🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1427.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693972 вiд 2024-06-21 16:38:06

Мудрий, дуже мудрий … бо думає довго.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693971 вiд 2024-06-21 16:36:22

Пару моментів і наші відчують смак крові.
Тоді словакам пизда

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693970 вiд 2024-06-21 16:33:28

Чого замість Зіни було не поставить профільного захисника? Михайличенко є в заявці

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693969 вiд 2024-06-21 16:32:17

Батий, Ярмоленко ближньою ногою закривав, бачив результат?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693968 вiд 2024-06-21 16:31:59

З румунами наші були сильніші інвевідуально. З словаками ні. За рахунок чого можна було б перемогти не видно. Морально-вольових?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693967 вiд 2024-06-21 16:30:00

olma
№ 1693960 вiд 2024-06-21 16:22:47

Тимчик чи переляканий сьогодні чи по життю такий?
-------------------------------------------------------
Я після кожної гри ДК це зазначаю …

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693966 вiд 2024-06-21 16:29:08

Ребров бісить
Він чи сліпий чи тупий?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693965 вiд 2024-06-21 16:28:52

У моменті з голом словаків обісрався Зіна, і далеко не вперше при грі у своєму карному майданчику чи поблизу нього. Цікаво, коли стане зрозуміло, що він взагалі не захисник?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693964 вiд 2024-06-21 16:27:00

Гей-порно продолжається

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693963 вiд 2024-06-21 16:26:39

беззубі кошенята

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693962 вiд 2024-06-21 16:25:56

Нехай пофантазують, що ми вже програли цю гру і вилетіли.
Треба просто грати в своє задоволення.
Насрати на рез-т.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693961 вiд 2024-06-21 16:25:25

иллюстрация, почему рост защитника имеет значение. А если он еще и подпрыгивает на толщину газеты, так это вообще не с той оперы.

Зы. иллюстрация так же, что Ребруха необучаем даже на собственных ошибках.
Ну куда ж ты тулиш, сцука, Зину? Ты ему должен?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693960 вiд 2024-06-21 16:22:47

Тимчик чи переляканий сьогодні чи по життю такий?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693959 вiд 2024-06-21 16:22:15

Тимчик у нас тупуватий, на жаль.

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693958 вiд 2024-06-21 16:22:01

Нещільно в захисті, пішки в атаці - стиль (що не змінюється)
Блядь

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693957 вiд 2024-06-21 16:22:00

С першої хвилини наші дуже зажаті й перелякані.
Шанси звісно будуть, але з психологією - великі пробоеми. :((

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693956 вiд 2024-06-21 16:19:14

наша пісня гарна й нова

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693955 вiд 2024-06-21 16:12:30

Тимчика з Ярмоленко розривають

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693954 вiд 2024-06-21 16:12:29

Тимчика з Ярмоленко розривають

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693953 вiд 2024-06-21 16:04:09

перелякані

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693952 вiд 2024-06-21 15:51:52

Циганков - це величезна втрата. в збірній немає жодного гравця його рівня та функціоналу.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693951 вiд 2024-06-21 15:46:36

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1693944 вiд 2024-06-21 13:36:11

Герега (жіночої статі) ніби мала якусь посаду у Київраді - може навіть секретарем була, хз, але не міським головою. Тут скоріше слід згадати ніким не обраного де-факто мєра жопова.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693950 вiд 2024-06-21 15:37:43

Хз, може з портокротом у воротах і кротвієнко з кротоплею краще виглядатимуть.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693949 вiд 2024-06-21 15:17:01

я так розумію Циганков травмувався і тому Ярмола. Ну і Тимчик шоб його страхувать, бо бігає довго і швидко.
ну таке.
Степаненко на Бражко в принципі очікувано

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693948 вiд 2024-06-21 15:17:01

Ярмола замість Цигана - це неприємно.
Хотів запитати як Циган виглядав в 1й грі, але розумію, що напевне всі виглядали хуєво.

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693947 вiд 2024-06-21 15:12:55

4 зміни у складі: Трубін, Тимчик, Бражко, Ярмола

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693946 вiд 2024-06-21 14:06:08

sk (здалеку…)
№ 1693923
----
Конкурс Декантера глобальний і дуже великий. Але учасник конкурсу по ходу платить за кожне вино, яке висувається. І у мене таке враження, шо всі вислані пляшки на конкурс, отримали якусь медаль.

Там крім Муската Оттонель лімітед едішин від ШАБО. Крім того відзнака за Value це ціна менше 15 фунтів в рітейлі цей Оттонель. Я його пив на виставці вина в Києві. Класне вино, тільки на виставці х-й нормально розпробуєш і рознюхаєш - галас, гамір, натовп це не сприяє дегустації вин.

Дуже високі оцінки отримали напівсолодке Фурмінт Late Harvest (Spaetauslese) Шато Чизай 92 бали,

https://rozetka.com.ua/ua/chateau-chizay-4820001633863/p388251576/

і солодке ICE WINE riesling від ШАТО Чизай 94 бали.

https://rozetka.com.ua/ua/chateau_chizay_4820001633504/p69192494/

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693945 вiд 2024-06-21 13:41:32

а вот я помню на этой должности еще Згурского.. Да, бля, закрыл движение в одном направлении по улице, где када-то жил, а потом оставил квартиру родственнику. А мне, сцука, и надо было все время ездить по той улице в запрещенном направлении..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693944 вiд 2024-06-21 13:36:11

2 Nycolas
№ 1693942
ты хочешь рассказать, какие клевые были мэры Косакивский, Черновецкий, Омельченко, Герега?
Ну-ну, послушаем..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693943 вiд 2024-06-21 13:32:57

Мэр к облику строящихся обьектов не имеет никакого отношения..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693942 вiд 2024-06-21 13:31:15

Batyj
№ 1693939

Зато зараз в Києві забудова просто «ахуєнная» завдяки баксьору

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693941 вiд 2024-06-21 13:30:10

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1693938
хз. варіантів купа: від єрмак-руззкій підар до просто тупі обдовбані ненажерливі довбойоби.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693940 вiд 2024-06-21 13:15:51

Почему

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693939 вiд 2024-06-21 12:53:38

№ 1693936
архитектура - «ахуенная». У нас бы в жизни такое не согласовали и не утвердили ни в одном городе..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693938 вiд 2024-06-21 12:46:26

пробегавший
№ 1693935
ну диктатура то по факту вже є.
а взагалі, я думаю ще таким нехитрим дійством підривають високі рейтинги і довіру до армії та військових.
Усі ці напів військові групіровки в містах, чи команди підтримки тцк з незрозумілих осіб, та і взагалі відвертий беспредел та крімінал з бусіфікацієй, він чітко навмисно працює проти війська. І думаю це зробрелено та інспірується навмисно для знищення рейтингу армії.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693937 вiд 2024-06-21 12:42:43

Сьогодні в мене стартує Євро.: D

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693936 вiд 2024-06-21 12:42:14



пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693935 вiд 2024-06-21 12:08:52

вже навіть позитивний блогер (Коваленко) видав:
Скажу так, взвод «Krakenа» это мясорубка для кучки и даже толпы борцух показушников.

Прыгать на тех, кто тебя может перемолоть в фарш - суицидальный порыв скрытого гена лемминга.

Есть воинское братство, скреплённое кровью. Про братство борцух я ничего не слышал.

Есть одна проблема. Пока воинское братство защищает борцух, отсиживающих пятые точки в тылу, раздавая лещей чертям в сущем аду, борцухи чувствуют свою безнаказанность, но из ада возвращаются те, кто ни чертей не боится ни, тем более, разрисованных показушников.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693934 вiд 2024-06-21 12:01:08

2Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1693931
є тут бажаючі диктатури і царювання єрмака… еЛехторат мля. Коли вони потраплять під цих «слуг», послухаємо о хАрошєм єрмакє. А може мітбол просто намагається зробити протести військових? все як в методичках від хуйла… Краще б сука в Тайланді проводив би «зустрічі» … І ескортниця кишенькова є.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693933 вiд 2024-06-21 11:46:21

2 sk
№ 1693800
ну, принаймні, ті кого ми згадуємо працювали на ут-1 і коментували українською мовою
хз чи були такі коментатори, наприклад, в біларусі, які на місцевому тв коментували білоруською

А ще була Спортивна газета, можна сказати розпалювач українського буржуазного націоналізьму :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.