🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1431.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693812 вiд 2024-06-20 14:39:11

Зеленський був розчарований зосередженістю Блінкена на питаннях корупції в Україні під час зустрічі в травні, - WP Джерело: https://censor.net/ua/n3495682
---
эрмачидло вже й фоткається в першому ряду президентів. далі буде

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693811 вiд 2024-06-20 14:26:25

The US is set to halt all open orders for Patriot air defence systems & interceptor missiles until Ukraine has enough to defend itself from Russia’s air attacks. 3 people with knowledge of the decision said the move would be announced today. https://ft.com/content/89fe9d6b-3a0f-42a5-af50-cff7f457a126
----------
не пройшло й три роки…

demetrio [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693810 вiд 2024-06-20 14:03:43

Згадую як зустрів Дерепу в перерві якогось матчу хокейного Сокола в Палаці спорту. Десь на початку 90-х було, я тоді взагалі на всі хокеї ходив. Так от він був взагалі ніякий, я ще подумав, ну не може ж він в такому стані гру коментувати. А в той час домашні хокейні матчі Сокола транслювались по ТВ не в пряму часто, а десь «після полуночі». Короче спеціально дочекався нічної трансляції, щоб почути, хто ж коментував. Транслювали здається тільки 2-й і 3-й періоди. Був в ахуї - «коментував» саме Дерепа і треба сказати геній мікрохвона не підвів - паузи були в декілька хвилин між реченнями. Типу: вкидання… шайба у господарів… кидок по воротах… серія взаємних помилок…зміна складів. Коментом це було назвати важко, але метр мабуть думав, ну кому воно буде потрібно о 1-й ночі :-))

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693809 вiд 2024-06-20 13:45:31

2 Enot
№ 1693754
У Києві наєбнулась частина Повітрофлотського шляхопроводів, рух по вулиці Борщагівській перекрито


m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693808 вiд 2024-06-20 13:40:33

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1693731
Докладно не знаю, але у ті часи в КПІ багато незрозумілого створювали.
Якось перетнувся з факультетом чи, не памʼятаю, що там було, іноземних мов. Пояснили, що готують мовознавців з інженерним світоглядом.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693807 вiд 2024-06-20 13:36:08

2 Feodorit
№ 1693721
У Новікова ще ті таргани в голові були.
Паралельна група здавала йому наступного дня після того, як зб. ссср румунам (до речі :) ) програла. Заходить перша пёятірка, всі виходять з двійками. Наступні всі повтікали. Побігли до Купрія (РТФівський замдекана- «тато»), той їм каже, що ж ви хотіли, після такої гри. «Бігунки» всім видали без зарахування.
Афганцям нашим без іспиту пʼятірки поставив; до старших, що після армії, ще якось поблажливо ставився, а школярів ганяв у хвіст і в гриву. Мовляв, не працюєш, сімʼї нема, не служив, від тебе тільки вчитися вимагається, а ти й те не робиш.
І вплинути на нього ніяк не можна було, бо кафедра не факультетська, а у ті часи ще й ідеологічна.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693806 вiд 2024-06-20 13:30:24

«а оце команда Шальке із німецького містечка 04» (с) Савєлій
це нетленка і классіка.
таких щас не роблять.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693805 вiд 2024-06-20 13:25:23

olma
№ 1693804
та в нього пару раз було. І вдало.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693804 вiд 2024-06-20 13:14:11

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1693803
-----
Точно.
І здається, він цитував не загально відому поезію

Contra spem spero "(Без надії сподіваюсь), а щось інше від Лесі. Так?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693803 вiд 2024-06-20 12:53:29

Лесю цитував біатлоніст - Столярчук

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693802 вiд 2024-06-20 12:51:16

Vichny
№ 1693792
Щербачев.
Матч тоді ще КЧ.

А ще можу розказать як Дерепа в ЗП забрав ключ від коментарської будки на стадіоні Торпедо, і лишився спать в готелі :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693801 вiд 2024-06-20 12:46:45

Отжеж блядь.

Відправив записку та букет у Москву: Мудрик встряв у скандал через російську модель.

Вінгер лондонського Челсі та збірної України Михайло Мудрик ймовірно привітав російську модель Віолетту Грачову з її днем народження.

23-річному Мудрику вже кілька місяців приписують роман із представницею держави-агресора, яка майже на вісім років старша за футболіста національної збірної України.

Росіянка Віолетта Грачова поділилася у сторис в Instagram великою кількістю троянд, які їй надіслав, ймовірно, Михайло. На фото можна розгледіти записку англійською: З днем народження, моє кохання. MM.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693800 вiд 2024-06-20 12:19:10

ну, принаймні, ті кого ми згадуємо працювали на ут-1 і коментували українською мовою
хз чи були такі коментатори, наприклад, в біларусі, які на місцевому тв коментували білоруською

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693799 вiд 2024-06-20 12:15:04

Це нормально. Коли Україні впала в руки (якщо можна так сказати) незалежність влітку 1991 року, то тут в Києві практично не було журналістів, діячів культури, письменників, чиновників, які б знали і використовували бодай якусь іноземну мову.
Таке враження що в Тбілісі, Єревані було Баку було набагато більше таких людей.

Така спадщина совка. Все через (жопу) Москву робилося.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693798 вiд 2024-06-20 10:57:52

усср-коментатори - то був рівень «морожена по 20 коп»
пам'ятаю збірна україни грала один з перших своїх матчів, то дерепа (по-моєму), не міг запам'ятати прізвища і казав, постійно 5й номер, ееее, шукав папірець і зачитував… коли на заміну хтось готувався, то була фраза: зараз в нашій збірній готуються заміни, там покажуть номери і я скажу хто це…
Щербачов, так, десь розказував що відсторонили за те що бухий в ефірі був, але потім він зав'язав і великим босом став по спорт-програмам…
До речі, можливо хтось пам'ятає, італійський футбол колись показували на ут-1. матч тижня. в запису на день пізніше. Щербачов коментував. один раз цілий тайм коментував переплутавши команди. типу «ювентус в синіх футболках». і по номерах називав прізвища гравців іншої команди. в перерві, як нічого не сталось, «виправився» … :)
взагалі, зараз прийде Лейкер і всім розкаже що вам як не коментуй - завжи буде хуй-ово. особливо коли збірна провалила матч… при чому навіть не пробувала боротись
раз тут вацько згадали. він на ютьюб записав довгий пафосний відос з розбором… в принципі нічого «нового» не сказав. але знову згадав за статистику. хто скільки набігав км. і ми виявились найгірші…

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693797 вiд 2024-06-20 10:34:58



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693796 вiд 2024-06-20 10:30:35

Також згадується у цьому звʼязку прізвище небіжчика Савелія. Про Щербачова була чутка, що його за бухалово колись відсторонили від коментажу, але хз, чи правда.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693795 вiд 2024-06-20 10:27:24

Блядь, я свого часу на початку нульових від цієї пародії чуть не сдох. Вічна класика!


Ми пропонуємо вам переглянути матч чемпіоната світу в групі… (пауза 8 сек.) …в групі ГАШ між збірними Німетчини. Вони зліва на вашому екрані (сморкается).
Перед грою тренер Англії… (пауза 35 сек., сильный шелест) … Свен ГорАн Іванішевич сказав, шо требе перемагать… (пауза 4 минуты, слышен невнятный шепот).
З вами кава! Головний спонсор змагань…гра вже почалась. Отож рахунок поки що мінімальний.
Мені здається, що сьогодні хтось обовязково буде атакувать… це мій прогноз! …
На вашому екрані Пауль Інке (показывают спину, на которой написано Paul Ince), дуже відомий німецький хворвард. А ось і сам Іванішевич (показывают полицейского) … ви бачете якій він спокійний… Отже, перший штрафний удар. Хто ж буде бити? А битиме, як завжди, Вік (на груди вратаря логотип спонсора - фирмы VIK). Всі добре знають, яким потужним ударом володіє цей відомий хавбек… Удар!!!!!! … (пауза 10 сек.) …бачите, це був удар від воріт. Але, погодьтесь, було досить підступно… Обидві команди грають з воротарями… Мяч то у одної команди, то у другої… На полі точиться боротьба… З вами джі ем сі!!! Цікаво, хто ж переможе? (в этот момент судья назначает пеналь). Ось і перша жовта за сімуляцію! Ви бачили, як нахабно гравець імітував падіння (на весь экран показывают открытый перелом) … ось, бачте, як майстерно гравці навчились падати… так-так! … цілком заслужено… (пауза 3 минуты, в течении которой забивается пенальти и разводится мяч). Щось таке незрозуміле… Я навіть не можу сказати вам рахунок… приблизно… мінімальний. Незрозуміло… Здається, суддя назначив пенальті за симуляцію. Ось тільки чи зараховано цей гол?! До кінця… гри… ще є час… Так! я був правий… ось показали титри (показывают к-во оффсайдов) … тобто рахунок дійсно відкрито! Збірна…ееееееее… яка забила, вже виграє. 5:1…Чи втримає вона перевагу - ось шо цікаво!! Важко буде… даю прогноз… Втримає… якщо не пропустить пять… А якщо пропустить, то, мабуть, не втримає. Мені здається… Скількі ж до кінця, цікаво… (пауза 7 минут)
Ось і фінальний свисток лунає… гравці йдуть перепочити, пійдемо і ми з вами…

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693794 вiд 2024-06-20 10:22:24

Vichny

Пам "ятаю що вдвох вели, чомусь здається що один з них був Савелій. Ніби відбірковий матч ЛЧ з Брондбю (?), так, навіть один раз дзвін стаканів чутно було :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693793 вiд 2024-06-20 10:21:29

Семененко, бувало, зникав з ефіру на хвилину-дві, після чього з'являвся, задоволено плямкаючи та більш веселим та бадьорим голосом продовжував коментувати події на полі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693792 вiд 2024-06-20 10:09:26

А хто з «уссрівських» коиентаторів коментував бухим? Я точно пам'ятаю що таке було. Дерепа? Семененко? Щербачов?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693791 вiд 2024-06-20 10:05:17

і додивлявся епічний пройоб Сб України на мінімальному звуці. Це було трохи шоком для нас. Хоча багато спостережливих болільників, мабуть і раніше здогадувалися, що «король голий» і дива не буде.

Але віримо, що Ребров з тренерами зможе зробити висновки і показати з Словаччиною задовільний для нас результат.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693790 вiд 2024-06-20 10:02:11

Ні, не Вацко. Як згадаю, і скажу.

Мені не зайшов Роберто ніяк своїм коментом. Я вже в кінці його приглушив і додивлявся пройоб на мінімальному звуці.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693789 вiд 2024-06-20 09:32:07

на минулих матчах Сб. України в світі Лесю Українку цитував.

А хто це був? Вацко?
А що поганого, що Моралес душою переживає події на полі? Краще щось бурмотіти із затримкою у пів-хвилини, як Дерепа був?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693788 вiд 2024-06-20 09:27:51

LAZY
№ 1693783 вiд 2024-06-19 23:45:46

Vichny
№ 1693781
----
На цьому чемпі нема коментатора, котрий на минулих матчах Сб. України в світі Лесю Українку цитував. Зміна поколінь.

Ну і згоден з Валерою про незадовільний рівень Роберта Моралеса коли він коментував матч Україна-Румунія. У нього слабке розуміння моментів що на полі відбувається, ну і дуже він так занадто пафосно піднісся в гору, що коли сталася катастрофа - дуже низько падав вниз і йому аж зле стало.

А нормальний коментатор, чи спостерігач розумний ерудований, мав би помітити, що таке цілком можливе.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693787 вiд 2024-06-20 00:02:48

Sauron
№ 1693785

дякс

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693786 вiд 2024-06-20 00:00:10

Доречі, сьогодні закінчив курс FPV від 3ї штурмової (KillHouse).
Якщо хтось теж планує, то краще спочатку купити Liftoff і натренувати як мінімум впевнену посадку на сіно (без розгону) на першій карті (кут нахилу камери завжди 0 градусів).
Я літав на іншому симуляторі не з тими налаштуваннями, що треба, тому фактично заново вчився…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693785 вiд 2024-06-19 23:59:13

fofonov
№ 1693766

Про 3ю ОШБр ніхто не скаже поганого слова.
Топові люди і чудова підготовка!
Єдине, що не подобається зараз - великі втрати у них, бо кидають в пиздорез. :(((

В моєму випадку вибрав інший підрозділ, бо так порекомендували друзі-волонтери, які цьому підрозділу багато допомагають і мають там гарний контакт.
Ну і так вийшло, що я також цьому підрозділу немало донатив с початку війни, сам того не знаючи. :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693784 вiд 2024-06-19 23:48:50

так, ігого набирає профі.
Краще б вже Циганик з Вацко, їйбо

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693783 вiд 2024-06-19 23:45:46

Vichny
№ 1693781

Мене сука більше бісить що пиздить декілька разів цю уйобіщну кацапску конструкцію «від слова зовсім». Ще блядь про «саву на глобус» нехай спиздане.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693782 вiд 2024-06-19 23:44:23

Scooter
№ 1693777

Вже ні, поміняли на МакТоменея

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693781 вiд 2024-06-19 23:43:37

За «Якіна» (наголос на першому складі) хочу побажати коментатору щоб йому показували івана васільєвічя шо міняіт прафєсію щодня по декілька разів

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693780 вiд 2024-06-19 22:48:40

В Росії злетіли 4 стратегічні бомбардувальники Ту-95мс, - Повітряні сили Джерело: https://censor.net/ua/n3495590

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693779 вiд 2024-06-19 22:46:26

2 fofonov
Дякую за інфо. Давно цікавило, а що у нас оцінюють. Схоже на американський фітнес тес з додатками від наших (пданка, присідання, прижки). Але, наскільки цікавився, біг чомусь історично крутиться навколо 2хмиль. Хоча, якщо вірити вікі, є вікові рамки. І в Німеччині до війни теж 2 милі ( 20 хв з повним спорядженням)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693778 вiд 2024-06-19 22:42:04

Fozzey
№ 1693775

Я теж був дуже здивований великій кількості магнетів, чашок, поштівок з портретом тіто йїбаного в бошняцькій частині Боснії…

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693777 вiд 2024-06-19 22:37:36

Scottland on Euro: 0 shots on Goal, 2 Goals…
:)

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693776 вiд 2024-06-19 22:37:28

Scottland on Euro: 0 shots on Goal, 2 Goals…
:)

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693775 вiд 2024-06-19 22:31:02

№ 1693764
Були там минулого літа, дуже здивувалися запиту на ностальжі за Югославією. Неприємно здивувалися.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693774 вiд 2024-06-19 22:15:28

Vichny
№ 1693773

дякс, але зарано. Як кудись потраплю, тоді вже буду крутий ;-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693773 вiд 2024-06-19 22:14:06

fofonov - ти просто красунчик, респект тобі великий!
Люди поздоровше тебе никаються і морозяться, а ти в ШТУРМОВУ йдеш. Крутий.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.