🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1413.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694532 вiд 2024-06-26 11:28:57

Я так зрозумів, що проблеми не тільки і не скільки через брак самої генерації,
скільки через неможливість планомірно розподілити коли йдуть піки і рваний рівень споживання в тих чи інших регіонах.
Тому що у нас геть вибита маневрова генерація, яка затикала рвані піки в споживанні. Тепер же по існуючих мережах досить важко балансувати.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694531 вiд 2024-06-26 11:27:53

Ну вот это обьяснение, что отдаем в долг, чтобы получать зимой, еще как-то можно воспринять..

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694530 вiд 2024-06-26 11:26:44

Batyj

Якщо я проведу дріт з моєї розетки через твою квартиру для жарiвки в загальному коридорі, то будеш ти платити за світло в загальному коридорі чи я?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694529 вiд 2024-06-26 11:20:44

Batyj
№ 1694517
про це тиждень-два назад всі «обсмоктали» нюанси
є «переток» денний. але це стандартна ситуація
ми нічого не експортуємо
те що розказував Коваленко форбсу, що зараз можливість імпорту-експорту в європу десь 1.5 гВатт, до осені спробують збільшити до 2+, і домовитись з європою щоб там гарантовано було 2 гВатт «вільних» для нас на зимовий період…

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694528 вiд 2024-06-26 11:19:37

Batyj
№ 1694525

Украина получает из Молдовы и передает в Румынию. Это называется транзит.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694527 вiд 2024-06-26 11:18:02

Batyj
№ 1694525

Посмотри сколько идет в Украину из Молдовы. И сколько из Румынии в Молдову.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694526 вiд 2024-06-26 11:17:59

2 Nycolas
№ 1694524
Это хорошо, что до купы все заходит пол гига. Но нахуя уходит??

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694525 вiд 2024-06-26 11:16:43

2 Bobb
№ 1694522
Вероятно, транзит не отображается. Патамушта приток в Украину 0. Ноль целых, хуй десяты..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694524 вiд 2024-06-26 11:15:29

якщо скласти докупи всі вати - стабільно в Україну заходить приблизно 500 Мвт

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694523 вiд 2024-06-26 11:14:49

У меня, в Киеве, вчера света не было с 20:00 до 01:00 сегодня. Потом не было с 3:00 до 6:00..
А в это время Украина отдавала в Румынию по 0,3 гигавата.
Нахуя?

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694522 вiд 2024-06-26 11:12:50

Натисни на Молдову і ти побачиш ще більший потік. Тобто, через територію Молдови та України йде транзит з одного регіону Румунії на інший регіон Румунії.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694521 вiд 2024-06-26 11:09:38

№ 1694520
а мы в это время по пол гигавата в Румынию? Пол гига в час -то блок атомной, если кто не в курсе

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694520 вiд 2024-06-26 11:07:43

Batyj
№ 1694517

Словакія, Молдова, Угорщина - цілодобово в Україну експортують

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694519 вiд 2024-06-26 10:52:23

Полная сцылка, обмен мегаватами Украина-Румыния и обратно..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694518 вiд 2024-06-26 10:52:17

Полная сцылка, обмен мегаватами Украина-Румыния и обратно..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694517 вiд 2024-06-26 10:49:43

Народ, кто понимает, это правда или фейк?
https://m-transparency.entsoe.eu/transmission-domain/physicalFlow/show?name=&defaultValue=false&viewType=TABLE&areaType=BORDER_CTY&atch=false&dateTime.dateTime=21.06.2024+00:00|CET|DAY&dateTime.timezone=CET_CEST&dateTime.timezone_input=CET+(UTC+1) +/+CEST+ (UTC+2) &border. values=CTY|10Y1001C--00003F! CTY_CTY|10Y1001C--00003F_CTY_CTY|10YRO-TEL------P

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694516 вiд 2024-06-26 10:45:09

шрайк дотепне зауваження по «аналізу» ситуації написав
-------
Еще забавно, что нам за сборную Румынии нужно болеть еще сильнее, чем за Украину?

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694515 вiд 2024-06-26 10:43:32

PEPSI (Merkury)
№ 1694506 вiд 2024-06-26 08:44:25

Лакаматів)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694514 вiд 2024-06-26 10:43:22

з цими «розкладАми» по виходам з групи… повний підпиздець… але, думаю, це просто чемпінат-європи. а не (якийсь там) чемпіонат світу де в половині груп очки в групі 9-6-3-0… і інтрига починається десь тільки з 1/4ї…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694513 вiд 2024-06-26 10:42:59

з цими «розкладАми» по виходам з групи… повний підпиздець… але, думаю, це просто чемпінат-європи. а не (якийсь там) чемпіонат світу де в половині груп очки в групі 9-6-3-0… і інтрига починається десь тільки з 1/4ї…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694512 вiд 2024-06-26 10:32:53

olma
№ 1694505
сьогодні в клубі будуть данці, данці
да-да-да-данці (с)
---------
«нервове» перед сьогоднішньою грою :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694511 вiд 2024-06-26 10:27:10

2 PEPSI, a ти написав про тренерські успіхи професора в Рангніка в Бундесі і в Австрії, а cкажи професор Рангнік чи тренував він шось в АПЛ? Здається він запрошений був на тимчасового менеджера до Челсі чи до МанЮнайтед? Чи це мені привиділося якесь марення?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694510 вiд 2024-06-26 10:14:52

так можна і біполярочку отримати, отак просинаєшся рано, вдягаєш рясу на погони, і не знаєш як тебе сьогодні звати - Кіріл, Владімір чи Нікалай.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694509 вiд 2024-06-26 10:12:00

Гундяя, до речі, насправді звати владімір

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694508 вiд 2024-06-26 08:51:42

№ 1694501 скрєпне ім'я як у гундяя, созвучне з Нікалай

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694507 вiд 2024-06-26 08:50:17

5 стадий принятия неизбежного

Отрицание
Гнев
Торг
Депрессия
Принятие

Прикольно було спостерігати, як дехто по Рангніку пройшов всі 5 стадій :-).

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694506 вiд 2024-06-26 08:44:25

Ну, нарешті всі прозріли хто такий Рангнік.
Не пройшло і 7 років.
Це системний чувак і футбольний професор. Працює як швейцарський годинник. Все що він робить - будується на довгий строк і добротно. Знизу - вверх. Приклади - Хоффенхайм, РБ Лейпциг, Зальцбург, зб. Австрії.

Саме тому ще 10 років назад я би дуже хотів, щоб Рінгніка запросили у структуру Динамо К. І сьогодні можливо мали б клуб, постійного учасника півфіналів ЛЧ, довгостроково. Бо Рангнік це глиба. Його команду на полі так просто не перекусиш, бо там арматура залита.

Рангнік ще всім дасть просратись. І не раз.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694505 вiд 2024-06-26 08:38:57

Данців

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694504 вiд 2024-06-26 08:38:56

Данців

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694503 вiд 2024-06-26 08:29:47

Хуєфа поставило на друге місце датчан

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694502 вiд 2024-06-26 07:24:21

Мабуть родич того фесюна, який працював на радіо промінь. «Київська година одинадцять годин, 12 хвилин. З вами у студії Володимир фесюн».

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694501 вiд 2024-06-26 06:48:25

Шахтар оголосив про підписання воротаря Колоса Кіріла Фесюна.

Щo зa iмя тaкe Кiрiл?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694500 вiд 2024-06-26 01:06:02

Заглибився в регламент.
Цікаво, що після завершення групової стадії в нашій групі все ще не буде зрозуміло на кого виходять перше і третє місце групи.
Переможець нашої групи (хто б це не був) попадає або на Нідерланди, або на Словенію, в залежності від того, чи проповзуть орбани чи хтось з чехів або грузинів набере 4 (в разі перемоги над Туреччиною/Португалією відповідно).
Проповзають орбани (тобто чехи і грузини не виграють) - тоді 1 місце групи Е гратиме зі Словенією, сосуть орбани (бо проповзають чехи/грузини) - тоді з Нідерландами.
Друге місце точно гратиме з Францією.
Третє ж місце групи Е (якщо орбани проповзають) попадає на Іспанію, а якщо орбани сосуть, бо проповзають чехи або грузини - тоді на Англію.
Виходить, що якщо наші не опиняться на другому чи четвертому, то треба буде потім дивитись за кого топити ввечері в матчах групи F.
Звісно, є ще варіант, що наші опиняються на третьому після пройобу 2:0 і більше, і вони вилітають якщо хтось з аутсайдерів групи F (Чехія чи Грузія) набере 3 очки (поле кругле, м'яч рівний)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694499 вiд 2024-06-26 00:09:36

Та хай би вже хоча б так перемогу на Євро видушнили. Ну буде перемога з присмаком гівнеця, але ж присмак виветриться, а трофей залишиться. Але ж хуй. Обісруться кисло та безславно.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694498 вiд 2024-06-26 00:09:32

Для повної довбанутості цього групового етапу ще не вистачає, щоб Україна і Словаччина програли, причому в 2 м'ячі, щоб довелося чекати результати останньої групи.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694497 вiд 2024-06-26 00:06:22

це якийсь пиздець. Саутгейт перевершив усі кисломордні сподівання лейзика.
Точно йде на виграш Євро
Запомнітє етот твіт :))))))

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694496 вiд 2024-06-26 00:01:42

olma

Той Ямаль не може грати після 22:00, тому що йому немає 18 років і це порушує закон про працю в Німеччині.
А всі матчі далі в прайм тайм.
Тож або штраф, або не грає :))

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694495 вiд 2024-06-25 23:59:09

olma
№ 1694485
ну ще 3 роки назад на тому ж правому фланзі у барси грав анцу-фаті. теж молодий-перспективний. йому номер месі видавали (якщо я не помиляюсь) … минулий сезон закінчував у де-дзербі в брайтоні на замінах…
круто що ямаль в 16ть років вже лідер збірної, але… «гормони» ще не відіграли. після 20ти років потрібно подивитись що з нього буде…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694494 вiд 2024-06-25 23:55:36

Але ці результати ще більше звужують кількість варіантів для України, якщо у наших так і залишиться 3 очки

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694493 вiд 2024-06-25 23:54:39

Підари - в жопі, де і мають бути.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.