🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1426.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694012 вiд 2024-06-21 17:39:46

Зараз почнеться валідол

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694011 вiд 2024-06-21 17:39:33

Яремчук красень. кого б ще хуями пообкладати?

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694010 вiд 2024-06-21 17:39:27

Гооооол!!!!!!!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694009 вiд 2024-06-21 17:39:08

Це шедевральний пас від Шапи.
Я мало не зірвав голос

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694008 вiд 2024-06-21 17:38:11

Вже краще

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694007 вiд 2024-06-21 17:36:24

VVV
№ 1694004
аправо звісно, переплутав

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694006 вiд 2024-06-21 17:35:33

Два дурника вибігли в контру - Яремчук зміщується з центру трохи вліво, де вже біжить Мудрик, який теж зближується з партнером. Ні відкривання під пас нема, ні правильного просування з м'ячем, щоб дати партнеру місце де відкритись.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694005 вiд 2024-06-21 17:34:38

Яремчук не доганяє … розумово. Не треба було Мудрику під ліву на удар, бо той б "є правою. Мудрик розтягував захист, тобто імітував, а Яремчук повівся.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694004 вiд 2024-06-21 17:33:53

Яремчук замість того, щоб іти вліво, попер звуєувати до Мудрика і проїбав такий момент. Ну чому він такий т.. й?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694003 вiд 2024-06-21 17:30:36

Мудрик сьогодні - пусте місце.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694002 вiд 2024-06-21 17:29:46

а час летить

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694001 вiд 2024-06-21 17:29:10

поки одна шкода від Зубкова.

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1694000 вiд 2024-06-21 17:26:08

Зубков… ну ок.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693999 вiд 2024-06-21 17:25:26

нахуя міняти Довбика?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693998 вiд 2024-06-21 17:24:36

да, поміняйте вже Ярмоленка!!!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693997 вiд 2024-06-21 17:18:37

Ярмоленко, що в ДК що в збірній, при своєму перехопленні біля своєї штрафної гальмує контри пасом назад.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693996 вiд 2024-06-21 17:16:58

Бражко заїбав назад грати. годі вже сцяти.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693995 вiд 2024-06-21 17:15:27

Для словаків нічейка - цілком прийнятний варіант, тому навряд чи вони зараз кинуться в атаку. А нашим треба дотискати.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693994 вiд 2024-06-21 17:15:07

Ярмолу треба міняти

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693993 вiд 2024-06-21 17:14:55

атака почалась з поперечної передачі ярмоли на своїй половині прямо в ноги супернику
ті віт такого а-хуя одразу втратили і ніфіга в захисті не розібрались, хоч ми втратили купу часу на перепасовку… лівий фланг наш в другому таймі працює…

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693992 вiд 2024-06-21 17:13:55

Гооол! Шапа

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693991 вiд 2024-06-21 17:13:38

Шапаренко людина настрою, минулого матчу сумний був і перші 20 хв. цього матчу. Але почав креативити і активізувався капітально. Молодець!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693990 вiд 2024-06-21 17:12:52

хуйня, словаки сильніші, це випадково…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693989 вiд 2024-06-21 17:12:33

Нарешті!

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693988 вiд 2024-06-21 17:10:45

до речі під кінець першого тайму ми почали більше боротьби вигравати…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693987 вiд 2024-06-21 17:10:37

можна вже Ярмоленка прибрати? ну це п.. ць

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693986 вiд 2024-06-21 17:09:28

Sauron
№ 1693985 вiд 2024-06-21 17:05:28
VVV
№ 1693984
мені теж друга половина тайму додала позитиву
принаймні на фоні попереднього матчу і початку цього…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693985 вiд 2024-06-21 17:05:28

VVV
№ 1693984

Ну, я оптиміст, 100%.
Але було безліч ігор, де реально бачив сраку.
Сьогодні - є шанси.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693984 вiд 2024-06-21 17:00:04

Sauron
№ 1693980
ти, мабуть, і на Титаніку казав би: «не хвилюйтесь, ситуація не безнадійна, маємо сплити»).
подивись на Ярмоленка. він ледь повзає по полю. на на будь-кого крім Забарного та Трубіна, ну може Довбика ще та Судакова.
Шапаренко повільний, Бражко теж, Зіна шкідник, Мудрик пішки ходить. Хто буде забивати? Швидше скловаки другий запхають.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693983 вiд 2024-06-21 16:55:36

Словаки мають бути більш втомлені, тому пару швидких рішень в центрі поля від жовтосиніх і автоматично підуть моменти.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693982 вiд 2024-06-21 16:55:30

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1693974 вiд 2024-06-21 16:47:50

Якщо Худжамов, то навряд чи він робив остаточний вибір, бо його родина в Лісабоні, він теж частіше там і Трубіна бачить і в тренуваннях і в грі постійно. В принципі сумнівним рішенням було взагалі ставити Луніна в матчах плей-офф, бо для заміни воротаря, що не косячить у ключовий момент на іншого між ними має бути очевидна різниця в класі, бо потім будуть питання до тренера, коли новий щось таке зробить, як Лунін з румунами, навіть аргументу «Трубін теж таке робив» не використаєш, бо в принципі не робив останнім часом такого.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693981 вiд 2024-06-21 16:55:28

VVV
№ 1693977 вiд 2024-06-21 16:51:25

питань до Реброва немає. Ну які до нього можуть бути питання?
---------------------------------
Як це немає? А питання щодо того, якого милого він Луніна тащив в ворота?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693980 вiд 2024-06-21 16:53:26

Гра не безнадійна.
Можемо витягти.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693979 вiд 2024-06-21 16:52:05

дійсно, починали дуже «зашуганими»
але під кінець +- більш впевнено
зіна, можливо, винен, але перед цим словаки спокійно вкинули аут, прийняли, спокійно обіграли на фланзі, спокіно навісили…
та й до голу, словаки десь на 1.5 голів награли, і в другій половині тайму у словаків була пара моментів…
чому наші не пресують високо як словаки. ті пресують 3+3 і ще два захисники входять на нашу половину. таке враження що наших менше на полі. добре що досить успішно дальніми передачами знаходять ярмолу чи мудрика…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693978 вiд 2024-06-21 16:51:43

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1693974 вiд 2024-06-21 16:47:50

Якби Трубін вийшов у першому матчі, то результат цілком ймовірно міг би бути іншим. Хто там тренер воротарів - Худжамов? А він до цього десь працював тренером?
---------------------------------------------------
А Ребров на шо?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693977 вiд 2024-06-21 16:51:25

як там дятел Леон казав: «в мішок і скинути з моста». діла не буде.
причому Словаччина і зони дає і концентрація не така, як у румінів. але все пішечком, назад.
дід Ярмола виглядає просто смішно. вже сороймно на це дивитись. залишилось лише бажання.
питань до Реброва немає. Ну які до нього можуть бути питання?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693976 вiд 2024-06-21 16:49:19

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1693974

Трубін - дуже надійно грає

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693975 вiд 2024-06-21 16:47:58

olma
№ 1693973 вiд 2024-06-21 16:46:49

А шо там одна tv камера забризкана? Чи дощ іде?
----------------------------------------------
Дощ за прогнозам.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693974 вiд 2024-06-21 16:47:50

Якби Трубін вийшов у першому матчі, то результат цілком ймовірно міг би бути іншим. Хто там тренер воротарів - Худжамов? А він до цього десь працював тренером?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693973 вiд 2024-06-21 16:46:49

А шо там одна tv камера забризкана? Чи дощ іде?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.