olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694332 вiд 2024-06-24 22:17:30Стадіон заповнений хорватами, італійських вболівальників не видно. Що підтверджує мою тезу, що італійці кальчо люблять в себе вдома, виїздюки з них ніякі. Дуже люблять вони вакації в Сан-Ремо чи десь там ще.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694331 вiд 2024-06-24 22:12:44Кроати - Італійці. Заповідається неслаба рубка за панування в Адріатиці. Що цікаво, Хорвати під високим прессінгом макаронців не віддають паса назад воротарю. Хватає в них сил і навичків розрулити без цього. АЛе італійці це витрималі футболісти, ждуть сука на помилку суперника.))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694330 вiд 2024-06-24 21:51:03Испанцы выставили полностью второй состав..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694329 вiд 2024-06-24 21:42:10У «Шахтаря» – Георгія Судакова, Артема Бондаренка, Дмитра Криськіва, Данила Сікана, Олега Очеретька та Кіріла Фесюна-----Не думаю, что кроты дадут Судакова и Бондаренко..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694328 вiд 2024-06-24 21:40:47https://x.com/Daractenus/status/1805184949068202432 Zis is not Miami, zis is narelsk
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694327 вiд 2024-06-24 20:45:49Та дайте Ротаню все що він хоче. Чий не проблема.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694326 вiд 2024-06-24 19:58:27И зачеи Ротаню Нещерет, если уже за Трубина договорились, непонятно. А у нас на отбор ЛЧ тока два вратаря остаются..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694325 вiд 2024-06-24 19:54:452 Akela№ 1694324С Вичного пример беоешь?Я всех не перечислял, так как не асех считаю основой.А если всех то:У «Динамо» Ротань просить Владислава Ваната, Володимира Бражка, Назара Волошина, Костянтина Вівчаренка, Руслана Нещерета, Миколу Михайленка та Максима Брагару.---И кстати, тут нет Пономаренко, но его то как раз наши и собирались давать..
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694324 вiд 2024-06-24 19:12:062 Batyj№ 1694322Брагару, Нещерета та Пономаренка він хоче.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694323 вiд 2024-06-24 19:04:12? На фронті під час виконання бойового завдання загинув військовослужбовець, сапер, відомий український хореограф і танцівник Антон Смецький. Антон пішов на фронт з початку війни. Він втратив ногу, зробив протезування та пішов знову. ? Оксана Мищишин, Ірина Білик, Суспільне Луцьк
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694322 вiд 2024-06-24 17:49:48это Ротань хочет из основы Бражка, Ваната и Пономаренка как вкладывающихся в возрастное ограничение..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694321 вiд 2024-06-24 17:41:15и поворачивается же язык у Ротоня.. Как будто он не в курсе, насока важно..-----------------Сейчас мы должны понимать, насколько важно для «Динамо» попасть в основной раунд Лиги чемпионов. Мы очень переживаем за престиж столичного клуба, за его финансовые интересы, поэтому, видимо, не сможем просить для участия в Олимпиаде игроков «основы». Но в любом случае, если мы не сможем найти компромисс даже по запасным исполнителям динамовцев и их новичкам, то это мне и, наверное, и болельщикам будет очень трудно понять. Подозреваю, что двух игроков киевляне точно отпустят.https://dynamo.kiev.ua/news/589152-ruslan-rotan-na-nashih-glazah-ubivayut-mechtu-tselogo-pokoleniya-igrokov-i-bolelschikov------------------кроты в сентябре начинают в европах, чево бы у них не просить? Или знает, что пошлют нах?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694320 вiд 2024-06-24 13:35:21Що з одного села - цілком можливо. І тоді, ймовірно, там конфлікт не якийсь глобальний, а місцевий - на рівні двох служб чи на рівні конкретних васі і пєті.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694319 вiд 2024-06-24 13:34:28Voxa (м. Запоріжжя) № 1694305 вiд 2024-06-24 12:01:42 Це хуйня, ще раз. Не забивай собі голову зайвими речами. Хто там правий, хто винен це не наша компетенція. А ми це обговорюємо тільки тому що хайпун-журналіст щось висрав в Мережу.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694318 вiд 2024-06-24 13:26:472LAZY № 1694307 А коля каклєта, безмозгла, дубінеску, дмитрук та інші— це одиничні випадки чи система? Варто уваги чи ну його нах? Ну в контексті Ради. І щоб 2 рази не вставати— дубінеску то обвинувачувального не отримав, здається випустять через строк давності справи (ще помурижать тихесенько, а потім термін сплив)
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694317 вiд 2024-06-24 13:06:26З Вінниці у напрямку Сутисок
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694316 вiд 2024-06-24 13:05:05Проблема у тому, що як показуэ практика, оті «мусара», як ти кажеш, з одного або сусіднього села з водієм швидкої, і якщо вже вони штрафують, то я більш вірю «мусорам», бо мав через дружину родича водія швидкої і трохи уявляю, як вони їздили, наприклад, на досить крутій дузі з обмеженням швидкості у 40 однак 120, і не тому, що треба, а тому, що можу. І що на цій трасі (з Вінниці у напрямку Сутичок) звичайні водії швидкої боялися більше, ніж тоді за ДАІ
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694315 вiд 2024-06-24 12:52:35ALS, чим задаватись купую пустих риторичних питань, за цей час можно загуглить новину і взнать, шо да, скора їхала з маячкоми і сигналом, і шо да везла хвору дитину. Не все так однозначно? напевно, погоджуюсь, шось там явно не так. Але це дійсно хуйня, і не варто обговорення насправді, якшо ніхто не баче проблем з мусорами.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694314 вiд 2024-06-24 12:48:07ALS, чим задаватись купую пустих риторичних питань, за че за
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694313 вiд 2024-06-24 12:48:07ALS, чим задаватись купую пустих риторичних питань, за че за
ALS [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694312 вiд 2024-06-24 12:46:20И с учётом, что происшествие произошло на трассе Житомир Черновцы, сколько могла лететь та скорая? И обязательно это было нужно а, главное, безопасно для самого больного? И что спросили бы с полиции, если бы скорая, двигаясь, к примеру, 100 км перевернулась нахуй, а наряд пятью км ранее видел это нарушение и не среагировал, а Вокса?
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694311 вiд 2024-06-24 12:41:27А если это скорая ехала без спецсигнала? А если она везла в больницу не остробольного или ребенка присмерти, а ребенка с больным горлом на обследование. И в результате сбила мамашу с коляской с другим ребенком? А, умник Вокса? Или соцсети, подавшие информацию, это повод опять ныть просто потому, что другого пока не нашел? А в данном случае со скорой, жизнь она не черная или белая, а значительно сложней
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694310 вiд 2024-06-24 12:28:05тут же схожі моменти багато разів обговорювали система оцінюється не помилками, а реакцією на помилку той же маск з побудовою своїх ракет взагалі «помилки» вивів у нову нормальність. будуємо ракету, запускаємо, вона наїбнеться, вивчаємо що пішло не так, коригуємо, запускаємо наступну. у нас 10 спроб. все… гарний приклад 2ї світової з льотчиками-камікадзе. у чуваків «одна спроба» (аналог «звільняємо» за першу помилку) … дуже ефективний метод у японців був. правда закінчувалось тим що на кінець війни у них не залишалось льотчиків…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694309 вiд 2024-06-24 12:16:49LAZY № 1694307 вiд 2024-06-24 12:08:01 В кожні системі бувають критичні помилки, які можуть показати, що вся система нікуда не годиться, навіть якщо це помилка найменшого «гвинтика». Тут можна сперечатись, чи не перебільшив я, але твої приклади крім ЗСУ (а алкоголізм одного воїна точно не критична помилка) не стосуються систем. Я дуже сподіваюсь, що там ситуація була без грубої помилки поліцейського, бо як мінімум тоді система навчання та атестації в поліції погано функціонує і потребує термінового перегляду.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694308 вiд 2024-06-24 12:09:50sk (здалеку) № 1694306 вiд 2024-06-24 12:03:25 Ну так я про що і кажу, ситуація вимагає додаткових пояснень, якщо поліцейський накосячив із зупинкою швидкої, це має бути визнано, винні звільнені. Жаль, що не понесуть відповідальності журналісти, якщо ситуацію саме вони перекрутили і подали як грубу помилку поліції, а там все було навпаки.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694307 вiд 2024-06-24 12:08:01«якщо хоч одному поліцейському може прийти в голову зупинити швидку з діючою сиреною, то це з усією поліцією щось не в порядку.» … Єбать логіка. Якщо є хоч один алкаш в ЗСУ - то ЗСУ - армія алкоголиків? Якщо є одна жінка, що вбила своє немовля, то всі жінки вбивці. Якщо є один маньяк, що згвалтував дівчину - усі чоловіки маньяки. Якщо є хоч один нацист у державі - то вся держава під владою режиму нацистів. І таке інше. Дебільна кацапська логіка якась.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694306 вiд 2024-06-24 12:03:25ProstoVlizPobalakaty № 1694304 вiд 2024-06-24 11:58:52 Enot № 1694302 ви берете один епізод «з життя». і робите висновки наче всі постійно так роблять… це такий прийом по «відкриттю вікна овертону» … раз чє з футболу йде зіна «пройєбав» гол словакам. давайте одразу зробимо висновок що він 321с, разом з ребровим, який його викликав у збірну, і вигоним нах обох із збірної назавжди. висновок ок? точно также робити висновки що в державі все хуйєвато з випадком штрафу швидкій… в принципі, якщо швидка їде без синьо-червоної сирени - вона звичайне авто в потоці і їх можуть штрафувати як звичайні авто… хз який там контекст, але забагато «шуму» в новинах про це…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694305 вiд 2024-06-24 12:01:42Enot № 1694302, як це не має? а шо ж тоді по твоєму є держава? для чого тоді оце все
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694304 вiд 2024-06-24 11:58:52Enot № 1694302 вiд 2024-06-24 11:46:26 Дії поліції мають відношення до держави. Хотілось би повну інформацію про дану ситуацію, можливо швидка не увімкнула спецсигнали, бо якщо хоч одному поліцейському може прийти в голову зупинити швидку з діючою сиреною, то це з усією поліцією щось не в порядку.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694303 вiд 2024-06-24 11:53:42Йобана воша не може не скиглити, хоча б про щось треба. Сенс життя, блядь.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694302 вiд 2024-06-24 11:46:26Voxa (м. Запоріжжя) № 1694300 вiд 2024-06-24 11:39:28 Це взагалі не має відношення до держави, країни і тому подібного.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694301 вiд 2024-06-24 11:39:57Футболіст лондонського Арсенала та збірної України Олександр Зінченко написав автобіографію англійською мовою під назвою Believe — Вірити. Книга надійде у продаж 24 жовтня, проте вже зараз можна зробити передзамовлення.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694300 вiд 2024-06-24 11:39:28Enot № 1694298 ну да, за великим рахунком - все хуйня. головне не перейти межу, коли оці всі дрібні хуйні не перетворяться в одну суцільну і велику хуйню.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694299 вiд 2024-06-24 11:30:53https://x.com/TByszko/status/1804880584574922796 відео голу від словаків. коли вони «намутили» з аутом але перше питання до ярмоли, як він дав так легко прийняти м'яч…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694298 вiд 2024-06-24 11:26:40Voxa (м. Запоріжжя) № 1694297 вiд 2024-06-24 11:22:48 Це хуйня не варта уваги.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694297 вiд 2024-06-24 11:22:48«У Хмельницькій області поліцейські оштрафували» швидку "за перевищення швидкості. У мережі розповіли, що швидка допомога везла у лікарню хвору дитину. У цей час поліцейські зупинили авто та виписали штраф. " правовий піздець в державі набуває нових меж та граней …
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694296 вiд 2024-06-24 11:02:54Очередной удар ВСУ по Крыму — на этот раз под удар попал Центр дальней космической связи в селе Витино. Он же — 40-й отдельный командно-измерительный комплекс (в/ч 81415). Основная задача — управление спутниками, в том числе поддержание работы ГЛОНАС и военных спутников. Пожары на территории комплекса зафиксировали со спутника и с места — мирные жители (45.22439, 33.15839). Которых все так же никто не эвакуирует, несмотря на близость к военным объектам в зоне военных действий. Объект был действующим — его модернизировали после аннексии Крыма.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694295 вiд 2024-06-24 10:32:59Vichny № 1694292 вiд 2024-06-24 00:17:12 Переживати щодо незабитого голу логічно, коли була б реальна можливість його забити. От Грузії є за що переживати, причому в обох матчах, могли і з турками зрівняти, а момент в кінцівці з чехами взагалі мабуть викликав купу інфарктів у них на Батьківщині. А для України все просто - маємо вигравати, а якщо не виграємо, то надіятись на розклади, як в паралельному матчі, так і в інших групах, якщо програємо разом зі словаками. Ще 3 групи можуть цілком реально мати 3 місце з 2 очками.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694294 вiд 2024-06-24 08:09:02И нахуя такие переживания за «лишний» пропущенный мячь? Чтобы в следующей игре пропустить торбу уже без переживаний?Выигрывать надо у тех белгов..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694293 вiд 2024-06-24 03:04:55Не блять, а блядь, блядь! Йобані барбершопи.