Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693972 вiд 2024-06-21 16:38:06Мудрий, дуже мудрий … бо думає довго.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693971 вiд 2024-06-21 16:36:22Пару моментів і наші відчують смак крові. Тоді словакам пизда
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693970 вiд 2024-06-21 16:33:28Чого замість Зіни було не поставить профільного захисника? Михайличенко є в заявці
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693969 вiд 2024-06-21 16:32:17Батий, Ярмоленко ближньою ногою закривав, бачив результат?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693968 вiд 2024-06-21 16:31:59З румунами наші були сильніші інвевідуально. З словаками ні. За рахунок чого можна було б перемогти не видно. Морально-вольових?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693967 вiд 2024-06-21 16:30:00olma № 1693960 вiд 2024-06-21 16:22:47 Тимчик чи переляканий сьогодні чи по життю такий? ------------------------------------------------------- Я після кожної гри ДК це зазначаю …
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693966 вiд 2024-06-21 16:29:08Ребров бісить Він чи сліпий чи тупий?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693965 вiд 2024-06-21 16:28:52У моменті з голом словаків обісрався Зіна, і далеко не вперше при грі у своєму карному майданчику чи поблизу нього. Цікаво, коли стане зрозуміло, що він взагалі не захисник?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693964 вiд 2024-06-21 16:27:00Гей-порно продолжається
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693963 вiд 2024-06-21 16:26:39беззубі кошенята
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693962 вiд 2024-06-21 16:25:56Нехай пофантазують, що ми вже програли цю гру і вилетіли. Треба просто грати в своє задоволення. Насрати на рез-т.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693961 вiд 2024-06-21 16:25:25иллюстрация, почему рост защитника имеет значение. А если он еще и подпрыгивает на толщину газеты, так это вообще не с той оперы. Зы. иллюстрация так же, что Ребруха необучаем даже на собственных ошибках. Ну куда ж ты тулиш, сцука, Зину? Ты ему должен?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693960 вiд 2024-06-21 16:22:47Тимчик чи переляканий сьогодні чи по життю такий?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693959 вiд 2024-06-21 16:22:15Тимчик у нас тупуватий, на жаль.
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693958 вiд 2024-06-21 16:22:01Нещільно в захисті, пішки в атаці - стиль (що не змінюється) Блядь
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693957 вiд 2024-06-21 16:22:00С першої хвилини наші дуже зажаті й перелякані. Шанси звісно будуть, але з психологією - великі пробоеми. :((
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693956 вiд 2024-06-21 16:19:14наша пісня гарна й нова
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693955 вiд 2024-06-21 16:12:30Тимчика з Ярмоленко розривають
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693954 вiд 2024-06-21 16:12:29Тимчика з Ярмоленко розривають
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693953 вiд 2024-06-21 16:04:09перелякані
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693952 вiд 2024-06-21 15:51:52Циганков - це величезна втрата. в збірній немає жодного гравця його рівня та функціоналу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693951 вiд 2024-06-21 15:46:36Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1693944 вiд 2024-06-21 13:36:11Герега (жіночої статі) ніби мала якусь посаду у Київраді - може навіть секретарем була, хз, але не міським головою. Тут скоріше слід згадати ніким не обраного де-факто мєра жопова.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693950 вiд 2024-06-21 15:37:43Хз, може з портокротом у воротах і кротвієнко з кротоплею краще виглядатимуть.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693949 вiд 2024-06-21 15:17:01я так розумію Циганков травмувався і тому Ярмола. Ну і Тимчик шоб його страхувать, бо бігає довго і швидко. ну таке. Степаненко на Бражко в принципі очікувано
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693948 вiд 2024-06-21 15:17:01Ярмола замість Цигана - це неприємно. Хотів запитати як Циган виглядав в 1й грі, але розумію, що напевне всі виглядали хуєво.
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693947 вiд 2024-06-21 15:12:554 зміни у складі: Трубін, Тимчик, Бражко, Ярмола
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693946 вiд 2024-06-21 14:06:08sk (здалеку…) № 1693923 ---- Конкурс Декантера глобальний і дуже великий. Але учасник конкурсу по ходу платить за кожне вино, яке висувається. І у мене таке враження, шо всі вислані пляшки на конкурс, отримали якусь медаль. Там крім Муската Оттонель лімітед едішин від ШАБО. Крім того відзнака за Value це ціна менше 15 фунтів в рітейлі цей Оттонель. Я його пив на виставці вина в Києві. Класне вино, тільки на виставці х-й нормально розпробуєш і рознюхаєш - галас, гамір, натовп це не сприяє дегустації вин. Дуже високі оцінки отримали напівсолодке Фурмінт Late Harvest (Spaetauslese) Шато Чизай 92 бали, https://rozetka.com.ua/ua/chateau-chizay-4820001633863/p388251576/ і солодке ICE WINE riesling від ШАТО Чизай 94 бали. https://rozetka.com.ua/ua/chateau_chizay_4820001633504/p69192494/
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693945 вiд 2024-06-21 13:41:32а вот я помню на этой должности еще Згурского.. Да, бля, закрыл движение в одном направлении по улице, где када-то жил, а потом оставил квартиру родственнику. А мне, сцука, и надо было все время ездить по той улице в запрещенном направлении..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693944 вiд 2024-06-21 13:36:112 Nycolas№ 1693942ты хочешь рассказать, какие клевые были мэры Косакивский, Черновецкий, Омельченко, Герега?Ну-ну, послушаем..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693943 вiд 2024-06-21 13:32:57Мэр к облику строящихся обьектов не имеет никакого отношения..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693942 вiд 2024-06-21 13:31:15Batyj № 1693939 Зато зараз в Києві забудова просто «ахуєнная» завдяки баксьору
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693941 вiд 2024-06-21 13:30:10Voxa (м. Запоріжжя) № 1693938 хз. варіантів купа: від єрмак-руззкій підар до просто тупі обдовбані ненажерливі довбойоби.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693940 вiд 2024-06-21 13:15:51Почему
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693939 вiд 2024-06-21 12:53:38№ 1693936архитектура - «ахуенная». У нас бы в жизни такое не согласовали и не утвердили ни в одном городе..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693938 вiд 2024-06-21 12:46:26пробегавший № 1693935 ну диктатура то по факту вже є. а взагалі, я думаю ще таким нехитрим дійством підривають високі рейтинги і довіру до армії та військових. Усі ці напів військові групіровки в містах, чи команди підтримки тцк з незрозумілих осіб, та і взагалі відвертий беспредел та крімінал з бусіфікацієй, він чітко навмисно працює проти війська. І думаю це зробрелено та інспірується навмисно для знищення рейтингу армії.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693937 вiд 2024-06-21 12:42:43Сьогодні в мене стартує Євро.: D
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693936 вiд 2024-06-21 12:42:14
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693935 вiд 2024-06-21 12:08:52вже навіть позитивний блогер (Коваленко) видав: Скажу так, взвод «Krakenа» это мясорубка для кучки и даже толпы борцух показушников. Прыгать на тех, кто тебя может перемолоть в фарш - суицидальный порыв скрытого гена лемминга. Есть воинское братство, скреплённое кровью. Про братство борцух я ничего не слышал. Есть одна проблема. Пока воинское братство защищает борцух, отсиживающих пятые точки в тылу, раздавая лещей чертям в сущем аду, борцухи чувствуют свою безнаказанность, но из ада возвращаются те, кто ни чертей не боится ни, тем более, разрисованных показушников.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693934 вiд 2024-06-21 12:01:082Voxa (м. Запоріжжя) № 1693931 є тут бажаючі диктатури і царювання єрмака… еЛехторат мля. Коли вони потраплять під цих «слуг», послухаємо о хАрошєм єрмакє. А може мітбол просто намагається зробити протести військових? все як в методичках від хуйла… Краще б сука в Тайланді проводив би «зустрічі» … І ескортниця кишенькова є.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693933 вiд 2024-06-21 11:46:212 sk№ 1693800ну, принаймні, ті кого ми згадуємо працювали на ут-1 і коментували українською мовоюхз чи були такі коментатори, наприклад, в біларусі, які на місцевому тв коментували білоруськоюА ще була Спортивна газета, можна сказати розпалювач українського буржуазного націоналізьму :)