Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694292 вiд 2024-06-24 00:17:12Блять, ціна незабитого голу Україною чи зайвого пропущеного може стати дуже високою
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694291 вiд 2024-06-24 00:02:50Вечір голів в доданий час
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694290 вiд 2024-06-24 00:02:50Мадяри вилізли на третє місце з трьома очками і різницею 2-5.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694289 вiд 2024-06-24 00:02:06Так, гол угорців трішки піднасрав. У них різниця -3, у нас -2. Тобто ми можемо програвати тільки з різницею у -1 м'яч
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694288 вiд 2024-06-24 00:00:01якого вони 11 хвилин переграли?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694287 вiд 2024-06-23 23:59:36Німці грають до кінця
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694286 вiд 2024-06-23 23:59:15блядство.
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694285 вiд 2024-06-23 23:57:18венгрия забила
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694284 вiд 2024-06-23 23:54:38Batyj № 1694282 нахєра їм договорняк, якщо вони і так залишались на 1, 2 місцях. німці голу раділи, наче фінал виграли.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694283 вiд 2024-06-23 23:52:56другий чи третій удар в створ у німців
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694282 вiд 2024-06-23 23:50:54Красиво дооворняк разыграли.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694281 вiд 2024-06-23 23:47:22 Наша 5-та колона (культурна) в Словаччині Štefan ŠTEC feat. HEKTOR: KarpaTY&JA Зверніть увагу на вареники. Це досить красномовна деталью
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694280 вiд 2024-06-23 23:45:47olma № 1694274 онуки щура та жаби вони, а не монгола того навіженого.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694279 вiд 2024-06-23 23:45:41https://x.com/fellaraktar/status/1804957495812575557 Shooting private Ivan
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694278 вiд 2024-06-23 23:43:45німці точно хочуть на іспанців вийти? ну таке собі задоволення.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694277 вiд 2024-06-23 23:40:03Мілове (якщо хто не зна) це мала батьківщина Дениса Гармаша, футболіста ДК, і зб. України.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694276 вiд 2024-06-23 23:39:44olma № 1694274 Бо тут «за поребриком» нацисти і далі за текстом пропаганди
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694275 вiд 2024-06-23 23:36:43людському життю на схід від смт Мілове хуй цена в базарний дєнь.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694274 вiд 2024-06-23 23:25:03Enot № 1694272 ----- Я не згоден. Що я бачу в інтернеті. Кількість відео (знято з дронів) в інтернеті про самогубства російських військових набагато більше, ніж аналогічних наших. Самовбивств героїчних від безвиході від наших взагалі не бачив. Нащі цінують життя і надіються на обмін. Інша справа що орки - онуки Чингізхана -стріляють обезголовлюють наших.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694273 вiд 2024-06-23 23:11:57Ukraine Battle Map @ukraine_map · 55m A US?? Global Hawk RQ-4B Drone is still flying over the Black Sea observing Crimea, as more ATACMS have been reportedly launched by Ukraine?? at Crimea for the second time today https://x.com/ukraine_map/status/1804956184270475585 ------- щось там в криму буде вночі. вже є купа відосів з «мінусами» від наших… почекаємо на відоси «плюсів»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694272 вiд 2024-06-23 23:09:03olma № 1694270 вiд 2024-06-23 22:57:26 Такі речі бувають на війні, незалежно від цінностей.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694271 вiд 2024-06-23 22:58:26І тут головне переконати європейців, що такі цінності треба захищати, або інвестувати в захист.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694270 вiд 2024-06-23 22:57:26Коли дивишся відео як кацап орк на полі бою добиває свого ж, або як вони стріляються і підривають гранатою і порівнюєш з фестивалями в форматі УЕФА, то починаєш розуміти цінність європейських цінностей. Або вартість європейських вартостей.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694269 вiд 2024-06-23 22:53:38Геть (Геть) № 1694258 вiд 2024-06-23 22:31:01 Мабуть кожен поважний попандопуло мав довідку від лікаря, що йому басейн при будинку потрібен за станом здоров'я. З іншого боку, у нас свого часу навіть у багатоквартирних будинках ліпили басейни - добре якщо на першому поверсі ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694268 вiд 2024-06-23 22:47:162 sk, з приводу хаджу, де задавили 300 людей. Глянути фест перф голландців в Ляйпцігу де помаранчеві 5-7 тисяч у вузькому пюпровулку танцюють і ані одного нема задавленого
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694267 вiд 2024-06-23 22:43:20Німці тактично переважають швайцарів, але в карному майданчику ламають.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694266 вiд 2024-06-23 22:42:19Схоже на Іспанію
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694265 вiд 2024-06-23 22:39:55Німці зараз на другому місці) На кого виходять?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694264 вiд 2024-06-23 22:39:49 sk (chromebook acer 14) № 1694263 вiд 2024-06-23 22:36:19 Зате одразу до раю, і вже з гуріями проводять там чкс.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694263 вiд 2024-06-23 22:36:19BBC News (World) @BBCWorld · 8m At least 1,301 people died during Hajj - Saudi Arabia ------ ціна життя в цивілізованному світі і «не дуже» …
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694262 вiд 2024-06-23 22:34:04Enot № 1694250 вiд 2024-06-23 21:39:13 ProstoVlizPobalakaty № 1694249 вiд 2024-06-23 21:33:00 Я про те і кажу. Це міжнародна афера. Такі речі роблять з корисливою метою. Хтось на цьому заробив мільярди, а борги повісили на грецький народ і розслідування ніхто не проводив. ********** Слова не хлопчика, а вічно-ображеного ухилянта податків. Чи ти вже сплачуєш в оцей важкий для країни час? :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694261 вiд 2024-06-23 22:32:18oх угорець і паскуда. типу випадково, але по факту спеціально наступив на шотландця.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694260 вiд 2024-06-23 22:31:37Швайцари, сироїди засунули красивого гола, Кімміх- це теж якесь давньогерманське прізвище, типа лідер племені варварів.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694259 вiд 2024-06-23 22:31:30гол швейцарців «дальньою» (правильно написав?) ногою :) красиво вийшло…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694258 вiд 2024-06-23 22:31:01Та перестаньте. В Атенах 23к+ басейнів при хатах, податки на момент кризи на басейн сплачували 17 людей. Ліньки шукати точні числа, але щось таке. В Іспанії, де я був на момент фін кризи, до кризи усі, хто міг був у кеші і не сплачував податки згори до низу суспільства. Схеми, як у футболістів, де платня йшла як за імідж в офшор, а не зарплата, були в усіх. Чого гадаєте ПДВ усюди 18-20%? Тому що без цих грошей уряд просто заєбе вибивати гроші з населення. Коротше кажучи, «повісили на грецький/іспанський/італійський/.. нарід», це неповна картина і ехо промов популістів. Звісно, що у когось ресурсів для ухилення від податків та для схематозу більше, а десь інститути працюють краще аби Улі Хьоннеса чи Мессі з Роналду засудити. Десь менше, та й багато у тій Греції пападопулосів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694257 вiд 2024-06-23 22:30:19Що значить у швейцарів більше бажання. Німці доволі пофуїстично бігали.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694256 вiд 2024-06-23 22:21:16Відмінили черговий гол німця з вестготським прізвищем Андріх і таким же виглядом. Фол в атаці
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694255 вiд 2024-06-23 22:20:12Мабуть щось таки є у цих розмовах про нові м'ячі. Швейцар щойно пропустив дуже схоже на 2-й пропущений Луніним у матчі з румунами (тільки тут не зарахували).
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694254 вiд 2024-06-23 22:19:07про «світову аферу», аналогічно тому що «орбан-фіцо-трамп» смокчуть хуя у хуйла, в нашому парламенті зп платятть в конертах в баксах і т. п… можна продовжити про те що світом керує мірова-закуліса на чолі з масонами/ротшильдами… якби так було, вже б якась «зацікавлена» група, наприклад політична, розкрутила б цю тему під час виборів… але, видно, немає аргументів крім посилання на «масонів» … в європах навіть 73% виборців на це не поведеться…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694253 вiд 2024-06-23 22:14:53Nycolas є 1694119 якраз додивився «україна на мундіалі» там є момент. після 0-4 від іспанців у першому матчі, команда залишилась в роздягальні поговорити без блохіна ну й… до дискусії про те як команда грала тоді і зараз франков по-моєму там розказував що у рейтингу 5ти самих «нудних» матчів чс, 2 було від збірної україни (підозрюю що це не були програші іспанцям-італійцям), і не перемога над саудитами…