olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693572 вiд 2024-06-17 22:36:00EPSI (Merkury) № 1693571 ---- згоден. Переборщ тут з патосом.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693571 вiд 2024-06-17 22:32:47«Ми в окопі - ви на полі» - заборонений прийом. Кацапам на радість. Не ведіться. І не перепощуйте.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693570 вiд 2024-06-17 22:30:17Класну форму Найкі пошили французам. Такого півника яскравого намалювали там де серце. Когути.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693569 вiд 2024-06-17 22:27:03Я декілька матчів зміг подивитися на цьому Євро, так от, самим гівняним наразі був виступ нашої збірної (і справа не в рахунку). У Франції-2016, абсолютно проваленому, грали реально краще, принаймні у перших 2 матчах. Третій матч з поляками - то був вже фактично товарняк.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693568 вiд 2024-06-17 22:24:42Мав надію, що Австрія, яка все життя вважалася гівном, покаже більш уйобищну гру, аніж пітонци Реброва. Так ніфуя - поки що цілком пристойно виглядає.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693567 вiд 2024-06-17 22:05:38Valeriy № 1693525 Так.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693566 вiд 2024-06-17 21:58:21 Nevropatolog № 1693544 про це. За вас сьогодні вболівали всі. В маленькому бліндажі десь в посадці, яку і посадкою назвати вже не можна. Вболівали бійці в підвалі розбитого російською авіацією ще одного, вже Бог зна якого по рахунку українського села. Вболівали хлопці в шпиталях, напевне кажучи: «Ехххх… Були би у мене ноги, зіграв би не гірше» … Усі чомусь чекали, що ви вийдете, аби вмерти на футбольному полі
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693565 вiд 2024-06-17 21:55:08Доречі `давач` то ймовірно теж калька з кацапської. Він скоріше на дає, а відчуває (сeнсор від to sense). Тоді вже `відчувач` :-)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693564 вiд 2024-06-17 21:53:50Nevropatolog № 1693544 в такому контексті були мої перші слова дружині. все так.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693563 вiд 2024-06-17 21:44:10Sauron є 1693481 вiд 2024-06-17 17:45:08 Всім дякую за добрі слова, хоча з відправкою в чт мабуть не складеться, бо всі знайомі військові радять закінчити курс фпв в 3й ошбр і лише потім їхати. Так і зроблю. Завтра спробую в тцк вмовити, щоб виписали нову повістку. :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693562 вiд 2024-06-17 21:39:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1693560 вiд 2024-06-17 21:37:14 Vichny № 1693547 вiд 2024-06-17 21:14:00 «Памєхі за прєдєламі тєрріторії есесисер» (с) ------------------------------------------------- «По независящим от нас причинам …»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693561 вiд 2024-06-17 21:39:15При тому на Суспільному трансляція тривала
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693560 вiд 2024-06-17 21:37:14Vichny № 1693547 вiд 2024-06-17 21:14:00 «Памєхі за прєдєламі тєрріторії есесисер» (с)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693559 вiд 2024-06-17 21:29:09olma № 1693551 вiд 2024-06-17 21:18:30 Трохи є різниця між збірною, запрошення в яку має бути визнанням зірковості тренера, бо там склад зірковий і претендує на перемогу в турнірах, і командою, яка потребує хорошого спеціаліста з тактики, якого слухатимуть якісні, але в принципі не зіркові гравці.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693558 вiд 2024-06-17 21:25:46ProstoVlizPobalakaty № 1693556 назад перемотати можна
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693557 вiд 2024-06-17 21:25:10оригінал Іван Савельєв (https://www.facebook.com/share/eCZ2sA3eZ2epfhBk/) В общем как бы все выглядело если бы на ЧЕ поехала бы сборная от нашей бригады. -1 день до начала ЧЕ. Командирам рот и батальонов подать списки футболистов до 0800. В целом нужно 22 человека, но учитывая тонкости текущего момента поедут 9. Командировку оформлять некогда-поедут за счёт отпуска. У всех должны быть загранпаспорта. Футболистов с загранпаспортами есть аж целый один-он к вечеру выйдет с «боячки» -догонит вас уже по дороге. Вечер дня -1 до начала ЧЕ. Все девять участников ЧЕ собираются на погранпереходе, загранпаспорта у семи, наказ на видпустку-у одного. Все недостающие документы генерируются с помощью принтера и сканера, народ одевает форму и шевроны-благодаря чему обе границы проходит под аплодисменты и «под честь». Самолёт они уже проебали-поэтому тесть одного из бойцов пакует команду в «течик» и тащит через пол Европы 1 день. Тренировка и злагодження команды. Форма есть. Мяч должны были дать союзники…Старший группы докладывает на штабат, шо мяч дали…только он теннисный. Для большого тенниса? Нит…Так…связывайтесь с Дядей Ваней, он уже в курсе проблемы-будем шото решать. Вечер 1 дня. Из остатков брони, двух трофейных пулеметов и ленты на 100 патронов к Браунингу Дядя Ваня собрал «футбольный мяч». На вопросы типа «не ебанулся ли ты окончательно?» Дядя Ваня отвечает-шо мол из наличных ресурсов лучше не сделаешь, а работать должно нормально. День матча. На поле выходят восемь наших (к одному приехала жена с детьми, которую он не видел с февраля 22го). Мяч выезжает сам, это дикая абсолютно конструкция, напоминающая «Железный капут». Но при этом по документам-это официальный мяч ЧЕ-2024. Как опытные бойцы принтер и сканер мы за собой возим постоянно. Матч. Сборная Румынии за деньги США покупает у организаторов турнира нормальный мяч, передает его нам по накладной и сопроводительном у листу. Плюс трое румынов записываются к нам добровольцами. 89 минута. Счёт 3-1 в нашу пользу. Звонок комбата. «Вы там охуели? В смысле з-1!!!!! Какой нахер ОДИН? Заносите им обратно!!!!». Пока наш капитан, который на самом деле не футболист, а снайпер (но в прошлом был футбольным хулиганом) объясняет комбату шо вот никак…нельзя вынести обратно…матч заканчивается и счёт уходит в вечерний доклад по штабу бригады. Комбриг- «…ну…неплохо, неплохо…когда там заканчивается все? Через две недели! У нас нет две недели. Десять дней-и жду доклада.» …
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693556 вiд 2024-06-17 21:22:27Німецький інтернет-транслятор Magenta-TV не набагато якісніший за Мегого, перерв в трансляції немає, але підгальмовує, потім може підвиснути на пару секунд і хвилину-дві з трансляції на мобільному чи Смарт-ТВ викинути, щоб наздогнати пряму трансляцію. Але можна по ходу гри перекрутити назад і переглянути, не знаю чи у Мегого таке є зараз.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693555 вiд 2024-06-17 21:22:11Vichny № 1693553 вiд 2024-06-17 21:20:34 Валєра, чому ти є такий пиздуватий хуйлак? ------------------------------------------ Це просто в тебе така пиздувата думка … не дивуюсь з цього.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693554 вiд 2024-06-17 21:20:45OlegSh № 1693550 вiд 2024-06-17 21:18:14 Valeriy № 1693548 `Давач` перший раз чую. Сенсор? ------------------------------------ Я це почув років п "ять назад від діючого викладача фізики ВИШу.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693553 вiд 2024-06-17 21:20:34Валєра, чому ти є такий пиздуватий хуйлак?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693552 вiд 2024-06-17 21:20:05Датчик це явно не українське слово, просто запозичили в общепонятного. Насправді у поляків треба було позичити: czujnik - чуйник.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693551 вiд 2024-06-17 21:18:30 ProstoVlizPobalakaty № 1693540 ----- У Словаччини тренер-італієць Франческо Кальцона теж якби ніяких титулів не взяв, але як асистент чи помічник тренера багато працював в Серії А і також з успішними клубами
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693550 вiд 2024-06-17 21:18:14Valeriy № 1693548 `Давач` перший раз чую. Сенсор?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693549 вiд 2024-06-17 21:17:33Vichny № 1693545 вiд 2024-06-17 21:09:31 Якщо вони і нам так дивно влетять, то мені не шкода… Але Бельгія і без тренера може таку команду як наша переграти за рахунок майстерності гравців.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693548 вiд 2024-06-17 21:14:21… якийсь датчик ------------------------ Датчик-передатчик … це називається давач українською.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693547 вiд 2024-06-17 21:14:00olma № 1693546 Вони напиздякали шо то було тіпа з причин непогоди десь там на шляху передачі сигналу. Клоуни.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693546 вiд 2024-06-17 21:09:53Іще питання Ігого глючило, переривало трансляцію. Це з якого дива? Від наплива глядачів юзерів платформи?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693545 вiд 2024-06-17 21:09:31ProstoVlizPobalakaty № 1693540 Хай будЕ, тобі шкода чи шо?)
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693544 вiд 2024-06-17 21:08:50Оце сьогодні треба читати всією командою. Вслух! Кожному. -------- Олексій Петров 22 хв · Розумієте хлопці?! Якщо би так, як ви сьогодні, «грала» інша збірна України, яка вдягнена в піксель, то ви би вже не грали за цю країну. Бо країни би не було. За вас сьогодні вболівали всі. В маленькому бліндажі десь в посадці, яку і посадкою назвати вже не можна. Вболівали бійці в підвалі розбитого російською авіацією ще одного, вже Бог зна якого по рахунку українського села. Вболівали хлопці в шпиталях, напевне кажучи: «Ехххх… Були би у мене ноги, зіграв би не гірше» … Усі чомусь чекали, що ви вийдете, аби вмерти на футбольному полі. В переносному сенсі звичайно ж, але тим не менш. У вас є все. Молодість. Досвід гри в зіркових клубах. Можливості та комфорт, які дала країна. Ви можете бачити родину коли захочете та приймати душ тричі на день. У вас є білий унітаз та кондиціонер. Ви їздите не на сраних корчах, а не коштовних автівках. До речі… Ви на чому приїхали на гру? На комфортабельному автобусі із кондиціонером? Мммммм… А уявіть як воно влітку, в кузове тентованого «Кразу» їхати кудись. Довго їхати. Потім йти в броніку, шоломі та зі зброєю і б/к. Повзти довго. І потім тримати ту довбану посадку. Тримати попри все. Програти там, значить вмерти. І тут же в буквальному сенсі слова, вмерти. І уявіть, що хлопці тримаються, в пʼятьох проти двадцяти. Сплять по три години на добу, і тримають позицію. Ділять одну пляшку води на усіх, і тримають… Така їх «гра». Такий задум на матч у цих хлопців! Відчуваєте різницю? У вас прапор України на формі і у них також? Але чомусь вони можуть. Через не можу. Через «йоб вашу мать». Стиснувши зуби. Вчепившись пальцями в землю. В мороз та шалену спеку. Днями. Тижнями. Місяцями. Роками… Можуть. А ви не можете. Не можете на сраних девʼяносто хвилин викластись на сто один відсоток, аби забити на один мʼяч більше, ніж суперник. Всього девʼяносто хвилин… А потім душ. Унітаз. Релакс. Відпочинок. Більшого від вас не вимагають. Або в наступних матчах, зробіть це… вийдіть на поле щоби піти з нього переможцем і тільки переможцем, або…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693543 вiд 2024-06-17 21:07:28olma № 1693542 Так. Крутий матч. До того ж, здається вперше відмінили гол за легеееееесенький доторк до м'яча рукою в атаці (навіть не при останньому ударі) і хуй то на повторах видно навіть, там якийсь датчик спрацював
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693542 вiд 2024-06-17 21:05:17Я не дивився Бел - Словач. Варто переглянути на Ігого?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693541 вiд 2024-06-17 21:01:12це одні фаворити срані
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693540 вiд 2024-06-17 21:00:34Що має бути в голові у керівництва федерації, щоб призначити тренером чувака, який без особливих успіхів потренував Шальке і Спартак, і був вигнаний з РБ Лейпциг на початку другого сезону?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693539 вiд 2024-06-17 20:59:43Який же охуєнний матч Бельгія-Словаччина!!! Якби наші ТАК програли, то взагалі питань би не було, а так… Не знаю як наші з ТАКОЮ Словаччиною гратимуть. Знов в обережні перепасовочки в центральному колі в надії що ті будуть атакувати, а ми такі ахуєнні візьмем їх на контрах чи на закидах?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693538 вiд 2024-06-17 20:58:54Словаки найслабші в нашій групі - бггг
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693537 вiд 2024-06-17 20:56:25Україну сьогодні мало хто згадуватиме. Всі обговорюватимуть Бельгію. В принципі румунам й словакам сьогодноі добре щастило. Побачимо чи закон збереження щастя діятиме.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693536 вiд 2024-06-17 20:55:03У мене «дитяча» травма з румунами це Стяуа Суперкубок. Сьогодні було навіть «краще», просто проїбали. Це ще не кінець. Sauron, Слава ЗСУ!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693535 вiд 2024-06-17 20:53:30Orest Dniprovskiy № 1693533 Цікаві історії :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693534 вiд 2024-06-17 20:52:21Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1693532 Ти дибіл? Якби якийсь би умовний англієць написав би десь - «тих українців на стадіо як гівна» - то тобі було б ок?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1693533 вiд 2024-06-17 20:51:27Vichny № 1693530 У мене дитяча травма з румунами. Горбі дозволив перетинати кордон у прикордонних селах. Мій батько пробив цю тему у колег по роботі. І їздив у Румунії та Угорщину. З Румунії привіз мені дублянку, в якій я майже не ходив. А з Угорщини купу каністр вина і якогось китайського, барахла, зокрема кросівки, в яких я ніколи не ходив. Потім румуни приїхали до нас, а ж до Києва, була навіть банкірша з Бухаресту. Вони були тоді такі зашугані, у них тоді був чаушеску, а ми вже їм розповідали анекдоти про горбі. З цими румунами до нас завітало молоде покоління румун. Вони взяли у нас купу касет з Пінк флойдом стіну та ін. Так і не віддали. Отака дитяча румунська травма. А сьогодні друга. З дівчиною банкіршою з букурешта ми сперечалися хто кращий гравець Хаджі чи Лекетуш. Вона говорила румунською, а ми з батьком українською :) І розуміли один одного