🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 140.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745455 вiд 2026-04-10 02:21:08

В 2022 та 2024 ніби казав спічі норм мовою. А сьогодні чомусь «забув».



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745454 вiд 2026-04-10 01:37:23

yagshamash
№ 1745431

ти пoгaнo oрiєнтуєшся як бaгaтo в Укрaїнi вжe рoзумiють aнглiйську мoву… крiм тoгo ЮТюб мoжe рoбити aвтo-пeрeклaд

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745453 вiд 2026-04-10 01:16:57

yagshamash
№ 1745436
Вважаю Порошенка дуже талановитим і уважним. Цей пасаж був адресований певній групі виборців, щоб отримати їхні симпатії. І він аж ніяк не вплине на ставлення до нього справжніх прихильників, тих, хто знає, що fact-checking — це не те, чого не знає Порошенко.

Повторююсь, ми живемо в часи мемів. Вони — єдиний інструмент для донесення сенсів зараз.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745452 вiд 2026-04-10 01:11:47

нажаль бувають екстремальні випадки, коли мова не дається ніяк. Мовний кретинизм.
Я свого часу навчив української кількох людей.
Один з них був одесит, кацап за походженням, якийсь Іванов-Петров-Водкін умовний. Бажав вивчити мову.
Що вже я з ним не робив, і з нуля починали, і так, і сяк, і читання по складах. І нуль результату. Возився з ним пів-року. Сам пацієнт на себе сердився, старався. І ні-ху-я.
Не змогли челюсті ні олівець, ні паляниця вимовити, так щоб не заржати. Єта бил капєц.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745451 вiд 2026-04-10 01:01:35

Що татаринові заважає язика із жопи дістати? Вже Блоха-Бєланов пиздЯть без проблем. Якою треба бути ледачою скотиною, аби не мугикнути ані слова? Це патологія, що лікується лише лоботомією, на жаль. Або, як казав один швайцарський професор, пересадка мозку може спрацювати. Але висока смертність. Ну, хуй із ним. Висока-невисока, хай краще дохнуть, якщо що.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745450 вiд 2026-04-10 00:56:40

блять, там футбол, тут пальба..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745449 вiд 2026-04-10 00:54:18

OG
№ 1745448

От, дебіл!

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745448 вiд 2026-04-10 00:50:13

Ахметов, звісно.

Різник та Бондар відповідали гарною українською.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745447 вiд 2026-04-10 00:45:50

Хто відповідав кацапською із Шахтаря? Дайте знати, будь ласка.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745446 вiд 2026-04-10 00:43:14

LAZY
№ 1745440

Хто це був?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745445 вiд 2026-04-10 00:39:10

Не влучаю у ті клявіші, що треба, але сенс зрозумілий, сподіваюся. АйнДговен, КерКгоф.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745444 вiд 2026-04-10 00:34:23

Batyj

Там ще цікаво почути триндіння Панчишина з Деревінським. Той VAR у таких випадках лише допомагає «вбивати», якщо є натхнення.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745443 вiд 2026-04-10 00:32:24

OG
№ 1745438

Там, коли ДК взуло ПСВ у півфіналі, за Айнговен грали брамкар Фан Беверен, тоді брати Фан де Кенкгофи, ще пара не таких важливих. Здається, Вутерз теж грав за збірну тоді. Тобто там було повно леґенд ЧС 1974 року. Я не всіх згадав точно.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745442 вiд 2026-04-10 00:31:54

У «Динамо» вкрали перемогу, у Пономаренка - гол "(с) Ніколо Ріццолі

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745441 вiд 2026-04-10 00:31:02

Так, LAZY, згоден з тобою, що незвично.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745440 вiд 2026-04-10 00:26:15

Головний бандюган кацапською флеш-інтерв'ю дає. Дуже незвично це вже чути зараз. Фублядь.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745439 вiд 2026-04-10 00:19:54

так, і я був на ПСВ, 3-0.. 9 квітня..

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745438 вiд 2026-04-10 00:08:49

А 51 рік назад я на власні очі на стадіоні бачив перемогу з таким же рахунком Динамо над голандцями, але тоді то був півфінал, та й у суперника було багато фіналістів ЧС, що yagshamash нещодавно згадав :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745437 вiд 2026-04-10 00:07:05

євро очько «мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі»

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745436 вiд 2026-04-10 00:06:49

berehon
№ 1745433

Це я бачив учора. Це - не дуже мудро з його боку і виглядає не смішно. Не розумію, навіщо йому це.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745435 вiд 2026-04-10 00:02:38

А він фартовий…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745434 вiд 2026-04-10 00:02:35

Якщо Шахта вийде, то, мабуть, із Кристалл Палас півфінал. Можна у цих вигравати. Це зараз така швайне-банде.

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745433 вiд 2026-04-10 00:00:13

Nycolas
№ 1745377
Порошенко теж відзначився — «факінг чекінг єбакінг»
https://www.tiktok.com/@tsn_ua_official/video/7626284727422553361

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745432 вiд 2026-04-09 23:58:48

Наші співвітчизники одною ногою у півфіналі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745431 вiд 2026-04-09 23:54:37

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1745428

Це класно, я не думаю, що це багато людей зрозуміє. Тобто не розумію, навіщо ти це запостив?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745430 вiд 2026-04-09 23:48:01

Batyj
№ 1745393

тeбe тo дивує? йoму вiд пoчaтку гoлoвнe були $$$

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745429 вiд 2026-04-09 23:46:57

Batyj
№ 1745427

Звичайно, старйо. 1973 рік був 53 роки тому. Давненько. Але це - невмируща клясика.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745428 вiд 2026-04-09 23:43:58

olma
№ 1745425

Тo клaсикa! Нюмeн I Рeдфoрд були вiдoмими прeнкстeрaми

? t=157

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745427 вiд 2026-04-09 23:27:04

Яке старьє.. там ще Афера 2 є..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745426 вiд 2026-04-09 23:06:46

Olma, якщо не бачив, подивитися це - кайф.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745425 вiд 2026-04-09 23:01:57

Пишуть, що The Sting - перекладають як "Афера. Не бачив цього кіна. Але. пишуть видатне - 10 номінацій на Оскара. Ну і основна музична тема - реґтайм.
Дякую за наводку. Передивлюся.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745424 вiд 2026-04-09 22:56:42

Olma, насправді натхненням Ва Банк був фільм 1973 року The Sting із Полом Ньюманом і Бобом Редфордом. Не знаю, як його назву перекладали. Там за стилем майже те саме, хоча сюжет відрізняється.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745423 вiд 2026-04-09 22:50:34

Біллі Вайлдер на свій східно-європейський манер.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745422 вiд 2026-04-09 22:49:05

Махульський це такий польський Біллі Вайлдер, тільки на свій.
Хто розуміє польську мову то це дуже рекомендую. Хоча воно і російською і українською суперово перекладалося.
Як вони грабують банк залізли через дах і туалет. і охоронець о третій вночі йде посцяти, відкриває кабінку у вбиральны. а наш злодій, що сидить там каже: zajęto! занято! І охоронець каже ой вибачаюся! І тут його оприходують. Це ж треба придумати таке.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745421 вiд 2026-04-09 22:35:40

Olma, цей фільм показували польською без перекладу у залі червоного корпусу університету, яку ти чудово знаєш. Моя улюблена сцена, коли вони слухають на радіо матч Польщі на чемпі світу 1938 року. Польща програє, а Дуньчиик каже: нічого: наступного разу. Далі голос за кадром: наступного разу Польща гратиме на ЧС 1974 року. Я завжди це згадую, коли кажуть, що нічого, Україна наступного разу щось там. Ага, за 100 років. А ми почекаймо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745420 вiд 2026-04-09 22:17:17

У нас в Києві було таке тріо музиків в кінці 1990-х, на початку 2000-x, грали в трубі під Майданом, так вони - професіонали=джазовики чи що. І їхній коронним номером була композиція тема з Ва-Банк - знаменитий регтайм Генрика Кузьняка.



Так ці чуваки збирали мішок грошей на композиції.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745419 вiд 2026-04-09 22:09:10

Та ж не москаль
№ 1745418
----
Геніальний режисер і тоді Польща була в такому якомусь глобальному триндеці. У мене старший брат служив в Польщі в Щецінку той час.
А Махульський взяв і зняв чудову стильний фільм, та ще на ностальгією за міжвоєнною Польщею II-гою Річчу Посполитою. І дали гроші на таку продукцію. А крім того 1982 року Польща стала бронзовим призером Чемпіонату Світу з футболу в Іспанії.

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745418 вiд 2026-04-09 21:58:32

olma
є 1745410
Дивився цей фільм в студентські роки на якомусь фестивалі польського кіна у Львові. Прем'єра, без дубляжу. до сих під враженням, коли згадую. рік 81-й, якщо не помиляюсь. кінотеатр у парку культури…

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745417 вiд 2026-04-09 21:54:20

Це уточнения з іншого джерела.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1745416 вiд 2026-04-09 21:53:43

? Рінат Ахметов присутній на сьогоднішньому матчі Ліги конференцій Шахтаря проти АЗ

Президент Шахтаря востаннє був на матчі гірників 2 травня 2014 року. Це була домашня гра з маріупольським Іллічівцем (3:1).


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.