sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695492 вiд 2024-07-03 09:42:51Batyj № 1695489 можливо ти не той графік дивишся? крім тебе ніхто не жаліється на те що графіки не витримуються на «білих» зонах світло є завжди. +- 10-15 хв… але цей тиждень, дійсно, один з самих «жостких». в сірих зонах світло майже не «видають» … ---------- до речі директор ясно вчора в х-уїтері коментував заяву зе про те що країна працює щоб розширити енерго-переход з заходом. і написав що «було б супер отримати 5-5.5 гватт потужність» … ну хз. навряд чи він «тролить» … експерти кажуть що зараз маємо 1.5+, були плани до осені отримати 2+ (з гарантією заходу що такий об'єм вони можуть підкачувати на нашу сторону постійно) а 1 гватт - це один атомний реактор, яких зараз 9. і коли всі поремонтують - то 9 гватт - це наша мінімальна спроможність в генерації (якщо не рахувати «зеленку» і те що залишилось від маневрової та гідро) … так що +5 «підкачки» виглядає як супер-перемога (правда поки що на папері)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695491 вiд 2024-07-03 09:40:29У нас взагалі зі світлом якийсь піздець. Але пару днів тому повідомляли про вибух на підстанції у Новій Бучі. Незрозуміло що за вибух, ніби шахеди сюди не долітали
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695490 вiд 2024-07-03 09:38:20СбУ на тому чемпіонаті теж подфартило при ніякій грі. Спочатку програли голандцям, хоч і в боротьбі. Аутсайдерів -чорногорців обіграти спромоглися, хоч і не без проблем. А потім безвольно злили вирішальну гру австрійцям. І пройшли далі тільки тому що вдало зіграли інші групи. І далі у шведів вирвали перемогу, при тому що шведи вищі класом були. Єдине гру можна в актив записати. На нинішньому чемпіонаті в групі явних аутсайдерів не було, одну гру провалили, виграли в рівній боротьбі у рівних за класом словаків, програючи по ходу матча, і зіграли в нічию з престарілою, але все ж збірною Бельгії. Так що на цьому чемпіонаті насправді краще зіграли, хоч і справедливо зайняли останнє місце. Тому що набір непоганих гравців це ще не команда.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695489 вiд 2024-07-03 09:19:55Ну вот опять.. блядское несоблюдегие графика. Тока сделал на турплитке завтрак, дали свет..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695488 вiд 2024-07-03 09:01:18Румуни, сука, дівійша команда, пролізли далі виключно дякуючи нашому їм пройобу. Бо далі просрали таким же лівим бельгійцям, з кокотами ледве-ледве скатали договірнячок, забивши з лівого пеналя (як таке можна було ставити коли в інших матчах иіліметрові офсайди фіксуються?), ну і апофеозом - безшансовий пройоб Нідерландам. М-да… От що значить доьре підфартило в одному матчі
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695487 вiд 2024-07-03 09:00:23olma № 1695486 Після 1/4 всі картки обнулять
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695486 вiд 2024-07-03 08:04:14Всю нашу групу в ЧЕ 24 заорали в першому раунді плейоффів. А ми посіли останнє місце. Прикро. В Турків не вірю, нахваталися жовтих карток, між іншим.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695485 вiд 2024-07-03 03:36:19Nycolas № 1695483
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695484 вiд 2024-07-03 01:10:222 Nycolas№ 1695483Та ні, то fox sports
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695483 вiд 2024-07-03 00:41:08gross № 1695482 Це відео не доступне у вашому регіоні --- подякуємо уєбану маску
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695482 вiд 2024-07-03 00:21:09Трохи про копа америка.Останній матч USA з Уругваєм. Таке судівство я бачив тільки проти України. А поведінка судді після матчу взагалі який треш. Нажаль штати не вийшли з групи. Не через суддівство, але суддівство цьому допомогло.https://x.com/melissamortiz/status/1808003112558608443?s=46&t=e-mQpVFkOy_ChAIi0_ZFMwhttps://x.com/melissamortiz/status/1807966523463815680?s=46&t=e-mQpVFkOy_ChAIi0_ZFMwhttps://www.instagram.com/reel/C85-0UHvYgR/?igsh=cTc0N2F5YzJlZXlh
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695481 вiд 2024-07-03 00:15:21Voxa (м. Запоріжжя) № 1695478 вiд 2024-07-03 00:05:42 Далі вже може бути що завгодно, турки трохи слабші за інші 7 команд, але грають при своїх вболівальникам, і це додає їм сил.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695480 вiд 2024-07-03 00:14:31sk (Mob phone) № 1695479 так. ця Туреччина дуже схожа на Румунію.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695479 вiд 2024-07-03 00:08:1421 удар, з них 14 з меж штрафного… Тупо розстрілювали турків… Нікого турки більше не пройдуть Для голландців стануть ще однією «Румунією»)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695478 вiд 2024-07-03 00:05:425 липня. 19:00. Іспанія – Німеччина (Штутгарт) 5 липня. 22:00. Португалія – Франція (Гамбург 6 липня. 19:00. Англія – Швейцарія (Дюссельдорф) 6 липня. 22:00. Нідерланди – Туреччина (Берлін) нижня гілка значно слабіша
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695477 вiд 2024-07-02 23:59:32А турки голандію можуть і пройти…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695476 вiд 2024-07-02 23:59:26Як там в анекдоті? «Товарищи, я думаю, что не ошибусь, выразив общее мнение - послать товарища в пизду ещё на два месяца.» Пепсюк, йди нахуй зі своїм Рангником. Проїбати веселим туркам-довбойобам - це тренерський уровєнь! Стає зрозумілим, чому цей геній ніколи ніде нічого не виграв. Отже завали забрало та пиздуй, обісцяний дощем :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695475 вiд 2024-07-02 23:55:48шкода. австріяки більше заслуговували.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695474 вiд 2024-07-02 23:55:32Загалом шкода, що не європейська команда йде далі на Євро, бо Туреччина - яка це к фуям Європа?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695473 вiд 2024-07-02 23:55:07диво. Це просто диво дивне. Турки дотерпіли. Ну а те, як врятував кіпер турків і взяв неберущийся мняч, це поза межами можливого. ЦЕ футбол!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695472 вiд 2024-07-02 23:50:05я задоволений. Неясно лише одне, чому 4 номер австріяк тягне час. На табло 89 хв, а він просто катає мяч у центрі і нікууди не спішить. Дивно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695471 вiд 2024-07-02 23:48:46У когось із турків на спині написано «Баріс». Мабуть прихований кацап.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695470 вiд 2024-07-02 23:43:34PEPSI (Merkury) № 1695469 це не моменти. це лобом вперед, а там якось запхаємо.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695469 вiд 2024-07-02 23:41:31питання у когось по австрії є? Питання по якості гри? Створили зараз наживо 6 моментів, і всі 6 відскоків на користь турків нажаль. Якість проти випадковості.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695468 вiд 2024-07-02 23:40:49турки почали вмирати.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695467 вiд 2024-07-02 23:35:53PEPSI (Merkury) № 1695462 вiд 2024-07-02 23:32:17 ого, там ще й дощ періщить … О, вже готуються відмазки для найгеніальнішого тренера сучасності ;) Дощ, газон гівно, суддя чмо та ін.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695466 вiд 2024-07-02 23:34:49PEPSI (Merkury) № 1695463 Не Гріліш а Лінгард. Я навіть гуглити поліз.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695465 вiд 2024-07-02 23:34:15дивлюсь цей матч і розумію чому Арнаутовіч так і не став топом.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695464 вiд 2024-07-02 23:34:10sk (Mob phone) № 1695461 Особисто мені пул коментаторів на Мегого подобається все більше. Класні язикаті сучасні чуваки. І завжди додають драйву навіть нецікавим матчам. Тільки той Лук'яненко бісить, з безапеляційними інтонаціями вселенського розуму, який все знає, блядь. Власне він зараз і коментує своїм високим огидним голосом.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695463 вiд 2024-07-02 23:33:40за австріяк грає Гріліш :-). Ну, як мінімум його так коментатор називає.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695462 вiд 2024-07-02 23:32:17ого, там ще й дощ періщить
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695461 вiд 2024-07-02 23:28:22Коментатори згадали товарняк в березні. Австрія порвала 6:1 турків… Це ще більше «контексту» до гри додає)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695460 вiд 2024-07-02 23:27:45ну шо, добігають до додаткового?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695459 вiд 2024-07-02 23:26:01о, вже не мовчить
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695458 вiд 2024-07-02 23:25:42Пепсі чекає на 3-2) мовчить, хоч як там йому свербить щось пизданути.)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695457 вiд 2024-07-02 23:25:39дивовижно, але турки не зупиняються і в другому таймі, вже 2:0. Якщо так добігають до 90 ї хвилини, то це буде неймовірно. Дивимось далі. Вже 2:1. LAZY № 1695451 вiд 2024-07-02 23:19:13 бачу через забрало жирного пітуха, якого треба здати конторі за бабло :-)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695456 вiд 2024-07-02 23:25:29Кайф, зараз буде півгодини заруби. 1-2
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695455 вiд 2024-07-02 23:24:54Вєчєр пєрєстайот бить томним
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695454 вiд 2024-07-02 23:24:53Goran134 № 1695452 Та то не супермаркет, то АТБ: D Але мене цікавить, нахуя він в кінці огидно кривляється, кажучи останню фразу? Що хотів сказати цим режисер.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695453 вiд 2024-07-02 23:23:46Ндааа… Ці турки 0-3 португальцям програли і у чехів виграли через гол на 90+ хв. Плюс вилучення у чехів було… Тобто в групі були «ніякі»)