🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1437.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693572 вiд 2024-06-17 22:36:00

EPSI (Merkury)
№ 1693571
----
згоден. Переборщ тут з патосом.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693571 вiд 2024-06-17 22:32:47

«Ми в окопі - ви на полі» - заборонений прийом. Кацапам на радість.
Не ведіться. І не перепощуйте.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693570 вiд 2024-06-17 22:30:17

Класну форму Найкі пошили французам. Такого півника яскравого намалювали там де серце. Когути.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693569 вiд 2024-06-17 22:27:03

Я декілька матчів зміг подивитися на цьому Євро, так от, самим гівняним наразі був виступ нашої збірної (і справа не в рахунку).
У Франції-2016, абсолютно проваленому, грали реально краще, принаймні у перших 2 матчах. Третій матч з поляками - то був вже фактично товарняк.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693568 вiд 2024-06-17 22:24:42

Мав надію, що Австрія, яка все життя вважалася гівном, покаже більш уйобищну гру, аніж пітонци Реброва. Так ніфуя - поки що цілком пристойно виглядає.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693567 вiд 2024-06-17 22:05:38

Valeriy
№ 1693525
Так.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693566 вiд 2024-06-17 21:58:21

Nevropatolog
№ 1693544

про це.
За вас сьогодні вболівали всі. В маленькому бліндажі десь в посадці, яку і посадкою назвати вже не можна. Вболівали бійці в підвалі розбитого російською авіацією ще одного, вже Бог зна якого по рахунку українського села. Вболівали хлопці в шпиталях, напевне кажучи: «Ехххх… Були би у мене ноги, зіграв би не гірше» …
Усі чомусь чекали, що ви вийдете, аби вмерти на футбольному полі

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693565 вiд 2024-06-17 21:55:08

Доречі `давач` то ймовірно теж калька з кацапської. Він скоріше на дає, а відчуває (сeнсор від to sense). Тоді вже `відчувач` :-)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693564 вiд 2024-06-17 21:53:50

Nevropatolog
№ 1693544
в такому контексті були мої перші слова дружині.
все так.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693563 вiд 2024-06-17 21:44:10

Sauron
є 1693481 вiд 2024-06-17 17:45:08

Всім дякую за добрі слова, хоча з відправкою в чт мабуть не складеться, бо всі знайомі військові радять закінчити курс фпв в 3й ошбр і лише потім їхати.
Так і зроблю.

Завтра спробую в тцк вмовити, щоб виписали нову повістку. :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693562 вiд 2024-06-17 21:39:19

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1693560 вiд 2024-06-17 21:37:14

Vichny
№ 1693547 вiд 2024-06-17 21:14:00

«Памєхі за прєдєламі тєрріторії есесисер» (с)
-------------------------------------------------
«По независящим от нас причинам …»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693561 вiд 2024-06-17 21:39:15

При тому на Суспільному трансляція тривала

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693560 вiд 2024-06-17 21:37:14

Vichny
№ 1693547 вiд 2024-06-17 21:14:00

«Памєхі за прєдєламі тєрріторії есесисер» (с)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693559 вiд 2024-06-17 21:29:09

olma
№ 1693551 вiд 2024-06-17 21:18:30

Трохи є різниця між збірною, запрошення в яку має бути визнанням зірковості тренера, бо там склад зірковий і претендує на перемогу в турнірах, і командою, яка потребує хорошого спеціаліста з тактики, якого слухатимуть якісні, але в принципі не зіркові гравці.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693558 вiд 2024-06-17 21:25:46

ProstoVlizPobalakaty
№ 1693556

назад перемотати можна

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693557 вiд 2024-06-17 21:25:10

оригінал

Іван Савельєв (https://www.facebook.com/share/eCZ2sA3eZ2epfhBk/)

В общем как бы все выглядело если бы на ЧЕ поехала бы сборная от нашей бригады.
-1 день до начала ЧЕ. Командирам рот и батальонов подать списки футболистов до 0800. В целом нужно 22 человека, но учитывая тонкости текущего момента поедут 9. Командировку оформлять некогда-поедут за счёт отпуска. У всех должны быть загранпаспорта. Футболистов с загранпаспортами есть аж целый один-он к вечеру выйдет с «боячки» -догонит вас уже по дороге.
Вечер дня -1 до начала ЧЕ. Все девять участников ЧЕ собираются на погранпереходе, загранпаспорта у семи, наказ на видпустку-у одного. Все недостающие документы генерируются с помощью принтера и сканера, народ одевает форму и шевроны-благодаря чему обе границы проходит под аплодисменты и «под честь». Самолёт они уже проебали-поэтому тесть одного из бойцов пакует команду в «течик» и тащит через пол Европы
1 день. Тренировка и злагодження команды. Форма есть. Мяч должны были дать союзники…Старший группы докладывает на штабат, шо мяч дали…только он теннисный. Для большого тенниса? Нит…Так…связывайтесь с Дядей Ваней, он уже в курсе проблемы-будем шото решать.
Вечер 1 дня. Из остатков брони, двух трофейных пулеметов и ленты на 100 патронов к Браунингу Дядя Ваня собрал «футбольный мяч». На вопросы типа «не ебанулся ли ты окончательно?» Дядя Ваня отвечает-шо мол из наличных ресурсов лучше не сделаешь, а работать должно нормально.
День матча. На поле выходят восемь наших (к одному приехала жена с детьми, которую он не видел с февраля 22го). Мяч выезжает сам, это дикая абсолютно конструкция, напоминающая «Железный капут». Но при этом по документам-это официальный мяч ЧЕ-2024. Как опытные бойцы принтер и сканер мы за собой возим постоянно.
Матч. Сборная Румынии за деньги США покупает у организаторов турнира нормальный мяч, передает его нам по накладной и сопроводительном у листу. Плюс трое румынов записываются к нам добровольцами. 89 минута. Счёт 3-1 в нашу пользу. Звонок комбата. «Вы там охуели? В смысле з-1!!!!! Какой нахер ОДИН? Заносите им обратно!!!!». Пока наш капитан, который на самом деле не футболист, а снайпер (но в прошлом был футбольным хулиганом) объясняет комбату шо вот никак…нельзя вынести обратно…матч заканчивается и счёт уходит в вечерний доклад по штабу бригады. Комбриг- «…ну…неплохо, неплохо…когда там заканчивается все? Через две недели! У нас нет две недели. Десять дней-и жду доклада.» …

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693556 вiд 2024-06-17 21:22:27

Німецький інтернет-транслятор Magenta-TV не набагато якісніший за Мегого, перерв в трансляції немає, але підгальмовує, потім може підвиснути на пару секунд і хвилину-дві з трансляції на мобільному чи Смарт-ТВ викинути, щоб наздогнати пряму трансляцію. Але можна по ходу гри перекрутити назад і переглянути, не знаю чи у Мегого таке є зараз.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693555 вiд 2024-06-17 21:22:11

Vichny
№ 1693553 вiд 2024-06-17 21:20:34

Валєра, чому ти є такий пиздуватий хуйлак?
------------------------------------------
Це просто в тебе така пиздувата думка … не дивуюсь з цього.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693554 вiд 2024-06-17 21:20:45

OlegSh
№ 1693550 вiд 2024-06-17 21:18:14

Valeriy
№ 1693548

`Давач` перший раз чую. Сенсор?
------------------------------------
Я це почув років п "ять назад від діючого викладача фізики ВИШу.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693553 вiд 2024-06-17 21:20:34

Валєра, чому ти є такий пиздуватий хуйлак?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693552 вiд 2024-06-17 21:20:05

Датчик це явно не українське слово, просто запозичили в общепонятного.
Насправді у поляків треба було позичити: czujnik - чуйник.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693551 вiд 2024-06-17 21:18:30

ProstoVlizPobalakaty
№ 1693540
-----
У Словаччини тренер-італієць Франческо Кальцона теж якби ніяких титулів не взяв, але як асистент чи помічник тренера багато працював в Серії А і також з успішними клубами

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693550 вiд 2024-06-17 21:18:14

Valeriy
№ 1693548

`Давач` перший раз чую. Сенсор?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693549 вiд 2024-06-17 21:17:33

Vichny
№ 1693545 вiд 2024-06-17 21:09:31

Якщо вони і нам так дивно влетять, то мені не шкода… Але Бельгія і без тренера може таку команду як наша переграти за рахунок майстерності гравців.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693548 вiд 2024-06-17 21:14:21

… якийсь датчик
------------------------
Датчик-передатчик … це називається давач українською.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693547 вiд 2024-06-17 21:14:00

olma
№ 1693546

Вони напиздякали шо то було тіпа з причин непогоди десь там на шляху передачі сигналу. Клоуни.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693546 вiд 2024-06-17 21:09:53

Іще питання Ігого глючило, переривало трансляцію. Це з якого дива? Від наплива глядачів юзерів платформи?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693545 вiд 2024-06-17 21:09:31

ProstoVlizPobalakaty
№ 1693540

Хай будЕ, тобі шкода чи шо?)

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693544 вiд 2024-06-17 21:08:50

Оце сьогодні треба читати всією командою. Вслух! Кожному.

--------
Олексій Петров
22 хв ·
Розумієте хлопці?! Якщо би так, як ви сьогодні, «грала» інша збірна України, яка вдягнена в піксель, то ви би вже не грали за цю країну. Бо країни би не було. За вас сьогодні вболівали всі. В маленькому бліндажі десь в посадці, яку і посадкою назвати вже не можна. Вболівали бійці в підвалі розбитого російською авіацією ще одного, вже Бог зна якого по рахунку українського села. Вболівали хлопці в шпиталях, напевне кажучи: «Ехххх… Були би у мене ноги, зіграв би не гірше» …
Усі чомусь чекали, що ви вийдете, аби вмерти на футбольному полі. В переносному сенсі звичайно ж, але тим не менш. У вас є все. Молодість. Досвід гри в зіркових клубах. Можливості та комфорт, які дала країна. Ви можете бачити родину коли захочете та приймати душ тричі на день. У вас є білий унітаз та кондиціонер. Ви їздите не на сраних корчах, а не коштовних автівках. До речі… Ви на чому приїхали на гру? На комфортабельному автобусі із кондиціонером? Мммммм… А уявіть як воно влітку, в кузове тентованого «Кразу» їхати кудись. Довго їхати. Потім йти в броніку, шоломі та зі зброєю і б/к. Повзти довго. І потім тримати ту довбану посадку. Тримати попри все. Програти там, значить вмерти. І тут же в буквальному сенсі слова, вмерти. І уявіть, що хлопці тримаються, в пʼятьох проти двадцяти. Сплять по три години на добу, і тримають позицію. Ділять одну пляшку води на усіх, і тримають… Така їх «гра». Такий задум на матч у цих хлопців! Відчуваєте різницю?
У вас прапор України на формі і у них також? Але чомусь вони можуть. Через не можу. Через «йоб вашу мать». Стиснувши зуби. Вчепившись пальцями в землю. В мороз та шалену спеку. Днями. Тижнями. Місяцями. Роками… Можуть. А ви не можете. Не можете на сраних девʼяносто хвилин викластись на сто один відсоток, аби забити на один мʼяч більше, ніж суперник. Всього девʼяносто хвилин… А потім душ. Унітаз. Релакс. Відпочинок. Більшого від вас не вимагають.
Або в наступних матчах, зробіть це… вийдіть на поле щоби піти з нього переможцем і тільки переможцем, або…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693543 вiд 2024-06-17 21:07:28

olma
№ 1693542

Так. Крутий матч. До того ж, здається вперше відмінили гол за легеееееесенький доторк до м'яча рукою в атаці (навіть не при останньому ударі) і хуй то на повторах видно навіть, там якийсь датчик спрацював

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693542 вiд 2024-06-17 21:05:17

Я не дивився Бел - Словач. Варто переглянути на Ігого?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693541 вiд 2024-06-17 21:01:12

це одні фаворити срані

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693540 вiд 2024-06-17 21:00:34

Що має бути в голові у керівництва федерації, щоб призначити тренером чувака, який без особливих успіхів потренував Шальке і Спартак, і був вигнаний з РБ Лейпциг на початку другого сезону?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693539 вiд 2024-06-17 20:59:43

Який же охуєнний матч Бельгія-Словаччина!!!
Якби наші ТАК програли, то взагалі питань би не було, а так…

Не знаю як наші з ТАКОЮ Словаччиною гратимуть. Знов в обережні перепасовочки в центральному колі в надії що ті будуть атакувати, а ми такі ахуєнні візьмем їх на контрах чи на закидах?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693538 вiд 2024-06-17 20:58:54

Словаки найслабші в нашій групі - бггг

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693537 вiд 2024-06-17 20:56:25

Україну сьогодні мало хто згадуватиме. Всі обговорюватимуть Бельгію. В принципі румунам й словакам сьогодноі добре щастило. Побачимо чи закон збереження щастя діятиме.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693536 вiд 2024-06-17 20:55:03

У мене «дитяча» травма з румунами це Стяуа Суперкубок.
Сьогодні було навіть «краще», просто проїбали.
Це ще не кінець.

Sauron, Слава ЗСУ!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693535 вiд 2024-06-17 20:53:30

Orest Dniprovskiy
№ 1693533

Цікаві історії :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693534 вiд 2024-06-17 20:52:21

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1693532

Ти дибіл?
Якби якийсь би умовний англієць написав би десь - «тих українців на стадіо як гівна» - то тобі було б ок?

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1693533 вiд 2024-06-17 20:51:27

Vichny
№ 1693530

У мене дитяча травма з румунами. Горбі дозволив перетинати кордон у прикордонних селах. Мій батько пробив цю тему у колег по роботі. І їздив у Румунії та Угорщину. З Румунії привіз мені дублянку, в якій я майже не ходив. А з Угорщини купу каністр вина і якогось китайського, барахла, зокрема кросівки, в яких я ніколи не ходив. Потім румуни приїхали до нас, а ж до Києва, була навіть банкірша з Бухаресту. Вони були тоді такі зашугані, у них тоді був чаушеску, а ми вже їм розповідали анекдоти про горбі. З цими румунами до нас завітало молоде покоління румун. Вони взяли у нас купу касет з Пінк флойдом стіну та ін. Так і не віддали. Отака дитяча румунська травма. А сьогодні друга. З дівчиною банкіршою з букурешта ми сперечалися хто кращий гравець Хаджі чи Лекетуш. Вона говорила румунською, а ми з батьком українською :) І розуміли один одного


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.