🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1391.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695412 вiд 2024-07-02 21:06:28

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1695410

цe був прoйoб нaшoгo трeнeрa. Румуни мaли чiткий плaн нa пeршу гру, a зaрaз цe вжe iншa iстoрiя…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695411 вiд 2024-07-02 20:55:53

Мирча Луческу: «Уверен, Румыния пройдет Нидерланды. Возможно, она даже станет чемпионом Европы»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695410 вiд 2024-07-02 20:55:34

навіть также розгромно програвші грузинські майн_ріди, не виглядали так жалюгідно, як сьогоднішні румини.
Як їм можно було крупно програть :(

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695409 вiд 2024-07-02 20:55:12

Третій гол - підказка Мудрику, як треба було грати проти румунів.
Реброву до речі теж.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695408 вiд 2024-07-02 20:54:46

катальщики договорнячка і ссиклива Бельгія вилетіли очікувано нах, ібо нєхуй

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695407 вiд 2024-07-02 20:54:43

Перший дубль в 43-ьому матчі, причому від неосновного гравця.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695406 вiд 2024-07-02 20:50:34

klirik
№ 1695402 вiд 2024-07-02 20:44:11

Вся наша група-нікчеми, а ми серед них -найгірші (

Ця фраза буде потужніше висєра Шекспіра про театр!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695405 вiд 2024-07-02 20:48:48

klirik
№ 1695402 вiд 2024-07-02 20:44:11

В нашій групі не було нікого достойного 1/4, але не можна сказати, що словаки і бельгійці не заслуговували 1/8. Україна своє місце в 1/8 подарувала румунам.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695404 вiд 2024-07-02 20:48:35

Луческу крекав що румуни можуть виграти ЧЄ?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695403 вiд 2024-07-02 20:46:21

klirik
№ 1695402

shit happens

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695402 вiд 2024-07-02 20:44:11

Вся наша група-нікчеми, а ми серед них -найгірші (

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695401 вiд 2024-07-02 20:43:22

румуни наразі виглядають найгіршою командою плейоф. а може і турніру. якщо брати всі ігри.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695400 вiд 2024-07-02 20:43:14

Ще й суддя зірвав перспективну контратаку румунів, як на мене то румун зіграв ногою на допустимій висоті, а голландець голову вниз опускав щ небезпекою для себе.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695399 вiд 2024-07-02 20:42:51

Ну нарешті ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695398 вiд 2024-07-02 20:42:00

З іншого боку, у планокурів другий м'яч уперто не заходить, тож не можна виключати вже традиційної для цього Євро фуйні на останніх секундах доданого часу ;)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695397 вiд 2024-07-02 20:40:38

голандці дивні. за такої тупої гри вже штук 5 могли забити, а страждають якоюсь хуйнею.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695396 вiд 2024-07-02 20:30:21

Комментатор тільки но сказав, що Марк Клатенбург, відомий реф у минулому, сказав, що той пеналь в Румунія-Словакія був лівий, а тому румуни не мали б виходити з групи. Тобто підтвердив мою думку.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695395 вiд 2024-07-02 20:29:48

Нє, мамалига проти плану не здужить. Жодної осмисленої атаки у румунів.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695394 вiд 2024-07-02 20:27:58

м'яко кажучи, не дуже якісний футбол. румуни то взагалі якесь хйз що. тим болючише розуміти кому програли. ще и з ганебним рахунком.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695393 вiд 2024-07-02 20:23:09

Зараз мабуть відмінять, гуд.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695392 вiд 2024-07-02 20:22:34

Тьфу ти блядь

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695391 вiд 2024-07-02 20:22:30

Румуни, давайте 1-1, хочу драму! Євро розпестив сюжетами.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695390 вiд 2024-07-02 20:21:32

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1695383

цe бiльшe с-хoжe нa кoнтaкти мiж вoюючими стoпрoнaми чeрeз пoсeрeдникa.

та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695389 вiд 2024-07-02 20:19:18

Batyj
№ 1695371 вiд 2024-07-02 17:21:53

Нахуа етот педерастический детек составляет графики?
===
Може б ти хуйла попросив графік прильотів по енергообєктах тобі в мейл присилати…
Моєму батьку 94 рік, але він адекватніший від тебе років на двадцять в даному питанні - сам вкл/Викл ДБЖ а залежності від ситуації, а ти, бурчиш, як тупа таксистка, коли машина стала, бо бензин в баку кінчився

та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695388 вiд 2024-07-02 20:18:16

Batyj
№ 1695371 вiд 2024-07-02 17:21:53

Нахуа етот педерастический детек составляет графики?
===
Може б ти хуйла попросив графік прильотів по енергообєктах тобі в мейл присилати…
Моєму батьку 94 рік, але він адекватніший від тебе років на двадцять в даному питанні - сам вкл/Викл ДБЖ а залежності від ситуації, а ти, бурчиш, як тупа таксистка

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695387 вiд 2024-07-02 20:16:13

DonAlonzo
№ 1695386

Бацила тільки в бога і в начальства!

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695386 вiд 2024-07-02 20:14:35

Vichny
№ 1695385

А бацилу?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695385 вiд 2024-07-02 20:11:26

yagshamash
№ 1695384

А молоко?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695384 вiд 2024-07-02 20:06:02

Pepsi,

абсолютно все безкоштовно, і на теніс, і навіть на чс шахи-шашки. Плюс кав'яр (чорний), шампан (вдова кліко у пляшках маґнум) і талони на устриці раз на тиждень за врєдность.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695383 вiд 2024-07-02 20:00:35

Тим часом, підари розкладають свої яйця по різних кошиках:
-------------------
«Угорський міністр закордонних справ Петер Сійярто провів телефонну розмову з главою МЗС Російської Федерації Сергієм Лавровим у той час, коли премʼєр Угорщини Віктор Орбан зустрічався із президентом України Володимиром Зеленським у Києві».

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695382 вiд 2024-07-02 19:45:49

Стмонс казел. Бить во вратарской надо в 1 касание

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695381 вiд 2024-07-02 19:24:39

Да не такая уж и ошибка.. Ктож знал, что в ближний пойдет? Вот и занимал плзицию, чтлб и с дольнего парировать

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695380 вiд 2024-07-02 19:23:23

Мамалижний голкіпер пустив у ближній - хоча удар потужний був.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695379 вiд 2024-07-02 19:22:12

Цікава іронія долі. Румунам помилка воротаря суперника допомогла на початку, а теперь борг повернувся.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695378 вiд 2024-07-02 19:20:40

Первый пошел..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695377 вiд 2024-07-02 19:19:13

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1695376
----
Так дійсно. Ван Персі там найкращий бомбардир.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695376 вiд 2024-07-02 19:16:59

Коменти вірно зауважують - зараз грають так дофуя матчів, що якийсь репер Депай може забити більше, аніж Гулліт із ван Бастеном разом узяті.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695375 вiд 2024-07-02 19:07:08

На трибуні наш колишній кондукатор, а з ним ще якийсь фуятор.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695374 вiд 2024-07-02 19:05:29

Будулая показали на матчі Румунія - Нідерланди. Румуни жваво почали.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695373 вiд 2024-07-02 17:58:42

yagshamash
№ 1695346
А вам гебнявим тікети на теніс у конторі видають, чи треба самому платити?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.