sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750456 вiд 2026-06-20 22:38:55Зеленский подтвердил, что на Тюменский НПЗ прилетали модернизированные FP-1.Правда, с поражением там не повезло, но то такое - Москва тоже не сразу строилась разъебывалась.-------це ті що до 2.7к… а до омська 2.5к…помолімся (с) як багато блогерів пишуть…
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750455 вiд 2026-06-20 22:28:43sk (acer chromebook) № 1750444 Носкова показово розібралась з Еалою. 2:0 в одну калітку. Била Еалу її ж зброєю - точними попаданнями і розхитуванням. Але Носкова має більший досвід. І така тактика спрацювала на всі 100%. Еалі - набиратись досвіду. Поразки ще будуть, і не одна. yagshamash № 1750453 вiд 2026-06-20 22:11:47 Треба тепер заснувати головну українську державну нагороду: орден Героїв УПА. ------------------ і вручити актуальному Президент Польші. З усіма почестями.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750454 вiд 2026-06-20 22:12:58yagshamash № 1750451 вiд 2026-06-20 21:55:53 Щоб не програти шведам треба мати команду, що біжить. У України зараз немає такої.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750453 вiд 2026-06-20 22:11:47Треба тепер заснувати головну українську державну нагороду: орден Героїв УПА.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750452 вiд 2026-06-20 22:01:34Пишуть, що Порох теж віддав побрякушку польську. Фул монті.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750451 вiд 2026-06-20 21:55:53Якому гавну Україна просерла у Валенсії!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750450 вiд 2026-06-20 21:48:18Хуй зна, може, Порох вичікує, аби зробити медійний привід. Не хоче в купі зі всіма. Побачимо.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750449 вiд 2026-06-20 21:15:59Так, у польській версії статті вони обидва є.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750448 вiд 2026-06-20 21:10:27Дивися у рубриці odznaczeni cudzoziemcy
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750447 вiд 2026-06-20 21:09:02Там є і Кучма. Подивися за посиланням. Кучму Квашнєвськи нагородив.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750446 вiд 2026-06-20 21:07:42Nedopysuvach, Є Порошенко. Коморовськи нагородив у грудні 2014. https://pl.wikipedia.org/wiki/Odznaczeni_Orderem_Or%C5%82a_Bia%C5%82ego_(III_Rzeczpospolita)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750445 вiд 2026-06-20 21:06:56+№ 1750442Хоча там немає і Кучми, тож довіри до цього педійного списку мало.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750444 вiд 2026-06-20 20:56:01теністак. бульбадура зараз «не у формі»-------Арина Соболенко стала першою в історії лідеркою рейтингу WTA, яка програла на двох турнірах поспіль вирішальний сет із «бубликом»Ролан Гаррос: ️Діана Шнайдер - 6:3, 5:7, 0:6 Берлін: Джессіка Пегула - 4:6, 7:6(4), 0:6------справедливості заради скажу (імхо), команда у неї досить професійна, і вона з трусів вистрибує щоб триматись на першому рядку. пропускає обов'язкові 1000ні турніри, щоб відпочивати… все для того щоб на слемах та деяких 1000х вигравати…думаю що чекає хардової серії - і там буде всіх мочитиале… сподіваюсь, що у неї голова «втомилась» йібашити на тренуваннях. багато хто побачив що її можна обігрувати. навіть 6-0…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750443 вiд 2026-06-20 20:40:16А чому Поплавському не дали цей орден? :) 3,2,1 на всій телезі :) як було з НП від Batyj
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750442 вiд 2026-06-20 20:39:02yagshamash№ 1750439У списку нагороджених цим орденом його нема:https://en.wikipedia.org/wiki/Order_of_the_White_Eagle_(Poland)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750441 вiд 2026-06-20 20:37:18Мазепа, кавалер номер 1 цього орла, теж не повернув зі зрозумілої причини..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750440 вiд 2026-06-20 20:30:47А чому швед не бив головою, а на груди такий потужний простріл хотів приймати. Наче ж професійний рівень, а рішення аматорське.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750439 вiд 2026-06-20 20:30:28Наразі лише Порох не повернув орден орла. Він наче теж кавалер.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750438 вiд 2026-06-20 20:26:12Куман сьогодні правильно визначив, якого нападника поставити. Броббі до цього матчу мав лише один гол за збірну, і в принципі далеко не перший варіант в атаці. Але швидкість і позиційна грамотність в нього хороша, прекрасно грає в контратакуючий футбол.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750437 вiд 2026-06-20 20:25:24Без виправдень, але і без «ой, що блядь трапилось, українці осатаніли». Події на Волині не виникли на порожньому місці. Це був вибух селянської люті, накопиченої століттями гноблень, вбивств. Полякам треба подивитись спочатку на те, що вони робили, визнати власні злочини, а потім вже вимагати чогось від України по конкретному епізоду. Українці до них не приходили першими зі зброєю, не робили кріпаками, не насаджували українізацію. Пани, блядь.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750436 вiд 2026-06-20 20:18:31 Динамо врятувалося від поразки чемпіону Чехії у першому спарингу літа
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750435 вiд 2026-06-20 20:17:12Гoлaндськa мaшинa прoрвaлa швeдiв…
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750434 вiд 2026-06-20 20:07:37Красивий гол забили Нідерланди!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750433 вiд 2026-06-20 20:07:28Кучмa i Ющeнкo, тaкoж Тaрaсюк пoслaли пoлскé нaгoрoди…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750432 вiд 2026-06-20 19:54:01ProstoVlizPobalakaty№ 1750429Для Рахмільовича ще й ввели графу «національність»;). Хоча nationality - це насправді не «національність» ніфуя.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750431 вiд 2026-06-20 19:41:24ProstoVlizPobalakaty № 1750429 шкода. Я б подивився на Шорті Суркіса на воротах ДК. А ще краще на Грішу.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750430 вiд 2026-06-20 19:38:59Якщо Україна не матиме свою залізну версію власної історії, то всі сусіди розкажуть нам нашу історію у своїй версії. А сусідів у нас багато.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750429 вiд 2026-06-20 19:35:48Sofascore поставили у склад батька замість сина. Добре що у Суркісів імена не співпадають, і важко переплутати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750428 вiд 2026-06-20 19:28:22OG № 1750417 ----- Не повезло з локацією зборів. В Європі, зокрема в Австрії жарища буде ще близько тижня.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750427 вiд 2026-06-20 19:26:55ура, бульба вилетіла. А ость у Еали схоже закінчився бензин, летить Носковій 1:3.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750426 вiд 2026-06-20 19:07:06Я згідний з Батиєм, що треба своє робити. Сучасні поляки зробили з ненависті до УПА національну ідеологію. Це все з подачі сови у сов'ячі часи. Волинь вигадала сова, щоби паплюжити незалежницький рух. Якщо ці підараси хочуть нині це роздмухувати, то залупу їм на комір. УПА боролися за незалежність України. Сова вигадала 'спільників нацистів' УПА' у 50х. На Нюрнберґському процесі не було жодних згадок про УПА. Тож нехай навроцький їбеться вроцький разом із його зайобаною упослідженою країною.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750425 вiд 2026-06-20 18:59:24Пеґула вз'їбала мущіну з особливим цинізмом :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750424 вiд 2026-06-20 18:32:53Очевидно, що Україну в ЄС не приймуть ще дуже довго. Принаймні, поки в тому ЄС не поміняють звичайні правила. А претензій у сусідів надто до хуя. Тому треба забути про всякі кластери-хуястери і займатися поточними проблемами. Мадяр і пшеков можна посилати нахуй, пока слитно..
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750423 вiд 2026-06-20 18:25:142 OG№ 1750422«Умнєє одєсского раввіна» :)
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750422 вiд 2026-06-20 18:22:17№ 1750418PhilusЩось цей ШІ дуже розумний, знає, що Цихмейструка звуть Едуард, але чому саме він? Питання ці…
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750421 вiд 2026-06-20 18:10:372 PEPSI№ 1750419Batyj№ 1750403десь читав, що в США газон змішаного типу. Але це було до ЧМ 2026.Штати - велика за розміром, різноманітна за кліматом. Єдиного «ГОСТу» немає. В нашого FC Naples - 100% штучний, в Х'юстоні на старому стадіо був 100% натуральний (ще й в американський футбол там грали), на новому, здається, теж. Якщо дуже спекотно чи зимно - шанси на штучний зростають. Плюс капіталізм - вартість підтримки в належному стані…
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750420 вiд 2026-06-20 18:03:09Офіційно. Брагару залишає «Динамо» та продовжить кар'єру в «Поліcсі» ---------------------------- щось я цьому не радий. Посередній гравець, спіймав гарну фазу у Житомирі, але це не зовсім те, що потрібно. З позитивного - йому лише 23 роки, може ще виросте :-)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750419 вiд 2026-06-20 17:55:48Batyj № 1750403 десь читав, що в США газон змішаного типу. Але це було до ЧМ 2026.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750418 вiд 2026-06-20 17:55:03сподобалось лише: «Еду, закрий рот!»
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750417 вiд 2026-06-20 17:44:31Дивлюся на страждання Динамо у спеку в Австрії. Приємно здивувало, що Костюк весь час дає підказки українською мовою. Дочекалися, що це не тільки під час офіційних заходів?