olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694532 вiд 2024-06-26 11:28:57Я так зрозумів, що проблеми не тільки і не скільки через брак самої генерації, скільки через неможливість планомірно розподілити коли йдуть піки і рваний рівень споживання в тих чи інших регіонах. Тому що у нас геть вибита маневрова генерація, яка затикала рвані піки в споживанні. Тепер же по існуючих мережах досить важко балансувати.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694531 вiд 2024-06-26 11:27:53Ну вот это обьяснение, что отдаем в долг, чтобы получать зимой, еще как-то можно воспринять..
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694530 вiд 2024-06-26 11:26:44Batyj Якщо я проведу дріт з моєї розетки через твою квартиру для жарiвки в загальному коридорі, то будеш ти платити за світло в загальному коридорі чи я?
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694529 вiд 2024-06-26 11:20:44Batyj № 1694517 про це тиждень-два назад всі «обсмоктали» нюанси є «переток» денний. але це стандартна ситуація ми нічого не експортуємо те що розказував Коваленко форбсу, що зараз можливість імпорту-експорту в європу десь 1.5 гВатт, до осені спробують збільшити до 2+, і домовитись з європою щоб там гарантовано було 2 гВатт «вільних» для нас на зимовий період…
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694528 вiд 2024-06-26 11:19:37Batyj № 1694525 Украина получает из Молдовы и передает в Румынию. Это называется транзит.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694527 вiд 2024-06-26 11:18:02Batyj № 1694525 Посмотри сколько идет в Украину из Молдовы. И сколько из Румынии в Молдову.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694526 вiд 2024-06-26 11:17:592 Nycolas№ 1694524Это хорошо, что до купы все заходит пол гига. Но нахуя уходит??
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694525 вiд 2024-06-26 11:16:432 Bobb№ 1694522Вероятно, транзит не отображается. Патамушта приток в Украину 0. Ноль целых, хуй десяты..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694524 вiд 2024-06-26 11:15:29якщо скласти докупи всі вати - стабільно в Україну заходить приблизно 500 Мвт
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694523 вiд 2024-06-26 11:14:49У меня, в Киеве, вчера света не было с 20:00 до 01:00 сегодня. Потом не было с 3:00 до 6:00..А в это время Украина отдавала в Румынию по 0,3 гигавата. Нахуя?
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694522 вiд 2024-06-26 11:12:50Натисни на Молдову і ти побачиш ще більший потік. Тобто, через територію Молдови та України йде транзит з одного регіону Румунії на інший регіон Румунії.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694521 вiд 2024-06-26 11:09:38№ 1694520а мы в это время по пол гигавата в Румынию? Пол гига в час -то блок атомной, если кто не в курсе
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694520 вiд 2024-06-26 11:07:43Batyj № 1694517 Словакія, Молдова, Угорщина - цілодобово в Україну експортують
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694519 вiд 2024-06-26 10:52:23Полная сцылка, обмен мегаватами Украина-Румыния и обратно..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694518 вiд 2024-06-26 10:52:17Полная сцылка, обмен мегаватами Украина-Румыния и обратно..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694517 вiд 2024-06-26 10:49:43Народ, кто понимает, это правда или фейк?https://m-transparency.entsoe.eu/transmission-domain/physicalFlow/show?name=&defaultValue=false&viewType=TABLE&areaType=BORDER_CTY&atch=false&dateTime.dateTime=21.06.2024+00:00|CET|DAY&dateTime.timezone=CET_CEST&dateTime.timezone_input=CET+(UTC+1) +/+CEST+ (UTC+2) &border. values=CTY|10Y1001C--00003F! CTY_CTY|10Y1001C--00003F_CTY_CTY|10YRO-TEL------P
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694516 вiд 2024-06-26 10:45:09шрайк дотепне зауваження по «аналізу» ситуації написав ------- Еще забавно, что нам за сборную Румынии нужно болеть еще сильнее, чем за Украину?
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694515 вiд 2024-06-26 10:43:32PEPSI (Merkury) № 1694506 вiд 2024-06-26 08:44:25 Лакаматів)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694514 вiд 2024-06-26 10:43:22з цими «розкладАми» по виходам з групи… повний підпиздець… але, думаю, це просто чемпінат-європи. а не (якийсь там) чемпіонат світу де в половині груп очки в групі 9-6-3-0… і інтрига починається десь тільки з 1/4ї…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694513 вiд 2024-06-26 10:42:59з цими «розкладАми» по виходам з групи… повний підпиздець… але, думаю, це просто чемпінат-європи. а не (якийсь там) чемпіонат світу де в половині груп очки в групі 9-6-3-0… і інтрига починається десь тільки з 1/4ї…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694512 вiд 2024-06-26 10:32:53olma № 1694505 сьогодні в клубі будуть данці, данці да-да-да-данці (с) --------- «нервове» перед сьогоднішньою грою :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694511 вiд 2024-06-26 10:27:102 PEPSI, a ти написав про тренерські успіхи професора в Рангніка в Бундесі і в Австрії, а cкажи професор Рангнік чи тренував він шось в АПЛ? Здається він запрошений був на тимчасового менеджера до Челсі чи до МанЮнайтед? Чи це мені привиділося якесь марення?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694510 вiд 2024-06-26 10:14:52так можна і біполярочку отримати, отак просинаєшся рано, вдягаєш рясу на погони, і не знаєш як тебе сьогодні звати - Кіріл, Владімір чи Нікалай.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694509 вiд 2024-06-26 10:12:00Гундяя, до речі, насправді звати владімір
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694508 вiд 2024-06-26 08:51:42№ 1694501 скрєпне ім'я як у гундяя, созвучне з Нікалай
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694507 вiд 2024-06-26 08:50:175 стадий принятия неизбежного Отрицание Гнев Торг Депрессия Принятие Прикольно було спостерігати, як дехто по Рангніку пройшов всі 5 стадій :-).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694506 вiд 2024-06-26 08:44:25Ну, нарешті всі прозріли хто такий Рангнік. Не пройшло і 7 років. Це системний чувак і футбольний професор. Працює як швейцарський годинник. Все що він робить - будується на довгий строк і добротно. Знизу - вверх. Приклади - Хоффенхайм, РБ Лейпциг, Зальцбург, зб. Австрії. Саме тому ще 10 років назад я би дуже хотів, щоб Рінгніка запросили у структуру Динамо К. І сьогодні можливо мали б клуб, постійного учасника півфіналів ЛЧ, довгостроково. Бо Рангнік це глиба. Його команду на полі так просто не перекусиш, бо там арматура залита. Рангнік ще всім дасть просратись. І не раз.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694505 вiд 2024-06-26 08:38:57Данців
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694504 вiд 2024-06-26 08:38:56Данців
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694503 вiд 2024-06-26 08:29:47Хуєфа поставило на друге місце датчан
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694502 вiд 2024-06-26 07:24:21Мабуть родич того фесюна, який працював на радіо промінь. «Київська година одинадцять годин, 12 хвилин. З вами у студії Володимир фесюн».
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694501 вiд 2024-06-26 06:48:25Шахтар оголосив про підписання воротаря Колоса Кіріла Фесюна. Щo зa iмя тaкe Кiрiл?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694500 вiд 2024-06-26 01:06:02Заглибився в регламент. Цікаво, що після завершення групової стадії в нашій групі все ще не буде зрозуміло на кого виходять перше і третє місце групи. Переможець нашої групи (хто б це не був) попадає або на Нідерланди, або на Словенію, в залежності від того, чи проповзуть орбани чи хтось з чехів або грузинів набере 4 (в разі перемоги над Туреччиною/Португалією відповідно). Проповзають орбани (тобто чехи і грузини не виграють) - тоді 1 місце групи Е гратиме зі Словенією, сосуть орбани (бо проповзають чехи/грузини) - тоді з Нідерландами. Друге місце точно гратиме з Францією. Третє ж місце групи Е (якщо орбани проповзають) попадає на Іспанію, а якщо орбани сосуть, бо проповзають чехи або грузини - тоді на Англію. Виходить, що якщо наші не опиняться на другому чи четвертому, то треба буде потім дивитись за кого топити ввечері в матчах групи F. Звісно, є ще варіант, що наші опиняються на третьому після пройобу 2:0 і більше, і вони вилітають якщо хтось з аутсайдерів групи F (Чехія чи Грузія) набере 3 очки (поле кругле, м'яч рівний)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694499 вiд 2024-06-26 00:09:36Та хай би вже хоча б так перемогу на Євро видушнили. Ну буде перемога з присмаком гівнеця, але ж присмак виветриться, а трофей залишиться. Але ж хуй. Обісруться кисло та безславно.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694498 вiд 2024-06-26 00:09:32Для повної довбанутості цього групового етапу ще не вистачає, щоб Україна і Словаччина програли, причому в 2 м'ячі, щоб довелося чекати результати останньої групи.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694497 вiд 2024-06-26 00:06:22це якийсь пиздець. Саутгейт перевершив усі кисломордні сподівання лейзика.Точно йде на виграш ЄвроЗапомнітє етот твіт :))))))
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694496 вiд 2024-06-26 00:01:42olma Той Ямаль не може грати після 22:00, тому що йому немає 18 років і це порушує закон про працю в Німеччині. А всі матчі далі в прайм тайм. Тож або штраф, або не грає :))
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694495 вiд 2024-06-25 23:59:09olma № 1694485 ну ще 3 роки назад на тому ж правому фланзі у барси грав анцу-фаті. теж молодий-перспективний. йому номер месі видавали (якщо я не помиляюсь) … минулий сезон закінчував у де-дзербі в брайтоні на замінах… круто що ямаль в 16ть років вже лідер збірної, але… «гормони» ще не відіграли. після 20ти років потрібно подивитись що з нього буде…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694494 вiд 2024-06-25 23:55:36Але ці результати ще більше звужують кількість варіантів для України, якщо у наших так і залишиться 3 очки
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694493 вiд 2024-06-25 23:54:39Підари - в жопі, де і мають бути.