🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1389.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695492 вiд 2024-07-03 09:42:51

Batyj
№ 1695489
можливо ти не той графік дивишся?
крім тебе ніхто не жаліється на те що графіки не витримуються
на «білих» зонах світло є завжди. +- 10-15 хв…
але цей тиждень, дійсно, один з самих «жостких». в сірих зонах світло майже не «видають» …
----------
до речі директор ясно вчора в х-уїтері коментував заяву зе про те що країна працює щоб розширити енерго-переход з заходом. і написав що «було б супер отримати 5-5.5 гватт потужність» …
ну хз. навряд чи він «тролить» … експерти кажуть що зараз маємо 1.5+, були плани до осені отримати 2+ (з гарантією заходу що такий об'єм вони можуть підкачувати на нашу сторону постійно)
а 1 гватт - це один атомний реактор, яких зараз 9. і коли всі поремонтують - то 9 гватт - це наша мінімальна спроможність в генерації (якщо не рахувати «зеленку» і те що залишилось від маневрової та гідро) …
так що +5 «підкачки» виглядає як супер-перемога (правда поки що на папері)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695491 вiд 2024-07-03 09:40:29

У нас взагалі зі світлом якийсь піздець. Але пару днів тому повідомляли про вибух на підстанції у Новій Бучі. Незрозуміло що за вибух, ніби шахеди сюди не долітали

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695490 вiд 2024-07-03 09:38:20

СбУ на тому чемпіонаті теж подфартило при ніякій грі. Спочатку програли голандцям, хоч і в боротьбі. Аутсайдерів -чорногорців обіграти спромоглися, хоч і не без проблем. А потім безвольно злили вирішальну гру австрійцям. І пройшли далі тільки тому що вдало зіграли інші групи. І далі у шведів вирвали перемогу, при тому що шведи вищі класом були. Єдине гру можна в актив записати.
На нинішньому чемпіонаті в групі явних аутсайдерів не було, одну гру провалили, виграли в рівній боротьбі у рівних за класом словаків, програючи по ходу матча, і зіграли в нічию з престарілою, але все ж збірною Бельгії. Так що на цьому чемпіонаті насправді краще зіграли, хоч і справедливо зайняли останнє місце. Тому що набір непоганих гравців це ще не команда.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695489 вiд 2024-07-03 09:19:55

Ну вот опять.. блядское несоблюдегие графика. Тока сделал на турплитке завтрак, дали свет..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695488 вiд 2024-07-03 09:01:18

Румуни, сука, дівійша команда, пролізли далі виключно дякуючи нашому їм пройобу.
Бо далі просрали таким же лівим бельгійцям, з кокотами ледве-ледве скатали договірнячок, забивши з лівого пеналя (як таке можна було ставити коли в інших матчах иіліметрові офсайди фіксуються?), ну і апофеозом - безшансовий пройоб Нідерландам. М-да… От що значить доьре підфартило в одному матчі

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695487 вiд 2024-07-03 09:00:23

olma
№ 1695486

Після 1/4 всі картки обнулять

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695486 вiд 2024-07-03 08:04:14

Всю нашу групу в ЧЕ 24 заорали в першому раунді плейоффів. А ми посіли останнє місце. Прикро.

В Турків не вірю, нахваталися жовтих карток, між іншим.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695485 вiд 2024-07-03 03:36:19

Nycolas
№ 1695483



gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695484 вiд 2024-07-03 01:10:22

2 Nycolas
№ 1695483
Та ні, то fox sports

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695483 вiд 2024-07-03 00:41:08

gross
№ 1695482

Це відео не доступне у вашому регіоні
---
подякуємо уєбану маску

gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695482 вiд 2024-07-03 00:21:09

Трохи про копа америка.
Останній матч USA з Уругваєм. Таке судівство я бачив тільки проти України. А поведінка судді після матчу взагалі який треш.

Нажаль штати не вийшли з групи. Не через суддівство, але суддівство цьому допомогло.

https://x.com/melissamortiz/status/1808003112558608443?s=46&t=e-mQpVFkOy_ChAIi0_ZFMw

https://x.com/melissamortiz/status/1807966523463815680?s=46&t=e-mQpVFkOy_ChAIi0_ZFMw

https://www.instagram.com/reel/C85-0UHvYgR/?igsh=cTc0N2F5YzJlZXlh

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695481 вiд 2024-07-03 00:15:21

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1695478 вiд 2024-07-03 00:05:42

Далі вже може бути що завгодно, турки трохи слабші за інші 7 команд, але грають при своїх вболівальникам, і це додає їм сил.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695480 вiд 2024-07-03 00:14:31

sk (Mob phone)
№ 1695479
так. ця Туреччина дуже схожа на Румунію.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695479 вiд 2024-07-03 00:08:14

21 удар, з них 14 з меж штрафного…
Тупо розстрілювали турків…
Нікого турки більше не пройдуть
Для голландців стануть ще однією «Румунією»)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695478 вiд 2024-07-03 00:05:42

5 липня. 19:00. Іспанія – Німеччина (Штутгарт)
5 липня. 22:00. Португалія – Франція (Гамбург

6 липня. 19:00. Англія – Швейцарія (Дюссельдорф)
6 липня. 22:00. Нідерланди – Туреччина (Берлін)

нижня гілка значно слабіша

gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695477 вiд 2024-07-02 23:59:32

А турки голандію можуть і пройти…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695476 вiд 2024-07-02 23:59:26

Як там в анекдоті?
«Товарищи, я думаю, что не ошибусь, выразив общее мнение - послать товарища в пизду ещё на два месяца.»
Пепсюк, йди нахуй зі своїм Рангником. Проїбати веселим туркам-довбойобам - це тренерський уровєнь! Стає зрозумілим, чому цей геній ніколи ніде нічого не виграв. Отже завали забрало та пиздуй, обісцяний дощем :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695475 вiд 2024-07-02 23:55:48

шкода. австріяки більше заслуговували.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695474 вiд 2024-07-02 23:55:32

Загалом шкода, що не європейська команда йде далі на Євро, бо Туреччина - яка це к фуям Європа?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695473 вiд 2024-07-02 23:55:07

диво. Це просто диво дивне.
Турки дотерпіли.
Ну а те, як врятував кіпер турків і взяв неберущийся мняч, це поза межами можливого.
ЦЕ футбол!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695472 вiд 2024-07-02 23:50:05

я задоволений. Неясно лише одне, чому 4 номер австріяк тягне час. На табло 89 хв, а він просто катає мяч у центрі і нікууди не спішить. Дивно.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695471 вiд 2024-07-02 23:48:46

У когось із турків на спині написано «Баріс». Мабуть прихований кацап.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695470 вiд 2024-07-02 23:43:34

PEPSI (Merkury)
№ 1695469
це не моменти. це лобом вперед, а там якось запхаємо.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695469 вiд 2024-07-02 23:41:31

питання у когось по австрії є? Питання по якості гри?
Створили зараз наживо 6 моментів, і всі 6 відскоків на користь турків нажаль.
Якість проти випадковості.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695468 вiд 2024-07-02 23:40:49

турки почали вмирати.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695467 вiд 2024-07-02 23:35:53

PEPSI (Merkury)
№ 1695462 вiд 2024-07-02 23:32:17

ого, там ще й дощ періщить

О, вже готуються відмазки для найгеніальнішого тренера сучасності ;) Дощ, газон гівно, суддя чмо та ін.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695466 вiд 2024-07-02 23:34:49

PEPSI (Merkury)
№ 1695463

Не Гріліш а Лінгард. Я навіть гуглити поліз.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695465 вiд 2024-07-02 23:34:15

дивлюсь цей матч і розумію чому Арнаутовіч так і не став топом.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695464 вiд 2024-07-02 23:34:10

sk (Mob phone)
№ 1695461

Особисто мені пул коментаторів на Мегого подобається все більше. Класні язикаті сучасні чуваки. І завжди додають драйву навіть нецікавим матчам. Тільки той Лук'яненко бісить, з безапеляційними інтонаціями вселенського розуму, який все знає, блядь. Власне він зараз і коментує своїм високим огидним голосом.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695463 вiд 2024-07-02 23:33:40

за австріяк грає Гріліш :-).
Ну, як мінімум його так коментатор називає.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695462 вiд 2024-07-02 23:32:17

ого, там ще й дощ періщить

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695461 вiд 2024-07-02 23:28:22

Коментатори згадали товарняк в березні. Австрія порвала 6:1 турків…
Це ще більше «контексту» до гри додає)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695460 вiд 2024-07-02 23:27:45

ну шо, добігають до додаткового?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695459 вiд 2024-07-02 23:26:01

о, вже не мовчить

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695458 вiд 2024-07-02 23:25:42

Пепсі чекає на 3-2) мовчить, хоч як там йому свербить щось пизданути.)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695457 вiд 2024-07-02 23:25:39

дивовижно, але турки не зупиняються і в другому таймі, вже 2:0. Якщо так добігають до 90 ї хвилини, то це буде неймовірно. Дивимось далі. Вже 2:1.

LAZY
№ 1695451 вiд 2024-07-02 23:19:13
бачу через забрало жирного пітуха, якого треба здати конторі за бабло :-)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695456 вiд 2024-07-02 23:25:29

Кайф, зараз буде півгодини заруби. 1-2

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695455 вiд 2024-07-02 23:24:54

Вєчєр пєрєстайот бить томним

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695454 вiд 2024-07-02 23:24:53

Goran134
№ 1695452

Та то не супермаркет, то АТБ: D
Але мене цікавить, нахуя він в кінці огидно кривляється, кажучи останню фразу? Що хотів сказати цим режисер.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695453 вiд 2024-07-02 23:23:46

Ндааа… Ці турки 0-3 португальцям програли і у чехів виграли через гол на 90+ хв. Плюс вилучення у чехів було…
Тобто в групі були «ніякі»)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.