🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1401.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695012 вiд 2024-06-29 21:30:37

2 Goran134
№ 1694999
спасибо.
Всем спасибо. Более менее понятно..

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695011 вiд 2024-06-29 21:30:32

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (Та ж не москаль)
№ 1695006 вiд 2024-06-29 21:25:07

17,5 кг

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695010 вiд 2024-06-29 21:29:40

Vichny
№ 1695002 вiд 2024-06-29 21:06:50

Хуєза і Піздіні
--------------------
От нащо перекручувати прізвища гравців?
Правильно буде Пізд "єза та Хуїні …
Як же мелодічно звучить правильна версія.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695009 вiд 2024-06-29 21:29:31

Nycolas
№ 1695004 вiд 2024-06-29 21:10:04

зарядка така:

https://www.promelectronica.com.ua/product/zaryadnyj-prystrij-htrc-p35-smart-charger-35a-12-24v/

акум такий:

Codi Energy LiFePO4 12V/180AH (2304 W*h)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695008 вiд 2024-06-29 21:28:38

Більше всіх радіє пройобу Спалетті президент Наполі де Лаурентіс.

Бо Спалетті коли виграв Скудетто для Наполі взяв і зїбався з Неаполя бо ФФІ запропонувала лисому Збірну Скуадру Адзуру.

І през Наполі останніми словами називав Спалетті за такий кидок.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695007 вiд 2024-06-29 21:26:56

2 Bobb
№ 1695003
ну, так более-менее понятно..

та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695006 вiд 2024-06-29 21:25:07

Nycolas
№ 1695004
Скоріш за все гелієвий свинцево-кислотний АБ, 200Агод,12в, судячи по ручкам, в вага має бути біля 60-70 кг. непоганий, як на хоум-мийд девайс, але дорогувато і багато незручностей

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695005 вiд 2024-06-29 21:23:49

Калафьорі - це цвітна капуста, а Фаджіолі це квасоля.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695004 вiд 2024-06-29 21:10:04

Goran134
№ 1694958

25А зарядка? А акум який?
---
Якась фантастика)

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695003 вiд 2024-06-29 21:08:44

Batyj
№ 1694989

Та жарiвка «розумна» - вона «бачить» положення вимикача навіть якщо немає напруги мережі. Вимірює опір - якщо вимикач розімкнений, то опір дорівнює бесконечности.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695002 вiд 2024-06-29 21:06:50

Хуєза і Піздіні

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695001 вiд 2024-06-29 21:04:32

Akela
№ 1694998
да Кьеза, знаойме :) батько грав нічого, а цей шо грає, отут вперше побачив.
А Манчіні теж родич?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1695000 вiд 2024-06-29 21:04:16

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1694996 вiд 2024-06-29 20:59:05

Ну практично цей же склад три роки тому виграв Євро-2020. Але більшість застрягли в своїй Серіі А без розвитку.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694999 вiд 2024-06-29 21:04:13

Світлодіодна лампа з акумулятором автономна аварійна Smart L 15W E27 6500K

Має два режими:

Працює як звичайна лампа від мережі 220ВПрацює від вбудованого акумулятора під час знеструмлення мережі 220В (до 4 годин автономної роботи) Лампа має функцію регулювання яскравості в режимі роботи від акумулятора

Інструкція з використання:

Лампа заряджається під час роботи від мережі 220В. Під час знеструмлення мережі лампа запускається автоматично, якщо положення стандартного вимикача до якої він підключений в положені «ввімкнено». Керування лампою здійснюється за допомогою стандартного вимикача до якої вона підключенаКерування яскравістю лампою здійснюється за допомогою стандартного вимикача до якої вона підключена. Регулюється яскравість в режимі роботи від акумулятора, при вимиканні та вмиканні в інтервалі менш як 1 секунда змінюється яскравістю в 3-ьх рівнях яскравості. В кожному із режимів різний запас автономної роботи: 1-ий режим яскравості - до 1 години, 2-ий режим яскравості - до 2 годин, 3-ий режим яскравості - до 4 годин.  

Технічні характеристики:

потужність: 12 Вт; світловий потік - 1100 Lm; аналог лампи накалювання - 90Вт; час роботи від вбудованого акумулятора: до 4 годин; час зарядки – до 6 годин; цоколя – Е27; робоча температура від -30 до +50 градусів Цельсіяматеріал: пластик; розмір лампи: 86мм*134ммгарантія - 30 днів.

Важливо! Не рекомендовано використовувати з вимикачем с підсвіткою та з подвійним вимикачем! Не рекомендовано використовувати в люстрі с декількома лампами одночасно. Акумулятор у лампі може бути розряджений!

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694998 вiд 2024-06-29 21:02:16

2 Voxa
№ 1694996
А Кьєза та Манчіні- незнайомі тобі прізвища?)

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694997 вiд 2024-06-29 21:01:41

2024-06-29 20:54:47

Я думаю шо ті вибухи акумуляторів, шо попадали в новини, саме таким чином і відбувались - замість того шоб підключити до інвертора конкретний потрібний прилад, видно засовували другий кінець провода в мережеву розетку, а потім пішов пробки включив, а провід з розетки не витягнув. От воно і їбануло

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694996 вiд 2024-06-29 20:59:05

напевно це був один з найслабших складів Італії по іменам. Крім воротаря жодного знайомого прізвища

та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694995 вiд 2024-06-29 20:58:49

Batyj
№ 1694989 вiд 2024-06-29 20:49:36
Ти задаєш забагато дурних питань, як на к. т. н.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694994 вiд 2024-06-29 20:56:32

Італія іде на хуй :-)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694993 вiд 2024-06-29 20:56:28

Batyj
№ 1694989
є такі лампи, шо вмикаються при доторканні до цоколя, але її для цього викрутити треба :)

та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694992 вiд 2024-06-29 20:54:47

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1694984 вiд
Всякий нормальний девайс, особливо в електриці, має т. з. захист від дурня. Але нажаль, є дурні неперевершені жодними інструкціями. Наприклад, як при відсутності зовнішньої напруги підключити вихід генератора до дротів на ввідній трубостійці

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694991 вiд 2024-06-29 20:54:04

Вот и все. Швейцары пошли дальше..

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694990 вiд 2024-06-29 20:53:15

Спалетті спалеттями, але складу італійців бракує зіркових гравців. Останнім з могікан мабуть був Пірло.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694989 вiд 2024-06-29 20:49:36

2 та ж не москал ь
№ 1694987
Нет.
Сама лампа никакого вымыкача не маэт.
Я сегодня держал ее в руках. Обыкновенная диодная мампа.

та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694988 вiд 2024-06-29 20:45:33

Або=АБ

та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694987 вiд 2024-06-29 20:44:02

Batyj
№ 1694969 вiд 2024-06-29 19:40:55

2 Enot
№ 1694966
не понимаю. Какая разница двух ситуаций - электрики в сети нет и электрика в сети есть, но выключатель на эту дампу разомкнут? В обоих случаях электрика из сети на лампу не подается.
.
Лампа включена в мережу, в нормальному режимі паралельно заряджається її акумулятор і власне споживання лампи. пропала напруга лампа працює від власного акумулятора. сама лампа має вимикач -не хочеш щоб світила - вимкни, але при цьому заряд Або буде здійснюватись при вкл. загального і наявності напруги в мережі

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694986 вiд 2024-06-29 20:27:24

Вони завжди на кожному кроці про це попереджують, навіть наліпки на коробки клеють - ніколи не юзати кабель з двома віделками на кінцях.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694985 вiд 2024-06-29 20:26:11

Тим часом, газпромівська залупа спалєтті смокче з проглотом у скромних швейцарів.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694984 вiд 2024-06-29 20:24:26

Екофлоу може вибухнути, якщо його увімкнути в розетку на віддачу струму, і в той же час оператор подасть струм у мережу - тобто ці два струми зустрінуться в одному приладі.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694983 вiд 2024-06-29 20:21:43

Доннарумма взяв би другий, але мікро-рікошет від захисника змінив напрямок якраз так щоб був гол.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694982 вiд 2024-06-29 20:16:48

Людей, що можуть придбати собі Екофлоу, на порядок менше, ніж тих, хто бере акум+інвертор. Банально спрацьовує закон великих чисел

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694981 вiд 2024-06-29 20:14:41

Goran134
№ 1694980

Але ще жодного разу не пам'ятаю новини, щоб Екофлоу вибухнуло.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694980 вiд 2024-06-29 20:11:49

LAZY
№ 1694959 вiд 2024-06-29 18:28:57

Екофлоу ж той самий акумуляторний блок плюс інвертор, просто в одному корпусі)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694979 вiд 2024-06-29 20:11:19

Мало їм рекорда найшвидшого пропущеного в першому таймі, ще й в другому за 30 секунд пропустили.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694978 вiд 2024-06-29 20:11:07

Красиво поклав, і Джиджи Доннарума не витяг. Реально лисому Спалетті нічим крити швайцарів.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694977 вiд 2024-06-29 20:10:24

Цікава ситуація. Швайці ведуть 2:0. Вони завжди, принаймні останні роки, гарантовано вилітали в першому ж плей-оффі, а італійці зазвичай знаходять хитрожопі шляхи пролізти далі.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694976 вiд 2024-06-29 20:08:47

Спалетти пиздец..
Надо эмигрировать в Аргентину..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694975 вiд 2024-06-29 20:08:23

Макарони бодро смочуть

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694974 вiд 2024-06-29 20:06:05

LAZY
№ 1694960 вiд 2024-06-29 19:22:49

FlashFish, брав минулого року

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694973 вiд 2024-06-29 20:00:25

Я напишу, когда дома буду и посмотрю как они называются. Я покупал разные и они все правильно реагируют на выключатель. Те что неправильно были несколько лет назад.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.