🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1407.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694772 вiд 2024-06-27 00:21:54

29.06
Швейцарія - Італія
Німеччина - Данія
30.06
Англія-Словаччина
Іспанія-Грузія
01.07
Франція-Бельгія
Португалія-Словенія
02.07
Румунія-Нідерланди
Австрія-Туреччина

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694771 вiд 2024-06-27 00:21:42

Yagshamash
№ 1694766 вiд 2024-06-27 00:13:17

Нахуя такі драми? Це ж просто олдскульна інтернет-брехаловка. Чому не можна просто писати своє, срати на дрібні «обідки» та не тримати зла на чиїсь висери? Життя одне і воно дуже швидкоплинне. Особисто я із величезним трудом можу пригадати вже через тиждень, хто мене хуями обкладував і кого я. Це не та інформація, яку треба тримати в собі роками. Чого і вам бажаю! :) Головне щоб кацапи здохли. Все інше дрібниці.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694770 вiд 2024-06-27 00:20:55

Starik (Україна, Київ)
№ 1694769
зі словаками перший тайм було продовження гри з румунами. от сьогодні гра сподобалась. єдине чого не вистачило це голу від того ж Судакова, Малиновського або Пічічі жиронського, якому треба трохи спуститися на землю.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694769 вiд 2024-06-27 00:17:26

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1694764

у нас випали Циганков і Мудрик на цей матч.
Якби вони грали, а де Брюйне та Доха ні, що б ти казав про тренера?

так з Румунами була жопа тренера і багато в чому команди, але Словаки та Бельгія вже було норм.
Яка була альтернатива Судакову?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694768 вiд 2024-06-27 00:15:34

Yagshamash
№ 1694766

Схоже, ти когось з кимось переплутав :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694767 вiд 2024-06-27 00:15:20

Yagshamash
№ 1694757
морду вінбити зібрався.
віслючку, як би ти на мене так у житті сіпнувся, то мабуть вже замовляв би нові вставні зуби.) але ж це не в живу, тож можеш покидатись трохи.))

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694766 вiд 2024-06-27 00:13:17

1694759

Слухай, я хотів би дописувати тут, але нехай довбень відповідає за свої слова. Я ніколи нічого не завинив сові. Ніколи, бля

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694765 вiд 2024-06-27 00:11:54

Yagshamash
№ 1694757
ти їбанат. тут же є архів. тож моє повідомлення про «кагебе» в студію))
бо тоді тти просто пінявий віслюк, який висовується лише аби насрати чергову купу лайна. ну і кацап) причому в останьому я майже впевнений.
P. S. і писати «про кагебе» то трохи не мійстиль. я зараз бачу тебе швидше як «ахвіцєра касмічєскіх войск расійскай пєдєраціі.» ну реально. кагебе, блять.
шукай моє повідомлення, віслючок))

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694764 вiд 2024-06-27 00:08:04

Oчeвиднe oднe - трeбa шукaти крaщoгo трeнeрa…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694763 вiд 2024-06-27 00:07:27

Vichny
№ 1694752 вiд 2024-06-26 23:56:26

Об'єктивно інший психологічний фон як в команді, так і навколо неї. Толковий тренер, що поставив модель гри, яка підходить під виконавців. Ну і танцювали як то кажуть від воротаря, який підтвердив свій зірковий рівень.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694762 вiд 2024-06-27 00:07:03

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1694761

То повна хуйня там була написана, але ладно, то просто рядовий дописувач, але коли коментатори ігого несуть хуйню про угорщину - то вже ні в які рамки…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694761 вiд 2024-06-27 00:05:48

Орієнтувався на повідомлення № 1694728;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694760 вiд 2024-06-27 00:04:28

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1694754

Яка Грузія-Румунія, ти бухий чи просто впадло розбиратися?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694759 вiд 2024-06-27 00:04:19

Yagshamash
№ 1694757

тo х*йня, дoбрe щo нe звинувaтили в зooфiлiї…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694758 вiд 2024-06-27 00:03:14

Vichny
№ 1694755

aбo нe прoгрaвaти 0:3…

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694757 вiд 2024-06-27 00:02:51

Vvv Слухай уважно. Ти мене ТУТ звинуватив у співпраці з каґебе. Я такого не вибачаю і готовий за таке бити морду. Ти це зрозумів? Чи як ще треба пояснити?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694756 вiд 2024-06-27 00:01:52

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1694754
Буду вболівати за грузинів. Нехай румуні і словаки із своїм зовсім не договорнякам вилетять нах

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694755 вiд 2024-06-27 00:01:45

Україна - команда, що творить історію.
На минулому Євро вперше вийшло так, що команда, хто мала від'ємну різницю забитих-пропущених вийшла в 1/8. Ну а на цьому - … також дещо вперше. Йобана хуйня. 1!!! додатковий гол кокотам - і всьо, третє місце було б наше (замість кокотів)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694754 вiд 2024-06-26 23:58:41

Грузія - Румунія - це 1/8 чемпіонату Європи? Іппать ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694753 вiд 2024-06-26 23:57:38

Коментатор ігого - довбойоп.
Когось там з орбанами зводить в 1/8, але ж орбани нахуй вилітають, дві найгірші команди, що зайняли 3-і місця - хорвати і орбани

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694752 вiд 2024-06-26 23:56:26

Грузини - просто охуїти!!!
Три матчі грали охуєнно.
Наші звйозди так не можуть.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694751 вiд 2024-06-26 23:49:38

ALS
№ 1694742

влaснe тoму Aнчeлoттi i нe стaвив йoгo нa фiнaл… Рeбрoв мaв би зaдумaтися…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694750 вiд 2024-06-26 23:48:48

Yagshamash
№ 1694749
)) і після цього це я до нього доїбався.) точно кацап.))

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694749 вiд 2024-06-26 23:47:42

1694746
Якого ти хуя доїбався до мене? Йди, їби козлів. Не розмовляй до мене більше, поц.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694748 вiд 2024-06-26 23:45:28

Грузія трохи нагадує Динамо Київ кінця 90-х. Надійний захист, СаШо (Мамардашвілі), Шева/Ребруха (Кварацхелія) попереду.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694747 вiд 2024-06-26 23:44:41

Vichny
№ 1694737

a тaк, my bad…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694746 вiд 2024-06-26 23:43:33

Yagshamash
№ 1694745
«пашол»? кацап поліз?)) не в курсі твоєї історії, але може Батий правий, хз. але тоді хуєвато працюєш, слабенько)) без душі. ти можеш краще.)

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694745 вiд 2024-06-26 23:40:38

2024-06-26 23:37:45

Пашол нахуй, підар

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694744 вiд 2024-06-26 23:40:35

ProstoVlizPobalakaty
№ 1694735

І не потрібно так кричати!)
Залишусь при своїй думці стосовно цих голів

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694743 вiд 2024-06-26 23:39:10

в першому голі ще можно згадати Зінченко, який був бог зна де, а не грав з своїм гравцем на фланзі

ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694742 вiд 2024-06-26 23:38:33

А Лунін нічого не проїбав, він зіграв на своєму звичайному рівні. Нажаль, досить посередньому. А СБУ не Реал, яке може виправити пройоби свого воротаря

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694741 вiд 2024-06-26 23:37:45

Yagshamash
№ 1694739
не знаю, що там у тебе за напад, але бережи себе. і хуйні не вживай. це вже без жартів.

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694740 вiд 2024-06-26 23:36:56

Те, що якщо Лунін буде мати навіть мінімальну ігрову практику, буде грати саме він, незважаючи, що (як на мене) Трубін на порядок сильніший нього саме я к воротар і на декілька порядків психологічно, нажаль, було зрозуміло. І питання до тих, хто взяв Худжамова до збірної, і навіщо його слухає Ребров

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694739 вiд 2024-06-26 23:35:27

Vvv, просто вмій відповідати за свої слова Це все. Не їби коня.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694738 вiд 2024-06-26 23:35:17

2 Nycolas
№ 1694710
Особисто Лунін винен, що судаков зробив дебільний пас на Матвієнка, той вже під деяким тиском зробив ще більш дебільний пас на Луніна, який вибивав мʼяч з під ніг набігаючого нападника. І знову ж Лунін винен, що підзазист просрав усі полімери і дозволив румунам вивести Станчу на удар, а той вже попав без воротаря.
В другому голі Лунін був закритий і мʼяч побачив вже вилетівшим з під захисник в 15 метрах.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694737 вiд 2024-06-26 23:35:08

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1694728

Ми ні в яких розкладах останнього туру не попадали б ні на кого з групи F

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694736 вiд 2024-06-26 23:34:41

чехи на морально-вольових б'ються. суддя гандон. як можна було на 20 хв вилучати гравця за випадковий фол.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694735 вiд 2024-06-26 23:31:52

Nycolas
№ 1694726 вiд 2024-06-26 23:23:03

Дивився і раніше, і залишаюсь при думці, що вина Луніна не 100%, інші гравці зіграли в цих епізодах погано.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694734 вiд 2024-06-26 23:31:49

Nycolas
№ 1694726 вiд 2024-06-26 23:23:03

Дивився і раніше, і залишаюсь при думці, що вина Луніна не 100%, інші гравці зіграли в цих епізодах погано.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694733 вiд 2024-06-26 23:31:49

Nycolas
№ 1694726 вiд 2024-06-26 23:23:03

Дивився і раніше, і залишаюсь при думці, що вина Луніна не 100%, інші гравці зіграли в цих епізодах погано.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.