Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695052 вiд 2024-06-30 00:34:25Но окончательное решение принимант суддя и он не обязан назначать пендаль, даже если на осцилографе зафиксирован импульса назначил - просто подсудил хозяевам.Убили суки футбол..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695051 вiд 2024-06-30 00:19:37Да нихера тот палец не увеличивпл площу тела.. А лектричеству похуй, там палец или рука, контакт был, вот импульс и зафиксирован..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695050 вiд 2024-06-30 00:11:55 Воротар мадридського «Реала» Андрій Лунін прийняв рішення не продовжувати контракт з «вершковими». Про це повідомляє іспанське видання Marca. За інформацією джерела, у «Реалі» зрозуміли, що український воротар хоче змінити команду після фіналу Ліги чемпіонів, де грав Тібо Куртуа, який майже весь сезон був травмований. При цьому мадридський клуб не хотів би, щоб Лунін покидав команду до кінця терміну свого контракту, а саме літа 2025 року. Ну от і підтвердження. Марка хуйні не пише. Як можна було не зрозуміти, що Лунін в психологічній ямі через гандонство Анчелотті і поставити його на ключову гру у групі? Немає слів.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695049 вiд 2024-06-30 00:09:56VVV № 1695048 Данці молодці, але об`єктивно німці були трохи сильнішими.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695048 вiд 2024-06-30 00:06:06OlegSh № 1695046 коли Данія розкрилася. ну якось це все не дуже виглядає.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695047 вiд 2024-06-29 23:55:38 Дaнцi мaли дбaгaтo нaгoди зaбити щe дo пeнaльтi…
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695046 вiд 2024-06-29 23:53:39Мусіяла зараз продемострував як треба забивати без ВАРів та їбанутих трактувань правил.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695045 вiд 2024-06-29 23:49:35klirik № 1695041 вiд 2024-06-29 23:45:49 Якщо по людськи бігти то дуже навіть в прирдньому. З таким ВАРом скоро бігатимуть з руками вздовж тіла, як в ірландських танцях.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695044 вiд 2024-06-29 23:49:22klirik № 1695041 та на слоу моушн будь-яка гра рукою виглядає умисною. ніхуя там не було. це не пенальті. причому данець хотів прибрати руку, був відповідний рух, але з такої відстані це неможливо.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695043 вiд 2024-06-29 23:46:36OlegSh № 1695038 рука збільшила об'єм тіла. Цікаво, а захисникам у своїш штрафній можна бігати лише з руками у сраці? ци куди їх запхати? вже до абсурду довели трактування.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695042 вiд 2024-06-29 23:46:18VVV № 1695040 Як можна там вималювати міліметри, а там не вималювати півметра? Ось що зайобує нереально
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695041 вiд 2024-06-29 23:45:49Ну там рука не в природньому положені, тобто формально суддя прав. Він все ж таки передивися і переконався в цьому. Але в цілому виглядало як звичайний епізод, і в доварівську епоху просто побухтіли і все, бо суддям сам не побачив цієї руки
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695040 вiд 2024-06-29 23:44:40Vichny № 1695037 так отож. як можна такі міліметри вималювати? це блять пиздьож якийсь. причому ВАР дуже часто сліпне коли треба.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695039 вiд 2024-06-29 23:43:17А от зараз Хавертц поикольно підробив собі м'яч на хід задньою ногою ;)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695038 вiд 2024-06-29 23:41:27Якась хуйня. В один бік оффсайд 5 міліметрів, в інший гра рукою, хоча 'по старим' правилам це не була гра рукою, а м`яч потрапив у руку.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695037 вiд 2024-06-29 23:40:53VVV № 1695036 Я хуїю, з такими міліметрами шо показує вар-хуйар ЯК можна було після ПЕРЕГЛЯДУ призначити саме пеналь (а не штрафний) на користь румунів у варота кокотів?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695036 вiд 2024-06-29 23:37:46а цей Хавертц тупо зупинився перед пенальті. так вже можна? офсайд який зафіксувала у данців, коли вони забивали гол, то просто якесь знущання.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695035 вiд 2024-06-29 23:37:38Не, это уже не футбол…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695034 вiд 2024-06-29 23:37:20Жесть з цим варом. Ще трохи і ші буде судити матчі
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695033 вiд 2024-06-29 23:36:30Ганебне і цинічне підсуджування німцям.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695032 вiд 2024-06-29 23:36:00Німці-данці 1-1 по відміненим голам, дякуючи вар… Дайош хет трик по відміненим…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695031 вiд 2024-06-29 23:25:27Оце рекламне гасло кокаколи, «віра - це магія» - ну абсолютна ж фуйня, жодного смислового навантаження не має. Мабуть сидить фуєва туча маркетологів - і спромоглися лише на таке гівно.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695030 вiд 2024-06-29 23:18:41Batyj № 1695027 ну i дoбрe, хaй мoлoдь рoстe… Судaкoв пeрeoцiнeнa зiрoчкa, хoчa якби зaбив бeльгiйцям нa oстaннiй хвилинi тo прo ньoгo б зaрaз писaли всi гaзeти Єврoпи…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695029 вiд 2024-06-29 23:14:20вiкiнги чуть нe зaсунули лoнгoбaрдaм… гaрнa кнтрa булa пiд кiнeць пeршoгo тaйму…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695028 вiд 2024-06-29 23:07:10Voxa (м. Запоріжжя) № 1694996 я казав, що у них немає топів. крім Доннаруми і з великою натяжкою Димарко. у італійців уже років 5 немає топів. взагалі.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695027 вiд 2024-06-29 22:54:42Как я и предполагал, без судркавагірники» надіслали відповідь в УАФ, в якій погодилися відпустити наступних гравців:Данило Сікан;Дмитро Криськів;Кирило Фесюн;Олег Очеретько;Кирило Сігеєв
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695026 вiд 2024-06-29 22:47:10m1919(Київ - чемпіон!) № 1695019 Шо це за плаксивий кисломордий кацапомовний хуй?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695025 вiд 2024-06-29 22:45:10Один в один, як було в Донецьку на Євро 2012 перед матчем з Францією
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695024 вiд 2024-06-29 22:44:48m1919(Київ - чемпіон!) № 1695019 кoжний бaчить/чує щo хoчe :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695023 вiд 2024-06-29 22:43:48Там конкретна літня злива, як з-відра, але має за 15 хв. стихнути
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695022 вiд 2024-06-29 22:42:18В результаті злива повалила тільки сильніше, побачимо чи дренаж витримає.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695021 вiд 2024-06-29 22:40:23Матч в Дортмунді зупинено на 35 хвилині через те, що блискавки виникають безпосередньо над стадіоном, чекають поки хоча б в сторону гроза відійде.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695020 вiд 2024-06-29 22:39:28Немає у політиці такої категорії - «моральный долг».
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695019 вiд 2024-06-29 22:36:242 VVV№ 1694929Антонів Олександр@1945AntonovВы заметили, что в дебатах между Байденом и Трампом Украина была затронута не как страна, по которой США имеют моральный долг после её разоружения. А скорее как предмет путающийся под ногами, как проблему, которая мешает всем. Причём проблема, это мы, Украина, а не россия. Показалось?
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695018 вiд 2024-06-29 22:17:19Ну то й добре
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695017 вiд 2024-06-29 22:09:36Обойдемся без ТЗ, я уже все понял..
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695016 вiд 2024-06-29 21:51:33Батий, напиши ТЗ, ТУ, а я, як технар технарю, розроблю тобі проекте рішення в розмірі формули винаходу, сформульовану в одному реченні (хто в курсі, той зрозуміє :)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695015 вiд 2024-06-29 21:46:05Batyj № 1695013 Не турбуйся, вона побачить холодильник твого сусіда)))
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695014 вiд 2024-06-29 21:40:20Goran134 № 1695011 вiд 2024-06-29 Ясно, це пристойний акуммулятор і ціна відповідна
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1695013 вiд 2024-06-29 21:38:48Лампочка с двумя съемными аккумуляторами (входит в комплект) фонарик-лампа на аккумуляторе работает как обычная лампочка, когда есть электричество. При выключении электроэнергии лампочка продолжает светить от аккумуляторов Принцип работы: если сеть имеет напряжение — лампа работает от сети, аккумулятор заряжается Если напряжения нет, измеряем сопротивление между нулем и фазой: если выключатель выключен, мы получаем разрыв цепи — лампа не горит если выключатель включен, но напряжение нет, то лампа ʼпочувствуетʼ друзей по несчастью (например, холодильник), включенных в ту же сеть и переключится на аккумулятор. …Подробнее на epicentrk. uahttps://epicentrk.ua/shop/mplc-lampocka-avarijna-led-u-patron-iz-dvoma-akumulatorami-15-vt-na-patron-e27-1eefc91b-4092-6e0e-9368-194ccc248149.html----------------блять… У меня на холодильник отдельный провод со своим предохранителем, били как оне там сейчас называются. А ТВ может быть выключен из сети..