Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745375 вiд 2026-04-09 08:09:00sk№ 1745367Атчаянний пацан цей галібаф. трампидло, якщо йому відповідним чином докладуть, не помилує - тобто сьогодні ти робиш заяви, а завтра мулли тебе вже відспівують. Он воно цілу цивілізацію готове наїбнути - що йому доля якогось галімого бафа ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745374 вiд 2026-04-09 07:36:31Хитрожопий кубинець Рубіо мабуть радіє, що на ці переговори трампидло послало не його, а віце-підара. Бо це саме той випадок, де лаврів ніфуя не буде, а обісратися можна капітально.
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745373 вiд 2026-04-09 06:51:582sk № 1745364 Ну трамп та венс можуть Україну звинуватити, можуть Канаду чи Гренландію. Точно в переліку винних буде Байден, бо якби трамп був препиздентом, то іран не міг би перекрити протоку
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745372 вiд 2026-04-09 03:26:15Можливо Трамп ввійде у історію саме з цим погонялом -Жалюгідний. Дональд Жалюгідний
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745371 вiд 2026-04-09 00:52:46Це ви ще знущання в Парижі над Ліверпулем не бачили. Якби не піжонство та судді 5:0 було б якнайменше, а так інтрига залишається.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745370 вiд 2026-04-09 00:42:21ага. поки дивились футбол шрайк все коротко описавзнову повертаємось до питання: чого вартують домовленості із штатами?--------В общем, с прекращением огня как обычно:1) США и Иран при посредничестве Пакистана договорились о прекращении огня в том числе в Ливане (Пакистан это подтверждает).2) Но Трамп не смог на этом настоять в разговоре с Нетаньяху, и Израиль продолжает бить по Ливану.3) Теперь Иран ставит Штатам условие: или соблюдайте договоренности, или никакого прекращения огня не будет.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745369 вiд 2026-04-09 00:39:12до речі… за файли епштейна всі забули…така хуйня ті файли на фоні постійного пиздеця що відбувається… при чому «тренд» такий що вчорашній пиздець на фоні сьогоднішнього вже виглядає як маленький під-пиздець…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745368 вiд 2026-04-09 00:30:41VVV № 1745366 ну … да, оце дійсно схоже. Сімеоне молодець насправді, нехай і трохи пощастило.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745367 вiд 2026-04-09 00:25:18Iranian Parliament Speaker Ghalibaf said 'we refuse to give up the right to enrichment'.JUST IN: PAKISTAN SAYS U. S. CEASEFIRE INCLUDED LEBANON-------ахуйєний пісділ… завтра щось будеінша справа що домовлялись іран-сша. ізраїль не питали з приводу лівану (може переговорищики пісділівці «забули» про це трампу сказати? вітькоф же їздив до хуйла без свого перекладача, і щось там йому наговорили, що потім прийшлось назад вигрібати, типу він хуйла неправильно зрозумів)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745366 вiд 2026-04-09 00:25:00Voxa (м. Запоріжжя) № 1745365 Хай буде задушать.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745365 вiд 2026-04-09 00:20:56VVV № 1745355 ну про закатають, трохи перебільшено :) Рахунок то явно ж не по грі.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745364 вiд 2026-04-09 00:19:48JD Vance: «I think this comes from a legitimate misunderstanding. I think the Iranians thought the ceasefire included Lebanon, and it just didn't. We never made that promise, we never indicated that was gonna be the case.»https://x.com/atrupar/status/2041963943753548041?s=20-------зараз 100 танкерів підуть через протоку - і іран йобне по ним. звинуватять ізраїль… а кого ж ще?як так. домовились же. перемога. ядерка відміняється, і тут - хуяк - legitimate misunderstandingтобто хтось десь когось наїбав, але потрібно тримати покерфейс, типу хз як так сталось
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745363 вiд 2026-04-09 00:14:41тенісsk№ 1745362з перемогою калініна повертається в топ-1007 українок в топ-100. більше тільки американки, чешки ну і «група баб з болот» … як не беруть паспорти інших країн касаткіни-потапови, все рівно ще їх там купа залишається…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745362 вiд 2026-04-09 00:12:38теніспо калініній в лінц цікаво що вона у фіналі квали програла донні-векіч, але пройшла в основну сітку як лакі-лузер (хтось відмовився), і тепер в 1-8й знову виходить на донну векічраз донну згадали, даяна вилетіла від напарниці марти в парі на слемах - габріела руссуі наче даяна почала працювати з пем шрайвер, яка пару років вела донну векіч. і досить успішно. пів-фінал вім-ну, срібло олімпіади в парижі…але щось не чутно. бачив що боксі даяни була тільки мама, яка підказувала щось…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745361 вiд 2026-04-09 00:04:53Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1745358такс… нафта стабілізувалась на 95тому заяви - то просто букви в і-неті :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745360 вiд 2026-04-09 00:00:02VVV№ 1745359так. є «нюанси»глянув всі ігри барса - атлетіко-м цього сезонубарса виграла 2 матчі в ла-лізікопа дель рей 0-4 3-0 - барса вилетілаі от повтор кубкового протистояння… 0-2 при чому у себе на полі…хз чому флік і ко пішли до арбітра, комусь там ще жовту впаяли…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745359 вiд 2026-04-08 23:39:20sk № 1745357 вдома відігрувались, вдома.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745358 вiд 2026-04-08 23:38:15sk№ 1745356Так а Іран вважає інакше:https://glavcom.ua/world/world-politics/iran-zajaviv-pro-zriv-domovlenostej-zi-ssha-shche-do-pochatku-perehovoriv-1112765.html
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745357 вiд 2026-04-08 23:36:35VVV№ 1745355ну. в копа-дель-рей - барса відігрувалась з 0-4. зробили 0-3 в другому матчі…як воно зараз в 2му буде… хоча навіть в 10х є моменти
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745356 вiд 2026-04-08 23:35:21Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1745353ні. ізраїль одразу сказав що іран - окремо. хезбола - окремо…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745355 вiд 2026-04-08 23:33:40Мда. Коли у Атлетико іде гра, то похуй проти кого грають, закатають в газон. Але проблема в тому, що то йже, то не йде. Поки каток їде по Барсі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745354 вiд 2026-04-08 23:33:10Гастролі бородатого пєдріли на мадярщині - це спроба надути жабу через соломинку, вставлену до жаб'ячої жопи. Але якщо дути занадто сильно, то жаба лусне і забризкає своїм гівном у т. ч. і того, хто її надував.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745353 вiд 2026-04-08 23:26:34Тим часом, пабєдне пєрєміріє схоже що вже накрилося пєсдою, бо Ізраїль не припиняє їбашити Хезболлу у Лівані.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745352 вiд 2026-04-08 23:26:33Найкращий сценарій, що його ймовірність висока, це перемога демократів на проміжних в обох палатах. Тоді пох, чи Трамп залишиться, чи усунути його, і президентом стане Венс. У кожному разі ні той, ні інший нічого не зможуть робити без згоди Конґресу під контролем демократів.
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745351 вiд 2026-04-08 23:24:142ProstoVlizPobalakaty Ну трампидло вже ж не раз казало «демократи — це перший (чи другий після когось, не пам’ятаю точно) ворог гамерики». Що трамп буде далі буде після цього?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745350 вiд 2026-04-08 23:24:14Цікавий момент як Кунде проїбав забити гол. Що значить не форвард, немає відповідної прошивки. Замість того, щоб підставити п'яту, він намагався завдати нею удару і втратив мілісекуди. Дрібниці вирішують.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745349 вiд 2026-04-08 23:12:32running (пробегавший) № 1745346 вiд 2026-04-08 23:01:49 Система противаг там ще не зламалась остаточно, не треба бути таким песимістом. Треба ще хакнути вибори, «виграшви» проміжні вибори з провальним рейтингом, ось тоді точно гаплик системі настане.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745348 вiд 2026-04-08 23:11:09"- США перемогли, припинивши вогонь – прес-секретар Білого дому. - Припинення вогню це ще не кінець — Нетаньяху. " мнда …
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745347 вiд 2026-04-08 23:06:50olma № 1745344 вiд 2026-04-08 22:49:21 Мені здається, що жоден з демократів і деякі респи не захочуть приводити до влади Венса шляхом усунення недієздатного Трампа. Для демократів я точно не бачу жодної мотивації, хіба що крім ситуації, коли реально треба буде рятувати світ від ядерки, і то за умови, що Венс публічно поклянеться спробувати все виправити.
running(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745346 вiд 2026-04-08 23:01:49klirik № 1745338 Який сенат? Який конгрес? це вже привиди. І тепер є ще байки, що колись в давні— давні часи існувала система противаг в якійсь типу демократичній країні) Загалом було б смішно, але…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745345 вiд 2026-04-08 22:51:33олмо «прощьолкав» в центрі, не пресував «свого», і той видав гарний пасподвійне покарання. червона та гол із штрафного------при минулих 0-4 флік на 30й+ хвилині змінив центрального пів-захисника. типу «курив бамбук» не заважав розганяти атаки з центру поля…тут ось аналогічний випадок з олмо…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745344 вiд 2026-04-08 22:49:21Джей Ді Венс - такий же придурок і клоун як і Трамп, тільки більш нудне (скучне) марудяще чмо. Обіжається на весь світ за своє нещасливе дитинство.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745343 вiд 2026-04-08 22:47:47Ох і права у Альвареса. Просто Мессі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745342 вiд 2026-04-08 22:46:23Барсі попався найскладніший суперник на цьому етапі. Буде дуже непросто.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745341 вiд 2026-04-08 22:42:24olma№ 1745340Так, Віце -президент та госдеп пише Конгресу що Трамп йобнувся. І Венса призначають презом
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745340 вiд 2026-04-08 22:31:21- - - - - - - - - -klirik№ 1745338Коли вони там вже 25ту поправку задіють?- - - - - - - - - -А це що за поправка? Здогадуюся, це коли президент вже явно потребує психіатричної допомоги, то на Капітолії голосує Конгрес, голосує Сенат, і приїжджає бригада і везуть на Фрунзе 103 Кирилівську, 103 ?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745339 вiд 2026-04-08 22:13:45Enot№ 1745331про погрози папи римському :)вони ж на камеру - такі ж всі віруючі…де той відост коли в овальному кабінеті всі молились поклавши руки на трампа?шоу з клоунами
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745338 вiд 2026-04-08 22:12:16Enot№ 1745331Потрібен дозвіл 2/3 Конгресу на вихід з НАТОКоли вони там вже 25ту поправку задіють?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745337 вiд 2026-04-08 22:12:09футболце перед усіма матчами уефа вшановують луческу на початку? 5 хв. захист барси виглядає также як захист реалу виглядав проти нападу баваріїколи в лютому атлетіко порвав барсу 4-0 - всі голи прийшли з лівого флангу захисту…і за 5 хв вже правий нападник і на швидкості пройшов лівого захисника, і в штафній накрутив і вийшов на прямий удар з 5ти метрів…гра буде більш весела ніж вчора реал-баварія…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1745336 вiд 2026-04-08 21:53:27Це Пепс, тільки не по нашому