Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695532 вiд 2024-07-03 20:11:052 LAZY № 1695531 Ні, будцть дні, коли не вистачить. Для цього запасний варіант - підзаряджати батареї побутовим генератором, який вже куплений (точно не знаю, напевно на 5-7 КВт).
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695531 вiд 2024-07-03 19:49:00Papka № 1695528 Тю, а що, в Києві взимку вистачить сонячних панелей на ліфти та насоси, навіть якщо всю кришу ЖК застелити?
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695530 вiд 2024-07-03 19:43:072 Batyj № 1695526 Якщо 750 тис. - це схоже на вартість до компенсації.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695529 вiд 2024-07-03 19:41:26olma № 1695520 Кaмaлa - цe нe тoй кaндидaт який здaтний привeрнути undecided…
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695528 вiд 2024-07-03 19:39:502 LAZY № 1695527 Сонячні панелі + інвертор + акумулятори.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695527 вiд 2024-07-03 19:37:30Papka № 1695525 А СЕС це що?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695526 вiд 2024-07-03 19:36:30Лейзик, у меня на дверях висть обьява, через пару дней собрание, надо утвердить покупку 48 киловатного дизеля, проект его установки, арматура, вмякая мелочевка на 750 тысяч, кроме того зарплата дизелисту по минимуму 1х тыс в месяц и 2 тыс на соляру. Это для лифтов и циркуляционных насосов отопления и водоснабжения. И кстати, Виталян обещал всем жекам и осбб компенсировпть 75% затрат на подобные мероприятия. Я хочу задать вопрос, озвученная сумма - это до компенсации или после?
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695525 вiд 2024-07-03 19:36:042 LAZY № 1695521 Зараз йде обговорення. Але ініціативна група більше в сторону СЕС дивиться.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695524 вiд 2024-07-03 19:31:23Блядский дтек.. Вот уже пол часа белой зоны, а света не. Я уже молчу, что не было 3 часа из 4 черной, все 3 часа серой, так, блять, еще и на белой не включают, суки..
Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695523 вiд 2024-07-03 19:17:12
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695522 вiд 2024-07-03 18:51:11olma [Останнi 20 месаг]№ 1695520 вiд 2024-07-03 18:42:45Тільки Камала. Камілла - то британська королева-консортиха, і є ще порноактриса Camilla Creampie - ну дуже страшна і непристойна.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695521 вiд 2024-07-03 18:45:46А чи є тут живі свідки того, щоб їхній ЖК зкинувся та придбав генератор щоб живити ліфти та воду качати? А то мій ЖК от вже два роки, з 2022 среться в чатіку, а прогреса ноль.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695520 вiд 2024-07-03 18:42:45Зараз пішли новини. Байден ніби то приватно комусь сказав, що в наступні кілька днів буде приймати рішення чи йтиме на вибори чи зніметься. А перед тим була інфа, що віце-президентша Камілла Гарріс начебто має хорошу підтримку серед електорату і вона евентуально може виставити свою кандидатуру на Конвенцію.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695519 вiд 2024-07-03 18:37:28пробегавший (пробегавший) № 1695518 a тoбi нe пoх дe тaм тoй свiт oбeртaється? aлe iдeя змeншити кiлькiсть дурних дoписiв є чудoвa :)
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695518 вiд 2024-07-03 18:17:242 Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1695516 вибач, зменшу кількість дописів. я забув, що світ обертається тільки навколо окремих персон
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695517 вiд 2024-07-03 18:15:25Румуни свого часу пролізли до ЄС і НАТО на шару - типу як їхня збірна до 1/8 нинішнього Євро ;) І після того, як туди взяли румунів, висувати корупцію у якості непоборної перепони стало дуже проблематично.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695516 вiд 2024-07-03 17:59:01пробегавший № 1695515 якщo пoх, тo чoму пишeш? :)
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695515 вiд 2024-07-03 17:57:432Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1695513 З усією повагою— зараз якось «pohuy» що ти бачив і як оцінюєш
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695514 вiд 2024-07-03 17:36:30olma № 1695504 кoрупцiя, цe цивiлiзoвaнa вiдмaзкa щoб зaрaз нe брaти дo НAТO. бo сцуть Путлeрa, aлe нe мoжуть цe вiдкритo визнaти.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695513 вiд 2024-07-03 17:34:15пробегавший № 1695512 «Аналогічно з корупцією— тоді її на величний) рівень розкрутили— тепер довго буде гикатися.» бiльшoї дурницi зa сьoгoднi щe нe бaчив.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695512 вiд 2024-07-03 16:48:532LAZY № 1695509 Сусід сусідом, але… Подивись очима типу «трампа»: —йому більше імпонює союзник типу раша (проти китая) і якщо Україна під рашею, то і ресурс проти китаю — де Україна може допомогти «трампам» в боротьбі з китаєм? Іншими словаи по трампу— Україна гемор в стосунках з рашею Поки трампи і Європа не усвідомлять небезпеку раші— будуть відмазки. Вже в мемах після приїзду орбана слова зе «просто пєрєстать стрєлять» — повернулося з 2019 і до зе. Аналогічно з корупцією— тоді її на величний) рівень розкрутили— тепер довго буде гикатися. Більш того, після всіх скандалів (від будівництва до яєць по 17, купи чиновників заляпаних які просто тихо пішли в ліс) мабуть мають підстави на Заході щось казати. Згортання якихось реформ (ну тіж наглядові ради), ігнор судових реформ … Ну і плюс керування людьми, які не відповідають за щось з опи), усіма сферами… ну таке собі щастя і прозорість.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695511 вiд 2024-07-03 16:46:48Када Турцию принимали в Нату, Нату не ебало корупция в Турции, мусульманство и прочее. Надо было закрыть фланг..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695510 вiд 2024-07-03 16:40:12Я згоден з усіма присутніми. Але мені не треба пояснювати, ви Зеленському поясніть
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695509 вiд 2024-07-03 16:34:02Україна для НАТО - величезний важливий ключовий сусід на сході Європи, довбень. Звичайно їм потрібен сучасний нормальний сусід, а не корупційна клоака, європейська уганда чи зімбабве.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695508 вiд 2024-07-03 16:30:03olma № 1695507 а давай подивимся на це трохи з іншого боку. А нафіга НАТО бороть корупцію в Україні? Ми для НАТО хто, шоб вони нами переймались. Це ж ми до них хочем, а не навпаки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695507 вiд 2024-07-03 16:25:51Корупція в Україні нікуди не ділася, але може в якихось сегментах зменшилася, і добре зменшилася. Але чому в НАТО не беруть? Так навпаки ви запросіть і виелімінуйте геть цю корупцію в дорожній мапі. Запрошення в НатО це найкраща нагода вбити корупцію в Україні.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695506 вiд 2024-07-03 16:21:11Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1695505 ну це така собі дилема. чимось нагадує кацапську тезу якби вони не захопили Крим, то там би був чобіт НАТО. Може все ж таки самім шось зробити. Понятно шо в НАТО нас зараз не візьмуть не через корупцію в першу чергу, але ж, але ж …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695505 вiд 2024-07-03 16:09:20Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1695502 вiд 2024-07-03 15:58:10Здається, Портников колись казав, що коли колективний Захід і далі чморитиме Україну за корупцію, то невдовзі з цим явищем в Україні боротимуться ФСБ та Слєдствєнний камітєт Расії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695504 вiд 2024-07-03 16:08:42Не приписувана Україні корупція заважає вступу або запрошенню в НАТО, а нехіть альянсу США і Німеччини.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695503 вiд 2024-07-03 16:07:11Шмигло вже сидить (у кращому сенсі ;)) довше за будь-кого з попередніх премʼєрів. «Умєрєнность і аккуратность», як писав один старовинний кацап.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695502 вiд 2024-07-03 15:58:10№ 1695501 переставляють кроваті, а між тим: "Переговори про членство України в НАТО не просуватимуться через значний рівень корупції — The Тelegraph. НАТО вимагатиме від Києва «додаткових кроків» щодо подолання корупції, перш ніж розпочати переговори щодо членства. І як пише газета, ця позиція буде викладена в письмовій формі в комюніке НАТО, яке буде підписано на щорічному саміті альянсу 9 липня. У свою чергу, кореспондент CNBC стверджує, що на зустрічі з Блінкеном керівник ОПУ Єрмак, який зараз перебуває у США, «намагався переконати голову Держдепу у тому, що команда Зеленського всіляко бореться з корупцією, але його місія не мала успіху» (цитата). "
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695501 вiд 2024-07-03 14:30:53За словами джерел, замінити Шмигаля можуть першою віцепрем'єр-міністеркою – міністеркою економіки Юлією Свириденко, яка до цієї посади працювала заступницею голови Офісу президента Андрія Єрмака. Джерело: https://biz.censor.net/n3497888
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695500 вiд 2024-07-03 11:44:32Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1695495 вiд 2024-07-03 10:36:22 Могло, звісно
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695499 вiд 2024-07-03 11:16:37Аццы привет. Я на фейсбуке вопросик задал, гляньте плиз
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695498 вiд 2024-07-03 11:02:30"самую высокую температуру зафиксировали в Запорожье По данным гидрометеорологов, вчера днем воздух прогрелся до 35,8° тепла. А это превысило абсолютный суточный максимум в 1991 году, на 1,2°. "
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695497 вiд 2024-07-03 10:55:21PEPSI (Merkury) № 1695496 вiд 2024-07-03 10:44:23 жалко австріяк, хотілося б побачити їх зарубу з голландцями. Вилетіла найкраща команда турніру по якості гри за версією УЕФА. -------------------------------------------------- Стало відомо, чому перемога Туреччини над Австрією в 1/8 фіналу Євро-2024 для нас така важлива. --------------------------------------------- За результатами Євро Австрія викинула нашу збірну України з першого кошику жеребу відбору до ЧС-26. Туди входять 12 найкращих збірних Європи. Щоб нам туди повернутись, потрібен був програш австрійців, а також сподіватись, що вони провалять Лігу Націй.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695496 вiд 2024-07-03 10:44:23жалко австріяк, хотілося б побачити їх зарубу з голландцями. Вилетіла найкраща команда турніру по якості гри за версією УЕФА.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695495 вiд 2024-07-03 10:36:22Enot [Останнi 20 месаг]№ 1695491 вiд 2024-07-03 09:40:29Воно все вже більше 2 років працює в авральному режимі з використанням незрозуміло якого обладнання, тому не обовʼязково потрібні шахеди - могло і саме по собі йобнути.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695494 вiд 2024-07-03 09:51:07Enot № 1695490 Ну, по-перше, виграли не у чорногорців, а македонців. По-друге, гра з голандцями (2:3) була ахуєнна, після тієї гри була впевненість що пройдем далі. Про гру з Австрією згоден. І так, інші групи допомогли. Пам'ятаю як в готелі в Трансильванії сиділи вболівали чи то за поляків, чи проти, не пам'ятаю вже, але той результат мав значення для того щоб Україні попасти в 4 найкращі 3-ї місця
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695493 вiд 2024-07-03 09:49:23теніс поки три дні футбольний детокс вчора наші на вім-ні занінчили з результатом 1-2 виграла снігур. важлива перемога. після перемоги на юніорському вім-ні - вона ніяк не може потрапити хоча б в топ-100. хоча їй вже 22 роки… калініна програла. можна сказати без боротьби. хз що з нею сталось в цьому сезоні. може вилетіти до меж топ-100 ну і катерина байндл (козлова) - теж програла. але вона зараз десь 170 в рейтингу. потрапила в основну сітку через «заморожений рейтинг». є така можливість. коли отримав травму «заморозити» свій рейтинг. і потім використати його (а не офіційний рейтинг) на декількох турнірах після відновлення… так як був дощ, декілька матчів перенесли на сьогодін. включаючи матч еліни. на папері повинна проходити далі… якщо так - то отримаємо черговий рекорд. 5 наших в 2му колі за участь в 1му колі - 75к баксів, за участь в другому - 120к…