🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1414.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694492 вiд 2024-06-25 23:54:29

добре, що підкацапники вилетіли, але данці не вразили.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694491 вiд 2024-06-25 23:54:23

Ну, хоч педерів прокотили

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694490 вiд 2024-06-25 23:54:17

нахуй сербія!)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694489 вiд 2024-06-25 23:53:10

Ну шо блядь? Хто ще спиздане про 4-0 та вісьолого Саутгейта? Чи може нарешті всім вже зрозуміло, яке йобане душне сцикливе ЧМО шаройобиться на чолі англійського бідолашного ліапьорда?
Правильно коментатор сказав - англійці у своїх білих футболках ніби у гамівних сорочках - зажаті, сковані та без зайвого ковтка свіжого повітря. Йобане сцикливе чмо вбиває все життя навколо себе.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694488 вiд 2024-06-25 23:51:11

Яка уйобіщна група

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694487 вiд 2024-06-25 23:47:29

Хуйово шо у третього місця цієї групи, хто б то не був, 3 очки: /

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694486 вiд 2024-06-25 23:43:20

Підарюга відверто пірнає, та після цього ще й вийобується.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694485 вiд 2024-06-25 23:41:42

Є в збірної Іспанії, що очікувано сьогодні виходить з першого місця в групі до 1/16 Чемпіонату Європи з футболу, гравець на імʼя Ламін Ямаль Насрауї Ебана, грає він на позиції форварда, бігає як в дупу поранений олень, і взагалі, якщо зіркову хворобу не підхопить, то зможе стати видатним гравцем, бо в цьому чемпіонаті реально швидкий і остраху не має… -знайдене в інтернеті

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694484 вiд 2024-06-25 23:36:57

Данці другі поки що, які монетки?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694483 вiд 2024-06-25 23:32:26

OlegSh
№ 1694480 вiд 2024-06-25 23:26:09

Та пофіг хто вище С. чи Д. факт що зараз можливий вихід в 1/8 з другого місця з 3-ма очками %)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694482 вiд 2024-06-25 23:29:29

швидше підкацапники заб'ють, аніж данці.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694481 вiд 2024-06-25 23:27:46

olma
№ 1694478
звучить мелодично :)
який там «кейн»? як камандір пн кореї - «ин»
а от якщо хері-кейн - тоді «красіво» (як і кайл-вокер, він нам гол у вроцлаві забив)
here i am, rock you like a harry kane (с)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694480 вiд 2024-06-25 23:26:09

Vichny
№ 1694479

Коментатор каже, що в них все однаково, включно з жовтими картками. Кидатимуть монетку якщо нічого не змінититься.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694479 вiд 2024-06-25 23:21:39

Зараз пиздувата ситуація. Словенія з 3-ма очками - друга, а данці - треті %)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694478 вiд 2024-06-25 23:20:55

Чому не можуть коментатори деяких персонажів називати тільки по фамілії. Кайл Вокер, Гарі Кейн. Кажіть просто Вокер, Кейн. Ну на полі ж не грають крім названих Джонні Вокер, Громадянин Кейн?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694477 вiд 2024-06-25 23:20:38

3-0 кажете хорватам треба. із Саутгейтом?))

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694476 вiд 2024-06-25 23:18:02

olma
№ 1694473

вже є відосики як він в ресторані відбуває домашній арешт.
може фейк і хайп, но я не здивуюся якщо правда.

багато людей просто довбануті на всю голову, а катлета лише один з прикладів.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694475 вiд 2024-06-25 23:17:04

суддя відмінив гол сербів
по факту - ще один автогол…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694474 вiд 2024-06-25 23:09:56

olma
№ 1694470
крута новина
----
Зокрема, вдалося повернути 59 Оборонців Маріуполя, з них 52 бійця, що вийшли з “Азовсталі”. З полону визволено 5 нацгвардійців, які охороняли ЧАЕС.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694473 вiд 2024-06-25 23:05:23

Інша новина дня, це ОП вирішила Колю Тищенка пригамувати показово.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694472 вiд 2024-06-25 23:01:02

Як на мене, блідо-жовтий верх фуєвато виглядає. Варто було використовувати більш насичені кольори - у цьому разі не блідо-жовтий, а жовтогарячий.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694471 вiд 2024-06-25 22:55:29

https://lb.ua/sport/2024/06/25/620800_kiievi_prezentuvali_novu_ofitsiynu.html

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694470 вiд 2024-06-25 22:54:43

Обміняли кацапів і цього митрополита підара на захисників. Добре.

Сьогодні відбулася презентація нової форми Олімпійської збірної України. І виявляється, це польський бренд 4F.
Форма непогана. Але бренд практично ноунейм. Ну щиро кажучі збірна Олімпійська України якщо в 30-ку за нагородами увійде - то буде Ок. Без надії сподіваюся "(с)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694469 вiд 2024-06-25 22:47:42

Шо за нудота на полях Німеччини, блєать?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694468 вiд 2024-06-25 22:43:11

От цікаво, Палмер Саутґейту у компот насцяв? Чому він вже третью гру лаву гріє?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694467 вiд 2024-06-25 22:41:11

Данці виглядають відчутно краще за фуйлопідарів, але результату поки що нема.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694466 вiд 2024-06-25 22:35:51



Кажуть в груповому турнірі 7 автоголів (samobój) забито.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694465 вiд 2024-06-25 22:34:19

І знову сербська бидлота кидає пляшки на поле
---
от жеж, підхуйловники

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694464 вiд 2024-06-25 21:45:18

Австрія у футболі все життя була унилим гівном. А виявляється їй просто потрібен був нормальний тренер ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694463 вiд 2024-06-25 21:41:21

власне. І технічні моменти. З мнячиком щось наворожили нашаманили, що він так спритно летить. ВАР став обидєнностю.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694462 вiд 2024-06-25 21:27:58

Оця зміна регламенту, коли 3я команда може вийти в наступний раунд, реально підвищила видовищність та мотивацію команд грати до останнього в кожному турі групового етапу

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694461 вiд 2024-06-25 21:24:48

Ну або так само, при певних розкладах, з 2-ма очками можуть вийти далі ті ж самі чехи, грузини чи хорвати (про педерів і думати не хочу. Убі србіна!)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694460 вiд 2024-06-25 21:23:20

Бля, виходить тепер що Словенія має досить таки непогані шанси вийти в 1/8 з третього місця при двох очках, якщо не проїбе Англії 3:0 (ну при цьому чехи, грузини та срби-педері не виграють свої матчі). А Україна може вилетіти навіть з 4-ма очками, бо це може бути 4-те місце у випадку двох нічий завтра. Їбануто.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694459 вiд 2024-06-25 21:14:41

Я би на місці румунів/словаків вирішував би питання виходу до наступного етапу, без прив'язки до майбутніх суперників. Та сама синиця в руках

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694458 вiд 2024-06-25 21:13:11

ProstoVlizPobalakaty
№ 1694453

Так, згоден, вплинула.
Але чому румуни гарантовано попадають на друге при нічиї зі словаками? Можуть і на перше, якщо у нас з бельгійцями буде нічия. І невідомо ще на 100% на кого попадають перше і (можливо) третє місце нашої групи

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694457 вiд 2024-06-25 21:12:08

klirik
№ 1694455 вiд 2024-06-25 21:08:44

Нічия в матчі румунів і словаків може вийти з природніх причин, але якщо румуни не хочуть в суперники французів, а словаки - іспанців чи англійців, то гратимуть на перемогу.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694456 вiд 2024-06-25 21:09:12

Щоправда перемога румунів не врятує від Франції, якщо ми програємо.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694455 вiд 2024-06-25 21:08:44

Свого часу на Євро2004 Данія зі шведами скатали потрібні їм 2-2, і прокатили італійців
Буду дуже здивований якщо словаки і румуни не зроблять так само, тобто не зіграють в унилу нічейку

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694454 вiд 2024-06-25 21:07:58

Але які ж ці голендри технічні. Піпец.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694453 вiд 2024-06-25 21:05:48

Vichny
№ 1694447 вiд 2024-06-25 20:57:11

Це змусить румунів грати на перемогу, гарантовано на французів при нічиї з словаками потрапити вони не захочуть. Так що ця група вплинула на мотивацію в нашій.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.