klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694012 вiд 2024-06-21 17:39:46Зараз почнеться валідол
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694011 вiд 2024-06-21 17:39:33Яремчук красень. кого б ще хуями пообкладати?
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694010 вiд 2024-06-21 17:39:27Гооооол!!!!!!!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694009 вiд 2024-06-21 17:39:08Це шедевральний пас від Шапи. Я мало не зірвав голос
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694008 вiд 2024-06-21 17:38:11Вже краще
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694007 вiд 2024-06-21 17:36:24VVV № 1694004 аправо звісно, переплутав
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694006 вiд 2024-06-21 17:35:33Два дурника вибігли в контру - Яремчук зміщується з центру трохи вліво, де вже біжить Мудрик, який теж зближується з партнером. Ні відкривання під пас нема, ні правильного просування з м'ячем, щоб дати партнеру місце де відкритись.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694005 вiд 2024-06-21 17:34:38Яремчук не доганяє … розумово. Не треба було Мудрику під ліву на удар, бо той б "є правою. Мудрик розтягував захист, тобто імітував, а Яремчук повівся.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694004 вiд 2024-06-21 17:33:53Яремчук замість того, щоб іти вліво, попер звуєувати до Мудрика і проїбав такий момент. Ну чому він такий т.. й?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694003 вiд 2024-06-21 17:30:36Мудрик сьогодні - пусте місце.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694002 вiд 2024-06-21 17:29:46а час летить
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694001 вiд 2024-06-21 17:29:10поки одна шкода від Зубкова.
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1694000 вiд 2024-06-21 17:26:08Зубков… ну ок.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693999 вiд 2024-06-21 17:25:26нахуя міняти Довбика?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693998 вiд 2024-06-21 17:24:36да, поміняйте вже Ярмоленка!!!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693997 вiд 2024-06-21 17:18:37Ярмоленко, що в ДК що в збірній, при своєму перехопленні біля своєї штрафної гальмує контри пасом назад.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693996 вiд 2024-06-21 17:16:58Бражко заїбав назад грати. годі вже сцяти.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693995 вiд 2024-06-21 17:15:27Для словаків нічейка - цілком прийнятний варіант, тому навряд чи вони зараз кинуться в атаку. А нашим треба дотискати.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693994 вiд 2024-06-21 17:15:07Ярмолу треба міняти
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693993 вiд 2024-06-21 17:14:55атака почалась з поперечної передачі ярмоли на своїй половині прямо в ноги супернику ті віт такого а-хуя одразу втратили і ніфіга в захисті не розібрались, хоч ми втратили купу часу на перепасовку… лівий фланг наш в другому таймі працює…
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693992 вiд 2024-06-21 17:13:55Гооол! Шапа
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693991 вiд 2024-06-21 17:13:38Шапаренко людина настрою, минулого матчу сумний був і перші 20 хв. цього матчу. Але почав креативити і активізувався капітально. Молодець!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693990 вiд 2024-06-21 17:12:52хуйня, словаки сильніші, це випадково…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693989 вiд 2024-06-21 17:12:33Нарешті!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693988 вiд 2024-06-21 17:10:45до речі під кінець першого тайму ми почали більше боротьби вигравати…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693987 вiд 2024-06-21 17:10:37можна вже Ярмоленка прибрати? ну це п.. ць
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693986 вiд 2024-06-21 17:09:28Sauron № 1693985 вiд 2024-06-21 17:05:28 VVV № 1693984 мені теж друга половина тайму додала позитиву принаймні на фоні попереднього матчу і початку цього…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693985 вiд 2024-06-21 17:05:28VVV № 1693984 Ну, я оптиміст, 100%. Але було безліч ігор, де реально бачив сраку. Сьогодні - є шанси.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693984 вiд 2024-06-21 17:00:04Sauron № 1693980 ти, мабуть, і на Титаніку казав би: «не хвилюйтесь, ситуація не безнадійна, маємо сплити»). подивись на Ярмоленка. він ледь повзає по полю. на на будь-кого крім Забарного та Трубіна, ну може Довбика ще та Судакова. Шапаренко повільний, Бражко теж, Зіна шкідник, Мудрик пішки ходить. Хто буде забивати? Швидше скловаки другий запхають.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693983 вiд 2024-06-21 16:55:36Словаки мають бути більш втомлені, тому пару швидких рішень в центрі поля від жовтосиніх і автоматично підуть моменти.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693982 вiд 2024-06-21 16:55:30Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1693974 вiд 2024-06-21 16:47:50 Якщо Худжамов, то навряд чи він робив остаточний вибір, бо його родина в Лісабоні, він теж частіше там і Трубіна бачить і в тренуваннях і в грі постійно. В принципі сумнівним рішенням було взагалі ставити Луніна в матчах плей-офф, бо для заміни воротаря, що не косячить у ключовий момент на іншого між ними має бути очевидна різниця в класі, бо потім будуть питання до тренера, коли новий щось таке зробить, як Лунін з румунами, навіть аргументу «Трубін теж таке робив» не використаєш, бо в принципі не робив останнім часом такого.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693981 вiд 2024-06-21 16:55:28VVV № 1693977 вiд 2024-06-21 16:51:25 питань до Реброва немає. Ну які до нього можуть бути питання? --------------------------------- Як це немає? А питання щодо того, якого милого він Луніна тащив в ворота?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693980 вiд 2024-06-21 16:53:26Гра не безнадійна. Можемо витягти.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693979 вiд 2024-06-21 16:52:05дійсно, починали дуже «зашуганими» але під кінець +- більш впевнено зіна, можливо, винен, але перед цим словаки спокійно вкинули аут, прийняли, спокійно обіграли на фланзі, спокіно навісили… та й до голу, словаки десь на 1.5 голів награли, і в другій половині тайму у словаків була пара моментів… чому наші не пресують високо як словаки. ті пресують 3+3 і ще два захисники входять на нашу половину. таке враження що наших менше на полі. добре що досить успішно дальніми передачами знаходять ярмолу чи мудрика…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693978 вiд 2024-06-21 16:51:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1693974 вiд 2024-06-21 16:47:50 Якби Трубін вийшов у першому матчі, то результат цілком ймовірно міг би бути іншим. Хто там тренер воротарів - Худжамов? А він до цього десь працював тренером? --------------------------------------------------- А Ребров на шо?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693977 вiд 2024-06-21 16:51:25як там дятел Леон казав: «в мішок і скинути з моста». діла не буде. причому Словаччина і зони дає і концентрація не така, як у румінів. але все пішечком, назад. дід Ярмола виглядає просто смішно. вже сороймно на це дивитись. залишилось лише бажання. питань до Реброва немає. Ну які до нього можуть бути питання?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693976 вiд 2024-06-21 16:49:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1693974 Трубін - дуже надійно грає
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693975 вiд 2024-06-21 16:47:58olma № 1693973 вiд 2024-06-21 16:46:49 А шо там одна tv камера забризкана? Чи дощ іде? ---------------------------------------------- Дощ за прогнозам.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693974 вiд 2024-06-21 16:47:50Якби Трубін вийшов у першому матчі, то результат цілком ймовірно міг би бути іншим. Хто там тренер воротарів - Худжамов? А він до цього десь працював тренером?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693973 вiд 2024-06-21 16:46:49А шо там одна tv камера забризкана? Чи дощ іде?