🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1419.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694292 вiд 2024-06-24 00:17:12

Блять, ціна незабитого голу Україною чи зайвого пропущеного може стати дуже високою

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694291 вiд 2024-06-24 00:02:50

Вечір голів в доданий час

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694290 вiд 2024-06-24 00:02:50

Мадяри вилізли на третє місце з трьома очками і різницею 2-5.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694289 вiд 2024-06-24 00:02:06

Так, гол угорців трішки піднасрав. У них різниця -3, у нас -2. Тобто ми можемо програвати тільки з різницею у -1 м'яч

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694288 вiд 2024-06-24 00:00:01

якого вони 11 хвилин переграли?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694287 вiд 2024-06-23 23:59:36

Німці грають до кінця

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694286 вiд 2024-06-23 23:59:15

блядство.

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694285 вiд 2024-06-23 23:57:18

венгрия забила

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694284 вiд 2024-06-23 23:54:38

Batyj
№ 1694282
нахєра їм договорняк, якщо вони і так залишались на 1, 2 місцях. німці голу раділи, наче фінал виграли.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694283 вiд 2024-06-23 23:52:56

другий чи третій удар в створ у німців

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694282 вiд 2024-06-23 23:50:54

Красиво дооворняк разыграли.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694281 вiд 2024-06-23 23:47:22

Наша 5-та колона (культурна) в Словаччині

Štefan ŠTEC feat. HEKTOR: KarpaTY&JA



Зверніть увагу на вареники. Це досить красномовна деталью

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694280 вiд 2024-06-23 23:45:47

olma
№ 1694274
онуки щура та жаби вони, а не монгола того навіженого.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694279 вiд 2024-06-23 23:45:41

https://x.com/fellaraktar/status/1804957495812575557

Shooting private Ivan

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694278 вiд 2024-06-23 23:43:45

німці точно хочуть на іспанців вийти? ну таке собі задоволення.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694277 вiд 2024-06-23 23:40:03

Мілове (якщо хто не зна) це мала батьківщина Дениса Гармаша, футболіста ДК, і зб. України.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694276 вiд 2024-06-23 23:39:44

olma
№ 1694274

Бо тут «за поребриком» нацисти і далі за текстом пропаганди

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694275 вiд 2024-06-23 23:36:43

людському життю на схід від смт Мілове хуй цена в базарний дєнь.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694274 вiд 2024-06-23 23:25:03

Enot
№ 1694272
-----
Я не згоден. Що я бачу в інтернеті. Кількість відео (знято з дронів) в інтернеті про самогубства російських військових набагато більше, ніж аналогічних наших.

Самовбивств героїчних від безвиході від наших взагалі не бачив. Нащі цінують життя і надіються на обмін. Інша справа що орки - онуки Чингізхана -стріляють обезголовлюють наших.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694273 вiд 2024-06-23 23:11:57

Ukraine Battle Map
@ukraine_map
·
55m
A US?? Global Hawk RQ-4B Drone is still flying over the Black Sea observing Crimea, as more ATACMS have been reportedly launched by Ukraine?? at Crimea for the second time today
https://x.com/ukraine_map/status/1804956184270475585
-------
щось там в криму буде вночі. вже є купа відосів з «мінусами» від наших…
почекаємо на відоси «плюсів»

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694272 вiд 2024-06-23 23:09:03

olma
№ 1694270 вiд 2024-06-23 22:57:26
Такі речі бувають на війні, незалежно від цінностей.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694271 вiд 2024-06-23 22:58:26

І тут головне переконати європейців, що такі цінності треба захищати, або інвестувати в захист.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694270 вiд 2024-06-23 22:57:26

Коли дивишся відео як кацап орк на полі бою добиває свого ж, або як вони стріляються і підривають гранатою і порівнюєш з фестивалями в форматі УЕФА, то починаєш розуміти цінність європейських цінностей. Або вартість європейських вартостей.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694269 вiд 2024-06-23 22:53:38

Геть (Геть)
№ 1694258 вiд 2024-06-23 22:31:01

Мабуть кожен поважний попандопуло мав довідку від лікаря, що йому басейн при будинку потрібен за станом здоров'я.

З іншого боку, у нас свого часу навіть у багатоквартирних будинках ліпили басейни - добре якщо на першому поверсі ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694268 вiд 2024-06-23 22:47:16

2 sk, з приводу хаджу, де задавили 300 людей. Глянути фест перф голландців в Ляйпцігу де помаранчеві 5-7 тисяч у вузькому пюпровулку танцюють і ані одного нема задавленого

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694267 вiд 2024-06-23 22:43:20

Німці тактично переважають швайцарів, але в карному майданчику ламають.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694266 вiд 2024-06-23 22:42:19

Схоже на Іспанію

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694265 вiд 2024-06-23 22:39:55

Німці зараз на другому місці)
На кого виходять?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694264 вiд 2024-06-23 22:39:49

sk (chromebook acer 14)
№ 1694263 вiд 2024-06-23 22:36:19

Зате одразу до раю, і вже з гуріями проводять там чкс.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694263 вiд 2024-06-23 22:36:19

BBC News (World)

@BBCWorld
·
8m
At least 1,301 people died during Hajj - Saudi Arabia
------
ціна життя в цивілізованному світі і «не дуже» …

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694262 вiд 2024-06-23 22:34:04

Enot
№ 1694250 вiд 2024-06-23 21:39:13

ProstoVlizPobalakaty
№ 1694249 вiд 2024-06-23 21:33:00
Я про те і кажу. Це міжнародна афера. Такі речі роблять з корисливою метою. Хтось на цьому заробив мільярди, а борги повісили на грецький народ і розслідування ніхто не проводив.
**********

Слова не хлопчика, а вічно-ображеного ухилянта податків. Чи ти вже сплачуєш в оцей важкий для країни час? :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694261 вiд 2024-06-23 22:32:18

oх угорець і паскуда. типу випадково, але по факту спеціально наступив на шотландця.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694260 вiд 2024-06-23 22:31:37

Швайцари, сироїди засунули красивого гола, Кімміх- це теж якесь давньогерманське прізвище, типа лідер племені варварів.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694259 вiд 2024-06-23 22:31:30

гол швейцарців «дальньою» (правильно написав?) ногою :)
красиво вийшло…

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694258 вiд 2024-06-23 22:31:01

Та перестаньте. В Атенах 23к+ басейнів при хатах, податки на момент кризи на басейн сплачували 17 людей. Ліньки шукати точні числа, але щось таке. В Іспанії, де я був на момент фін кризи, до кризи усі, хто міг був у кеші і не сплачував податки згори до низу суспільства. Схеми, як у футболістів, де платня йшла як за імідж в офшор, а не зарплата, були в усіх. Чого гадаєте ПДВ усюди 18-20%? Тому що без цих грошей уряд просто заєбе вибивати гроші з населення. Коротше кажучи, «повісили на грецький/іспанський/італійський/.. нарід», це неповна картина і ехо промов популістів.
Звісно, що у когось ресурсів для ухилення від податків та для схематозу більше, а десь інститути працюють краще аби Улі Хьоннеса чи Мессі з Роналду засудити. Десь менше, та й багато у тій Греції пападопулосів.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694257 вiд 2024-06-23 22:30:19

Що значить у швейцарів більше бажання. Німці доволі пофуїстично бігали.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694256 вiд 2024-06-23 22:21:16

Відмінили черговий гол німця з вестготським прізвищем Андріх і таким же виглядом. Фол в атаці

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694255 вiд 2024-06-23 22:20:12

Мабуть щось таки є у цих розмовах про нові м'ячі. Швейцар щойно пропустив дуже схоже на 2-й пропущений Луніним у матчі з румунами (тільки тут не зарахували).

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694254 вiд 2024-06-23 22:19:07

про «світову аферу», аналогічно тому що «орбан-фіцо-трамп» смокчуть хуя у хуйла, в нашому парламенті зп платятть в конертах в баксах і т. п…
можна продовжити про те що світом керує мірова-закуліса на чолі з масонами/ротшильдами…
якби так було, вже б якась «зацікавлена» група, наприклад політична, розкрутила б цю тему під час виборів…
але, видно, немає аргументів крім посилання на «масонів» … в європах навіть 73% виборців на це не поведеться…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694253 вiд 2024-06-23 22:14:53

Nycolas
є 1694119
якраз додивився «україна на мундіалі»
там є момент. після 0-4 від іспанців у першому матчі, команда залишилась в роздягальні поговорити без блохіна
ну й… до дискусії про те як команда грала тоді і зараз
франков по-моєму там розказував що у рейтингу 5ти самих «нудних» матчів чс, 2 було від збірної україни (підозрюю що це не були програші іспанцям-італійцям), і не перемога над саудитами…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.