Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694772 вiд 2024-06-27 00:21:5429.06 Швейцарія - Італія Німеччина - Данія 30.06 Англія-Словаччина Іспанія-Грузія 01.07 Франція-Бельгія Португалія-Словенія 02.07 Румунія-Нідерланди Австрія-Туреччина
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694771 вiд 2024-06-27 00:21:42Yagshamash № 1694766 вiд 2024-06-27 00:13:17 Нахуя такі драми? Це ж просто олдскульна інтернет-брехаловка. Чому не можна просто писати своє, срати на дрібні «обідки» та не тримати зла на чиїсь висери? Життя одне і воно дуже швидкоплинне. Особисто я із величезним трудом можу пригадати вже через тиждень, хто мене хуями обкладував і кого я. Це не та інформація, яку треба тримати в собі роками. Чого і вам бажаю! :) Головне щоб кацапи здохли. Все інше дрібниці.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694770 вiд 2024-06-27 00:20:55Starik (Україна, Київ) № 1694769 зі словаками перший тайм було продовження гри з румунами. от сьогодні гра сподобалась. єдине чого не вистачило це голу від того ж Судакова, Малиновського або Пічічі жиронського, якому треба трохи спуститися на землю.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694769 вiд 2024-06-27 00:17:26Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1694764 у нас випали Циганков і Мудрик на цей матч. Якби вони грали, а де Брюйне та Доха ні, що б ти казав про тренера? так з Румунами була жопа тренера і багато в чому команди, але Словаки та Бельгія вже було норм. Яка була альтернатива Судакову?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694768 вiд 2024-06-27 00:15:34Yagshamash № 1694766 Схоже, ти когось з кимось переплутав :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694767 вiд 2024-06-27 00:15:20Yagshamash № 1694757 морду вінбити зібрався. віслючку, як би ти на мене так у житті сіпнувся, то мабуть вже замовляв би нові вставні зуби.) але ж це не в живу, тож можеш покидатись трохи.))
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694766 вiд 2024-06-27 00:13:171694759 Слухай, я хотів би дописувати тут, але нехай довбень відповідає за свої слова. Я ніколи нічого не завинив сові. Ніколи, бля
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694765 вiд 2024-06-27 00:11:54Yagshamash № 1694757 ти їбанат. тут же є архів. тож моє повідомлення про «кагебе» в студію)) бо тоді тти просто пінявий віслюк, який висовується лише аби насрати чергову купу лайна. ну і кацап) причому в останьому я майже впевнений. P. S. і писати «про кагебе» то трохи не мійстиль. я зараз бачу тебе швидше як «ахвіцєра касмічєскіх войск расійскай пєдєраціі.» ну реально. кагебе, блять. шукай моє повідомлення, віслючок))
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694764 вiд 2024-06-27 00:08:04Oчeвиднe oднe - трeбa шукaти крaщoгo трeнeрa…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694763 вiд 2024-06-27 00:07:27Vichny № 1694752 вiд 2024-06-26 23:56:26 Об'єктивно інший психологічний фон як в команді, так і навколо неї. Толковий тренер, що поставив модель гри, яка підходить під виконавців. Ну і танцювали як то кажуть від воротаря, який підтвердив свій зірковий рівень.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694762 вiд 2024-06-27 00:07:03Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1694761 То повна хуйня там була написана, але ладно, то просто рядовий дописувач, але коли коментатори ігого несуть хуйню про угорщину - то вже ні в які рамки…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694761 вiд 2024-06-27 00:05:48Орієнтувався на повідомлення № 1694728;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694760 вiд 2024-06-27 00:04:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1694754 Яка Грузія-Румунія, ти бухий чи просто впадло розбиратися?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694759 вiд 2024-06-27 00:04:19Yagshamash № 1694757 тo х*йня, дoбрe щo нe звинувaтили в зooфiлiї…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694758 вiд 2024-06-27 00:03:14Vichny № 1694755 aбo нe прoгрaвaти 0:3…
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694757 вiд 2024-06-27 00:02:51Vvv Слухай уважно. Ти мене ТУТ звинуватив у співпраці з каґебе. Я такого не вибачаю і готовий за таке бити морду. Ти це зрозумів? Чи як ще треба пояснити?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694756 вiд 2024-06-27 00:01:522 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1694754Буду вболівати за грузинів. Нехай румуні і словаки із своїм зовсім не договорнякам вилетять нах
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694755 вiд 2024-06-27 00:01:45Україна - команда, що творить історію. На минулому Євро вперше вийшло так, що команда, хто мала від'ємну різницю забитих-пропущених вийшла в 1/8. Ну а на цьому - … також дещо вперше. Йобана хуйня. 1!!! додатковий гол кокотам - і всьо, третє місце було б наше (замість кокотів)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694754 вiд 2024-06-26 23:58:41Грузія - Румунія - це 1/8 чемпіонату Європи? Іппать ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694753 вiд 2024-06-26 23:57:38Коментатор ігого - довбойоп. Когось там з орбанами зводить в 1/8, але ж орбани нахуй вилітають, дві найгірші команди, що зайняли 3-і місця - хорвати і орбани
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694752 вiд 2024-06-26 23:56:26Грузини - просто охуїти!!! Три матчі грали охуєнно. Наші звйозди так не можуть.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694751 вiд 2024-06-26 23:49:38ALS № 1694742 влaснe тoму Aнчeлoттi i нe стaвив йoгo нa фiнaл… Рeбрoв мaв би зaдумaтися…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694750 вiд 2024-06-26 23:48:48Yagshamash № 1694749 )) і після цього це я до нього доїбався.) точно кацап.))
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694749 вiд 2024-06-26 23:47:421694746 Якого ти хуя доїбався до мене? Йди, їби козлів. Не розмовляй до мене більше, поц.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694748 вiд 2024-06-26 23:45:28Грузія трохи нагадує Динамо Київ кінця 90-х. Надійний захист, СаШо (Мамардашвілі), Шева/Ребруха (Кварацхелія) попереду.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694747 вiд 2024-06-26 23:44:41Vichny № 1694737 a тaк, my bad…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694746 вiд 2024-06-26 23:43:33Yagshamash № 1694745 «пашол»? кацап поліз?)) не в курсі твоєї історії, але може Батий правий, хз. але тоді хуєвато працюєш, слабенько)) без душі. ти можеш краще.)
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694745 вiд 2024-06-26 23:40:382024-06-26 23:37:45 Пашол нахуй, підар
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694744 вiд 2024-06-26 23:40:35ProstoVlizPobalakaty № 1694735 І не потрібно так кричати!) Залишусь при своїй думці стосовно цих голів
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694743 вiд 2024-06-26 23:39:10в першому голі ще можно згадати Зінченко, який був бог зна де, а не грав з своїм гравцем на фланзі
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694742 вiд 2024-06-26 23:38:33А Лунін нічого не проїбав, він зіграв на своєму звичайному рівні. Нажаль, досить посередньому. А СБУ не Реал, яке може виправити пройоби свого воротаря
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694741 вiд 2024-06-26 23:37:45Yagshamash № 1694739 не знаю, що там у тебе за напад, але бережи себе. і хуйні не вживай. це вже без жартів.
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694740 вiд 2024-06-26 23:36:56Те, що якщо Лунін буде мати навіть мінімальну ігрову практику, буде грати саме він, незважаючи, що (як на мене) Трубін на порядок сильніший нього саме я к воротар і на декілька порядків психологічно, нажаль, було зрозуміло. І питання до тих, хто взяв Худжамова до збірної, і навіщо його слухає Ребров
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694739 вiд 2024-06-26 23:35:27Vvv, просто вмій відповідати за свої слова Це все. Не їби коня.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694738 вiд 2024-06-26 23:35:172 Nycolas№ 1694710Особисто Лунін винен, що судаков зробив дебільний пас на Матвієнка, той вже під деяким тиском зробив ще більш дебільний пас на Луніна, який вибивав мʼяч з під ніг набігаючого нападника. І знову ж Лунін винен, що підзазист просрав усі полімери і дозволив румунам вивести Станчу на удар, а той вже попав без воротаря.В другому голі Лунін був закритий і мʼяч побачив вже вилетівшим з під захисник в 15 метрах.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694737 вiд 2024-06-26 23:35:08Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1694728 Ми ні в яких розкладах останнього туру не попадали б ні на кого з групи F
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694736 вiд 2024-06-26 23:34:41чехи на морально-вольових б'ються. суддя гандон. як можна було на 20 хв вилучати гравця за випадковий фол.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694735 вiд 2024-06-26 23:31:52Nycolas № 1694726 вiд 2024-06-26 23:23:03 Дивився і раніше, і залишаюсь при думці, що вина Луніна не 100%, інші гравці зіграли в цих епізодах погано.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694734 вiд 2024-06-26 23:31:49Nycolas № 1694726 вiд 2024-06-26 23:23:03 Дивився і раніше, і залишаюсь при думці, що вина Луніна не 100%, інші гравці зіграли в цих епізодах погано.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694733 вiд 2024-06-26 23:31:49Nycolas № 1694726 вiд 2024-06-26 23:23:03 Дивився і раніше, і залишаюсь при думці, що вина Луніна не 100%, інші гравці зіграли в цих епізодах погано.