🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1420.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694252 вiд 2024-06-23 22:09:07

ну да, нещасний грецький народ обрав місцевих клоунів, які відверто підробляли статистику і брали неспинно кредити, сам працюючи годину до обіда і годину після. А весь інший час чекаючи в холодку на дурачків-туристів яки приїдуть до них на море і привезуть гроші :)
Там уж точно «який їхав, таку здибав»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694251 вiд 2024-06-23 22:05:14

Ты смотри, немцы основой вышли..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694250 вiд 2024-06-23 21:39:13

ProstoVlizPobalakaty
№ 1694249 вiд 2024-06-23 21:33:00
Я про те і кажу. Це міжнародна афера. Такі речі роблять з корисливою метою. Хтось на цьому заробив мільярди, а борги повісили на грецький народ і розслідування ніхто не проводив.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694249 вiд 2024-06-23 21:33:00

Enot
№ 1694248 вiд 2024-06-23 21:28:28

Бенефіціарів цього криміналу треба не тільки в Греції, але й в Європейському центробанку та Єврокомісії шукати. Явно не були виконані необхідні заходи контролю або хтось закрив очі на їх результати.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694248 вiд 2024-06-23 21:28:28

пробегавший (пробегавший)
№ 1694247 вiд 2024-06-23 21:26:05
У греків питали - а давайте ми сфальсіфікуємо дані грецької економіки і повісимо на вас мільярдні кредити? Який на хуй популізм? Це чистий кримінал.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694247 вiд 2024-06-23 21:26:05

2Enot
№ 1694246 вiд 2024-06-23 21:07:33

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1694245 вiд 2024-06-23 20:58:16
Там мутна історія. Це грандіозна афера, за яку ніхто не відповів, а борги повісили на грецький народ
=====
борги на грецький нарІд - прото комі якийсь. А не греки обирали своїх популістів і двббів?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694246 вiд 2024-06-23 21:07:33

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1694245 вiд 2024-06-23 20:58:16
Там мутна історія. Це грандіозна афера, за яку ніхто не відповів, а борги повісили на грецький народ. Хто і скільки на цьому заробив - невідомо.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694245 вiд 2024-06-23 20:58:16

PEPSI (Merkury)
№ 1694242 вiд 2024-06-23 20:23:40

Греків не так давно вся Європа рятувала від дефолту. Тому греки як мінімум років 20 мають сидіти тихо і не вийобуватися.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694244 вiд 2024-06-23 20:53:18

PEPSI (Merkury)
№ 1694242 вiд 2024-06-23 20:23:40

Строго кажучи і в ситуації з Кіпром і в ситуації на Балканах доля вини НАТО дуже серйозна, бо НАТО не дотримувалось в цих ситуаціях ні свого Статуту, ні Статуту ООН в повній мірі, і в усіх сторін конфлікту певні претензії до цієї організації можуть бути.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694243 вiд 2024-06-23 20:47:00

В Македонії 40 відсотків населення албанці.
Зрозуміло що хочуть собі більше прав на рівні законодавства.
…міна сповільненої дії. Невдовзі албанців там стане більше ніж македонців. І абсолютно законно більшість проголосує на референдумі чи то за албанську мову як державну чи за створення мусульманських анклавів.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694242 вiд 2024-06-23 20:23:40

Поспілкувався з греками у Греції і на Кіпрі.
Кажуть винне Нато. Всі, в один голос.
Аргументувати не можуть, але винне все одно НАТО.
Що їм там телевізор показує?: -/

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694241 вiд 2024-06-23 20:03:12

Питання з квитками знято.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694240 вiд 2024-06-23 18:25:14

ProstoVlizPobalakaty
№ 1694239
нормальний албанець. (ну окрім хуйні про Македонію, але там, мабуть, своя історія).

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694239 вiд 2024-06-23 18:22:51

VVV
№ 1694238 вiд 2024-06-23 18:10:49

Ну тут албанець повів себе як придурок, якщо за таке не карати, то всі футболісти будуть обкладати матюками як суперників так і інші держави. Покарання і так максимально м'яке, бо це за сербів, за будь-кого іншого дали б від 3 матчів :-).

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694238 вiд 2024-06-23 18:10:49

УЄФА на 2 матчі дискваліфікувала нападника Албанії Даку – після матчу з Хорватією він кричав «н###й Македонію і н###й Сербію» разом з фанатами.
підараси хуефашні. може Македонію і не варто було чіпляти, а от за сєрбів окрема подяка Даку та фанам Албанії.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694237 вiд 2024-06-23 17:24:10

Талант, за яким варто стежити? Судаків. Разом із Мудриком та Циганковим вони можуть створити проблеми Бельгії», – сказав Срна для Sky Sport.
--------------------------------------
Микола Янович редагує?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694236 вiд 2024-06-23 14:21:57

Шукаю ще 2 квитки на Бельгію, може у когось є. :-)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694235 вiд 2024-06-23 12:46:21

Спасибо. Тогда понятно..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694234 вiд 2024-06-23 11:46:42

Попри поразку румуни вчора сподобалися. Пройдуть словаків.

Voxa(Tl) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694233 вiд 2024-06-23 11:24:51

Batyj
№ 1694230
Да

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694232 вiд 2024-06-23 09:53:24

Batyj
№ 1694230 вiд 2024-06-23 07:59:44

Вполне может быть, пропускная способность каналов точно не предусматривает, что все пользователи одновременно станут смотреть потоковое видео.

xliborob [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694231 вiд 2024-06-23 08:30:24

Шановне панство,

я є одним з ініціаторів цього проєкту.
Можливо Ви знаєте у Києві когось хто хотів би прийняти участь у Open Call. Ось посилання на опис проєкту у мережі та ФБ:

https://rhythmsection.de/salon-binaer/

https://www.facebook.com/share/p/rVjFGNdRgbMLYthp/?mibextid=WC7FNe

Дякую заздалегідь.
Здоров’я та перемоги!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694230 вiд 2024-06-23 07:59:44

Народ, кто понимает, может ли количество юзеров мобильного интернета в каком-то небольшом регионе, одновременно исрользующих стрим, ну, смотрящих футбол по интернету, влиять на скорость этого мобильного интернета?
Это я обратил внимание, пару последних дней в селе во время футбола скорость на прием падает до 1 Mbps (на отдачу 7 Mbps). Через 5 минут после футбола уже на прием не менее 25 Mbps. На отдачу те же 7 Mbps…

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694229 вiд 2024-06-23 03:39:33

Фактично в наших плей-офф починається раніше ніж за розкладом. Якщо наші кваліфікують з другого місця то виходять скоріш за все на Голандію/Францію. Якщо з тетього, то Іспанію або Англію. Тобто Бельгія з тіеєї ж ліги. Халяви у вигляді Швеції цього разу не буде. Тому нема що там рахувати. Треба просто виходити, показувати все на що здатні й намагатися перемогти ніби вже як у плей-офф. Переможемо - слава Україні, ні - додому з високо піднятую головою. Якщо румуни з словаками як сцикуни розпишуть нічию, то у плей-оффі будуть згвалтовані тими кого я навів раніше. Бо карма то жорстка річ.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694228 вiд 2024-06-23 02:16:10

Vichny
№ 1694225

Ну то зрозуміло. Якщо будуть ламать камєдію та катати договорняки то хай нахуй їдуть.

З іншого боку, якщо чесно сказати - хіба ми б не хотіли скатати нічию в такій ситуації?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694227 вiд 2024-06-23 01:38:45

А чому ніхто не відзначив, що тимчик відіграв набагато краще коноплі?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694226 вiд 2024-06-23 00:58:19

ProstoVlizPobalakaty
№ 1694223 вiд 2024-06-23 00:28:23

Друге теж достатньо комфортне, тим більше на час нашої гри будуть відомі майже всі best 16

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694225 вiд 2024-06-23 00:53:33

LAZY
№ 1694224 вiд 2024-06-23 00:46:20

Солідарний. Але за умов шо вони не будуть ломати комедію з кокотами у третьому турі

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694224 вiд 2024-06-23 00:46:20

Буду вболівати щоб ми та румуни вийшли далі, було б прикольно. Ті хлопці того варті.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694223 вiд 2024-06-23 00:28:23

До речі, ще одна унікальна особливість - нікому в нашій групі перемога в останній грі не гарантуватиме перше місце - в іншій парі є суперник, який може обійти тебе, якщо теж виграє.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694222 вiд 2024-06-23 00:27:21

з нормальним тренером все було б просто. треба грати на перемогу та виходити з першого місця, поки румуни зі словаками грають на нічию, або програвати у такій боротьбі і їхати додому з високо піднґтою головою, або в гонитві за перемогою здобути нічию і там вже дивитись на таблицю. а буде саме утримання, з паралельним переглядом другого матчу у групі, потім все одно пройоб, або дивовижна нічия і круглі очі: «от жеж бляді, дагаварнят скатали».

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694221 вiд 2024-06-23 00:24:39

Vichny
№ 1694220 вiд 2024-06-23 00:18:50

Якщо не вистачає, то треба його забити бельгійцям :-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694220 вiд 2024-06-23 00:18:50

Блядь, як же ж 1 голу не вистачає…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694219 вiд 2024-06-23 00:16:51

а хто писав, що ситуація «у всіх по три очка» можлива?
пошук не допоміг.
але ж там у когось ще і сумніви були :))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694218 вiд 2024-06-23 00:14:55

Будем спостерігать

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694217 вiд 2024-06-23 00:08:46

Vichny
№ 1694216 вiд 2024-06-23 00:04:15

Сумно буде словакам і румунам, бо швидше за все нічия гарантуватиме румунам друге, а словакам прохідне третє місце, але треба буде якось переконати глядачів, що вони не катають договірняк, на полі явно буде якийсь цирк, особливо якщо якийсь дурний гол залетить.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694216 вiд 2024-06-23 00:04:15

Бельгії теж вигравати треба, що на 1
-2 місце попасти, тож сумно не буде

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694215 вiд 2024-06-23 00:02:13

Поле рівне, м’яч круглий
---
Матч з Бельгією все покаже
---
Форма як у Реала - забагато пафосу

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694214 вiд 2024-06-22 23:59:58

Vichny
№ 1694210 вiд 2024-06-22 23:52:02

> Ну що ж, в цьому є плюс.
> Не гратимуть на сцикливу нічиїчку

Перед очима стоїть виїзна гра з МанСіті після домашнього програшу 0:2.
Тоді в матчі відповіді ДК Ребрухи простояло в автобусі всю гру, хоча нам треба було забивати.
Пеп був шокований не пресконференції. :))

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694213 вiд 2024-06-22 23:57:39

та після 3:0 не було варіантів не виграти у Бельгії.
тож думаю всі все вже порахували.

маю надію що Миколенко та Циганков будуть готові, хоча б для звітності та для введення в оману супротивника :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.