🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1425.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694052 вiд 2024-06-21 18:29:05

Всіх, хто вболівав за збірну сьогодні - з перемогою!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694051 вiд 2024-06-21 18:28:25

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1694047 вiд 2024-06-21 18:23:20

Зінченка на лавку може посадити тільки здоровий Миколенко, бо в принципі Шапаренко, Судаков і Бражко виграють у нього конкуренцію в півзахисті.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694050 вiд 2024-06-21 18:25:39

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1694044 вiд 2024-06-21 18:20:17

Для Бельгії матч з нам буде або тільки на перемогу, або якщо виграють у румунів, то можуть катати нічию. Хз що краще, бо у нас буде протилежна їм ситуація, або граємо на нічию проти бельгійців, що біжать вигравати, або намагаємось виграти, коли бельгійці триматимуть нічию.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694049 вiд 2024-06-21 18:25:36

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1694044 вiд 2024-06-21 18:20:17

Для Бельгії матч з нам буде або тільки на перемогу, або якщо виграють у румунів, то можуть катати нічию. Хз що краще, бо у нас буде протилежна їм ситуація, або граємо на нічию проти бельгійців, що біжать вигравати, або намагаємось виграти, коли бельгійці триматимуть нічию.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694048 вiд 2024-06-21 18:25:32

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1694044 вiд 2024-06-21 18:20:17

Для Бельгії матч з нам буде або тільки на перемогу, або якщо виграють у румунів, то можуть катати нічию. Хз що краще, бо у нас буде протилежна їм ситуація, або граємо на нічию проти бельгійців, що біжать вигравати, або намагаємось виграти, коли бельгійці триматимуть нічию.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694047 вiд 2024-06-21 18:23:20

Сьогоднішній склад нормально виглядав би і на Бельгію = за винятком Ярмоли, якого можна випускати на 10-15 хвилин. Було б добре звільнитися і від Зіни, але хто ж його посадить (на лавку, себто).

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694046 вiд 2024-06-21 18:23:16

Кoлись булa вiдпoвiдь Лoбaнa нa питaня (нe пaмятaю тoчнo, aлe дeсь близькo, aбo пiдкaжiть) прo сaмий eфeктивний футбoл. I тaм мaють всi iгрoки приймaти учaсть у aтaцi i рoбити гoл з кiлькoх пeрeдaч. Трeбa пeрeдeвитись, aлe тaкe врaжeння, шo тo булa aтaкa «Лoбaнa».

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694045 вiд 2024-06-21 18:22:29

Valeriy
№ 1694042 вiд 2024-06-21 18:14:24

При перемозі Бельгії над Румунією нам нічиєї може не вистачити, бо тоді словаки з румунами тупо будь розписувати 0:0 (4 очки з нульовою і навіть -1 різницею точно вистачить 3-ьому місцю для проходу), щоб разом вийти, відчепивши того, хто програє наш матч, або якщо ми не виграємо, то Україну з різницею -2, якщо всі 4 команди наберуть 4 очки

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694044 вiд 2024-06-21 18:20:17

Навіть якщо Бельгія влетить румунам (хз, все може бути), у третьому матчі у неї все одно буде стимул впиратися і якомога більше забивати.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694043 вiд 2024-06-21 18:15:16

klirik
№ 1694039

Якби голи бельгійцям не відміняли, то ми б зараз з трьома очками мали б на майже гарантоване третьє місце. А так треба битися з бельгійцямі, які скоріш за все грохнуть румунів.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694042 вiд 2024-06-21 18:14:24

Трьох очок з ризницею минус три не вистачить …тому минимум, це ничия.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694041 вiд 2024-06-21 18:14:01

VVV
№ 1694038

Та є в нього швидкість, все ок.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694040 вiд 2024-06-21 18:11:24

З Бельгією буде мегасцикливий футбол від Реброва. щось типу гри з німцями. потім пропустимо, посмикаємось, потухнемо і пакувати валізи.
На папері у нас із бельгійцями майже рівні за силою склади. По факту Ребров перетворить все на аль-хуяль.
Де б взяти тренера, як у данців?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694039 вiд 2024-06-21 18:09:10

На минулому Євро 3х очок вистачило щоб вийти далі

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694038 вiд 2024-06-21 18:07:25

блять, я і забув, що у нас Ванат в запасі. то якого хуя тоді? який Зубков без швидкості, коли треба було в контри бігати?

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694037 вiд 2024-06-21 18:01:51

З перемогою! Всій країні потрібні такі маленькі радощі.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694036 вiд 2024-06-21 18:01:10

Яйця в нашиг таки є. Яремчуків гол то марожено. За статистикою цілком рівна гра, але словакам вже й так дуже пощастило з Бельгією.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694035 вiд 2024-06-21 18:00:10

нарешті приємно на збірну дивитись. і на те як вони поводяться після гри…
шапаренко пару раз бив здалеку, при чому «не ортодоксально» (так коментатор сказав?) … відносно небезпечно, але навісами за комірець… тобто впевнено себе почував…
сьогодні - «видихати» і готуватись до «злих» бельгійців
зіна підкаже як де-брюйне нейтралізувати :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694034 вiд 2024-06-21 17:59:27

Nycolas
№ 1694027 вiд 2024-06-21 17:52:59

Сидорчук ну дуже повільний
--------------------------------
Як я й передьачав, ввійшов дуже посередньо, але добре, що не зробив фол біля своїх воріт.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694033 вiд 2024-06-21 17:58:57

ProstoVlizPobalakaty
№ 1694018
там не тільки перший дотик. подивись, як він проштовхнув м'яч. чисто на рефлексі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694032 вiд 2024-06-21 17:58:17

ProstoVlizPobalakaty
№ 1694030
---
Наше вболівання тут за телевізором до сраки! Але думка цікава!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694031 вiд 2024-06-21 17:57:17

Шапаренко кращий. причому упершому таймі взагалі загубився. організація гри ніяка, але тут ще психологічний тиск неймовірний був.
Ребров сцикливий, нажаль. Треба було душити словаків далі. З такою різницею забитих-пропущених доведеться у Бельгії вигравати. це, наразі, виглядає якоюсь фантастикою. А якщо Циганкова не буде і Миколенка, то й поготів.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694030 вiд 2024-06-21 17:56:32

Тепер треба вболівати за румунів, бо якщо завтра виграють бельгійці, то нам треба буде їх перемагати обов'язково.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694029 вiд 2024-06-21 17:55:40

З перемогою! Тримаймося!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694028 вiд 2024-06-21 17:54:57

З перемогою, панство!
Чудовий початок Євро.: D

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694027 вiд 2024-06-21 17:52:59

Сидорчук ну дуже повільний

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694026 вiд 2024-06-21 17:51:01

Оце вірно … Таловєров має закрити навіси словаків.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694025 вiд 2024-06-21 17:50:20

Ну пас Забарного унікальний і наступний пас Шапаренка в карний майданчик - офігенні за задумом і виконанням!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694024 вiд 2024-06-21 17:50:09

LAZY
№ 1694021

Та Довбик так теж вміє. :)
Гарний у нас склад, як не крути.
Дуже неприємно було б вилетіти без шансів.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694023 вiд 2024-06-21 17:47:05

Яремчук просто монстр.
Зіграти краще там було неможливо.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694022 вiд 2024-06-21 17:46:08

Навіщо сідати? Треба грати попереду, бо поки м «яч в тебе, то тобі не заб» ють.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694021 вiд 2024-06-21 17:44:51

Яремчук так тонко вміє, це його сто відсотків.

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694020 вiд 2024-06-21 17:44:32

Хто гратиме на фланзі Мудрика?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694019 вiд 2024-06-21 17:44:18

Дурацька заміна …Бражко надійніший за Сидорчука.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694018 вiд 2024-06-21 17:42:45

В цьому весь Яремчук - коли треба самостійно вирішити епізод в збірній, у нього дуже часто виходять такі шедеври, тут або випадково так м'яко прийняв, або дійсно продемонстрував найвищий клас правильного першого дотику.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694017 вiд 2024-06-21 17:42:44

тіоьки не закриватись. блять, ну чому далі не тиснути? ще й різниця важлива, та і втримувати не вміють.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694016 вiд 2024-06-21 17:42:38

Яремчук … навіщо?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694015 вiд 2024-06-21 17:41:58

так. 10 хв. головне нічого не видумувати. йшла гра. потрібно продовжувати. тим більше якщо словаки спробують лізти вперед є швидкі крайки…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694014 вiд 2024-06-21 17:40:04

Забарний-Шапаренко і гол!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694013 вiд 2024-06-21 17:39:53

Каже Моралєс що Яремчук погано прийняв … да він ідеально прийняв!!!


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.