Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694252 вiд 2024-06-23 22:09:07ну да, нещасний грецький народ обрав місцевих клоунів, які відверто підробляли статистику і брали неспинно кредити, сам працюючи годину до обіда і годину після. А весь інший час чекаючи в холодку на дурачків-туристів яки приїдуть до них на море і привезуть гроші :) Там уж точно «який їхав, таку здибав»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694251 вiд 2024-06-23 22:05:14Ты смотри, немцы основой вышли..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694250 вiд 2024-06-23 21:39:13ProstoVlizPobalakaty № 1694249 вiд 2024-06-23 21:33:00 Я про те і кажу. Це міжнародна афера. Такі речі роблять з корисливою метою. Хтось на цьому заробив мільярди, а борги повісили на грецький народ і розслідування ніхто не проводив.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694249 вiд 2024-06-23 21:33:00Enot № 1694248 вiд 2024-06-23 21:28:28 Бенефіціарів цього криміналу треба не тільки в Греції, але й в Європейському центробанку та Єврокомісії шукати. Явно не були виконані необхідні заходи контролю або хтось закрив очі на їх результати.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694248 вiд 2024-06-23 21:28:28пробегавший (пробегавший) № 1694247 вiд 2024-06-23 21:26:05 У греків питали - а давайте ми сфальсіфікуємо дані грецької економіки і повісимо на вас мільярдні кредити? Який на хуй популізм? Це чистий кримінал.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694247 вiд 2024-06-23 21:26:052Enot № 1694246 вiд 2024-06-23 21:07:33 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1694245 вiд 2024-06-23 20:58:16 Там мутна історія. Це грандіозна афера, за яку ніхто не відповів, а борги повісили на грецький народ ===== борги на грецький нарІд - прото комі якийсь. А не греки обирали своїх популістів і двббів?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694246 вiд 2024-06-23 21:07:33Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1694245 вiд 2024-06-23 20:58:16 Там мутна історія. Це грандіозна афера, за яку ніхто не відповів, а борги повісили на грецький народ. Хто і скільки на цьому заробив - невідомо.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694245 вiд 2024-06-23 20:58:16PEPSI (Merkury) № 1694242 вiд 2024-06-23 20:23:40 Греків не так давно вся Європа рятувала від дефолту. Тому греки як мінімум років 20 мають сидіти тихо і не вийобуватися.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694244 вiд 2024-06-23 20:53:18PEPSI (Merkury) № 1694242 вiд 2024-06-23 20:23:40 Строго кажучи і в ситуації з Кіпром і в ситуації на Балканах доля вини НАТО дуже серйозна, бо НАТО не дотримувалось в цих ситуаціях ні свого Статуту, ні Статуту ООН в повній мірі, і в усіх сторін конфлікту певні претензії до цієї організації можуть бути.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694243 вiд 2024-06-23 20:47:00В Македонії 40 відсотків населення албанці. Зрозуміло що хочуть собі більше прав на рівні законодавства. …міна сповільненої дії. Невдовзі албанців там стане більше ніж македонців. І абсолютно законно більшість проголосує на референдумі чи то за албанську мову як державну чи за створення мусульманських анклавів.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694242 вiд 2024-06-23 20:23:40Поспілкувався з греками у Греції і на Кіпрі. Кажуть винне Нато. Всі, в один голос. Аргументувати не можуть, але винне все одно НАТО. Що їм там телевізор показує?: -/
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694241 вiд 2024-06-23 20:03:12Питання з квитками знято.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694240 вiд 2024-06-23 18:25:14ProstoVlizPobalakaty № 1694239 нормальний албанець. (ну окрім хуйні про Македонію, але там, мабуть, своя історія).
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694239 вiд 2024-06-23 18:22:51VVV № 1694238 вiд 2024-06-23 18:10:49 Ну тут албанець повів себе як придурок, якщо за таке не карати, то всі футболісти будуть обкладати матюками як суперників так і інші держави. Покарання і так максимально м'яке, бо це за сербів, за будь-кого іншого дали б від 3 матчів :-).
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694238 вiд 2024-06-23 18:10:49УЄФА на 2 матчі дискваліфікувала нападника Албанії Даку – після матчу з Хорватією він кричав «н###й Македонію і н###й Сербію» разом з фанатами. підараси хуефашні. може Македонію і не варто було чіпляти, а от за сєрбів окрема подяка Даку та фанам Албанії.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694237 вiд 2024-06-23 17:24:10Талант, за яким варто стежити? Судаків. Разом із Мудриком та Циганковим вони можуть створити проблеми Бельгії», – сказав Срна для Sky Sport. -------------------------------------- Микола Янович редагує?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694236 вiд 2024-06-23 14:21:57Шукаю ще 2 квитки на Бельгію, може у когось є. :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694235 вiд 2024-06-23 12:46:21Спасибо. Тогда понятно..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694234 вiд 2024-06-23 11:46:42Попри поразку румуни вчора сподобалися. Пройдуть словаків.
Voxa(Tl) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694233 вiд 2024-06-23 11:24:51Batyj № 1694230 Да
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694232 вiд 2024-06-23 09:53:24Batyj № 1694230 вiд 2024-06-23 07:59:44 Вполне может быть, пропускная способность каналов точно не предусматривает, что все пользователи одновременно станут смотреть потоковое видео.
xliborob [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694231 вiд 2024-06-23 08:30:24Шановне панство, я є одним з ініціаторів цього проєкту. Можливо Ви знаєте у Києві когось хто хотів би прийняти участь у Open Call. Ось посилання на опис проєкту у мережі та ФБ: https://rhythmsection.de/salon-binaer/ https://www.facebook.com/share/p/rVjFGNdRgbMLYthp/?mibextid=WC7FNe Дякую заздалегідь. Здоров’я та перемоги!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694230 вiд 2024-06-23 07:59:44Народ, кто понимает, может ли количество юзеров мобильного интернета в каком-то небольшом регионе, одновременно исрользующих стрим, ну, смотрящих футбол по интернету, влиять на скорость этого мобильного интернета?Это я обратил внимание, пару последних дней в селе во время футбола скорость на прием падает до 1 Mbps (на отдачу 7 Mbps). Через 5 минут после футбола уже на прием не менее 25 Mbps. На отдачу те же 7 Mbps…
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694229 вiд 2024-06-23 03:39:33Фактично в наших плей-офф починається раніше ніж за розкладом. Якщо наші кваліфікують з другого місця то виходять скоріш за все на Голандію/Францію. Якщо з тетього, то Іспанію або Англію. Тобто Бельгія з тіеєї ж ліги. Халяви у вигляді Швеції цього разу не буде. Тому нема що там рахувати. Треба просто виходити, показувати все на що здатні й намагатися перемогти ніби вже як у плей-офф. Переможемо - слава Україні, ні - додому з високо піднятую головою. Якщо румуни з словаками як сцикуни розпишуть нічию, то у плей-оффі будуть згвалтовані тими кого я навів раніше. Бо карма то жорстка річ.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694228 вiд 2024-06-23 02:16:10Vichny № 1694225 Ну то зрозуміло. Якщо будуть ламать камєдію та катати договорняки то хай нахуй їдуть. З іншого боку, якщо чесно сказати - хіба ми б не хотіли скатати нічию в такій ситуації?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694227 вiд 2024-06-23 01:38:45А чому ніхто не відзначив, що тимчик відіграв набагато краще коноплі?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694226 вiд 2024-06-23 00:58:19ProstoVlizPobalakaty № 1694223 вiд 2024-06-23 00:28:23 Друге теж достатньо комфортне, тим більше на час нашої гри будуть відомі майже всі best 16
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694225 вiд 2024-06-23 00:53:33LAZY № 1694224 вiд 2024-06-23 00:46:20 Солідарний. Але за умов шо вони не будуть ломати комедію з кокотами у третьому турі
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694224 вiд 2024-06-23 00:46:20Буду вболівати щоб ми та румуни вийшли далі, було б прикольно. Ті хлопці того варті.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694223 вiд 2024-06-23 00:28:23До речі, ще одна унікальна особливість - нікому в нашій групі перемога в останній грі не гарантуватиме перше місце - в іншій парі є суперник, який може обійти тебе, якщо теж виграє.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694222 вiд 2024-06-23 00:27:21з нормальним тренером все було б просто. треба грати на перемогу та виходити з першого місця, поки румуни зі словаками грають на нічию, або програвати у такій боротьбі і їхати додому з високо піднґтою головою, або в гонитві за перемогою здобути нічию і там вже дивитись на таблицю. а буде саме утримання, з паралельним переглядом другого матчу у групі, потім все одно пройоб, або дивовижна нічия і круглі очі: «от жеж бляді, дагаварнят скатали».
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694221 вiд 2024-06-23 00:24:39Vichny № 1694220 вiд 2024-06-23 00:18:50 Якщо не вистачає, то треба його забити бельгійцям :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694220 вiд 2024-06-23 00:18:50Блядь, як же ж 1 голу не вистачає…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694219 вiд 2024-06-23 00:16:51а хто писав, що ситуація «у всіх по три очка» можлива? пошук не допоміг. але ж там у когось ще і сумніви були :))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694218 вiд 2024-06-23 00:14:55Будем спостерігать
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694217 вiд 2024-06-23 00:08:46Vichny № 1694216 вiд 2024-06-23 00:04:15 Сумно буде словакам і румунам, бо швидше за все нічия гарантуватиме румунам друге, а словакам прохідне третє місце, але треба буде якось переконати глядачів, що вони не катають договірняк, на полі явно буде якийсь цирк, особливо якщо якийсь дурний гол залетить.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694216 вiд 2024-06-23 00:04:15Бельгії теж вигравати треба, що на 1 -2 місце попасти, тож сумно не буде
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694215 вiд 2024-06-23 00:02:13Поле рівне, м’яч круглий --- Матч з Бельгією все покаже --- Форма як у Реала - забагато пафосу
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694214 вiд 2024-06-22 23:59:58Vichny № 1694210 вiд 2024-06-22 23:52:02 > Ну що ж, в цьому є плюс. > Не гратимуть на сцикливу нічиїчку Перед очима стоїть виїзна гра з МанСіті після домашнього програшу 0:2. Тоді в матчі відповіді ДК Ребрухи простояло в автобусі всю гру, хоча нам треба було забивати. Пеп був шокований не пресконференції. :))
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694213 вiд 2024-06-22 23:57:39та після 3:0 не було варіантів не виграти у Бельгії. тож думаю всі все вже порахували. маю надію що Миколенко та Циганков будуть готові, хоча б для звітності та для введення в оману супротивника :)