LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695252 вiд 2024-07-01 22:39:16VVV № 1695248 По-перше ніхера такого не видно, це у тебя якісь свої комплекси чи що. По-друге, навіть якщо й так - то має право ;)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695251 вiд 2024-07-01 22:37:35Yevhen H: «Навіть понюхати м'яч словенцям не вдається» «Захисник тільки встиг понюхати вихлопну трубу від Леао» У коментатора якась цікава фіксація на нюханнях усіляких предметів гг
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695250 вiд 2024-07-01 22:34:27У словенців якийсь Ванья грає за клуб, де одні вонюші.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695249 вiд 2024-07-01 22:24:14Voxa (м. Запоріжжя) № 1695245 Ну якщо на 3й рік цю проблему не вирішили, то не бачу сенсу сподіватись на f16. На місці вестернів я би зараз зупинив передачу нам f16. Бо якось нема бажання чекати поки кацапи викатять відосик де нам роз'йобують f16 на стоянці, а Олещук буде мичати у відповідь що нам не вистачає ппо. p. s. як завжди є копіумна версія що то старі несправні борти (були ж повідомлення що казахи продали свій мотлох амерам), але надії не це майже нема
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695248 вiд 2024-07-01 22:21:50Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1695247 від нього самозакоханість аж через екран валить.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695247 вiд 2024-07-01 22:18:25Крістіна так падає, немов на щось сподівається ;)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695246 вiд 2024-07-01 22:10:50словенці б'ються не лише з португальцями, а й, власне, з м'ячем. португальці вийобисті. неприємна чомусь команда. може через Роналду.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695245 вiд 2024-07-01 22:04:45klirik № 1695244 ну справедливості за ради, в нас нема тилових аеродромів. В любий може прилетіть. Як не Іскандер, так Калібр.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695244 вiд 2024-07-01 21:59:04Ну тобто вони (керівництво впс) до сих пір використовують літовище яке в межах пострілу Іскандера і над яким літає розвіддрон? Ммм, мякотка Я вже починаю розуміть Безуглу
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695243 вiд 2024-07-01 21:52:13сьогодні вдень «ніколаевский ванек» написав що максимально хуй-овий день. отримали удар по аеродрому миргород а ми ж очікуємо ф-16 --------- додатковий коментар від нього ------ тупорылое пиздливое кацапьё имея видео до сих пор пытаются как дети накрутить гавно на вентилятор так вот «личный состав» весь целый борты не все целые, но захуярили их далеко не 4 и не «павреділі» 2 - это опять фантазии душевнобольных, которые хотят показать желаемое за действительное в принципе, не удивлён там же развитие ракушки, поэтому языками уничтожают всех и вся но наши командиры, которые держат борты на открытом небе, когда над ними летает очередной развед. пидор - это ещё хуже ракушки миллионый год войны, ничему бараны не учатся уже и в Кульбакино ошибки допускали, и в Долгинцево теперь - Миргород и в очередной раз ни один «великий командир» на местах, который в критические моменты не принимает нормальные решения, не понесёт отвественности а тупые руснявые ракушки будут громко хлопать в ладоши, пока наша аналогичная гениальная братия будет вот так вот воевать слава Богу, что люди целые, да но это не значит, что на ровном месте вот так можно проёбывать борты
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695242 вiд 2024-07-01 21:36:53Оця фішка медіальна, що Франція не забила з гри, що все автоголи, розкручується журналістами, які ніколи не грали у футбол на стандартному полі. Та бляха добіжи до чужої штрафної а потім зроби простріл або вдарь мяча.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695241 вiд 2024-07-01 21:04:30Vichny № 1695239 чесно не знав.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695240 вiд 2024-07-01 21:00:01Двоє що вийшли з нашої групи нах. Тепер очікуємо румунів. .. шкода звичайно що першою пішла з Євро Україна. До того ж виключно з власної провини.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695239 вiд 2024-07-01 20:59:10Starik (Україна, Київ) № 1695237 Та ладно от тіпа ти того не знав. Мені форма Бельгії асоціювалась з тим кольором от і всьо
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695238 вiд 2024-07-01 20:56:11Vichny № 1695236 а ось тут згоден, не так погано у нас було. але на такому турнірі навіть один пройоб веде до загальної невдачі.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695237 вiд 2024-07-01 20:55:08Vichny № 1695233 а шо ще підарусня вигадала и нахуя нам це треба знати?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695236 вiд 2024-07-01 20:53:30Потужна Франція ледве-ледве закотила лукакам, то ж наші не так хуйово і виглядали. Ех, Судаков, Судаков…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695235 вiд 2024-07-01 20:53:27французам з рикошетом звісно пощастило, бо обидві команди виглядали УГ
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695234 вiд 2024-07-01 20:53:27Бельги дуже технічні. Якби Довбик наш Артем мав скілзи пересічного Бельга то був би бомбардьє!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695233 вiд 2024-07-01 20:52:07 Batyj № 1695230 Так, ти правий, але сама кацапня називала ту форму «цвєта крємльовскай стєни», фу блядь
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695232 вiд 2024-07-01 20:51:41Французи прм Дешамі дідьє, грали унило, задрочували, випитували, а потім виходив свіжий бичок типа Олів'є Жиру і вуаля. Зараз трохи інакше получилося
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695231 вiд 2024-07-01 20:51:39Говнобельгія їде додому?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695230 вiд 2024-07-01 20:47:49я бы сказад не кремлевской стены, та все таки некрашенный кирпич, а музея членина, там фасад крашен именно в такой бордовый цвет. Был, по крайней мере..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695229 вiд 2024-07-01 20:47:21Раніше, років 20 тому, записували таки голи на нападника, що буцнув м'яча
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695228 вiд 2024-07-01 20:45:10о. записали як авто-гол…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695227 вiд 2024-07-01 20:44:51хтось рахує скільки голів після рикошетів на цьому чемпіонаті? теж, мабуть, рекорд… ну і «майже» гол на 90+ хв
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695226 вiд 2024-07-01 20:44:32Не забив Брюйне, забили їм :) такий закон, чи по-сучасному шлях
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695225 вiд 2024-07-01 20:44:32опять рикошет..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695224 вiд 2024-07-01 20:42:43О, смоктати хуя тедескам
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695223 вiд 2024-07-01 20:42:24А бельгійська форма - гівно. Мало того що намокає по пиздуватому, так ще і нагадує колір «крємльовскай стєни», кацапня колись в таких кольорах грає
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695222 вiд 2024-07-01 20:37:39Батий, згоден в цілому. Але деталі грають роль. Коли Леоненко твій грав, там інший фасон. Тут також на шиї та на рукавах синія кайма. Виглядає доречно і цікаво
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695221 вiд 2024-07-01 20:26:25Форма как форма, обыкновенная. У ДК када-то такая была, без петущары, естественно. Белые футболки в мелкую вертикальную полоску. Леоненко в такой играл..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695220 вiд 2024-07-01 20:13:19Але за грою виглядає так, що скоро цей пєтушара добереться до бельгійської жопи ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695219 вiд 2024-07-01 20:11:18Як на мене, пєтушара на емблемі надто вже здоровий, і намальований трохи по-дитячому (хоча може так і задумано).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695218 вiд 2024-07-01 19:47:57Форму (стрій) французам Найкі таки класну зробили. Адік відпочиває
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695217 вiд 2024-07-01 19:43:45І на вищих швидкостях підстаркуваті бельгійці не завжди встигають.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695216 вiд 2024-07-01 19:41:07Французи вирішили пришвидчити гру, піднімають ставку.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695215 вiд 2024-07-01 19:37:32В студії чутно грім та грозу, яка зараз триває десь в західній Україні. Я гадав що такі студії облаштовують зі звукоізоляцією
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695214 вiд 2024-07-01 18:41:562Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1695213 Цікаво, а на травневі шашлики кошти вже розписали?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695213 вiд 2024-07-01 18:15:46olma [Останнi 20 месаг]№ 1695211 вiд 2024-07-01 16:30:22І поряд з цим хтось вже хоче створювати дорожний фонд на 40 лімонардів ;)