ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693852 вiд 2024-06-20 19:58:45 Баден-Вюртемберг
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693851 вiд 2024-06-20 19:52:54 Estonia
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693850 вiд 2024-06-20 19:51:41Американці офіційно визнали Україну в приоритеті поставок снарядів до «Патріотів». Інші замовники почекають
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693849 вiд 2024-06-20 19:51:13 Denmark England
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693848 вiд 2024-06-20 19:50:31як же данці відреагували на нещасний випадок з пропущеним голом. і це з Англією. Саутгейт таки дійсно нудний хєр.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693847 вiд 2024-06-20 19:37:36красавели данці.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693846 вiд 2024-06-20 19:37:36красавели данці.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693845 вiд 2024-06-20 19:32:29Льови з ліапьордами потужними ратицями видирають газон.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693844 вiд 2024-06-20 19:30:19У Франкфурті газон кепський. Летять шматки якоїсь багнюки чи дерну з травою.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693843 вiд 2024-06-20 18:28:51 Де ла Фуенте про тактику Іспанії: «Ми повинні контролювати гру в пас. Але футбол змінюється - випади стають стрімкішими, і ми намагаємося атакувати якнайшвидше». хто б це Реброву пояснив.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693842 вiд 2024-06-20 18:01:42Чеферін усе продав
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693841 вiд 2024-06-20 17:57:30Гамноеды
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693840 вiд 2024-06-20 17:56:44Драматично - підари зрівняли на останніх секундах доданого часу.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693839 вiд 2024-06-20 17:56:04Таки зрівняли з останнього кутового.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693838 вiд 2024-06-20 17:52:27підарські фанати кидають пляшки на поле --- от жеж гандони
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693837 вiд 2024-06-20 17:28:21Словенці забили підарам.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693836 вiд 2024-06-20 17:19:23olma № 1693815 Так й задумувалось. Наші отримують скоріше, румуни новіше, американський ВПК фінансування. Всі у виграші. це все треба більше й скоріше, бо Ин хуйлу вірогідно ще багато всякого гівна що літає й вибухає надішле. Пишуть що може й солдатів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693835 вiд 2024-06-20 16:57:57Я вчора о 18-був в супермаркерті Varus біля метра Харківська, і там потухло світло, а безперебійники не включилися, генератор не включався, система давала збій. А народ на касах скопичувався, так я тихенько поклав на місце відібрані при світлі товари, і попиздував на вихід. А охоронець не закрив всі виходи, потім нервував, що я не там типа вийшов.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693834 вiд 2024-06-20 16:54:16Функція ups для компів це відразу «підхопити» 220в коли воно зникне в загальній мережі, ну і трошки виконує роль стабілізатора. Як воно реалізовано в блюетях/екофлоу не цікавився, но виробник у моєму випадку зазначив що так можно
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693833 вiд 2024-06-20 16:43:59Feodorit № 1693831 зазвичай наскрізне живлення - це передача напруги напряму споживачу. В цьому випадку станція - не заряджається і не працює режимі інвертора --- Ця функція присутня у всіх екофлоу
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693832 вiд 2024-06-20 16:39:57Словенія краща в 1му таймі, ледве не забили серби поки що ніякі
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693831 вiд 2024-06-20 16:29:25klirik № 1693829 Моя блюетті на 600w може працювати як ups. Це ж примитивна функція. Гадаю і на 2кW таке повинно бути за замовченням якщо вірити сайту то померанчева на 500 вміє ДЖБ/UPS (наскрізна зарядка) https://bluettipower.com.ua/zaryadna-stanciya-bluetti-ac60-600-vt-403-vtgod-elektrostanciya-dlya-domu/ а синя на 2000 не вміє https://bluettipower.com.ua/zaryadna-stanciya-bluetti-ac200p-2000-vt-2000-vtgod-elektrostanciya-dlya-domu/ Питання чи сильно шумить станція під час зарядки і як часто вона дозаряджає акумулятор, бо наскрізна зарядка це одночасне заряджання та розряджання, вона не вміє пропускати через себе змінний струм.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693830 вiд 2024-06-20 16:22:57sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1693820 вiд 2024-06-20 15:26:32Десь писали, до речі, що митницю хочуть зробити правоохоронним органом - тобто вона буде затримувати не лише вантажі, але й громадян, вести оперативно-розшукову діяльність тощо.Маю сумнів, що це міжнародники порадили так зробити ;)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693829 вiд 2024-06-20 16:16:41Моя блюетті на 600w може працювати як ups. Це ж примитивна функція. Гадаю і на 2кW таке повинно бути за замовченням
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693828 вiд 2024-06-20 16:13:36Fozzey № 1693826 Яка модель?
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693827 вiд 2024-06-20 16:11:41Fozzey № 1693826 вiд 2024-06-20 16:04:52 Зазвичай це вказують в характеристиках, але з того що я прочитав здається, що НЕ підтримує режим ДБЖ. Краще це додатково уточнити у продавця
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693826 вiд 2024-06-20 16:04:52Беру станцію Блюетті на 2КW. Питання до знатоків - вона ж працює, як УПС?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693825 вiд 2024-06-20 15:54:06- Послушайте, но вы же идиот! - А «Голос»? (с)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693824 вiд 2024-06-20 15:48:41sk (здалеку…) № 1693823и біс (єрмак) попутав) так, партія Голос
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693823 вiд 2024-06-20 15:38:39Nycolas № 1693821 якби він був від партії зе - я б його не читав :) він від партії голос, і там оп й зе-партійцям дістається багато і справедливо… ну, тобто, в його постах немає «гівнометалова». є його чітка позиція, аргументи, і т. п… там ще окремо по «табачці» він багато інфи дає. всі знають скільки ярдів україна втрачає на цьому. але «чомусь» справа не йде… роками…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693822 вiд 2024-06-20 15:34:29взагалі цей позитив з петріотами й іншими системами ппо - якраз на фоні підписання «співпраці» хуйлостан-пн_корея тобто всі розуміють що тепер нам на голову ще й пн-корейська балістика буде летіти а на голову москалям нічого летіти не буде. тому що нізя… навіть по нпз вже нічого не літає, останні прильоти тільки по складам з солярою, чи що вони там в тих цистернах зберігають… ну у нас під васильковом теж три дні «щось» горіло…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693821 вiд 2024-06-20 15:32:34sk (здалеку…) № 1693820 Камон, гайс) Цей Железняк представник партії Зе в Раді Які можуть бути проблеми з прийняттям потрібних законів? Які 2 роки? А два роки, бо є єрмачидло при владі
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693820 вiд 2024-06-20 15:26:32Nycolas № 1693812 мені здається що депутат железняк досить толково тему корупції у себе в тг описує це ж не просто що блінкін «нив» про корупцію… є «роудмап», що україна повинна зробити, які закони прийняти і т. п… під це підв'язана фінансова допомога от україна поступово йде «по плану» (не без проблем) … --------- ✅ БЕБ ? Митниця ? Рахункова ? АРМА https://t.me/yzheleznyak/8884 про «танці з бубном» навколо БЕБ
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693819 вiд 2024-06-20 15:23:42sk (здалеку…) № 1693816 точніше ось так -------- Президент Румунії Клаус Йоганніс офіційного оголосив, що виходить з перегонів за посаду генсека НАТО, тим самим звільнивши шлях для очільника уряду Нідерландів Марка Рютте
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693818 вiд 2024-06-20 15:20:40У бельгійців -F16, у словаків здається нічого цікавого для нас нема
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693817 вiд 2024-06-20 15:19:59Перший – якщо оборонне відомство справді аж так зацікавлене вивести національну армію із стану «Парку Юрського періоду», то воно для початку має визначити чіткий дедлайн та обсяг ресурсів під виконання цього завдання. Ну і другий – якщо Румунія справді настільки бідна країна, що вона не може віддати України безплатно віддати «Петріот», то чому румунські громадяни витрачають ледь чи не останні гроші для поїздок на футбол в Мюнхен? --- https://defence-ua.com/news/rumuni_kazhut_sobi_tsikavi_pretenziji_chomu_dosi_ne_dali_patriot_ukrajini_tse_varto_pochitati-15735.html
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693816 вiд 2024-06-20 15:19:58начеб-то румуни хотіли віддати ті петріоти раніше. але їх міністр оборони був проти. тому що він хотів очолити нато, на заміну столтенбергу, а вибрали голандця :) ну то таке. головне результат
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693815 вiд 2024-06-20 15:15:44Румуни віддають свої Патріоти, а штатівські заводи вже допилюють для Румунії. Оті всі міліарди американської допомоги Україні якраз і заливаються в американський ВПК.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693814 вiд 2024-06-20 15:04:39Румуни надають нам систему ППО Patriot. Про це оголосив їх президент. Ось тут пряме посилання на його сторінку https://www.presidency.ro/ro/media/sedinta-consiliului-suprem-de-aparare-a-tarii1718883520 Кажє що в них їх є 4 (системи Патріот) і заради безпеки в регіони вони віддають нам одну.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693813 вiд 2024-06-20 15:04:25?? Румунія надасть Україні систему протиповітряної оборони Patriot Про це повідомив президент Клаусс Йоганісс. ⚽️Дякуємо збірній! ⚽️ … Неясно який смайл ставити…