Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695412 вiд 2024-07-02 21:06:28Voxa (м. Запоріжжя) № 1695410 цe був прoйoб нaшoгo трeнeрa. Румуни мaли чiткий плaн нa пeршу гру, a зaрaз цe вжe iншa iстoрiя…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695411 вiд 2024-07-02 20:55:53Мирча Луческу: «Уверен, Румыния пройдет Нидерланды. Возможно, она даже станет чемпионом Европы»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695410 вiд 2024-07-02 20:55:34навіть также розгромно програвші грузинські майн_ріди, не виглядали так жалюгідно, як сьогоднішні румини. Як їм можно було крупно програть :(
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695409 вiд 2024-07-02 20:55:12Третій гол - підказка Мудрику, як треба було грати проти румунів. Реброву до речі теж.
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695408 вiд 2024-07-02 20:54:46катальщики договорнячка і ссиклива Бельгія вилетіли очікувано нах, ібо нєхуй
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695407 вiд 2024-07-02 20:54:43Перший дубль в 43-ьому матчі, причому від неосновного гравця.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695406 вiд 2024-07-02 20:50:34klirik № 1695402 вiд 2024-07-02 20:44:11 Вся наша група-нікчеми, а ми серед них -найгірші ( … Ця фраза буде потужніше висєра Шекспіра про театр!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695405 вiд 2024-07-02 20:48:48klirik № 1695402 вiд 2024-07-02 20:44:11 В нашій групі не було нікого достойного 1/4, але не можна сказати, що словаки і бельгійці не заслуговували 1/8. Україна своє місце в 1/8 подарувала румунам.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695404 вiд 2024-07-02 20:48:35Луческу крекав що румуни можуть виграти ЧЄ?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695403 вiд 2024-07-02 20:46:21klirik № 1695402 shit happens
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695402 вiд 2024-07-02 20:44:11Вся наша група-нікчеми, а ми серед них -найгірші (
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695401 вiд 2024-07-02 20:43:22румуни наразі виглядають найгіршою командою плейоф. а може і турніру. якщо брати всі ігри.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695400 вiд 2024-07-02 20:43:14Ще й суддя зірвав перспективну контратаку румунів, як на мене то румун зіграв ногою на допустимій висоті, а голландець голову вниз опускав щ небезпекою для себе.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695399 вiд 2024-07-02 20:42:51Ну нарешті ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695398 вiд 2024-07-02 20:42:00З іншого боку, у планокурів другий м'яч уперто не заходить, тож не можна виключати вже традиційної для цього Євро фуйні на останніх секундах доданого часу ;)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695397 вiд 2024-07-02 20:40:38голандці дивні. за такої тупої гри вже штук 5 могли забити, а страждають якоюсь хуйнею.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695396 вiд 2024-07-02 20:30:21Комментатор тільки но сказав, що Марк Клатенбург, відомий реф у минулому, сказав, що той пеналь в Румунія-Словакія був лівий, а тому румуни не мали б виходити з групи. Тобто підтвердив мою думку.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695395 вiд 2024-07-02 20:29:48Нє, мамалига проти плану не здужить. Жодної осмисленої атаки у румунів.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695394 вiд 2024-07-02 20:27:58м'яко кажучи, не дуже якісний футбол. румуни то взагалі якесь хйз що. тим болючише розуміти кому програли. ще и з ганебним рахунком.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695393 вiд 2024-07-02 20:23:09Зараз мабуть відмінять, гуд.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695392 вiд 2024-07-02 20:22:34Тьфу ти блядь
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695391 вiд 2024-07-02 20:22:30Румуни, давайте 1-1, хочу драму! Євро розпестив сюжетами.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695390 вiд 2024-07-02 20:21:32Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1695383 цe бiльшe с-хoжe нa кoнтaкти мiж вoюючими стoпрoнaми чeрeз пoсeрeдникa.
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695389 вiд 2024-07-02 20:19:18Batyj № 1695371 вiд 2024-07-02 17:21:53 Нахуа етот педерастический детек составляет графики? === Може б ти хуйла попросив графік прильотів по енергообєктах тобі в мейл присилати… Моєму батьку 94 рік, але він адекватніший від тебе років на двадцять в даному питанні - сам вкл/Викл ДБЖ а залежності від ситуації, а ти, бурчиш, як тупа таксистка, коли машина стала, бо бензин в баку кінчився
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695388 вiд 2024-07-02 20:18:16Batyj № 1695371 вiд 2024-07-02 17:21:53 Нахуа етот педерастический детек составляет графики? === Може б ти хуйла попросив графік прильотів по енергообєктах тобі в мейл присилати… Моєму батьку 94 рік, але він адекватніший від тебе років на двадцять в даному питанні - сам вкл/Викл ДБЖ а залежності від ситуації, а ти, бурчиш, як тупа таксистка
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695387 вiд 2024-07-02 20:16:13DonAlonzo № 1695386 Бацила тільки в бога і в начальства!
DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695386 вiд 2024-07-02 20:14:35Vichny № 1695385 А бацилу?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695385 вiд 2024-07-02 20:11:26yagshamash № 1695384 А молоко?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695384 вiд 2024-07-02 20:06:02Pepsi, абсолютно все безкоштовно, і на теніс, і навіть на чс шахи-шашки. Плюс кав'яр (чорний), шампан (вдова кліко у пляшках маґнум) і талони на устриці раз на тиждень за врєдность.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695383 вiд 2024-07-02 20:00:35Тим часом, підари розкладають свої яйця по різних кошиках:-------------------«Угорський міністр закордонних справ Петер Сійярто провів телефонну розмову з главою МЗС Російської Федерації Сергієм Лавровим у той час, коли премʼєр Угорщини Віктор Орбан зустрічався із президентом України Володимиром Зеленським у Києві».
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695382 вiд 2024-07-02 19:45:49Стмонс казел. Бить во вратарской надо в 1 касание
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695381 вiд 2024-07-02 19:24:39Да не такая уж и ошибка.. Ктож знал, что в ближний пойдет? Вот и занимал плзицию, чтлб и с дольнего парировать
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695380 вiд 2024-07-02 19:23:23Мамалижний голкіпер пустив у ближній - хоча удар потужний був.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695379 вiд 2024-07-02 19:22:12Цікава іронія долі. Румунам помилка воротаря суперника допомогла на початку, а теперь борг повернувся.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695378 вiд 2024-07-02 19:20:40Первый пошел..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695377 вiд 2024-07-02 19:19:13Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1695376 ---- Так дійсно. Ван Персі там найкращий бомбардир.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695376 вiд 2024-07-02 19:16:59Коменти вірно зауважують - зараз грають так дофуя матчів, що якийсь репер Депай може забити більше, аніж Гулліт із ван Бастеном разом узяті.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695375 вiд 2024-07-02 19:07:08На трибуні наш колишній кондукатор, а з ним ще якийсь фуятор.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695374 вiд 2024-07-02 19:05:29Будулая показали на матчі Румунія - Нідерланди. Румуни жваво почали.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695373 вiд 2024-07-02 17:58:42yagshamash № 1695346 А вам гебнявим тікети на теніс у конторі видають, чи треба самому платити?