, Київ) № 1695605 Я не порівнюю, і в думках не було. Тире в даному випадку означає зустріч. Starik - OBSILF :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695605 вiд 2024-07-04 23:36:16Vichny № 1695604 Хуйбров для тих, хто пам'ятає звідки прийшов UTyбров для старперів (радіо UT5UDX) Воблер - ну це непогано, колеблеться але порівнювати нашого тренера і хріна - йди на хрін :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695604 вiд 2024-07-04 23:27:18Якщо прізвище Реброва прочитати задом наперед то вийде Ворбер. Гммм. Орбан - Ворбер…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695603 вiд 2024-07-04 23:24:55Ну чому це так складно. Приїхав президент, не обов'язково цей хрін з Угорщини. служба протоколу йому шукає людей під комфортну зустріч. типу Реброва, він по факту ніхто. а ось для «повідомлень», там по іншому відбувається. і це під камери чи не під камери вирішують інші люди. більше того, якби зустріч була «не позитивною», то ми б так і не побачили і мабуть не взнали би про історичну зустріч Реброва та орбана
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695602 вiд 2024-07-04 23:23:10Wallon № 1695593 Бляха, треба буде якось завітати, бо непогано так розрекламував, в т. ч. про Оболонь на крані forever :) І чому я там ні разу не був? Це там де Клайпеда була?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695601 вiд 2024-07-04 23:18:38Nevropatolog № 1695591 40% тижневої зарплати за 1 додатковий день? Та за таке черга стояти буде
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695600 вiд 2024-07-04 23:17:39Starik (Україна, Київ) № 1695596 ну якшо згадать шо Ребров давній друг і товариш Найпотужнішого Менеджера, то все цілком очевидно :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695599 вiд 2024-07-04 23:13:05klirik № 1695592 та чув вже. Ну цей «актор» понятно ніяким актівістом не був, грав у квн імені Найвеличнішого і у зеленожопих в різноманітних серіалах знімався. До речі, сьогодні настраював мамі новій телелік, на якомусь каналі попав на серіал за його участю… Так шо зірка. А в мери він хотів сам, і сам же роспускав про це чутки, понятно шо тут йому нічого не світіло, тому навіть ніхто і не розлядав в серйоз. Нуль.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695598 вiд 2024-07-04 22:53:42Starik (Україна, Київ) № 1695596 ну тaк, «диплoмaтичнi хитрoщi» :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695597 вiд 2024-07-04 22:50:20дo нeдaвньoї рoзмoви прo кoрупцiю i НAТO НАБУ і САП запобігли спробі групи осіб «поставити потрібних людей» на керівні посади в територіальних органах Державної митної служби для організації корупційних схем. 1 млн дол. США пропонували за посаду керівника Львівської митниці, а посади очільників Волинської і Чернівецької митниці оцінили в 500 тис. дол. США та 200 тис. дол. США відповідно.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695596 вiд 2024-07-04 22:38:21Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1695595 чому ж непомітно. але це лише жест, так, Ребров там працював успішно. такий собі PR для зустрічі, звичайна річ.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695595 вiд 2024-07-04 22:23:51Якoсь прoйшлo нeпoмiтнo тут, щo Зeлeнський притягнув Рeбрoвa нa зустрiч з Oрбaнoм :) Orban told the Ukrainian coach Serhiy Rebrov: “You did well. ” When Rebrov responded “you too! ” Orbán batted the compliment away. “I was not happy, ” Orbán insisted, “but you did really well because you have really good quality players! Congratulations! ” Orbán said it was just unfortunate that Ukraine finished bottom of its group against Romania, Belgium and Slovakia. “It was just bad luck, nothing else, but you did very well! ” “How is your life? ” Orbán asked Rebrov, who replied: “After Hungary, yes, it’s hard. ” Rebrov previously coached Hungarian top club Ferencváros between 2018 and 2021, and has been in charge of the Ukrainian national team since last year.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695594 вiд 2024-07-04 22:16:46OG № 1695587 дякую зa нaвoдку, спрaвдi гaрнa рoзмoвa. PEPSI - твoя iстoрiя з цигaнaми стaлa знaмeнитoю :) Wallon - у вaс гaрний зaдум зi Стрiчкoю.. Я тaк рoзумiю, щo weб-сiтe вeрсї пoки нeмaє? чи i нe будe? Нa мoю думку трeбa дaти людям мoжливiсть дoступу (read only) дo iнфoрмaцiї бeз вимoг рeйeстрaцiї. Тим бiльшe щo бiльшiсть пoдiй вжe i тaк у вiльнoму дoступi нa гугл, фeйсбooк i т. д. Як пoкaзує дoсвiд - якщo людинa мaє бaжaння «включитися в прoцeс» тo гугл лeгкo дoпoмoжe :) Oт чoгo чaсoм нeмaє (oсoбливo нa пoчaтку вiйни взaгaлi був хaoс) - цe зaгaльнoї кooрдинaцiї - вiд прoтeстних дiй дo збoру кoштiв - для oптимiзaцiї eфeкту. Aлe цe крaщe зa кухликoм хoлoднoгo Kupava Wheat :)
Wallon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695593 вiд 2024-07-04 22:01:12OG № 1695587 Дуже дякую! Тут хтось ще писав що не знав, що я був фаном Оболоні. Чому ж «був»? ;-). У мене навіть фан бар ФК Оболонь є. На Подолі
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695592 вiд 2024-07-04 21:38:04Воха, тобі буде цікаво). Чувак, якого свого часу хотіли протащити у мери Запоріжжя і подавали як активіста (а насправді він актор і з квн-тусовки) з'їбався в Америку. Скільки ж тут рівнів))
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695591 вiд 2024-07-04 21:17:31В той час, коли шведи тестують чотирьохднівку… --------------------- Греция вводит 6-дневную рабочую неделю Она будет первой страной ЕС, которая решилась на такой шаг. Работникам, которые трудятся в сфере промышленности, розничной торговле, сельском хозяйстве и в сфере некоторых видов услуг, предложат выбор. Либо они увеличат рабочий день на 2 часа, или же отработают дополнительную восьмичасовую смену — и за это получат только 40% от зарплаты. Так местное правительство хочет преодолеть экономическую «бомбу замедленного действия». В стране не хватает квалифицированных работников, а население ощутимо сокращается. @nexta_live
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695590 вiд 2024-07-04 20:06:23https://www.dynamomania.com/news/732891-cyganyk-nazval-samuyu-privlekatelnuyu-sbornuyu-na-evro-2024-eto-ne-germaniya-ne-franciya-i-dazhe-ne-portugaliya-ronaldu ну все. Іспанія може збирати валізи. Циганик вважає їх найкращими.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695589 вiд 2024-07-04 18:12:35Зараз вискочив з ліфта. Двері почали зачинятися, але не зачинились)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695588 вiд 2024-07-04 17:47:45Нет, блять, я просто теперь не могу теперь жить в городе. И дело не втом, что половину суток как минмум нет света, А В ТОМ, что непредсказуемо. Вот свет есть, но я вынужден лезть наверх пешком с сумками. А патамушта черная зона. Отключить могут в любую минуту. Стабильно тока одно - света точно нет, когда он гарантированно должен быть.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695587 вiд 2024-07-04 17:46:27Fozzey, Wallon Щиро дякую за Отримав насолоду від перегляду!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695586 вiд 2024-07-04 17:33:14VVV № 1695584 Як писала Кошкіна там йде 10 наших за одного підара в рясі. До речі це було про останній обмін як раз цивільних наших.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695585 вiд 2024-07-04 17:03:032LAZY Сума відшкодування вартості генераторів для столичних багатоповерхівок збільшиться до 300 тис. грн, - Кличко
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695584 вiд 2024-07-04 16:14:14Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1695583 + тих гандонів стільки, що іх можна гуртом 50 на одного нашого полоненого міняти і ще залишаться.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695583 вiд 2024-07-04 16:09:54"Україна обміняла щонайменше чотирьох священників Української православної церкви Московського патріархату на полонених з початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє рух «Чесно».--------------------Четверо - це ніачьом ;)… країна має потужний резерв підарасів у рясах, і міняти їх на нормальних людей слід якомога більше.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695582 вiд 2024-07-04 15:05:21Зе і його потужний Мє - це має стати ме (мом).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695581 вiд 2024-07-04 14:34:25Я білого лелеку вдома на батьківщині не бачив, а дрохву наживо бачив.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695580 вiд 2024-07-04 14:32:26m1919(Київ - чемпіон!) № 1695578 ----- А ти не знав? Це географія середньої школи. Лісова зона, лісостепова, степова.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695579 вiд 2024-07-04 14:31:01кажуть, коли Колумб плив шукати Америку, то гуцули вже верталися звідти з заробітків (с)https://twitter.com/chovnovyi/status/1808448008784056801
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695578 вiд 2024-07-04 14:26:37Соупадєніє?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695577 вiд 2024-07-04 13:11:502 пробегавший№ 1695512Подивись очима типу «трампа»: —йому більше імпонює союзник типу раша (проти китая)В сенсі зрадник у його таборі?Хоча Трамп сам мабуть зрадник
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695576 вiд 2024-07-04 12:29:13Nycolas № 1695570 Потужні менеджери вже скасували.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695575 вiд 2024-07-04 12:07:52«Єрмак потужний менеджер, один із дуже потужних менеджерів у моїй команді. Я його поважаю за результат. Він робить те, що говорю йому я. І він виконує ці завдання. Так завжди, коли ви хочете послабити ту чи іншу людину - ви будете бити по команді. А коли вони доб'єте команду цієї людини - ви почнете бити по цьому президенту», - Зеленський --- потужний менеджер
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695574 вiд 2024-07-04 11:38:57sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]№ 1695573 вiд 2024-07-04 11:08:24Ну власне так; жабидли - хоч ліві, хоч праві - розуміють, яке бабло там на кону, зокрема скільки вже вкладено у підготовку до Олімпіади, тож мабуть на якийсь час зачехлять свої жовті жилети ;)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695573 вiд 2024-07-04 11:08:24Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1695568 «відміна» олімпіади - то дуже серйозна тема там ярди-ярди спонсорських грошей + медіа-трансляції японці до останнього хотіли в ковідний рік провести. але відклали на рік і все рівно провели… так що малоймовірно. хіба що москалям від цього «весело». нас не пустили - і ви без олімпіади. ги-ги-ги…