🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1387.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695572 вiд 2024-07-04 10:49:21

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1695571
таке може якось працювати, там де ресурс умовно не обмежений, у кацапів (срср) чи десь в Китаю.
В наших умовах дуже черевато :(

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695571 вiд 2024-07-04 09:38:29

klirik [Останнi 20 месаг]
№ 1695566 вiд 2024-07-04 08:18:44

Є метод йосі сраліна - старих генералів шмальнути у потилицю, на їхнє місце поставити нових, ті певний час повчаться (кровʼю власних бійців), і деякі з них стануть хорошими генералами - а деякі, як жуков, так і залишаться мʼясниками. За певний час цю послідовність слід буде повторити.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695570 вiд 2024-07-04 09:32:55

Американський пропагандист Карлсон анонсував інтерв’ю з Зеленським

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695569 вiд 2024-07-04 09:30:53

klirik
№ 1695566 вiд 2024-07-04 08:18:44

З 1917 року, з невеликими випадковими перервами.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695568 вiд 2024-07-04 09:30:34

Ходять чутки, що Олімпіаду у Жаболяндії можуть скасувати - очевидно через можливі заворушення внаслідок перемоги лепенші. Олімпійські бюрократи (МОК) звичайно це спростовують - мовляв, клєвєта на жабидлів і міжнародний олімпійський рух.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695567 вiд 2024-07-04 09:18:39

У Києві біля ТЦК черги, серед іншого багато випадків, коли новий ел. реєстр не підтягнув і не має даних людей, які оновили свої дані чи стали на облік в ТЦКах минулого. позаминулого року! Тобто все залишилося в бумажних формуляр і книгах. І Міноборони не продумало цю систему, і у Києві не створило штат, волонтерів консультантів, або аутсорс! Якийсь саботаж. Тут першу скрипку мають грати власні усіх рівнів, а їм пох.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695566 вiд 2024-07-04 08:18:44

За вчора в фейсбуці Мар'яна насипала стільки зради (про F16, тупість, захисні споруди) що реально в петлю хочеться залізти. Я чесно не уявляю як наше військо досі тримається при такому ставленні і за такого управління. Кажуть що під час війни в армії працює ліфт, який наверх виносить адекватних, ініціативних та розумних. А у нас цей процес з 2022 року пішов у зворотньому напрямку

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695565 вiд 2024-07-04 07:48:21

2Lazy

Стосовно Осбб та генератора - досвіду немає, бо генератор надала місцева влада (це не Києві)
А от зараз розробляємо план підключення СЕС через програму гріндім. Перевага, що на рахунку Осбб є приблизно півмілйона акумульованих внесків

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695564 вiд 2024-07-04 07:16:16

LAZY
№ 1695563
-----
У нас сьогодні вночі з 0.00 до 6.00 не було. чорну і сіру зона графіка. Дивно, температура після дощу була комфортна, якщо вікна повідкривати - не треба жодних кондьорів чи вентиляторів вмикати.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695563 вiд 2024-07-04 00:53:50

sk (chromebook acer 14)
№ 1695562

Ну в тому сенсі що мій ЖК до цього моменту «балували», на 3-4 години світло вимикали, а тепер типу строго буде - 7 годин чорна зона + сіра і не їбе.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695562 вiд 2024-07-04 00:09:41

LAZY
№ 1695558
так а при чому там «оператор сказал»?
є ж графіки. по «білим» світло повинно бути…
у нас, до речі, на диво, сьогоді з після обіду, світло є на по сірим зонам. прямо не звично…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695561 вiд 2024-07-04 00:03:31

Pryvyd Zamku
№ 1695552
в переліку паролів від різних сайтів, знаходеш запис аккаунат Гугла на якому той ящик, и дивися пароль

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695560 вiд 2024-07-04 00:02:39

yagshamash
№ 1695555
марта колись виграла турнір 500ї серії в штатах (хьюстон???) не пам'ятаю точно
фінал грала проти грачьової. ще з москальським паспортом
а там же фінальна церемонія. «все по протоколу» …
то ще до матчу домовились що нагородження буде окремо. поруч марта стояти не буде…
марта виграла. нагородили грачьову. вона пішла зі сцени. потім нагороджували марту. ніяких фоток разом…
грачьова говорила гарною англійською з французським акцентом. видно давно у франції
кажуть що подала документи на французський паспорт 5+ років назад… тренується в одній академії з мєдвєдєвим, андрєєвими, і ще там пара москалів є…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695559 вiд 2024-07-03 23:58:08

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1695557

Так я не смикаю туди-сюди, заїбало, холодильник просто через станцію в розетку підключений стоїть.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695558 вiд 2024-07-03 23:56:25

Вже майже 6 годин немає світла, для мого ЖК це незвично. Сусід пише:

Звонил только что в дтек
Оператор сказал что распоряжение укржнерго что теперь все отключения будут по семь часов

Це виходить, що 2 години тільки на білу зону залишається. Ніхуйово. Ну що ж, це зоряний час для бренду Екофлоу, блядь.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695557 вiд 2024-07-03 23:55:45

2 LAZY
№ 1695357
шо б йому і так за 3 години сталося?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695556 вiд 2024-07-03 23:54:22

sk (chromebook acer 14)
№ 169555
спитає пароль від обліковго запису Вінди або адмінвстратора, який ти або знаєш, або якшо його нема, то і не спитає.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695555 вiд 2024-07-03 23:40:36

А Даяна все одно, хрін тобі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695554 вiд 2024-07-03 23:39:39

Даяна таки дотисла кацапку ґрачову на Вімблдоні на тайбрейку. Перша наша у третьому колі. Кацапка від минулого року формально французкою стала і сапонулася ручкатися

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695553 вiд 2024-07-03 23:35:46

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1695551
воно ж все рівно спитає тебе пароль щоб показати всі збережені паролі…
тільки відновлення паролю через інструменті гугл
інакше гуглом би ніхто не користувався, так як «хакерам» дуже легко паролі «відновлювати» …

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695552 вiд 2024-07-03 23:35:28

і знову доведіть що це ваш ак

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695551 вiд 2024-07-03 23:29:20

Pryvyd Zamku,
якшо хром,
Настройки
автозаполнение и пароли
менеджер паролей

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695550 вiд 2024-07-03 23:25:59

PEPSI (Merkury)
№ 1695537

Похуй

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695549 вiд 2024-07-03 23:25:31

теніс
еліна виграла матч першого кола
маємо рекорд. 5 учасників 2го кола
почались матчі другого кола
юля стародобцева програла в 3х сетах. супер-успіх для юлі
даяна в 3х сетах виграла у грачьової. після матчу руку не потискала (грачьова рік назад отримала французське громадянство). прикольно що даяна десь через 1.5 години гри комусь казала «я щас вирву» … гра ще годину продовжувалась…
ну і я так розумію що маріон бартолі (француженка яка у свій час вигравала вім-н) зараз є консультантом даяни)
та маріон бартолі - дивна спортсменка була… її тато тренував. «пресував» серйозно. по-моєму був єпізод, коли навратілова побачила як зранку тато тренував маріон на вім-ні (можливо на іншому турнірі), і та зранку, на зарядці, присідала із штангою 200 кг (чи щось таке).
навратілова написала скару кудись-там. мовляв це знущання з людини… нікуди воно далі не пішло. але після завершення кар'єри маріон пару років була в неадекваті. то на островах з туземцями де схудла до 50 кг, то набирала під 150… але зараз +- поправила «кукуху». останні пару років коментує теніс і наче з головою все в порядку…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695548 вiд 2024-07-03 23:25:08

Samsung
№ 1695523 вiд 2024-07-03 19:17:12

Цікава розмовка :)
Але, думаю, ще цікавша була після того як зупинили запис)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695547 вiд 2024-07-03 23:24:58

Який браузер?

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695546 вiд 2024-07-03 23:23:57

Браузер каже, що спочатку доведіть, що це ваш ак і введіть пароль

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695545 вiд 2024-07-03 23:21:29

Pryvyd Zamku
№ 1695543

Це браузер запам'ятав пароль. В його налаштуваннях пошукай

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695544 вiд 2024-07-03 23:18:02

Pryvyd Zamku
№ 1695543
потрібно відновлювати
це я так «вангую»
підгледіти що там комп запам'ятав шансів - нуль

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695543 вiд 2024-07-03 23:13:58

Питання. Забутий пароль від гугльпошти. Але комп в пошту пускає, тобто десь в компі це записано. Де це знайти?
—————————
дівчинка б'ється в істериці

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695542 вiд 2024-07-03 22:29:34

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1695517
румуни (з болгарами) не дуже «на шару» пролізли в єс
вони були «на треку» вступу в 2004 з рештою країн східного блоку. але через погану боротьбу з корупцією, «відклали» вступ. і вони вступили через три роки. після того як виконали всі вимоги по анти-корупційній боротьбі (типу ми теж зараз по таким методичкам йдемо) …
а от «на шару» в нато - можна спитати албанію, чорногорію, хорватію (перші дві можна спитати про боротьбу з корупцією) … що там було такого що їх прийняли без довгих «хороводів»?
а, наприклад, австрія - «не хоче» в нато до сих пір (може ще метоички ялта-45 працюють? відень ссср «звільняв») … хоче шведи-фіни також довго «не хотіли», але в якийсь момент «передумали» …
взагалі там багато контексту навколо вступів в нато…
ті ж французи вступали-виходили. і коли входили в нато - алжир був частиною франції. а коли отримав незалежність, прийшлось «переписувати» методички нато
по-моєму португалія просила нато допомогти, коли гоа незалежність виборював і до індії приєднувався… мовляв наша територія - давайте захищати…
коротше. ок на вступ - то чисто «управлінське» рішення. а оті всі «роудмапи» - тільки щоб затягувати процес і не казати «ок» максимально довго… всі «роудмапи» можна виконати вже будучи членом нато… ну можна уявити рівень збройних сил румунії при вступі… і порівняти з рівнем зсу, наприклад 2021 (мовчу про 2024)
тобто… вступ в нато - дуже тонка дипломатична робота, з урахуванням вікон можливостей…

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695541 вiд 2024-07-03 21:26:49

LAZY
№ 1695521

в моєму ОСББ скинулись на генератори для міні-котельні на даху. також скидались на трактор, сніг чистити.

до ліфтів і насосів ще не дійшли ;)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695540 вiд 2024-07-03 21:06:36

OlegSh
№ 1695535

в принципi тaк, aлe вoнa їх зaстaвить дiйти дo вибoрчих урн. Цьoгo нeдoстaтньo щoб вигрaти клуючoвi штaти…

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695539 вiд 2024-07-03 21:01:17

Німці є по суті єдині (ну може ще французи) хто може вибити Іспанію. Мабуть вони ними й будуть. А чемпіонами стане Англія. Й Саутґейта замість страти у Тауері чекає прийом в Бакінгемському палаці :-)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695538 вiд 2024-07-03 20:45:31

PEPSI (Merkury)
№ 1695537 вiд 2024-07-03 20:40:57

З поправкою на те, що гра в Німеччині, то так 50/50. За Німеччину те, що по великому рахунку суперники у Іспанії були проблемні, хорватам сильно не щастило, там мало 3:2 бути, а не 3:0.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695537 вiд 2024-07-03 20:40:57

Які прогнози іспанія-німеччина? 50/50?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695536 вiд 2024-07-03 20:35:15

Samsung
№ 1695523
Тема різлінгів не розкрита. Незачот.
І це у барі, де повно бухла: -].
Кароче, я приїду, розкрию тему.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695535 вiд 2024-07-03 20:20:56

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1695529

Камала приверне хіба що чорношкірих виборців, які в принципі й так за Байдена.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695534 вiд 2024-07-03 20:19:31

А я десь пропустив що виявляється Wallon був фанатом Оболоні :-)

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695533 вiд 2024-07-03 20:12:28

2 LAZY
№ 1695531
Але у нас фокус на насоси та котли - в нас своя котельні на даху. Немає електрики - немає тепла. Ліфти вже більше як nice to have.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.