Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693812 вiд 2024-06-20 14:39:11Зеленський був розчарований зосередженістю Блінкена на питаннях корупції в Україні під час зустрічі в травні, - WP Джерело: https://censor.net/ua/n3495682 --- эрмачидло вже й фоткається в першому ряду президентів. далі буде
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693811 вiд 2024-06-20 14:26:25The US is set to halt all open orders for Patriot air defence systems & interceptor missiles until Ukraine has enough to defend itself from Russia’s air attacks. 3 people with knowledge of the decision said the move would be announced today. https://ft.com/content/89fe9d6b-3a0f-42a5-af50-cff7f457a126 ---------- не пройшло й три роки…
demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693810 вiд 2024-06-20 14:03:43Згадую як зустрів Дерепу в перерві якогось матчу хокейного Сокола в Палаці спорту. Десь на початку 90-х було, я тоді взагалі на всі хокеї ходив. Так от він був взагалі ніякий, я ще подумав, ну не може ж він в такому стані гру коментувати. А в той час домашні хокейні матчі Сокола транслювались по ТВ не в пряму часто, а десь «після полуночі». Короче спеціально дочекався нічної трансляції, щоб почути, хто ж коментував. Транслювали здається тільки 2-й і 3-й періоди. Був в ахуї - «коментував» саме Дерепа і треба сказати геній мікрохвона не підвів - паузи були в декілька хвилин між реченнями. Типу: вкидання… шайба у господарів… кидок по воротах… серія взаємних помилок…зміна складів. Коментом це було назвати важко, але метр мабуть думав, ну кому воно буде потрібно о 1-й ночі :-))
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693809 вiд 2024-06-20 13:45:312 Enot№ 1693754У Києві наєбнулась частина Повітрофлотського шляхопроводів, рух по вулиці Борщагівській перекрито
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693808 вiд 2024-06-20 13:40:332 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1693731Докладно не знаю, але у ті часи в КПІ багато незрозумілого створювали.Якось перетнувся з факультетом чи, не памʼятаю, що там було, іноземних мов. Пояснили, що готують мовознавців з інженерним світоглядом.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693807 вiд 2024-06-20 13:36:082 Feodorit№ 1693721У Новікова ще ті таргани в голові були.Паралельна група здавала йому наступного дня після того, як зб. ссср румунам (до речі :) ) програла. Заходить перша пёятірка, всі виходять з двійками. Наступні всі повтікали. Побігли до Купрія (РТФівський замдекана- «тато»), той їм каже, що ж ви хотіли, після такої гри. «Бігунки» всім видали без зарахування.Афганцям нашим без іспиту пʼятірки поставив; до старших, що після армії, ще якось поблажливо ставився, а школярів ганяв у хвіст і в гриву. Мовляв, не працюєш, сімʼї нема, не служив, від тебе тільки вчитися вимагається, а ти й те не робиш.І вплинути на нього ніяк не можна було, бо кафедра не факультетська, а у ті часи ще й ідеологічна.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693806 вiд 2024-06-20 13:30:24«а оце команда Шальке із німецького містечка 04» (с) Савєлій це нетленка і классіка. таких щас не роблять.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693805 вiд 2024-06-20 13:25:23olma № 1693804 та в нього пару раз було. І вдало.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693804 вiд 2024-06-20 13:14:11Voxa (м. Запоріжжя) № 1693803 ----- Точно. І здається, він цитував не загально відому поезію Contra spem spero "(Без надії сподіваюсь), а щось інше від Лесі. Так?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693803 вiд 2024-06-20 12:53:29Лесю цитував біатлоніст - Столярчук
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693802 вiд 2024-06-20 12:51:16Vichny № 1693792 Щербачев. Матч тоді ще КЧ. А ще можу розказать як Дерепа в ЗП забрав ключ від коментарської будки на стадіоні Торпедо, і лишився спать в готелі :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693801 вiд 2024-06-20 12:46:45Отжеж блядь. Відправив записку та букет у Москву: Мудрик встряв у скандал через російську модель. Вінгер лондонського Челсі та збірної України Михайло Мудрик ймовірно привітав російську модель Віолетту Грачову з її днем народження. 23-річному Мудрику вже кілька місяців приписують роман із представницею держави-агресора, яка майже на вісім років старша за футболіста національної збірної України. Росіянка Віолетта Грачова поділилася у сторис в Instagram великою кількістю троянд, які їй надіслав, ймовірно, Михайло. На фото можна розгледіти записку англійською: З днем народження, моє кохання. MM.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693800 вiд 2024-06-20 12:19:10ну, принаймні, ті кого ми згадуємо працювали на ут-1 і коментували українською мовою хз чи були такі коментатори, наприклад, в біларусі, які на місцевому тв коментували білоруською
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693799 вiд 2024-06-20 12:15:04Це нормально. Коли Україні впала в руки (якщо можна так сказати) незалежність влітку 1991 року, то тут в Києві практично не було журналістів, діячів культури, письменників, чиновників, які б знали і використовували бодай якусь іноземну мову. Таке враження що в Тбілісі, Єревані було Баку було набагато більше таких людей. Така спадщина совка. Все через (жопу) Москву робилося.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693798 вiд 2024-06-20 10:57:52усср-коментатори - то був рівень «морожена по 20 коп» пам'ятаю збірна україни грала один з перших своїх матчів, то дерепа (по-моєму), не міг запам'ятати прізвища і казав, постійно 5й номер, ееее, шукав папірець і зачитував… коли на заміну хтось готувався, то була фраза: зараз в нашій збірній готуються заміни, там покажуть номери і я скажу хто це… Щербачов, так, десь розказував що відсторонили за те що бухий в ефірі був, але потім він зав'язав і великим босом став по спорт-програмам… До речі, можливо хтось пам'ятає, італійський футбол колись показували на ут-1. матч тижня. в запису на день пізніше. Щербачов коментував. один раз цілий тайм коментував переплутавши команди. типу «ювентус в синіх футболках». і по номерах називав прізвища гравців іншої команди. в перерві, як нічого не сталось, «виправився» … :) взагалі, зараз прийде Лейкер і всім розкаже що вам як не коментуй - завжи буде хуй-ово. особливо коли збірна провалила матч… при чому навіть не пробувала боротись раз тут вацько згадали. він на ютьюб записав довгий пафосний відос з розбором… в принципі нічого «нового» не сказав. але знову згадав за статистику. хто скільки набігав км. і ми виявились найгірші…
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693797 вiд 2024-06-20 10:34:58
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693796 вiд 2024-06-20 10:30:35Також згадується у цьому звʼязку прізвище небіжчика Савелія. Про Щербачова була чутка, що його за бухалово колись відсторонили від коментажу, але хз, чи правда.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693795 вiд 2024-06-20 10:27:24Блядь, я свого часу на початку нульових від цієї пародії чуть не сдох. Вічна класика! … Ми пропонуємо вам переглянути матч чемпіоната світу в групі… (пауза 8 сек.) …в групі ГАШ між збірними Німетчини. Вони зліва на вашому екрані (сморкается). Перед грою тренер Англії… (пауза 35 сек., сильный шелест) … Свен ГорАн Іванішевич сказав, шо требе перемагать… (пауза 4 минуты, слышен невнятный шепот). З вами кава! Головний спонсор змагань…гра вже почалась. Отож рахунок поки що мінімальний. Мені здається, що сьогодні хтось обовязково буде атакувать… це мій прогноз! … На вашому екрані Пауль Інке (показывают спину, на которой написано Paul Ince), дуже відомий німецький хворвард. А ось і сам Іванішевич (показывают полицейского) … ви бачете якій він спокійний… Отже, перший штрафний удар. Хто ж буде бити? А битиме, як завжди, Вік (на груди вратаря логотип спонсора - фирмы VIK). Всі добре знають, яким потужним ударом володіє цей відомий хавбек… Удар!!!!!! … (пауза 10 сек.) …бачите, це був удар від воріт. Але, погодьтесь, було досить підступно… Обидві команди грають з воротарями… Мяч то у одної команди, то у другої… На полі точиться боротьба… З вами джі ем сі!!! Цікаво, хто ж переможе? (в этот момент судья назначает пеналь). Ось і перша жовта за сімуляцію! Ви бачили, як нахабно гравець імітував падіння (на весь экран показывают открытый перелом) … ось, бачте, як майстерно гравці навчились падати… так-так! … цілком заслужено… (пауза 3 минуты, в течении которой забивается пенальти и разводится мяч). Щось таке незрозуміле… Я навіть не можу сказати вам рахунок… приблизно… мінімальний. Незрозуміло… Здається, суддя назначив пенальті за симуляцію. Ось тільки чи зараховано цей гол?! До кінця… гри… ще є час… Так! я був правий… ось показали титри (показывают к-во оффсайдов) … тобто рахунок дійсно відкрито! Збірна…ееееееее… яка забила, вже виграє. 5:1…Чи втримає вона перевагу - ось шо цікаво!! Важко буде… даю прогноз… Втримає… якщо не пропустить пять… А якщо пропустить, то, мабуть, не втримає. Мені здається… Скількі ж до кінця, цікаво… (пауза 7 минут) Ось і фінальний свисток лунає… гравці йдуть перепочити, пійдемо і ми з вами…
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693794 вiд 2024-06-20 10:22:24Vichny Пам "ятаю що вдвох вели, чомусь здається що один з них був Савелій. Ніби відбірковий матч ЛЧ з Брондбю (?), так, навіть один раз дзвін стаканів чутно було :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693793 вiд 2024-06-20 10:21:29Семененко, бувало, зникав з ефіру на хвилину-дві, після чього з'являвся, задоволено плямкаючи та більш веселим та бадьорим голосом продовжував коментувати події на полі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693792 вiд 2024-06-20 10:09:26А хто з «уссрівських» коиентаторів коментував бухим? Я точно пам'ятаю що таке було. Дерепа? Семененко? Щербачов?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693791 вiд 2024-06-20 10:05:17і додивлявся епічний пройоб Сб України на мінімальному звуці. Це було трохи шоком для нас. Хоча багато спостережливих болільників, мабуть і раніше здогадувалися, що «король голий» і дива не буде. Але віримо, що Ребров з тренерами зможе зробити висновки і показати з Словаччиною задовільний для нас результат.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693790 вiд 2024-06-20 10:02:11Ні, не Вацко. Як згадаю, і скажу. Мені не зайшов Роберто ніяк своїм коментом. Я вже в кінці його приглушив і додивлявся пройоб на мінімальному звуці.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693789 вiд 2024-06-20 09:32:07на минулих матчах Сб. України в світі Лесю Українку цитував. … А хто це був? Вацко? А що поганого, що Моралес душою переживає події на полі? Краще щось бурмотіти із затримкою у пів-хвилини, як Дерепа був?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693788 вiд 2024-06-20 09:27:51LAZY № 1693783 вiд 2024-06-19 23:45:46 Vichny № 1693781 ---- На цьому чемпі нема коментатора, котрий на минулих матчах Сб. України в світі Лесю Українку цитував. Зміна поколінь. Ну і згоден з Валерою про незадовільний рівень Роберта Моралеса коли він коментував матч Україна-Румунія. У нього слабке розуміння моментів що на полі відбувається, ну і дуже він так занадто пафосно піднісся в гору, що коли сталася катастрофа - дуже низько падав вниз і йому аж зле стало. А нормальний коментатор, чи спостерігач розумний ерудований, мав би помітити, що таке цілком можливе.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693787 вiд 2024-06-20 00:02:48Sauron № 1693785 дякс
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693786 вiд 2024-06-20 00:00:10Доречі, сьогодні закінчив курс FPV від 3ї штурмової (KillHouse). Якщо хтось теж планує, то краще спочатку купити Liftoff і натренувати як мінімум впевнену посадку на сіно (без розгону) на першій карті (кут нахилу камери завжди 0 градусів). Я літав на іншому симуляторі не з тими налаштуваннями, що треба, тому фактично заново вчився…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693785 вiд 2024-06-19 23:59:13fofonov № 1693766 Про 3ю ОШБр ніхто не скаже поганого слова. Топові люди і чудова підготовка! Єдине, що не подобається зараз - великі втрати у них, бо кидають в пиздорез. :((( В моєму випадку вибрав інший підрозділ, бо так порекомендували друзі-волонтери, які цьому підрозділу багато допомагають і мають там гарний контакт. Ну і так вийшло, що я також цьому підрозділу немало донатив с початку війни, сам того не знаючи. :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693784 вiд 2024-06-19 23:48:50так, ігого набирає профі. Краще б вже Циганик з Вацко, їйбо
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693783 вiд 2024-06-19 23:45:46Vichny № 1693781 Мене сука більше бісить що пиздить декілька разів цю уйобіщну кацапску конструкцію «від слова зовсім». Ще блядь про «саву на глобус» нехай спиздане.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693782 вiд 2024-06-19 23:44:23Scooter № 1693777 Вже ні, поміняли на МакТоменея
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693781 вiд 2024-06-19 23:43:37За «Якіна» (наголос на першому складі) хочу побажати коментатору щоб йому показували івана васільєвічя шо міняіт прафєсію щодня по декілька разів
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693780 вiд 2024-06-19 22:48:40В Росії злетіли 4 стратегічні бомбардувальники Ту-95мс, - Повітряні сили Джерело: https://censor.net/ua/n3495590
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693779 вiд 2024-06-19 22:46:262 fofonov Дякую за інфо. Давно цікавило, а що у нас оцінюють. Схоже на американський фітнес тес з додатками від наших (пданка, присідання, прижки). Але, наскільки цікавився, біг чомусь історично крутиться навколо 2хмиль. Хоча, якщо вірити вікі, є вікові рамки. І в Німеччині до війни теж 2 милі ( 20 хв з повним спорядженням)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693778 вiд 2024-06-19 22:42:04Fozzey № 1693775 Я теж був дуже здивований великій кількості магнетів, чашок, поштівок з портретом тіто йїбаного в бошняцькій частині Боснії…
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693777 вiд 2024-06-19 22:37:36Scottland on Euro: 0 shots on Goal, 2 Goals… :)
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693776 вiд 2024-06-19 22:37:28Scottland on Euro: 0 shots on Goal, 2 Goals… :)
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693775 вiд 2024-06-19 22:31:02№ 1693764Були там минулого літа, дуже здивувалися запиту на ностальжі за Югославією. Неприємно здивувалися.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693774 вiд 2024-06-19 22:15:28Vichny № 1693773 дякс, але зарано. Як кудись потраплю, тоді вже буду крутий ;-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693773 вiд 2024-06-19 22:14:06fofonov - ти просто красунчик, респект тобі великий! Люди поздоровше тебе никаються і морозяться, а ти в ШТУРМОВУ йдеш. Крутий.