Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694052 вiд 2024-06-21 18:29:05Всіх, хто вболівав за збірну сьогодні - з перемогою!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694051 вiд 2024-06-21 18:28:25Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1694047 вiд 2024-06-21 18:23:20 Зінченка на лавку може посадити тільки здоровий Миколенко, бо в принципі Шапаренко, Судаков і Бражко виграють у нього конкуренцію в півзахисті.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694050 вiд 2024-06-21 18:25:39Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1694044 вiд 2024-06-21 18:20:17 Для Бельгії матч з нам буде або тільки на перемогу, або якщо виграють у румунів, то можуть катати нічию. Хз що краще, бо у нас буде протилежна їм ситуація, або граємо на нічию проти бельгійців, що біжать вигравати, або намагаємось виграти, коли бельгійці триматимуть нічию.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694049 вiд 2024-06-21 18:25:36Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1694044 вiд 2024-06-21 18:20:17 Для Бельгії матч з нам буде або тільки на перемогу, або якщо виграють у румунів, то можуть катати нічию. Хз що краще, бо у нас буде протилежна їм ситуація, або граємо на нічию проти бельгійців, що біжать вигравати, або намагаємось виграти, коли бельгійці триматимуть нічию.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694048 вiд 2024-06-21 18:25:32Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1694044 вiд 2024-06-21 18:20:17 Для Бельгії матч з нам буде або тільки на перемогу, або якщо виграють у румунів, то можуть катати нічию. Хз що краще, бо у нас буде протилежна їм ситуація, або граємо на нічию проти бельгійців, що біжать вигравати, або намагаємось виграти, коли бельгійці триматимуть нічию.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694047 вiд 2024-06-21 18:23:20Сьогоднішній склад нормально виглядав би і на Бельгію = за винятком Ярмоли, якого можна випускати на 10-15 хвилин. Було б добре звільнитися і від Зіни, але хто ж його посадить (на лавку, себто).
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694046 вiд 2024-06-21 18:23:16Кoлись булa вiдпoвiдь Лoбaнa нa питaня (нe пaмятaю тoчнo, aлe дeсь близькo, aбo пiдкaжiть) прo сaмий eфeктивний футбoл. I тaм мaють всi iгрoки приймaти учaсть у aтaцi i рoбити гoл з кiлькoх пeрeдaч. Трeбa пeрeдeвитись, aлe тaкe врaжeння, шo тo булa aтaкa «Лoбaнa».
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694045 вiд 2024-06-21 18:22:29Valeriy № 1694042 вiд 2024-06-21 18:14:24 При перемозі Бельгії над Румунією нам нічиєї може не вистачити, бо тоді словаки з румунами тупо будь розписувати 0:0 (4 очки з нульовою і навіть -1 різницею точно вистачить 3-ьому місцю для проходу), щоб разом вийти, відчепивши того, хто програє наш матч, або якщо ми не виграємо, то Україну з різницею -2, якщо всі 4 команди наберуть 4 очки
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694044 вiд 2024-06-21 18:20:17Навіть якщо Бельгія влетить румунам (хз, все може бути), у третьому матчі у неї все одно буде стимул впиратися і якомога більше забивати.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694043 вiд 2024-06-21 18:15:16 klirik № 1694039 Якби голи бельгійцям не відміняли, то ми б зараз з трьома очками мали б на майже гарантоване третьє місце. А так треба битися з бельгійцямі, які скоріш за все грохнуть румунів.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694042 вiд 2024-06-21 18:14:24Трьох очок з ризницею минус три не вистачить …тому минимум, це ничия.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694041 вiд 2024-06-21 18:14:01VVV № 1694038 Та є в нього швидкість, все ок.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694040 вiд 2024-06-21 18:11:24З Бельгією буде мегасцикливий футбол від Реброва. щось типу гри з німцями. потім пропустимо, посмикаємось, потухнемо і пакувати валізи. На папері у нас із бельгійцями майже рівні за силою склади. По факту Ребров перетворить все на аль-хуяль. Де б взяти тренера, як у данців?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694039 вiд 2024-06-21 18:09:10На минулому Євро 3х очок вистачило щоб вийти далі
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694038 вiд 2024-06-21 18:07:25блять, я і забув, що у нас Ванат в запасі. то якого хуя тоді? який Зубков без швидкості, коли треба було в контри бігати?
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694037 вiд 2024-06-21 18:01:51З перемогою! Всій країні потрібні такі маленькі радощі.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694036 вiд 2024-06-21 18:01:10Яйця в нашиг таки є. Яремчуків гол то марожено. За статистикою цілком рівна гра, але словакам вже й так дуже пощастило з Бельгією.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694035 вiд 2024-06-21 18:00:10нарешті приємно на збірну дивитись. і на те як вони поводяться після гри… шапаренко пару раз бив здалеку, при чому «не ортодоксально» (так коментатор сказав?) … відносно небезпечно, але навісами за комірець… тобто впевнено себе почував… сьогодні - «видихати» і готуватись до «злих» бельгійців зіна підкаже як де-брюйне нейтралізувати :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694034 вiд 2024-06-21 17:59:27Nycolas № 1694027 вiд 2024-06-21 17:52:59 Сидорчук ну дуже повільний -------------------------------- Як я й передьачав, ввійшов дуже посередньо, але добре, що не зробив фол біля своїх воріт.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694033 вiд 2024-06-21 17:58:57ProstoVlizPobalakaty № 1694018 там не тільки перший дотик. подивись, як він проштовхнув м'яч. чисто на рефлексі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694032 вiд 2024-06-21 17:58:17 ProstoVlizPobalakaty № 1694030 --- Наше вболівання тут за телевізором до сраки! Але думка цікава!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694031 вiд 2024-06-21 17:57:17Шапаренко кращий. причому упершому таймі взагалі загубився. організація гри ніяка, але тут ще психологічний тиск неймовірний був. Ребров сцикливий, нажаль. Треба було душити словаків далі. З такою різницею забитих-пропущених доведеться у Бельгії вигравати. це, наразі, виглядає якоюсь фантастикою. А якщо Циганкова не буде і Миколенка, то й поготів.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694030 вiд 2024-06-21 17:56:32Тепер треба вболівати за румунів, бо якщо завтра виграють бельгійці, то нам треба буде їх перемагати обов'язково.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694029 вiд 2024-06-21 17:55:40З перемогою! Тримаймося!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694028 вiд 2024-06-21 17:54:57З перемогою, панство! Чудовий початок Євро.: D
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694027 вiд 2024-06-21 17:52:59Сидорчук ну дуже повільний
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694026 вiд 2024-06-21 17:51:01Оце вірно … Таловєров має закрити навіси словаків.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694025 вiд 2024-06-21 17:50:20Ну пас Забарного унікальний і наступний пас Шапаренка в карний майданчик - офігенні за задумом і виконанням!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694024 вiд 2024-06-21 17:50:09LAZY № 1694021 Та Довбик так теж вміє. :) Гарний у нас склад, як не крути. Дуже неприємно було б вилетіти без шансів.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694023 вiд 2024-06-21 17:47:05Яремчук просто монстр. Зіграти краще там було неможливо.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694022 вiд 2024-06-21 17:46:08Навіщо сідати? Треба грати попереду, бо поки м «яч в тебе, то тобі не заб» ють.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694021 вiд 2024-06-21 17:44:51Яремчук так тонко вміє, це його сто відсотків.
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694020 вiд 2024-06-21 17:44:32Хто гратиме на фланзі Мудрика?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694019 вiд 2024-06-21 17:44:18Дурацька заміна …Бражко надійніший за Сидорчука.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694018 вiд 2024-06-21 17:42:45В цьому весь Яремчук - коли треба самостійно вирішити епізод в збірній, у нього дуже часто виходять такі шедеври, тут або випадково так м'яко прийняв, або дійсно продемонстрував найвищий клас правильного першого дотику.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694017 вiд 2024-06-21 17:42:44тіоьки не закриватись. блять, ну чому далі не тиснути? ще й різниця важлива, та і втримувати не вміють.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694016 вiд 2024-06-21 17:42:38Яремчук … навіщо?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694015 вiд 2024-06-21 17:41:58так. 10 хв. головне нічого не видумувати. йшла гра. потрібно продовжувати. тим більше якщо словаки спробують лізти вперед є швидкі крайки…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694014 вiд 2024-06-21 17:40:04Забарний-Шапаренко і гол!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694013 вiд 2024-06-21 17:39:53Каже Моралєс що Яремчук погано прийняв … да він ідеально прийняв!!!