🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1395.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695252 вiд 2024-07-01 22:39:16

VVV
№ 1695248

По-перше ніхера такого не видно, це у тебя якісь свої комплекси чи що.

По-друге, навіть якщо й так - то має право ;)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695251 вiд 2024-07-01 22:37:35

Yevhen H:
«Навіть понюхати м'яч словенцям не вдається»

«Захисник тільки встиг понюхати вихлопну трубу від Леао»

У коментатора якась цікава фіксація на нюханнях усіляких предметів гг

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695250 вiд 2024-07-01 22:34:27

У словенців якийсь Ванья грає за клуб, де одні вонюші.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695249 вiд 2024-07-01 22:24:14

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1695245

Ну якщо на 3й рік цю проблему не вирішили, то не бачу сенсу сподіватись на f16. На місці вестернів я би зараз зупинив передачу нам f16. Бо якось нема бажання чекати поки кацапи викатять відосик де нам роз'йобують f16 на стоянці, а Олещук буде мичати у відповідь що нам не вистачає ппо.

p. s. як завжди є копіумна версія що то старі несправні борти (були ж повідомлення що казахи продали свій мотлох амерам), але надії не це майже нема

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695248 вiд 2024-07-01 22:21:50

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1695247
від нього самозакоханість аж через екран валить.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695247 вiд 2024-07-01 22:18:25

Крістіна так падає, немов на щось сподівається ;)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695246 вiд 2024-07-01 22:10:50

словенці б'ються не лише з португальцями, а й, власне, з м'ячем.
португальці вийобисті. неприємна чомусь команда. може через Роналду.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695245 вiд 2024-07-01 22:04:45

klirik
№ 1695244
ну справедливості за ради, в нас нема тилових аеродромів. В любий може прилетіть. Як не Іскандер, так Калібр.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695244 вiд 2024-07-01 21:59:04

Ну тобто вони (керівництво впс) до сих пір використовують літовище яке в межах пострілу Іскандера і над яким літає розвіддрон? Ммм, мякотка

Я вже починаю розуміть Безуглу

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695243 вiд 2024-07-01 21:52:13

сьогодні вдень «ніколаевский ванек» написав що максимально хуй-овий день. отримали удар по аеродрому миргород
а ми ж очікуємо ф-16
---------
додатковий коментар від нього
------
тупорылое пиздливое кацапьё имея видео до сих пор пытаются как дети накрутить гавно на вентилятор

так вот

«личный состав» весь целый

борты не все целые, но захуярили их далеко не 4 и не «павреділі» 2 - это опять фантазии душевнобольных, которые хотят показать желаемое за действительное

в принципе, не удивлён

там же развитие ракушки, поэтому языками уничтожают всех и вся

но

наши командиры, которые держат борты на открытом небе, когда над ними летает очередной развед. пидор - это ещё хуже ракушки

миллионый год войны, ничему бараны не учатся

уже и в Кульбакино ошибки допускали, и в Долгинцево

теперь - Миргород

и в очередной раз ни один «великий командир» на местах, который в критические моменты не принимает нормальные решения, не понесёт отвественности

а тупые руснявые ракушки будут громко хлопать в ладоши, пока наша аналогичная гениальная братия будет вот так вот воевать

слава Богу, что люди целые, да

но это не значит, что на ровном месте вот так можно проёбывать борты

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695242 вiд 2024-07-01 21:36:53

Оця фішка медіальна, що Франція не забила з гри, що все автоголи, розкручується журналістами, які ніколи не грали у футбол на стандартному полі.
Та бляха добіжи до чужої штрафної а потім зроби простріл або вдарь мяча.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695241 вiд 2024-07-01 21:04:30

Vichny
№ 1695239

чесно не знав.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695240 вiд 2024-07-01 21:00:01

Двоє що вийшли з нашої групи нах.
Тепер очікуємо румунів.
.. шкода звичайно що першою пішла з Євро Україна.
До того ж виключно з власної провини.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695239 вiд 2024-07-01 20:59:10

Starik (Україна, Київ)
№ 1695237

Та ладно от тіпа ти того не знав.
Мені форма Бельгії асоціювалась з тим кольором от і всьо

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695238 вiд 2024-07-01 20:56:11

Vichny
№ 1695236

а ось тут згоден, не так погано у нас було.
але на такому турнірі навіть один пройоб веде до загальної невдачі.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695237 вiд 2024-07-01 20:55:08

Vichny
№ 1695233

а шо ще підарусня вигадала и нахуя нам це треба знати?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695236 вiд 2024-07-01 20:53:30

Потужна Франція ледве-ледве закотила лукакам, то ж наші не так хуйово і виглядали. Ех, Судаков, Судаков…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695235 вiд 2024-07-01 20:53:27

французам з рикошетом звісно пощастило, бо обидві команди виглядали УГ

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695234 вiд 2024-07-01 20:53:27

Бельги дуже технічні. Якби Довбик наш Артем мав скілзи пересічного Бельга то був би бомбардьє!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695233 вiд 2024-07-01 20:52:07

Batyj
№ 1695230

Так, ти правий, але сама кацапня називала ту форму «цвєта крємльовскай стєни», фу блядь

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695232 вiд 2024-07-01 20:51:41

Французи прм Дешамі дідьє, грали унило, задрочували, випитували, а потім виходив свіжий бичок типа Олів'є Жиру і вуаля. Зараз трохи інакше получилося

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695231 вiд 2024-07-01 20:51:39

Говнобельгія їде додому?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695230 вiд 2024-07-01 20:47:49

я бы сказад не кремлевской стены, та все таки некрашенный кирпич, а музея членина, там фасад крашен именно в такой бордовый цвет. Был, по крайней мере..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695229 вiд 2024-07-01 20:47:21

Раніше, років 20 тому, записували таки голи на нападника, що буцнув м'яча

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695228 вiд 2024-07-01 20:45:10

о. записали як авто-гол…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695227 вiд 2024-07-01 20:44:51

хтось рахує скільки голів після рикошетів на цьому чемпіонаті? теж, мабуть, рекорд…
ну і «майже» гол на 90+ хв

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695226 вiд 2024-07-01 20:44:32

Не забив Брюйне, забили їм :)
такий закон, чи по-сучасному шлях

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695225 вiд 2024-07-01 20:44:32

опять рикошет..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695224 вiд 2024-07-01 20:42:43

О, смоктати хуя тедескам

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695223 вiд 2024-07-01 20:42:24

А бельгійська форма - гівно.
Мало того що намокає по пиздуватому, так ще і нагадує колір «крємльовскай стєни», кацапня колись в таких кольорах грає

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695222 вiд 2024-07-01 20:37:39

Батий, згоден в цілому. Але деталі грають роль. Коли Леоненко твій грав, там інший фасон. Тут також на шиї та на рукавах синія кайма. Виглядає доречно і цікаво

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695221 вiд 2024-07-01 20:26:25

Форма как форма, обыкновенная. У ДК када-то такая была, без петущары, естественно. Белые футболки в мелкую вертикальную полоску. Леоненко в такой играл..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695220 вiд 2024-07-01 20:13:19

Але за грою виглядає так, що скоро цей пєтушара добереться до бельгійської жопи ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695219 вiд 2024-07-01 20:11:18

Як на мене, пєтушара на емблемі надто вже здоровий, і намальований трохи по-дитячому (хоча може так і задумано).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695218 вiд 2024-07-01 19:47:57

Форму (стрій) французам Найкі таки класну зробили. Адік відпочиває

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695217 вiд 2024-07-01 19:43:45

І на вищих швидкостях підстаркуваті бельгійці не завжди встигають.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695216 вiд 2024-07-01 19:41:07

Французи вирішили пришвидчити гру, піднімають ставку.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695215 вiд 2024-07-01 19:37:32

В студії чутно грім та грозу, яка зараз триває десь в західній Україні. Я гадав що такі студії облаштовують зі звукоізоляцією

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695214 вiд 2024-07-01 18:41:56

2Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1695213
Цікаво, а на травневі шашлики кошти вже розписали?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695213 вiд 2024-07-01 18:15:46

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1695211 вiд 2024-07-01 16:30:22

І поряд з цим хтось вже хоче створювати дорожний фонд на 40 лімонардів ;)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.