sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693612 вiд 2024-06-18 08:02:18Nycolas № 1693611 як у тому анекдоті про довжину хуя у вілабаджо і віларіва… в одному селі визначали методом заміру, в іншому - методом опитування :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693611 вiд 2024-06-18 07:37:36Розмір грудей в українських жінок став меншим: експерти з охорони здоровʼя NowPatient оновили світову статистику, — The Sun. Згідно з досліджень, наразі середній розмір молочних залоз в українок А-В. При тому, що у 2016 році цей показник в нашій країні становив С (в народі «третій»). Такі ж розміри мають жінки у більшості країн Європи: Іспанії, Франції, Німеччині, Австрії, Румунії і Латвії. А от найбільшим бюстом можуть похизуватись мешканки Норвегії: середній показник там становить С-D. Жінки в країнах Африки та Південно-Східної Азії мають і середньому менші розміри чашок (АА-А, або ж «нульовий» і «перший»). --- Вибичаюсь, що не про ЗбУ
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693610 вiд 2024-06-18 05:26:13Топ найдорожчих гравців збірної України: • Олександр Зінченко – €38 000 000 • Михайло Мудрик – €35 000 000 • Артем Довбик – €35 000 000 • Георгій Судаков – €35 000 000 Топ найдорожчих гравців збірної Румунії: • Раду Дрегушін – €25 000 000 • Денніс Ман – €9 000 000 • Флорінель Коман - €7 000 000 • Даріус Олару – €7 000 000
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693609 вiд 2024-06-18 05:20:36И шо та хуйня, сколько протянула?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693608 вiд 2024-06-18 01:32:332 Orest Dniprovskiy№ 1693596я сейчас в Киеве. Света не было с 18 до 00:15. 6 часов 15 минут. В Киеве. В селе более щадящий график.. Кроме того, можно запустить генератор. Но отключают на 2 часа, не имеет смысла..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693607 вiд 2024-06-18 00:53:23 Vichny № 1693534 булo би oк якби ми вигрaвaли 3:0 в Aнглiї
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693606 вiд 2024-06-18 00:46:46Всього якась крива і невнятна перемога 1:0 над словаками здатна витягнути нас в нормальний робочий стан.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693605 вiд 2024-06-18 00:39:48https://www.dynamomania.com/news/730697-nashim-igrokam-absolyutno-pohr-leonenko-vozmuschen-razgromnym-porazheniem-ukrainy-ot-rumynii-na-evro-2024 ніколи не сприймав Леоненка, але тут прямо під кожним словом підпишусь.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693604 вiд 2024-06-18 00:37:26З словаками може бути і 3:0, і 0:3, і взагалі що завгодно.: -]
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693603 вiд 2024-06-18 00:20:30Пустили румунського крота в хату
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693602 вiд 2024-06-18 00:16:24А шо рангнік? Його роботу видно, все працює, все солідно, якісно і надійно. Як завжди. Ну немає у Австрії стільки зірок, як у петушні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693601 вiд 2024-06-17 23:59:52Франція мінімально проходить Австрію. Ну Австрія сподобалася. Виділити когось важко, але командна гра і самовіддача - тримали свої позиції, загострювали. Французи за класом вищі, звісно, але не створили нічого, крім самобоя автогола австрійців.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693600 вiд 2024-06-17 23:54:47olma № 1693599 Там в них мабуть ще є щось `по-ґудзонскі' :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693599 вiд 2024-06-17 23:52:05OlegSh № 1693597 ---- А я колись в кулінарних книгах російських читав ворчестерский соус, тепер всі пишуть вустерський
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693598 вiд 2024-06-17 23:51:46Всі б'ються, крім ЗбУ.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693597 вiд 2024-06-17 23:49:09Шо тут не ясно? Siobhan - Шивон Worcester - Вустер Nike - Найкі
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693596 вiд 2024-06-17 23:48:27Batyj № 1693578 Я купив собі гелевий АКБ + дбж kemot і не маю проблем. Джб не менше 700 раджу купувати. Сьогодні також не було більше 5 годин електроенергії. Включив кабель смерті і все працює. Для дачі, недалеко від тебе, також купив два джб і два АКБ такі. Все працює.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693595 вiд 2024-06-17 23:42:52Тим часом, пєтушня засирає стовідсоткові моменти. Як би це не спрацювало проти них на останніх хвилинах.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693594 вiд 2024-06-17 23:39:22Багиня перемоги.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693593 вiд 2024-06-17 23:38:58olma № 1693591 вiд 2024-06-17 23:35:43 Ну так німецькою воно так і має вимовлятися. А про богиню продавець не зобов'язаний знати ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693592 вiд 2024-06-17 23:35:51+№ 1693586 «Богиня» тобто; автозаміна сре.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693591 вiд 2024-06-17 23:35:431993 року в німецькому магазині я вибирав собі кроси, міряв Рібки, Адідас, і підходе старший пан в районі 50 і каже, а може ви Ніке поміряєте?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693590 вiд 2024-06-17 23:35:13Orest Dniprovskiy № 1693582 Та навіть в фільмі «Air» на цьому прямо акцент робили. Найкі.
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693589 вiд 2024-06-17 23:34:42Nike - читається саме найке, бо грецька
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693588 вiд 2024-06-17 23:33:43Orest Dniprovskiy № 1693583 ---- В англійській мові коли множина, то додають s, -es. Найкі - Так кажуть американці. Скоріше така пестлива панібратська форма. Така традиція
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693587 вiд 2024-06-17 23:33:41Я седня кожффициент «ПОСТЕЛИ» переводил.. Пришлось написать - коэффициент в модели Винклера
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693586 вiд 2024-06-17 23:33:37Княгиня «Ніка» англійською «Найкі», тобто це більш правильний варіант вимови.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693585 вiд 2024-06-17 23:31:22Богиня
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693584 вiд 2024-06-17 23:30:58Nike = з грецької «нікеа», богиня чи німфа перемоги
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693583 вiд 2024-06-17 23:29:14Може це у множині, кросівки?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693582 вiд 2024-06-17 23:27:51olma № 1693570 вiд 2024-06-17 22:30:17 Класну форму Найкі пошили --- Звідки це найкі взялося? Це вже від другої людини чую. Ми завжди казали найк. Спитав у перекладача. Каже якби було написано nikey тоді читатлося б найкі
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693581 вiд 2024-06-17 23:22:11OlegSh № 1693565 вiд 2024-06-17 21:55:08 Доречі `давач` то ймовірно теж калька з кацапської. Він скоріше на дає, а відчуває (сeнсор від to sense). Тоді вже `відчувач` :-) ------------------------------- Може й так, але я, як російськомовна людина, слова аля рус чітко відокремлюю від української літературної.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693580 вiд 2024-06-17 23:16:20olma № 1693579 так. дисциплінована команда. плюс клас виконавців. це працює.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693579 вiд 2024-06-17 23:14:43VVV № 1693576 --- А тим не менше, я помітив у Дешама ніколи не грають авантюрно, на куражі. Завжди ощадно, починають потихеньку, по науці. І гра французів не дуже видовищна. Але титули беруть
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693578 вiд 2024-06-17 23:11:40Уже 5 часов подряд нет света..Это Киев..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693577 вiд 2024-06-17 23:11:36olma № 1693570 вiд 2024-06-17 22:30:17 І справді - здоровенний пєтушара намальований, навіть дивно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693576 вiд 2024-06-17 23:10:27Франція має однозначно найпотужніший склад на турнірі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693575 вiд 2024-06-17 22:48:42Ральфа Рангніка головного тренера Австрії в сенсі. Гра була рівна, але французи натиснули Мбапе подав і австріяк зрикошетив у свої ворота. Самобуй як кажуть поляки. Прикрий гол. Австрійці тактично навчені, кожен зна свій маневр. Інша справа, що технічно і атлетично поступаються французам.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693574 вiд 2024-06-17 22:41:23Пепсі, а ти дивишся на роботу свого кумира тренера Ральфа?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693573 вiд 2024-06-17 22:36:44Так, гра не пішла у всіх. У всіх. Без шансів. Я ще ніколи не бачив, щоб навіть у технічних гравців все валилось з рук. Точніше з ніг. Абсолютно все.